|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.

ČLANCI

image

Niko ne počinje dan kako treba, osim ako se nije dovoljno naspavao. San je posebno važan za srećan i zdrav razvoj dece, jer prolaze kroz intenzivne faze rasta i razvoja, a san igra ključnu ulogu u tim procesima.

STRANA 1 OD 1



Devojčica (13) oteta preko igrice
Igor Jurić upozorio je na igricu Robloks, nakon što je devojčica (13) oteta i zlostavljana upravo preko ove platforme.
Lopta je najbolja igračka za decu
Lopta je najbolja igračka za decu.



Anketa

roditeljska ljubav
Lu

Da li mislite da vi ipak više volite svoje dete/decu nego njihov otac?

Da (42%)

Ne (58%)


Ukupan broj glasova: 107

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here