|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nakon antibebi pilula
31.3.2009 23:35:53   
Verus
Tasha ja sam pila Yasmin, godinu dana i to ne zbog prevencije trudnoce, mm i ja smo vec jaaako dugo zajedno, i koristilo smo prekinut snosaj kao "zastitu", jer smo znali da i ako zatrudnimo slucajno, bili bi srecni.  Ja sam pcela Yasmin zbog bubuljica, tj. imala sam te 'odrasle akne'...korisila sami  antibiotik kremu za lice, a uvece Differin, to je FENOMENALNA krema za bubuljice, na bazi retinola, ne znam da li je ima kod nas.  Tako da sam prvo ukinula antibiotik kremu, pa sam posle par meseci ukinula Yasmin, i nastavila sam da koristim differin kremu za lice (samo uvece), jos jedno 6 meseci.  Sada ne koristim nista, i da kucam u drvo....super je.  Dok sam bila na Yasminu nisam imala nikakve simptome, tj. kao i da nisam pila pilule...a pms mi je inace blag, otecene bolne grudi, bolna ledja, i grcevi u materici prvi dan, ili dva.  pms mi varira od meseca do meseca nekada je jaci nekada ni ne primetim..

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Nakon antibebi pilula
31.3.2009 23:38:49   
Verus
Zaboravih da kazem da kada sam sisla sa Yasmin pilula, M se vratila na normalu kao da nikada nisam ni pila pilule, ali eto bile su mi uvek na 28 dana, pa je vajlda samo nastavilo svojim tokom...sve je to individualno naravno...

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Nakon antibebi pilula
22.5.2009 10:14:47   
Tara
user posted image

< Poruku je uredio Tara -- 22.5.2009 10:15:11 >

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Nakon antibebi pilula
28.1.2010 11:30:24   
Rivana

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Od kada sam prestala da dojim sam pila Yasmin antibebi pilule, sve do ovog meseca. Ne, nisam prestala da ih pijem zbog toga što bih sada da zatrudnim (ili možda ja to i bih, ali nije momenat). Prestala sam jer se nisam osećala dobro:
- glavobolja
- vrtoglavica (po nekada)
- mučnina
- pretrpavanje hranom a totalno bez apetita
- vraćanje hrane (nagon za povraćanje)
- nadutost stomaka
- promene raspoloženja, uglavnom besna i svadljiva.

Onda sam odlučila da pokušam bez njih. Evo ovo je prvi mesec bez (trebala bih sledeće nedelje dobiti - valjda... user posted image ... ustvari nemam pojma kada treba da dobijem)... i evo odmah se vratilo sve što su rešavale antibebi pilule: bubuljičice user posted image , bolne grudi, osetljive bradavice, kratki jaki bolovi u jajnicima... ma sve. Ne možete da verujete. user posted image

doktorka mi rekla za mucninu ali to kaze dok se oranizam ne navikne pojma nemam a jesu li ti pomogle za ciste

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Nakon antibebi pilula
29.10.2011 18:19:44   
cici78
Ja sam pila Yaz vise od godinu dana i pre 2 nedelje sam prestala jer su mi krenule neke aritmije. Otkad sam prestala sa pilulama uvece mi pritisak skace na 140/90, nekada i 150/100 a aritmije su mnogo manje. Odem kod kardiologa-sve ok, i rekla mi je da se visok pritisak moze dobiti od pilula, da mi se organizam jos "cisti" od istih. I tako ja dobih cak i terapiju za pritisak po 1/4 propranolola ujutru i uvece, kontrola za 3 meseca. Poludela sam nacisto, sta mi napravise pilule...inace sam uvek imala nizak pritisak 110/60 i super mi je bilo. Jeste da sam bila bezbrizna dok sam ih pila sto se trudnoce tice ali ovo mi stvarno nije trebalo.

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 30
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here