|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
18.6.2018 15:08:30   
Maraj
Lesli ma klopaj. Sta su kokice.... njih i onako jedu po raznim dijetama tako da nisi mnogo pojela user posted image

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 376
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
18.6.2018 15:11:34   
smeško
Jok, Les, nisu pogresili, radili smo prenatalni test.user posted image Ako su pogresili trazim nivac nazad.user posted image
Samo 100g kokica? Mi to porodicno navalimo i samo krckamo.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 377
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
18.6.2018 15:14:03   
milicicak
Smesko, bice njemu super na pripremama.
Lesli, pa sta bi bilo da si pojela pola velike kutije sladoleda (ko ja pre neki dan) a ne kokice user posted image jedi, zeno, sta ti se jede i uzivaj bez grize savesti user posted image ponekad organizam ume da trazi to sto mu fali, zato nam se cesto jedu sulude kombinacije u trudnoci.
Kod nas ce neko nevreme, naoblacilo se i grmi a ja se spremala da sa mini bubom odem da platim engleski za sledecu godinu

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 378
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
18.6.2018 15:16:55   
Maraj
Mili i kod mene se bas smrklo.
Ja sam u lrosloj trudnoci jela komplet lepinju. I u nju stavila pljeskavicu ....

Nego L mi nije primljen u vrtic. Evo 3.put nas odbijaju. Da covek poludi...

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 379
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
18.6.2018 15:23:33   
smeško
Au. A za pola nezaposlenih ima mesta.user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 380
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
18.6.2018 15:28:54   
Maraj
Zato i kazem.... javna tajna je da su konkursi namesteni...tako da...stvarno nemam reci....

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 381
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
18.6.2018 16:52:53   
lesli
Kokice imaju visok glikemijski indeks, posledicno nisu za nekoga sa insulinskom rezistencijom bar ne u kolicini velike cinije. A sad sam i dremnula i navalila na cokoladu da se razbudim, divan jelovnik danas (ne pisem u temu 100%) user posted image

Hahaha, smesko pa jos bi ti se isplatilo da su pogresili user posted image
Evo za tebe jedna slicica
Slika

Maraj bas bezveze. Da li mozete da konkurisite za privatni vrtic, pa uz subvenciju drzave? Kapiram da biste nasli neku vezu do sada da ste mogli...

Inace da li je neka od vas probala onaj kinder maxi king sto se reklamira? Vec par dana mi se bas micka, moram da posaljem mm da kupi i da se ne vraca dok ne nadje user posted image

< Poruku je uredio lesli -- 18.6.2018 17:04:49 >

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 382
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
18.6.2018 20:14:45   
Maraj
Gde ste drage. Ja sad dosla sa uz.
Uzela mi dr sve briseve za porodiliste , pregledala me i uz radila.
Beba je super. Ima 2955gr. Ali....sto ne volim to ali....
Pupcanik ide bebi iznad glave pa preko lica. Ispratila ga je celom duzinom. Nije se obmotala oko njega. Al ja sam u takvij negativi sada zbog toga. Odmah sam se setila madre.... rekla mi je da se vidim za 3 nedelje da zakazemo cr. Cinu mi se ja bih ga sutra radila samo zbog tog pupcanika.
Mada vec ste skapirale da sam ja panicar. Maslacak me dobro upoznala user posted image al kud sad i taj pupcanik iznad glave....

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 383
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
18.6.2018 20:32:51   
lesli
Maraj prati bebine udarce. Znas kako se madre zalila da se bebina aktivnost smanjila u danima pre nego sto se desilo najgore...I ako ti se bilo sta ucini sumnjivim ti pravac kod dr.

Evo necega na tu temu, a mozes jos da proguglas:
kick counts

< Poruku je uredio lesli -- 18.6.2018 20:34:01 >

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 384
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
19.6.2018 5:16:35   
bojana92
Dobro jutro,ponovo me muci nesanica,pa ne mogu da spavam.Spavam par sati u toku noci,probudim se i ne mogu da zaspim.Mozda je i od nervoze,jer i to malo sto spavam,samo mi u san dolazi nesto sto me muci.Maraj ne brini,bice sve ok,samo obrati paznju na pokrete.Bila sam prosli petak na uz,dr kaze da mogu ranije da se porodim jer je posteljica II/III stepen i zrelija je.Juce je moj prvenac proslavio svoj 5ti divan dan 🙂Toliko brinem da porodjaj ne krene ranije dok ne odvedem decu sutra na kontrolu,da mislim da cu proci termin user posted image

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 385
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
19.6.2018 8:19:25   
Maraj
Jutro.
Bojana meni je nesanica "normalna" u trudnoci. I sa L sam je imala.

Ja sam opet onako spavala. L se upiskio u krevet tj probila mu nocna pelena pa sam ga pred zoru prebacila kod nas u krevet....
Stavila sam meso da se kuva danas za rucak i vec mi je toplo u stanu

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 386
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
19.6.2018 8:48:38   
lesli
Kod nas standardno ledeno u stanu. Ugrejalo se juce oko podneva i vec oko 5-6 je bilo da se malkice pokrijes necim ako lezis user posted image
Doduse terasa i prozor od trpezarije zjape otvoreni skoro ceo dan.

Stigla antitela jutros. Sve je ok! user posted image
Necu vise da panicim...valjda user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 387
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
19.6.2018 8:51:38   
dunja RR
Super Les, eto i tebi lepe vesti danas user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 388
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
19.6.2018 9:14:22   
vonavoj
Maraj.ides na cr,prvo to je mnogo bolje iako je pupcajik obmotan..meni se sa J bio 3 puta obmotan a prirodan porodjaj...tu moze da krene po zlu..i jq sam sad brinula,ali sto manje misli o tome,ne navlaci negativu..pozitivan stav i tako ce bitiuser posted image
Lesli.uzivaj do kraja!
Bojana,ni posteljica nista ne znaci.jedna devojks i ja smo istog dana radile uz meni I, njoj II/III..istog dana termin..i porodile smo se 1 dan razlike..a uz je radjen obema 3 nedelje pre termins.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 389
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
19.6.2018 9:18:29   
milicicak
Lesli, vidis da si dzabe brinula sad se opusti. I ne googlaj vise simptome, internet sluzi za shopping, free download serija, filmova i knjiga
Mene ne boli stomak, jeeee

< Poruku je uredio milicicak -- 19.6.2018 9:20:01 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 390
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
19.6.2018 9:26:38   
lesli
Hvala zene user posted image

Milicicak, super! user posted image user posted image

Mene malko boluckaju krsta, onaj meca bol, ali mi se cini da popusta polako. Valjda ce brzo da prodje, da mogu da spremim dorucak, umreh gladna...

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 391
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
19.6.2018 10:04:20   
Maraj

IZVORNA PORUKA: milicicak

, internet sluzi za shopping,

user posted image jeeee mili. I ja tako mislim

Von hvala ti za podrsku. Nije se njoj obmotao pupcanik ali je kod lica i vrata. Malo sam valjda i pod utiskom madre....pa mi svasta palo na pamet.... bas sam se utronjala da sam rekla dr da mi odmah sto se mene tice radi cr user posted image

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 392
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
19.6.2018 10:18:34   
milicicak
Maraj, lepo kaze von samo razmisljaj pozitivno, nema nikakve realne opasnosti a ides i na carski rez. Bebi je najbolje u tvom stomaku sto duze. Ostavi L kod b&d pa i ti u shopping za devojcicu, to je najbolja terapija user posted image
Ja juce kupih knjigu za Kindle, bravo za mene. Btw, to je sav moj internet shopping knjige i tehnika, garderobu samo uzivo kupujem user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 393
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
19.6.2018 10:55:00   
lesli
Maraj, ne brini. Samo prati udarce i bice to sve ok. Znas i da je ona primetila, ali koliko se secam nazalost nisu joj uradili uz nego samo ctg.

Milicicak user posted image
Ni ja ne volim garderobu preko neta. Nekako nije to isto kao kad vidis uzivo i probas.
Dobro me podseti na kindle. Moj stoji u fioci i skuplja prasinu. Cak i ne moram da kupujem knjigu. Imam letopise narnije, kupljene odavno, nisam ih ni "otvorila" .

Odoh da gledam igru prestola, repriziraju od pocetka na HBO user posted image

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 394
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
19.6.2018 11:15:17   
Maraj
Hvala drage user posted image
Trudim se da razmisljam pozitivno.... al nekad me bas snadje...isplakah se i juce i jutros...mozda je i do hormona...al iskreno jesam malo uplasena

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 395
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
19.6.2018 11:44:30   
lesli
Razumemo te. Probaj da ne razmisljas o losim ishodima, prati udarce i pravac u kupovinu. Brzo ce proci te 3 nedelje, videces.

Nema nam smeska da se javi...

< Poruku je uredio lesli -- 19.6.2018 11:45:36 >

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 396
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
19.6.2018 21:51:13   
Maraj
Drage sto vas nema.
"Zamrla" nam tema skroz.

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 397
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
19.6.2018 22:50:22   
lesli
Pa zabusava ovo pojacanje, a meni glupo da se dopisujem sama sa sobom user posted image

Jesi li bila u kupovini?

Edit
Za 3 nedelje ostadosmo samo milicicak i ja. Tek ce tada da zamre...


< Poruku je uredio lesli -- 19.6.2018 22:52:46 >

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 398
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
19.6.2018 22:52:30   
Maraj
Nisam les. Smorih se oko jucerasnjeg uz. A i u kupovinu najčešće mogu vikendom. L ostavimo kod b&d a mi pozavrsavamo sta imamo

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 399
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
19.6.2018 23:01:07   
smeško
Danas sam uzela analize krvi i urina, urinokulturu i briseve. Isla kod interniste i dobila pristanak. Nije mi bilo dobro, krenula neka mucnina u kolima, kasnije i problemi sa stolicom. Bas sam se lose osecala.
Les, BAS mi je drago sto su rez dobri! Ti si, zapravo, jedno bas pozitivno stvorenje, samo malo uplaseno. I razumem, bila sam i ja posle dve neuspesne trudnoce.
Maraj, samo jos malo, nemoj negativno da razmisljas. Bice sve ok. Mnoge bebe se u stomaku drze za p.vrpcu, ali sve bude ok. Eto, sada ces biti mirnija sto te vise ,,udara". Misli pozitivno i brzo ce proci jos par nedelja i onda se druzite i uzivate.

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
Engimengi: Moja porođajna priča
photo
Ctg je pokazao velike kontrakcije, doktor je rekao da me spremaju za 5 min u salu na carski rez! Ja sam samo stigla da j...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here