|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   sammydress
12.6.2013 16:11:03   
sparkly
ima li neko iskustva sa sammydress?
Direktna veza do poruke: 1
   RE: sammydress
12.6.2013 16:14:19   
Olga75
sta je sammydress?

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu sparkly)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: sammydress
12.6.2013 16:52:46   
Anoniman
ni ja nikad cula za sammydress user posted image

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: sammydress
12.6.2013 16:53:42   
liliana
Baš htedoh da pitam, šta je to?

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: sammydress
12.6.2013 16:57:38   
hocukusurnecuzvaku
Da li je u pitanju modna kolekcijauser posted image Ja sam za to čula,ako je to u pitanju user posted image

_____________________________

Mozda nam je potrebno da idemo pogresnim putem zivota,da bi pravi put upoznali...
Mozda treba prvo ici ulicom suza,da bi smo pronasli nas osmeh..
Mozda moramo tugu i bol podneti,da bi smo na kraju upoznali sta je SRECA!

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: sammydress
12.6.2013 17:06:19   
17 joka
nikad culauser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu hocukusurnecuzvaku)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: sammydress
12.6.2013 17:27:24   
Maraj
sta je to

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: sammydress
12.6.2013 17:32:03   
Cuftas
Ja izguglala neku kinesku on-line prodaju, na to misliš?

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: sammydress
12.6.2013 17:54:17   
sparkly
bas tako.neka kineska online prodaja.videla sam dosta jeftinih stvari pa rekoh mozda neko ima iskustva.

(odgovor članu Cuftas)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: sammydress
12.6.2013 17:54:39   
lelaigor
Ja sam prošlo leto radila to. Naručivala za druge, ali sam prestala posle NG, jer su jako brljali oko praznika kasnili, pa su me ljudi linčovali.

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu Cuftas)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: sammydress
12.6.2013 18:29:19   
sparkly
za koliko dana ti je stizalo?kako si placala i isplati li se uopste?Koliko placas carinske troskove i postarinu?

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: sammydress
12.6.2013 19:04:03   
lanajelena
Meni se jako svidja njihova kolekcija,pogotovo za decu ali me je jedna drugarica uplasila pa nisam porucivala kaze da nije neki kvalitet ali Lela sigurno zna

(odgovor članu sparkly)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: sammydress
13.6.2013 21:50:22   
Maraj
ozbiljno, aj ostavite link

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: sammydress
13.6.2013 23:28:00   
lelaigor
Stizalo je nekad za 20tak dana a nekad za 2 meseca.
Plaćala sam preko Western Uniona i plaćala sam njima proviziju 800din.
Isplati se ako imaš živaca za to, desilo mi se zadnjih par porudžbina da nije izgledalo kao na slici, ili damere nisu bile ok, pa sam vraćala ljudima pare, tj. mislim da sam samo jednoj vratila ostali su ipak uzeli.
Poštarinu plaćaš zavisno od težine, to sve možeš na sajtu da izračunaš, a carinu nisam plaćala jer sam cepkala porudžbine na manje, platila sam svega 3x po 60-70din. dodatno za carinu kad mi stigne paket kući. Ja sam i sebi uzimala, čak i neki laat za kiolače i ok je. Mada, opet sve zavisi, zadesi se i neki baš škart ali uglavnom bude ok.

edit : Lelo ,moram skinuti link . user posted image Razmijenite na pp. Nada

< Poruku je uredio Nada RR -- 13.6.2013 23:29:54 >


_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: sammydress
13.6.2013 23:50:36   
lelaigor
E, joj, izvini Nado, nisam znala da en može link, pravo da kažem, nikad nisam ni mećala tako neke spoljne linkove. user posted image

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: sammydress
13.6.2013 23:53:43   
lelaigor
Dakle, link dajem u pp, i ako ti treba uputstvo za poručivanje, sparkly, kaži poslaću ti na pp, imam otkucano celo uputstvo što sam kucala mojim bivšim kupcima da mogu i sami da se snađu, kad sam prestala to da radim.

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: sammydress
14.6.2013 8:52:21   
lanajelena
sibni i meni na pp ili fb to uputstvo,pa kad prodje letovanje da probam nesto da porucim user posted image

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: sammydress
17.6.2013 22:20:01   
sparkly
lelaigor,posalji mi to sto imas na pp.user posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: sammydress
18.6.2013 14:31:48   
Miss Piggy

IZVORNA PORUKA: lelaigor

Stizalo je nekad za 20tak dana a nekad za 2 meseca.
Plaćala sam preko Western Uniona i plaćala sam njima proviziju 800din.
Isplati se ako imaš živaca za to, desilo mi se zadnjih par porudžbina da nije izgledalo kao na slici, ili damere nisu bile ok, pa sam vraćala ljudima pare, tj. mislim da sam samo jednoj vratila ostali su ipak uzeli.
Poštarinu plaćaš zavisno od težine, to sve možeš na sajtu da izračunaš, a carinu nisam plaćala jer sam cepkala porudžbine na manje, platila sam svega 3x po 60-70din. dodatno za carinu kad mi stigne paket kući. Ja sam i sebi uzimala, čak i neki laat za kiolače i ok je. Mada, opet sve zavisi, zadesi se i neki baš škart ali uglavnom bude ok.

edit : Lelo ,moram skinuti link . user posted image Razmijenite na pp. Nada


Mislim da je sada i jeftinije i lakse placati preko Pay Pal-a.

_____________________________

" I can't think about that right now. If I do, I'll go crazy. I'll think about that tomorrow. "

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: sammydress
27.12.2013 21:53:10   
debelad
lelaigor da li bi mogla malo detaljnije objasniti sto se tice kupovine preko sammydress-a? I kako to ide za Srbiju,Beograd? Hvala unapred. Pozz

(odgovor članu Miss Piggy)
Direktna veza do poruke: 20
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here