|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Nije znala da je trudna
22.12.2008 13:41:02   
Anoniman
Imala sam u grupi u školici za trudnice jednu devojku koja je saznala da je trudna negde krajem 4og meseca. Redovno je imala menstruaciju, nije imala nikakve promene, ništa. Tek tada joj je izostala menstruacija... otišla kod lekara... kad ono...!! user posted image
Onda su joj rekli da nosi dečaka, već bila pred porođajem, u Betaniji, ima kontrakcije, pregledaju je, kažu dečak, ona se porodi - devojčica. user posted image  
Skroz čudno i smešno iskustvo.

Jel znate još žena koje su, kao i ova moja poznanica, imale menstruaciju pola trudnoće?

< Poruku je uredio Ana RR -- 6.5.2011 13:41:03 >
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Saznala za trudnoću u 4-5 mesecu
22.12.2008 13:56:37   
Jeca*
Ja znam ženu koja je saznala u 8 mesecu???? I to drugo dete. Nisam mogla da verujem. Ali lečila se od hormonskog poremećaja, puno ugojila...ona čak išla i na vežbe, pila silne lekove...nije mi jasno kako nikome nije palo na pamet, kako nije osetila dete....??? Hvala Bogu devojcica je ziva, zdrava, evo vec ima 4 godine. A oni su se oporavili od šoka.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Saznala za trudnoću u 4-5 mesecu
22.12.2008 13:58:35   
Anoniman
Lažeš??? user posted image user posted image  Baš super!

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Saznala za trudnoću u 4-5 mesecu
22.12.2008 14:15:30   
MERYEN
Moja komsinica gde sam zivela pre udaje saznala je da je trudna u sedmom mesecu,posto je zena u godinama mislila je da je klimaks da je ostavlja,rodila je devojcicu Andjelu zivu zdravu i saltku kao lutkicu,inace ima tri cerke i unucice od njih i ima i sina koji je dobio sina kada je Andjela imala oko 2 god,

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Saznala za trudnoću u 4-5 mesecu
22.12.2008 14:22:09   
Anoniman
Kako život ume slatko da se poigra sa nama! user posted image

(odgovor članu MERYEN)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Saznala za trudnoću u 4-5 mesecu
22.12.2008 21:53:43   
MERYEN
Da bas tako,ali nekako mislim da ta deca rano ostanu bez roditelja,i ako budu zivi oni su matori dzangrizivi ne znam mozda gresim,ali znam da su jako pametna deca koju roditelji radjaju u kasnim godinama.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Saznala za trudnoću u 4-5 mesecu
22.12.2008 23:13:05   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: MERYEN

,ali znam da su jako pametna deca koju roditelji radjaju u kasnim godinama.


Ja mislim da to nema veze sa godinama roditelja u biološkom smislu, nego sa tim da se prema deci ophode kao baka i deda, sa više strpljenja i iskustva... A i znaš kako kažu - što si stariji, sve više ličiš na dete. user posted image

(odgovor članu MERYEN)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Saznala za trudnoću u 4-5 mesecu
13.12.2009 23:42:40   
Anoniman
Moja svekrva je pila antibebi pilule, dobijala M redovno i odjednom su počela da joj krče creva češće - a to "krčenje creva" je bio moj dragi koji je već počeo da se pomera i preživeo uprkos antibebi pilulama i redovnim M. To joj je bila druga iznešena trudnoća tako da je trebalo bar da posumnja. Tako da ako je tu, tu je i neće nikuda user posted image


< Poruku je uredio Katjica -- 13.12.2009 23:43:25 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Saznala za trudnoću u 4-5 mesecu
14.12.2009 0:21:14   
cipiripi
negde sam spominjala da ima ona emislija na discovery-ju "Nisam ni znala da sam trudna" extra je i upravo govori o tim stvarima stim sto rade rekonstrukciju dogadjaja... nasla sam OVDE
inserte iz jedne...nema prevod .... ali ko zna engleski shokantno je ... user posted image user posted image user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Saznala za trudnoću u 4-5 mesecu
14.12.2009 9:16:17   
barbara
ma daj bila sedmi i osmi mesec a nije znala da je trudna!pa osetila dete uzivo uveliko nije to mali udarac u stomaku kao sa 4.5 meseca i vrti se po ceo dan!cula je da i preko trudnoce moze da se dobija pa kada osetis udarce posumnjas nije im bilo prvo!pa raste i stomak!price za malu decu,neka kaze jos da joj je donela roda ili da je od vazduha ostala trudna!user posted image

_____________________________

David mamin unjavac!!!!!!!!!!!!!

Slogom rastu male stvari,a neslogom i najvece se raspadaju!

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Saznala za trudnoću u 4-5 mesecu
14.12.2009 10:47:13   
Trudi
Moj bebac kad lupi imam osjećaj da će na pupak izaći. user posted image Kakva crijeva user posted image

(odgovor članu barbara)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Saznala za trudnoću u 4-5 mesecu
14.12.2009 11:13:57   
Shishica
Ne razumem... jedino da su pokreti bebe bili toliko blagi...pa ni onda...
Ja sam pre oko tri nedelje osetila i ne moze da se pomisli ni na sta drugo..mislim kakva creva i ne znam sta...
Nije mi jasno...... user posted image

Ali hajde ako kazu....

(odgovor članu Trudi)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Saznala za trudnoću u 4-5 mesecu
14.12.2009 12:10:57   
engimengi
Imala sam na poslu slucaj gde je zena sa 47 god rodila decaka od 5kg,a pritom dosla na kliniku misleći da ima tumor i da je u klimaksu!A zena ima odraslu ćerku i unuke i nije htela da ga uzme bilo je sramota od ljudi iz sela!Mi smo ga cuvali 40 dana i posle se predomislila i dosla po njega.Deca od sestre sve vikala ujko,ujkouser posted image user posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Saznala za trudnoću u 4-5 mesecu
14.12.2009 12:48:53   
barbara
IZVORNA PORUKA: engimengi

Imala sam na poslu slucaj gde je zena sa 47 god rodila decaka od 5kg,a pritom dosla na kliniku misleći da ima tumor i da je u klimaksu!A zena ima odraslu ćerku i unuke i nije htela da ga uzme bilo je sramota od ljudi iz sela!Mi smo ga cuvali 40 dana i posle se predomislila i dosla po njega.Deca od sestre sve vikala ujko,ujkouser posted image user posted image

sa koliko je saznala da je trudna?pogotovo zene koje su vec radjale znaju sta je pokret bebe i koje je jacine!to su price za malu decu nije znala da je trudna tek u sedmom saznala!user posted image


_____________________________

David mamin unjavac!!!!!!!!!!!!!

Slogom rastu male stvari,a neslogom i najvece se raspadaju!

(odgovor članu engimengi)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Saznala za trudnoću u 4-5 mesecu
14.12.2009 12:53:20   
Anoniman
Moj Luka jedva da se micao u stomaku. jako lagano, i jako malo. Iskreno, sadašnji rad creva poistovećujem sa tim osećajem.

(odgovor članu barbara)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Saznala za trudnoću u 4-5 mesecu
14.12.2009 14:19:10   
cipiripi
bas na ovom filmicu...ona riba u crnoj majici...user posted image user posted image user posted image ...podrigivala je, i imala gorusicu...mislila je da je od previse piva i fast food-a user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Saznala za trudnoću u 4-5 mesecu
14.12.2009 14:26:12   
Maza82
Ja znam jednu ženu, tj. od moje rodice strina, bila trudna 6 mjeseci, a prije toga imala dva sina i dobijala normalno svih 6 mjeseci, da bi otišla kod doktora jer je mislila da ima tumor, i tamo joj se doktori ukočili od smijeha i rekli ma ženo kakav tumor, nosiš djevojčicu... user posted image

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Saznala za trudnoću u 4-5 mesecu
14.12.2009 14:46:02   
barbara
price za malu decu......................

_____________________________

David mamin unjavac!!!!!!!!!!!!!

Slogom rastu male stvari,a neslogom i najvece se raspadaju!

(odgovor članu Maza82)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Saznala za trudnoću u 4-5 mesecu
14.12.2009 17:49:53   
Anoniman
Mamina prijateljica iz osnovne shkole je pre par godina rodila sina...i to je u 5-6 mesecu skontala  da je trudna.... shto je najvetji fazon...radi u pekari...i zene (babe) koje tu dolaze su je nabedile da joj raste tumor...i da joj nema spasa.... naravno....tako uplashena ode kod lekara...koji joj ustanovi trudnocu....
Tada je imala oko 42-3 godine...i mislila je da je u klimaksu.... pored toga ima dvoje dece od 23 i 20 godina...i sad ovaj mali....ima oko 3 godine...

Prosto neverovatno user posted image

(odgovor članu barbara)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Saznala za trudnoću u 4-5 mesecu
14.12.2009 18:08:17   
Daca88
Moja komsinica je bila trudna,cekala je sedmo deteuser posted image ,a sa tim zadnjim detetom je utripovala da nece nikome nista da kaze.Nije rekla do zadnjeg dana ni deci,ni muzu,niti smo mi komsije bilo sta primecivali,jer zena je bila inace punija,ostalo joj je dosta kg viska iz prethodnih trudnoca,pa se nije primecivalo da je trudna.Ladno otisla je bez icijeg znanja u porodiliste,u roku par minuta rodila sina,i telefonirala muzu"dodji,donesi to i to,ja se porodila".Muz ostao bez texta,i sledeci dan,ide njen muz po komsiluku,nosi korpu sa plavom masnicom da casti pice.Komsije niko nista nije znao,pa svi mislili da se ustvari zeni njihov najstariji sin koji je tada imao dvadesetak godina,a ono kao"ne,ne zeni nam se sin,nego dobili smo bebu".Deckic sada vec ide u skoluuser posted image

_____________________________

ovom prolaznom svetu,mi smo samo osobe vise,
a jedno drugom,mi smo citav svet!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Saznala za trudnoću u 4-5 mesecu
14.12.2009 23:14:13   
Anoniman
Nije znala da je trudna

(odgovor članu Daca88)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Saznala za trudnoću u 4-5 mesecu
15.12.2009 9:40:14   
sephora
pogledala sam ove filmiće što ste stavile...ne znam šta da mislim...moja drugarica sa kojom sam išla na psihofizičke pripreme u prvoj trudnoći posle prvog deteta je ubrzo rodila drugo, kaže da im nije bilo u planu ali je saznala tek u petom mesecu kada je osetila da se beba pomerauser posted image danas ima eto i dečaka od dve godine, baš je kao šećer a najveća fora je što je na prvom porođaju njoj bio malo pocepan grlić pa su rekli da bi u narednoj trudnoći trebalo da pazi eventualno da se uradi serklaž a ona eto nosila stariju devojčicu u rukama normalno, radila po kući, išla normalno na posao jer nije imala pojma da je trudna i sve prošlo i više nego OK!!!

onda kada sam ja drugi put zatrudnela (još nisam bila sigurna) njen muž i ja se sretnemo u dvorištu sa decom...on vidi da mi nije dobro, da sam bleda i samo sedim...kažem mu da mi muka strašno i da ću da idem do dr. i da ću im posle možda imati da javim lepe vesti a on kaže:"Eto, kako ti odmah imaš simptome a moja žena skoro da se porodi pa nije imala pojma da je trudnauser posted image ..." Kada sam otišla kod dr, bila sam 9 nedelja i to mi je da sam najkasnije otkrila trudnoću do sada...u prethodne dve otkrila sam u 8 nedelji jer mi toliko bude muka na sve i svašta, grudi mi se naduju a ciklus inače mi nikada nije bio redovan (dobijala sam i na 50 dana) tako da se na to ne oslanjam i uvek ako i posumljam na trudnoću radom test za svaki slučaj...do sada nikada nisam imala netačan rezultat, kada je test bio negativan iako ja uobrazim simptome trudnoće ipak kasnije dobijem...

samo mi nisu jasni ovi biseri što im se beba uveliko i pomerala u stomaku a one pojma nemaju da su trudne...pa šta je onda ono u stomaku, možda 8 putnikuser posted image (jer beba se ne pomera baš neprimetno pred kraj trudnoće)...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Saznala za trudnoću u 4-5 mesecu
10.1.2010 15:22:41   
Zoka81
Ja to isto ne mogu da razumem, stomak raste li raste i beba se pomera vec a da zene ne odu kod lekara i ne znaju da su trudne, mislim da ne osete da se nesto desava. Ne zna al ja to ne mogu da razumem!!!!

(odgovor članu sephora)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Saznala za trudnoću u 4-5 mesecu
18.1.2010 11:13:56   
dacca
Dobri i do tog petog mjeseca, ali jeste li gledale kako cura sjedi na wc solji a druga cuara joj govori push push, kao da ce da ... Mislim stvarno! E da a stomak malecki. I sve one na you tube su krkate Amerikanke, koje se olako poradjaju i fora kao... BILA SAM IZNENADJENA! user posted image

(odgovor članu Zoka81)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Saznala za trudnoću u 4-5 mesecu
18.1.2010 11:28:32   
LillyT
Moja uciteljica se porodila a da niko od nas dece (a i nasih roditelja) nije ni video da je trudna. Secam se da smo u petak imali casove i dosli smo u subotu u skolu plesa (koja se odrzavala u holu skole) i onda nam je drugar rekao jer njegova mama radi u bolnici. Koji sok?!? Znam da nam mame nisu verovale, kako sada to, pa nije se na zeni nista videlo. Vratila se da nam predaje posle nedelju ili dve (ne secam se, bilo je davno). Takodje, devojka koja je mesec dana mladja trudnica od mene, jos uvek nema stomak, mrsava je i ovako, bukvalno su meni rekli kao da pored nje izgledam kao da nosim blizance user posted image (i ovako se vec osecam kao svinja)

Takodje, znam za slucaj da je devojka saznala bas tu pred kraj 4. meseca jer je izmedju imala neke lazne menstruacije, a ona svakako i nema obilne, pa nije nista posumnjala.

A za ove filmove ne znam sta da kazem, ljudi se znaju zapustiti i ne odlaze kod dr-a mesecima, pa nije ni cudo sto onda pricaju kojekave SF price....




_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu dacca)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Ne postoji trofej za prirodni porođaj ili ...
To su najbolje riječi koje mi je suprug mogao reći u rađaoni.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here