|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Post na RR koji mi je promenio razmišljanje
10.9.2009 21:46:45   
Anoniman
Postoje neki postovi na RR koji su me rasplakali, koji su učinili da razmišljam o nekim svojim postupcima, koji su učinili da promenim mišljenje o nekim stvarima, a tvrd sam orah. user posted image

Da li ima takvih postova u vašem slučaju, i koji su?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Post na RR koji mi je promenio razmišljanje
10.9.2009 21:53:46   
Shishica
Uh Tasho..Teska tema...
Ako se setim...
Bilo je suza i smeha, ali promene misljenja..to se ne secam...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Post na RR koji mi je promenio razmišljanje
10.9.2009 22:01:56   
Anoniman
Evo jednog:

IZVORNA PORUKA: stevajela

Kako moze biti vise nacina batinanja dece?Razlika je u mestu udarca i intezitetu,a poenta batinja je ista. Jaci i superiorniji tuce slabog i nejakog.



I dalje tvrdim da ima različitih oblika batina, i da postoji OGROMNA razlika između packe i batinjanja kajšem, ali nakon ovog što sam boldirala, ipak sam malo zastala. Pročitala sam još jednom i temu o kaznama, i odlučila da probam. Ova rasprava o batinama se vodila poslednji put 31.7., sada je 10.09., Luka je od onda dobio možda 2-3 šamara, ali kao odgovor na njegovu nasilnost prema meni, po principu "Spremi se da dobiješ nazad i da naučiš da udariš nazad!", jer verujem da će ga u kolektivu to čekati!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Post na RR koji mi je promenio razmišljanje
10.9.2009 22:11:17   
Anoniman
Meni definitivno zabadanje nosa u privatne stvari, izrugivanje necijeg misljenja. Ima toga dosta...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Post na RR koji mi je promenio razmišljanje
10.9.2009 22:20:58   
Anoniman
To ti smeta... ali nije to pitanje. 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Post na RR koji mi je promenio razmišljanje
10.9.2009 22:24:55   
Anoniman
Pa promijenio mi je misljenje o nekim ljudima i nihovim plitkim razmisljanjima. Na to sam ciljala user posted image Mrsko mi kopati necije postove, preumorna sam user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Post na RR koji mi je promenio razmišljanje
10.9.2009 22:29:23   
simke
user posted image user posted image user posted image Joj Miljana cariceuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Post na RR koji mi je promenio razmišljanje
10.9.2009 22:41:14   
kathy
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Evo jednog:

IZVORNA PORUKA: stevajela

Kako moze biti vise nacina batinanja dece?Razlika je u mestu udarca i intezitetu,a poenta batinja je ista. Jaci i superiorniji tuce slabog i nejakog.



I dalje tvrdim da ima različitih oblika batina, i da postoji OGROMNA razlika između packe i batinjanja kajšem, ali nakon ovog što sam boldirala, ipak sam malo zastala. Pročitala sam još jednom i temu o kaznama, i odlučila da probam. Ova rasprava o batinama se vodila poslednji put 31.7., sada je 10.09., Luka je od onda dobio možda 2-3 šamara, ali kao odgovor na njegovu nasilnost prema meni, po principu "Spremi se da dobiješ nazad i da naučiš da udariš nazad!", jer verujem da će ga u kolektivu to čekati!



A koliko bi samara dobio da stevajela nije napisala to sto je napisala?user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Post na RR koji mi je promenio razmišljanje
10.9.2009 22:43:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: kathy

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Evo jednog:

IZVORNA PORUKA: stevajela

Kako moze biti vise nacina batinanja dece?Razlika je u mestu udarca i intezitetu,a poenta batinja je ista. Jaci i superiorniji tuce slabog i nejakog.



I dalje tvrdim da ima različitih oblika batina, i da postoji OGROMNA razlika između packe i batinjanja kajšem, ali nakon ovog što sam boldirala, ipak sam malo zastala. Pročitala sam još jednom i temu o kaznama, i odlučila da probam. Ova rasprava o batinama se vodila poslednji put 31.7., sada je 10.09., Luka je od onda dobio možda 2-3 šamara, ali kao odgovor na njegovu nasilnost prema meni, po principu "Spremi se da dobiješ nazad i da naučiš da udariš nazad!", jer verujem da će ga u kolektivu to čekati!



A koliko bi samara dobio da stevajela nije napisala to sto je napisala?user posted image


Ovo nije tema za to. Nisam ovo napisala zato da bi mi neko nabijao na nos ono što je bilo, i da bih dobila kritiku! Tako da ako nemaš šta da napišeš na zadatu temu, mani me sa kritikama.

I dalje tvrdim da malo dete mnogo bolje razume pecku nego kaznu ili mamu koja priča na njemu vanzemaljskom jeziku, tako da ne mislim da sam zlostavljala dete (kao što neke misle da jesam), i ne mislim da su moji postupci bili loši. No, sada je dovoljno porastao da razume šta mu govorim i da razume zašto je tako kako kažem.


< Poruku je uredio Tasha RR -- 10.9.2009 22:46:08 >

(odgovor članu kathy)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Post na RR koji mi je promenio razmišljanje
10.9.2009 22:45:33   
kathy
Dal' da te hvalim sto si detetu za mesec dana lupila samo tri samara! Pa, bravo, onda! Ne postoji mesto na kojem necu osuditi nasilje. Ovde ili bilo gde.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Post na RR koji mi je promenio razmišljanje
10.9.2009 22:46:48   
Anoniman
Idi u temu o batinama pa tamo to piši ako ti je baš stalo! 

(odgovor članu kathy)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Post na RR koji mi je promenio razmišljanje
11.9.2009 10:34:29   
NadaR
 Meni su postovi sa crtica jako promijenili misljenje! Borba kroz koju zene prolaze da bi u narucju drzale maloguser posted image andjelka.. Zaista nisam mogla vjerovati koliko je to tesko!
Shvatila sam, koliko sam srecna sto sam tako lako zatrudnila!user posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Post na RR koji mi je promenio razmišljanje
11.9.2009 10:43:52   
misha
Potpuno se slažem sa Tashom, mada to nije tema ovde, ali po neka packa svakako nije zlostavljanje dece. Mnogo je ružnije kad vidiš da dete maltretira roditelje, a imala sam prilike da to vidim. Ništa gore, nego kad dete od 3-4 god. šutira i udara majku, a ona pokušava da mu objasni kako to nije lepo.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Post na RR koji mi je promenio razmišljanje
11.9.2009 10:47:08   
Anoniman
Prebacila sam tvoj post u temu Batine, molim vas, nemojte komentarisati moj post u ovoj temi, ako imate šta da pišete o batinama, pišite u odgovarajuću temu, ova tema nije za to.

ps. Oni koji su čitali temu Batine, znaju tačno o čemu sam ovde pisala, a oni koji nisu... neka je nađu.

< Poruku je uredio Tasha RR -- 11.9.2009 11:01:08 >

(odgovor članu misha)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Post na RR koji mi je promenio razmišljanje
11.9.2009 11:04:28   
Shishica
Ma ko to dira Tashu!? user posted image

Nada me potseti... Zaista te tera na razmisljanje i dirne ti srce kad vidis koliko se parovi trude, a ti zatrudnis iz prve.. To jeste ono sto me ziga oko srca u vezi RR..
I jos sam naucila da ima jos dobrih ljudi... Poneki bas i nisu neki, ali uglavnom...ima onih koji te teraju da razmislis i zapitas se kakva si i sama..
I tako...
Drago mi je sto sam sa vama u svakom slucaju...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Post na RR koji mi je promenio razmišljanje
11.9.2009 11:16:09   
misha
Izvinjavam se, slučajno sam pogrešila, zato što je i tvoj post o tome bio ovde. Inače, ni jedan post mi nije promenio razmišljanje, ali su mi mnogi pomogli da naučim nešto. Eto, da nije bilo teme perzistentni folikul, ne bih ni znala da sam ga ovom meseca imala. Niti jedan lekar mi nije ukazao na tu mogućnost.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Post na RR koji mi je promenio razmišljanje
11.9.2009 11:26:23   
mamanp
Tema ti je za mozganje. user posted image
Ne bih sad mogla odvojiti posebno neki post, ali sam negde u ovoj zivotnoj trci izgubila samu sebe, izgubila sam svoju zenstvenost, svoje ja, uvek je tu neko preci od mene, tu su deca, tu je muz, tu su obaveze... Mnogi vasi postovi su me podsetili da to - JA- treba da vratim, da sam ipak pre svega ZENA i samim tim mogu mnogo vise da ucinim u zivotu, da mogu i bracne probleme sa lepim recima da resim, da ostavim malo kucne obaveze po strani a muzu i deci se vise posvetim. A da, videla sam i da moja svekrva nije najgora na svetuuser posted image

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Post na RR koji mi je promenio razmišljanje
11.9.2009 11:30:52   
marince1
IZVORNA PORUKA: nnaaddaa

Meni su postovi sa crtica jako promijenili misljenje! Borba kroz koju zene prolaze da bi u narucju drzale maloguser posted image andjelka.. Zaista nisam mogla vjerovati koliko je to tesko!
Shvatila sam, koliko sam srecna sto sam tako lako zatrudnila!user posted image




Potpuno se slazem!!!!

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Post na RR koji mi je promenio razmišljanje
11.9.2009 11:40:22   
Modessty
Postovi koji su najviše uticai na mene i moj način razmišljanja nalaze se u temi  Informacije o usvajanju, a pisala je MimaR.

Promenila je moj način razmišljanja i dala mi odgovor na pitanje "šta ako nikada ne budem mogla da rodim dete?"
Ona je jedna od najplemenitijih i najhrabrijih žena koje sam ikada upoznala!


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Post na RR koji mi je promenio razmišljanje
11.9.2009 11:52:11   
Modessty
IZVORNA PORUKA: MimaR

IZVORNA PORUKA: Modessty

Hvala!
Ako može još jedno pitanje

Koliku slobodu ima usvojitelj da izabere kog uzrasta i pola hoće dete? Da li je moguće tražiti potvrdu lekara da je dete zdravo, da ne boluje od nekih težih bolesti?
Možda ovo glupo zvuči, ali nismo svi spremni da se nosimo sa problemima koje nosi staranje o bolesnoj deci i deci sa posebnim potrebama.
I koliko traje cela procedura od prijavljivanja do usvajanja?





svaki usvoitelj moze da izrazi zelju do kog uzrasta zeli da usvoji dete,ali onog momenta kada postavite neke granice teze cete i stici do cilja...sto se tice nekih genetskih bolesti,naslednih tu nema nikakve garancije...nema garancije ni kod bioloskog deteta,a kada bi ovakvo pitanje postavili u CZR verujte mi da bi porazmislili da li su potencionalni usvoitelji uopste spremni da udju u samu proceduru...znate bez ikakve uvrede,nije dovoljno reci DA,JA ZELIM da usvojim dete vi to zaista morate iskreno zeleti,iz srca...ne sme biti nikakvih predrasuda ni sto se boje koze tice,ni sto se tice nekog genetskog koda...jer nisu deca tu samo zbog nas,mi smo tu za njih...ne trazi se dete za usvoitelje,nego usvoitelji za dete...moze grubo da vam zvuci,ali vam ovo govorim kroz iskustvo koje smo stekli,kako nase tako i tudje...ako vas kolega i njegova zena jos uvek nisu spremni da udju u celu proceduru onda je bolje da odloze...


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Post na RR koji mi je promenio razmišljanje
11.9.2009 13:08:13   
stevajela

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Evo jednog:

IZVORNA PORUKA: stevajela

Kako moze biti vise nacina batinanja dece?Razlika je u mestu udarca i intezitetu,a poenta batinja je ista. Jaci i superiorniji tuce slabog i nejakog.





I dalje tvrdim da ima različitih oblika batina, i da postoji OGROMNA razlika između packe i batinjanja kajšem, ali nakon ovog što sam boldirala, ipak sam malo zastala. Pročitala sam još jednom i temu o kaznama, i odlučila da probam. Ova rasprava o batinama se vodila poslednji put 31.7., sada je 10.09., Luka je od onda dobio možda 2-3 šamara, ali kao odgovor na njegovu nasilnost prema meni, po principu "Spremi se da dobiješ nazad i da naučiš da udariš nazad!", jer verujem da će ga u kolektivu to čekati!



user posted image
Samo jos jedan savet u vezi tog samaranja.
Mom detetu sva deca otmu igracke,jer ne zna da ih zadrzi.U vrticu mu je svaka igracka bila max 3 sekunde u ruci,dok se sinu od moje poznanice to ne desava,zato sto ga je ona ucila da on zadrzava i otima igracke.Ja to nisam htela niti cu raditi,na sta su mi med sestre rekle da i ne treba da ga ucim to,jer on sam treba da shvati sta treba da radi.Tako da moj ti je savet da ga ne ucis to,jer necemo mi biti uvek s njima u raznim situacijama da ih poducavamo i stitimo.Ako dobije cusku u vrticu,neka sam shvati sta treba da radi.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Post na RR koji mi je promenio razmišljanje
11.9.2009 13:15:02   
Modessty
Predhodni post je za temu "batine"
molim administratore da ga prebace u odgovarajuću temu


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu stevajela)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Post na RR koji mi je promenio razmišljanje
11.9.2009 13:21:42   
Modessty
Hvala Tasha!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Post na RR koji mi je promenio razmišljanje
11.9.2009 13:23:37   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Post na RR koji mi je promenio razmišljanje
11.9.2009 23:15:29   
Lu
IZVORNA PORUKA: nnaaddaa

Meni su postovi sa crtica jako promijenili misljenje! Borba kroz koju zene prolaze da bi u narucju drzale maloguser posted image andjelka.. Zaista nisam mogla vjerovati koliko je to tesko!
Shvatila sam, koliko sam srecna sto sam tako lako zatrudnila!user posted image


Potpisujemuser posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here