|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 11 [12]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
31.7.2014 8:49:56   
Maja1309
von, mamica3, enalen, jeca, maslačak, cece, madre, srculence hvala vam na čestitkama drage moje.

Tako sam tužna bila, i upala u neki začarani krug. Sad sam opet sretna. A i bojim se.
Al dat će Bog da bude dobro.

Ne znam bil trebala uraditi betu 2-3 puta da vidim kako se dupla priej nego odem na pregled UZV, jer još mi je rano za pregled?
Maslačak šta ti misliš? dali da uradim betu da vidim kako se dupla, pa kad mi doktor dođe s godišnjeg odem na UZV? Kad najranije mogu na UZV?

kad sam prvi put bila trudna, bila sam na putovanju, tek sam išla na pregled sa 6+6, sad bi otišla ranije.

Inače ja sam cjelu ovu godinu pila folacin, a zadnjih mjesec dana sam pila femibion1 i nastavljam ga piti..

Jutros sam opet radila test, crtica je malo tamnija nego jučer, odmah sam bila mirnija kad sma to vidjela :)

user posted image


(odgovor članu Enalen)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
31.7.2014 9:01:04   
Enalen
Majo, uradi betu u svakom slucju, sao ces imati vise inf za doktoraa pred uz, a i bices mirnija ;)

(odgovor članu Maja1309)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
31.7.2014 9:54:29   
Štetica
Majo cestitam. Uradi i betu,ako je vrednost ispod 1000 ponovi je za 2 dana da vidis kako se duplira.A na uz nemas potrebe ici pre 6+3 jer ces samo da se cimas,tesko da ce ranije moci da potvrdi srcanu radnju,pa da nebi bilo dodji za 7 dana,ta agonija ti netreba.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Enalen)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
31.7.2014 10:50:49   
Enalen
zeneeeeeeeeeeeeeeeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

BETA 1008!!!! KAze dr da je 99% da su se obe primile!!!!! SVA SE TRESEM!

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
31.7.2014 11:06:02   
jeca ph
Enalen, fenomenalnooooo
sve cestitke od user posted image
sad treba samo da se opustis i uzivas.... user posted image

(odgovor članu Enalen)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
31.7.2014 11:11:10   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Enalen

zeneeeeeeeeeeeeeeeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

BETA 1008!!!! KAze dr da je 99% da su se obe primile!!!!! SVA SE TRESEM!


diiivnoooooouser posted image . bravo draga, cestitam ti user posted image

(odgovor članu Enalen)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
31.7.2014 11:12:35   
lesica
Enalen user posted image Od srca sve čestitke, i da trudnoća protekne lako i školski user posted image

Majo, mislim da nisam čestitala user posted image Neka je sa srećom!

Bravo devojke, samo punite trudničku temu i brišite odavde user posted image

< Poruku je uredio lesica RR -- 31.7.2014 12:17:12 >


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
31.7.2014 12:12:38   
mika79
Enaelen, Majo čestitamuser posted image želim vam laku i lepu trudnoćuuser posted image

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
31.7.2014 12:13:23   
superm
ENALEN, najezila sam se... Cestitam od srcauser posted image user posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
31.7.2014 12:42:18   
branki*
enalen,majo,bas lepe vestiuser posted image user posted image uzivajte u trudnoci!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
31.7.2014 13:57:20   
Maja1309
Hvala drage moje.
Nisam ja još svjesna. Dobila sma 3 uputnice za HCG. Planiram u ponedjeljak, srijedu i petak. u Ponedjeljak mi je 18dpo, koliko sam vidjela beta bi mi trebala biti oko 200 i duplati se svako drugi dan?

Enalen draga čestitam od srca user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
31.7.2014 13:57:32   
Enalen
Jao zenskice, ja jos nisam dosla sebi!!! HVALA VAM!

Vucem vas sve za nosice! user posted image

Sad ne mogu da iscekam UZ za 2 nedeljeuser posted image user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
31.7.2014 15:58:35   
mamica3
Enalen cestitam od srca...sve naj naj

(odgovor članu Enalen)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
31.7.2014 18:46:02   
nata11
Enalen, Majo cestitam user posted image user posted image

_____________________________





(odgovor članu mamica3)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
1.8.2014 0:49:33   
srculence25
enalen user posted image cestitam user posted image user posted image divno.Zelim ti da sve bude skolski user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
1.8.2014 3:01:40   
Lejjan
jecoph..No sikiriki :) Sve je od Boga.Na nama je da damo što je do nas. :) Provjerimo, liječimo se i čekamo te dvije obične ali najvažnije user posted image crtice na svijetu. :D

Enaleen..... DIIIIIIIIIIIIVNOOOOOOOOOOOOOOO, Da bude sve dobro, aBd. :) user posted image user posted image
Majo user posted image user posted image
Sad vas dve što bi rekli ovi iznad - Brišite odavde! :Duser posted image user posted image

Aaa, hvala vam za tu inf. o sluzi..Baš sam se bila user posted image , koji mi je sad ovo đavo'. xD
Onoj sam Ginićki dosadila sa svojim upalama.. :D user posted image


puno plusića,svakoj čekalici. user posted image

_____________________________

| | , crtice kao i ljubav..Dolaze kad se najmanje nadaš <3

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
1.8.2014 5:24:16   
dijana1*
Nova tema user posted image
http://www.ringeraja.rs/forum/cekamo-dve-crtice-0814-chat/m_1469695/mpage_1/tm.htm#1469695

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Lejjan)
Direktna veza do poruke: 292
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 10 11 [12]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 11 [12]
Idi na:







Da li smo zaista prestare za trudnoću nako...
Ne želite bebu posle 35.? U redu, ali nemoj reći da si stara! Postoji bezbroj razloga za rađanje dece posle trideset pet...
Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here