|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Dioptrijske naočari
21.3.2009 16:54:59   
Anoniman
Nosim naočare... to već znate. Imam jedne Miss Sixty crne sa drečavo zelenim drškicama, imam jedne fancy crno-bele Timberland, i danas idem sa faxa i mm me zove, kaže "Dođi da biraš nove naočare, stigla je nova kolekcija!" user posted image
Uzela sam neke ljubičasto - roza... neka moderna boja... nije čak ni boja, mešavina boja je... JAO kako su lepe! Sada čekamo stakla, kada budu gotove - slikaću vam.

Mnoge žene nose dioptrijske naočare bez dioptrije samo kao modni detalj... Jel vi volite dioptrijske naočari?

Tema o sunčanim naočarima već postoji OVDE, pa nemojte mešati teme. user posted image
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Dioptrijske naočari
21.3.2009 17:01:21   
afrodita
Moja drugarica je nosila dioptrijske naocare.
Presla je na sociva ali nije vise bila toliko lepa.
Naocare su joj tako lepo stajale da je svima
bila cudna bez njih.
Ne zbog navike nego i ona nije bila zadovoljna
svojim izgledom bez naocara i vratila ih je.
Verovatno da kome lepo stoje voli i da ih nosi.
Narocito ako su poznate marke.
Ja nemam jos potrebe jer odlicno vidim.user posted image


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Dioptrijske naočari
21.3.2009 17:08:38   
sani
ja nosim dioptrijske naocale ali mi je veoma tesko naci, jer ja nosim naocale koje moraju  imati stitnike za sunce, znaci na dioptrijske naocale stavite te stitnike koji se pomocu magneta zakace za naocale i istog su oblika i boje kao dioptrijske, samo sto onda izgledaju kao suncane.
pokusala sam sa foto osjetljivim staklima ali nije islo a ocima mi smeta sunce i bjelina (snijeg) tako da mi je ovo super rjesenje

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Dioptrijske naočari
21.3.2009 17:11:14   
Anoniman
Ove nove generacije foto  stakala su fenomenalne.

Ja planiram sada da u sunčane naočare ubacim sunčana dioptrijska stakla.

(odgovor članu sani)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Dioptrijske naočari
21.3.2009 17:24:07   
stella
user posted image

_____________________________

H A N A 26.09.2007

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Dioptrijske naočari
21.3.2009 17:25:01   
stella
Jedne moje suncane sa dioptrijom.user posted image

_____________________________

H A N A 26.09.2007

(odgovor članu stella)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Dioptrijske naočari
21.3.2009 21:04:36   
sneza24
I ja nosim naocare.Neznam kako da vam objasnim kakve su ali cu pokusati.
Oko stakala nemam ram uopste.Neznam da li ste me razumele.Ono sto ide na uvetu i ono preko nosa drze stakla.Imaju zlatni antirefleks sloj.
Trebala bih sada da uzmem nove pa me zanima kako se krecu cene.

< Poruku je uredio sneza24 -- 21.3.2009 21:05:47 >

(odgovor članu stella)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Dioptrijske naočari
21.3.2009 23:56:43   
Anoniman
Snežo, ja takve ne mogu da nosim zbog dioptrije, bilo bi gadno jer ne mogu da se odrade stakla da izgledaju tanje. Takve naočare kakve si opisala se kreću u rasponu od 4000-30000din. Pošto u to idu specijalna stakla, koja trpe takav ram, da ne bi stakla pucala, sa ugradnjom stakla koštaju oko 5000. user posted image

Stella... bravo za tebe za sunčane sa dioptrijom!!! user posted image

(odgovor članu sneza24)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Dioptrijske naočari
22.3.2009 18:15:09   
stella
Vise mi ne odgovara njihova dioptrija i moram mijenjati,sociva potrosila pa moram kupiti a Hana mi jutros ove svakodnevne sa dioptrijom slomila.elem imam troska koliko hoces,daj boze da mi 1000km bude dovoljno za sve.user posted image user posted image

_____________________________

H A N A 26.09.2007

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Dioptrijske naočari
23.3.2009 0:15:43   
Anoniman
Uh, ja sam striktno zabranila Luki diranje naočara, jer imam veliku dioptriju i ako nemam naočare gotovo sam slepa. user posted image

< Poruku je uredio Tasha RR -- 23.3.2009 0:16:01 >

(odgovor članu stella)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Dioptrijske naočari
23.3.2009 0:20:42   
Verus
Ja nosim naocare, a i sociva, tj. sociva na poslu, a naocare ovako kada mi se cefne, dobro ih je imati kada sam prehladjena da ne nosim sociva.  Dioptirja mi je minus 4, tako da ne volim bas kada nosim naocare pa gledam dole ili gore i ne gledam kroz diptriju ne znam dal me razumete....sociva su puno bolja za vid, a imam dva para, crne, ram ide u staklo (velika diptrija pa zato)< a deo sa strane se sastoji od dve tanke zice, druge su crveno crne, veoma cool probacu da stavim slike. Imala sam i naocare za sunce sa dioptrijom ali ih nikada nisam nosila pa sam dala mami ram, bio je onako tirkizno crn, saren, isto veoma lep....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Dioptrijske naočari
23.3.2009 0:21:25   
Verus
Tasha!  Sad mi sinulo, kako si Luki zapretila za naocare, e tako isto mu zapreti da ne sme da histerise bez razlogauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Dioptrijske naočari
23.3.2009 0:26:17   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Verus

Tasha!  Sad mi sinulo, kako si Luki zapretila za naocare, e tako isto mu zapreti da ne sme da histerise bez razlogauser posted image


user posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Dioptrijske naočari
24.3.2009 14:43:29   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Verus

....sociva su puno bolja za vid,


Nosila sam i ja sočiva, i jeste super, ako se izuzme onaj momenat kada ti upadne parče maskare u oko ili dune vetar pa uleti prašina... No, kada sam se porodila, pa Luka malo poodrastao, prestala sam da ih nosim, jer nemam vremena da ih stavim. Iako su to svega neki minuti u pitanju, ja ih uglavnom nemam. user posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 14
   [Obrisana poruka]
28.7.2010 22:56:43   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Dioptrijske naočari
28.7.2010 22:59:59   
Anoniman
Naravno da nisu! user posted image Naočare su ukras lica, treba da se vide! Ja sam zaljubljena u Atenine naočri, nađi njenu sliku! 

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Dioptrijske naočari
28.7.2010 23:00:46   
New Mom
Zašto? Meni je to ekstra! user posted image  To je modni dodatak kao cipele ili dobra torba!
P.S. Stavi sliku da vidimo. user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 17
   [Obrisana poruka]
28.7.2010 23:01:39   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Dioptrijske naočari
28.7.2010 23:04:08   
Mishica 77
Ja imam tako crvene i oduševljena sam!!! 

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 19
   [Obrisana poruka]
28.7.2010 23:05:39   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Mishica 77)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Dioptrijske naočari
28.7.2010 23:07:34   
Anoniman
Atenine su crvee sa sivim... baš baš su mi lepe.

Ja imam jedne providne, ustvari su sedefaste, ali ajde, neka budu providne, samo stakla ne valjaju u njima, treba da promenim. Imam jedne crne sa drečavo zelenim drškama, jedne crno-bele (ima slika tih u temi Moda za trudnice), i jedne sa metalnim drškama i ljubičastim ovim oko očiju. Sledeće će biti crvene ili braon! user posted image

(odgovor članu Mishica 77)
  Direktna veza do poruke: 21
   [Obrisana poruka]
28.7.2010 23:09:05   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Dioptrijske naočari
28.7.2010 23:15:00   
Anoniman
user posted image

Ako stignem, baš ću da slikam svoje naočari da stavim slikice ovde. user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Dioptrijske naočari
28.7.2010 23:15:23   
Mishica 77
Nije baš neka slika... nešto ne mogu bolje ali boja je mmmmmmmmmmmmm... predivna crvena....


user posted image


< Poruku je uredio Mishica 77 -- 28.7.2010 23:16:29 >


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Dioptrijske naočari
28.7.2010 23:16:48   
Anoniman
Mislim da će me muž ubiti ako sada krenem da škljocam. user posted image

(odgovor članu Mishica 77)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here