|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kad si poslednji put nekome pomogao i u cemu
11.3.2013 13:01:20   
Dana 72
Ja sam pre 3god. mojoj sestri dala bubreg. I ponovo bi to urdila. I nikad ne ignorisem ispruzenu ruku. Uvek bez predrasuda dam koliko mogu sa uverenjem da sam pomogla....

< Poruku je uredio dunja RR -- 11.3.2013 15:40:10 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: ad si poslednji put nekome pomogao i u cemu
11.3.2013 15:35:25   
imperial
Za ovakve stvari nemam reci,kad neko nekome da svoj organ i samim tim sebi ugrozi zivot,to je nesto najhumanije sto postoji,ja u svakom smislu svima pomazem,bilo da je u pitanju samo savet ili nesto vise,a u danasnje vreme,nazalost,dobar si samo ako si u mogucnosti da pozajmis novac i sve se kroz to gleda,bez obzira kad mogu uvek dam,i Bog je veliki ,vidi sve,koliko ja dajem,duplo mi vracauser posted image

(odgovor članu Dana 72)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: ad si poslednji put nekome pomogao i u cemu
11.3.2013 15:37:37   
Ivanka 75
Jao Dano, moj ujak je ćerki dao bubreg jesenas ali nije uspelo user posted image
To je vrhunac čovečnosti user posted image
Imam komšinku, godinu mlađu od mene, slabo je pokretna, hoda sa kolicima, tj ono što se gura, i ne prođe dan da je ne pozovem ili da ne odem ja kod nje ili ona kod nas. Ona retko izlazi jer treba uvek da ima pratioca tako da joj je život malo jednoličan pa se ja trudim evo već skoro pet godina kako sam došla u ulicu da joj skratim dane i monotoniju.

(odgovor članu Dana 72)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: ad si poslednji put nekome pomogao i u cemu
11.3.2013 15:37:50   
dunja RR
Dana, svaka ti čast, to je ljubav.

< Poruku je uredio dunja RR -- 11.3.2013 15:40:29 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Dana 72)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: ad si poslednji put nekome pomogao i u cemu
11.3.2013 15:38:42   
dunja RR
Trudim se da pomognem braći, mojima, koliko mogu.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu imperial)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: ad si poslednji put nekome pomogao i u cemu
11.3.2013 15:39:00   
isidora88
ja uglavnom pomazem tako sto uvek ustajem u gradksom prevozu, pustam preko reda starije,trudnice,mame sa decom... ali nisam ucinila nista sto se moze porediti sa donacijom organa, jako plemenito i humanouser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu imperial)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: ad si poslednji put nekome pomogao i u cemu
11.3.2013 15:39:56   
little_one

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Dana, svaka ti čast, t je ljubav.

Potpisujem! Svaka cast!user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: ad si poslednji put nekome pomogao i u cemu
11.3.2013 15:41:27   
dunja RR
Dano, uredila sam ti naslov, da ne misliš da sam nešto drugo dirala. Lepa je tema pa da se vidi lepo naslov (falilo je K na početku).

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: ad si poslednji put nekome pomogao i u cemu
11.3.2013 15:41:46   
madamme
Dano, ja bih ti dala duple poene za ovo user posted image

(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: ad si poslednji put nekome pomogao i u cemu
11.3.2013 15:42:50   
Olga75
evo jedna vrlo slicna tema BUDIMO HUMANI

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: ad si poslednji put nekome pomogao i u cemu
11.3.2013 15:45:45   
Štetica
Ranije sam slala poruke na one brojeve za pomoc deci na KiM,na razne brojeve za tesko obolele,itd.. Ali posto su poceli da svakodnevno objavljuju u medijima da su pojedinci pokupili lovu iz tih fondova odustala sam.
Kada god sam u mogucnosti nekome da pomognem uvek to rado ucinim,jedino sto redovno dajem krv,to mi je bas plemenito jer znam da cu mozda nekome spasiti zivot.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu imperial)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: ad si poslednji put nekome pomogao i u cemu
11.3.2013 15:47:01   
Didy
Svaka cast, Dano!
Ja se trudim stvarno da pomognem kad god i kome god mogu. U poslednje vreme su to sve manje-vise sitnice, ali ako mi se ukaze prilika, volim da pomognem. Osecam se nekako kao veci covek.
Puno sam pomagala sestrama dok su im deca bila mala, volela sam da provodim vreme s njihovom decom i rado se secam tih trenutaka. A njima je puno znacilo svima. I nisam nikad trazila zauzvrat da one, na primer, cuvaju moju decu da bi mi se oduzile ili nesto slicno.
Isto uglavnom uvek dam onima koji prose na ulici, poklanjam decju i svoju garderobu kad znam da nekome treba. Bas nedavno sam spakovala jednoj zenici koja treba da se porodi decje stvari za koje znam da ce joj dobro doci.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: ad si poslednji put nekome pomogao i u cemu
11.3.2013 15:47:09   
Cindarella
Dano,svaka ti cast zeno!

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: ad si poslednji put nekome pomogao i u cemu
11.3.2013 16:12:06   
17 joka
Dano,svaka  cast

na  sitnice  ne  gledam  kao  pomoc

poslednje  sta  sam  uradila  veliko nabavila  sam  bratu  od  tetke  lek  iz  Francuske  on  ima   Daunov  sindrom
tog  leka  nigde  nema  sem  tamo

pomazem  tetki  koliko  mogu  finansijski,  moralno  ,na  sve  nacine  kao  i  Kumi  imaju  po  troje  dece i  ja  ne  mogu  gledati  da  se  deca  muce

nije  mi    bilo  tesko  da  potisnem  nase  zelje  i  potrebe  da  bi  njima  pomogla,to  radim  i  danas  i  nije  mi  zao!

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Cindarella)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Kad si poslednji put nekome pomogao i u cemu
11.3.2013 16:55:47   
Dana 72
Hvala vam svim na ovim lepim recima. Uradila sam nesto sto bi opet uradila , nikad se nisam pokajala . zauzvrat sam dobila nesto sto se ne kupuje . Osecaj koi ce me celog zivota pratiti.Neki poseban osecaj srece i zadovoljstva. I SVE sto imam dobo je i dosta je, Ne trazim nista previse i nikad vise od onog sto mogu da dam. zelj mo je da "nas" bude sto vise koi su spremni pomoci bez pitanja , ocekivanja i predrasuda. Velika PUSA svima. Dujna zvala za ispravku.

(odgovor članu Dana 72)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Kad si poslednji put nekome pomogao i u cemu
11.3.2013 20:04:03   
Figaro88
Dano svaka castuser posted image
Nasla sam neki extra mobilni u parku,pozvala broj iz imenika i vratila telefon vlasnici.Zena mi nije rekla ni hvala,pitala me je gde sam ga pronasla i kako joj nije jasno kako joj je ispao.E tad sam pozelela da ga nisam ni vratilauser posted image Pomogla sam jednoj baki da ponese torbu,jedva je hodala,strasno.Inace dok sam radila u jednoj veleprodaji,posto sam bila tu menadzer i ponekad ceo dan se smarala,stalno sam vozila starije ljude kuci kada pokupuju vise namernica.Par put su me opominjali zato sto izlazim sa posla,ali nikada me nisu kazniliuser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Dana 72)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Kad si poslednji put nekome pomogao i u cemu
11.3.2013 20:06:25   
Dada81
Dano divno,na ovo covek nema puno sta da kaze,nego da ostane ispunjen kolicinom tvog dobrocinstva i dokazom ljubavi!

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Kad si poslednji put nekome pomogao i u cemu
11.3.2013 20:20:38   
Dana 72
Ja sam uvek smatrala da dobrim primerom mozes da pokrenes i "druge" da te bar donekle slede. Nazalos ima ljudi kio jednostavno misle samo na sebe i nema sanse da ih bilo sta promeni. Ja sam npr. za decu od mladje sestre kupoval garderobu, obucu sve sto im treba misleci da pomazem sestri. Plata mala, dobro ce joj doci kad nemora ona to sve da kupi. Ona nasoj bolesnoj sestri ( moju bliznakinju) NIKAD nista , kao ona nema i sl. Tako sam ja godinama cutala mislils sam prizvace se, pokazace da i ona ima dusu. Medjutim ako je za sestru kupila lek od 5e ja sam morala taj novac dajoj vratim. Jednom sam pukla i rekla sam joj kako mozes, pa bar kad ti ja kupim za decu mozes tada da odvois sestri par eura za lek. A ona meni "ako ja moram da pretvorim u novac sto ti deci kupis onda nemoj da kupujes" Kao da mi je noz zabola u srce, te mi reci i danas odzvonjavaju u glavi a ima od toga 10god. Tada sam shvatil da su neki ljudi rodjeni bez duse..... Nikad nece saznati kako je lepo nekome pomoci....... Samo ih zalim

< Poruku je uredio Ana RR -- 11.3.2013 21:59:51 >

(odgovor članu imperial)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Kad si poslednji put nekome pomogao i u cemu
11.3.2013 20:23:46   
Maraj
dano user posted image user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 11.3.2013 22:00:05 >

(odgovor članu Dana 72)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Kad si poslednji put nekome pomogao i u cemu
11.3.2013 21:04:14   
Maryjana
Dano user posted image user posted image user posted image user posted image !Sta reci posle tebe.Sva dela su naspram tvog mala.

Ja sam zaposlila jednu devojku u firmi u kojoj ja radim.Moram priznati da je osecaj fantastican.Meni niko nije pomogao da nadjem posao i skoro 3god sam bezuspesno trazila posao.

< Poruku je uredio Ana RR -- 11.3.2013 22:00:26 >

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: ad si poslednji put nekome pomogao i u cemu
11.3.2013 21:09:28   
Sanchy
Dano user posted image ,volim kada naidjem na altruistu jer sam odavno razocarana u ljude...svaka cast

(odgovor članu Maryjana)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Kad si poslednji put nekome pomogao i u cemu
11.3.2013 21:58:52   
Anck Su Nmaun
Evo danas i sutra cuvam komsijsku decu..puna kuca dece ...zurka! Cisto sto znam kakva je muka kad svi moraju na posao a nemas kome dete ostaviti, u istom sam prob.... nisam mogla reci ne!

< Poruku je uredio Ana RR -- 11.3.2013 22:00:43 >

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Kad si poslednji put nekome pomogao i u cemu
13.6.2013 9:00:52   
gabrijelaaa
dano stvarno si me odusevila....pomazem svima kad god mogu i koliko mogu...user posted image

_____________________________

LENA 24.SEPTEMPAR 2009.
PAVLE 18.FEBRUAR 2011.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Kad si poslednji put nekome pomogao i u cemu
13.6.2013 21:38:15   
Maraj

IZVORNA PORUKA: Dana 72

Ja sam pre 3god. mojoj sestri dala bubreg. I ponovo bi to urdila. I nikad ne ignorisem ispruzenu ruku. Uvek bez predrasuda dam koliko mogu sa uverenjem da sam pomogla....

svaka cast, mislim da nema nista humanije
bravo
milion puta bravo
user posted image

(odgovor članu Dana 72)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Kad si poslednji put nekome pomogao i u cemu
13.6.2013 21:56:54   
17 joka
eto ja i MM svakome pomazemo sta mozemo a cinimo dosta

poslednje smo dali pare da mala kumica ide sa vrticem na more, nek dete ide i lepo se provede nekako sve sto im treba mi pomognemo kumovi imaju njih troje, nerade a mogu zivi i zdravi to me jedino user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here