|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nije znala da je trudna
28.6.2014 9:30:14   
branki*
pa,dobro,i ja mislim,verovatno da su bar posumnjale,nemoguce da im uopste nije palo na pamet da su mozda trudne..mada,sta znam,vise se nicemu ne cudim.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Nije znala da je trudna
9.7.2014 23:58:50   
Kata90
Ja sam opet tako prosla,da sam bila vec 9 nedelja trudna i nisam znala.Zato sto sam predhodne godine imala hormonski poremecaj,i kasnilo mi je 2meseca.I kad sam otisla kod lekara onda sam saznala lepu vest user posted image user posted image

< Poruku je uredio dijana1 RR -- 10.7.2014 0:01:26 >

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Nije znala da je trudna
10.7.2014 0:02:16   
dijana1*
Kata 90 molim vas nemojte menjati naziv teme.


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Nije znala da je trudna
29.9.2015 15:40:51   
sregnisrceveruj
Devojke u haosu sam.U poslednje vreme javljale su mi se sulude misli da osecam pokretanje bebe,svaki dan sve vise.Ponekad vidim pomeranje stomaka kao i u ranijim trudnocama i nista ne bi bilo strasno koliko da test daje negativno a ultrazvuk abdomena nista neobicno.Sve sto mi je doktorka rekla da je to zbog klimaksa i uzludjene hormone.Ne bih se ni nasla u haosu da se ovo mrdanje(creva)ne poklapa sa datumom sex odnosa,uvecanom stomakom,jedva primetnim ciklusom,i grudi koje extra bole i osecam trnce kao da nadolazi mleko.Da li je moguce da imam umisljenu trudnocu??:(

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Nije znala da je trudna
29.9.2015 21:10:05   
choopa choops
Otiđi na uzv i uradi betu. user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu sregnisrceveruj)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Nije znala da je trudna
29.9.2015 21:39:14   
sregnisrceveruj
Sta je beta?uz je nije bio kod ginekologa(tek sam zakazala) vec abdomenalni.predpostavljam da je to isto ...pila sam espumisan da se izduvam ali ne izduvavam se...podrigujem ko krmaca.ne smem nista jesti jer zaista ne kontam sta bi mi izazvalo naduvavanje koje tako mrda.Ili mi je telo objavilo rat ili je neka fantomska trudnoca dok je test i uz nisu prepoznali...do ginekologa posandrcacu a iskreno da je trudnoca bila bih presrecna iako svi pokazatelji govore-zeno oladi:((

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Nije znala da je trudna
29.9.2015 21:55:40   
janabons
http://www.monnamagazin.me/index.php/zdravlje/604-beta-hcg-test-i-trudnoca-prosjecne-vrijednosti-i-znacenje


_____________________________

10.06.2013.- kao poklon mami i tati za godisnjicu rodila se nasa Jana :-))))

(odgovor članu sregnisrceveruj)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Nije znala da je trudna
30.9.2015 22:29:07   
wivern
Skoro sam saznala da postoji i tzv fantomska trudnoca gde cak raste i stomak i celo telo se menja kao da je u pitanju prava. Ne verujem da je to problem kod tebe, pre ce biti da su hormoni.
Izvadi krv i uradi beta HCG hormon koji zasigurno pokazuje trudnocu. Rezultat se dobije za par sati i posle toga bices malo mirnija jer ces znati tacno na cemu si.


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu janabons)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Nije znala da je trudna
21.3.2016 18:46:26   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: branki RR

pa,dobro,i ja mislim,verovatno da su bar posumnjale,nemoguce da im uopste nije palo na pamet da su mozda trudne..mada,sta znam,vise se nicemu ne cudim.

I ja to mislim, nemoguće da se ne posumnja. Pa, svaka osoba koja ima odnose, posumnja. Ali kao sto kazes, nista me ne cudi vise.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 134
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:







Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here