|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  41 42 [43] 44 45   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kakav krevetac?
19.12.2013 12:49:26   
Jole84
Ma nećete ne brini user posted image bitno da nema da se šmirgla,za prefarbavanje ćete lako user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 1051
   RE: kakav krevetac?
19.12.2013 12:49:28   
Sanjica26 RR
Vik bas cy da pitam muza kad se probudi. Vi ako budete farbali tokom.sledece nedelje onda nemas brige. Zaboravila sam posto smo farbali kod muzevljevih.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 19.12.2013 12:51:31 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 1052
   RE: kakav krevetac?
19.12.2013 12:50:23   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: viking RR

E, super, samo me zanima koliko dugo ta farba smrdi posle? Valjda će da ispari sve za nedelju dana?


Vik, sad ću možda lupiti ali mislim da postoji neka farba koja je na vodenoj bazi tako da ne smrdi.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 1053
   RE: kakav krevetac?
19.12.2013 12:51:22   
buba m

IZVORNA PORUKA: Peace*



Koleginica je trudna i pravi za bebca ovo:

user posted image

Mnogo mi se dopada.

Odmah je uzela dušek 140_x_90, i prednja stranica ogradice se skida. A ispod celog elementa se nalazi fioka u koju može dušek dužine 200.

Kod nas na tržištu ne može da se kupi, a njoj stolar sa materijalom uzima 28 000 din.



Ovo je predivno! Samo što smo mi sa prostorom ograničeni pa nema mesta za ovako nešto. Ali, zaista, je i lepo i praktično.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 1054
   RE: kakav krevetac?
19.12.2013 13:19:37   
viking
E, hvala vam mnogo, baš me brinuo taj miris. Inače, krevetac je nov, korišćen nepuna dva meseca, pa ne moramo ništa da ga sređujemo, samo sam htela da oba budu iste boje, pa koje god....
Hvala još jednom user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu buba m)
Direktna veza do poruke: 1055
   RE: kakav krevetac?
19.12.2013 13:20:59   
marince1
Isparice sve,ali imas boje na vodenoj bazi,koje ne smrde,to potrazi.Nikako nitro farbe

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 1056
   RE: kakav krevetac?
19.12.2013 13:22:16   
Jole84
I naravno posle farbanja,čekamo slike user posted image user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 1057
   RE: kakav krevetac?
22.12.2013 14:24:52   
jokoono
Pozdrav svima! Novi sam clan na forumu i buduca mama po prvi put, pa sam kao neiskusna dosla da pokupim savete od iskusnih mama.. A pre svega me zanima krevetac, jer sam trenutno u potrazi i pokusavam da iskalkulisem i cenu a i funkcionalnost.. Pa sad da li imate neke preporuke, i zanima me do koliko godina se realno mogu koristiti krevetci drveni koji se sada uglavnom svuda prodaju oni sa dusekom 120x60..? Bila sam u obilasku u Letu i nekako mi se ti krevetci cine bas mali... :( a opet ne znam ni koje bi drugo resenje moglo biti..nasli smo neki transformisuci krevetac, ne znam da li iko ima iskustva sa njim Meda 3u1 http://www.kupujemprodajem.com/Bebi-krevetac-MEDA-3u1-DUSEK-7665912-oglas.htm#photoBig

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 1058
   RE: kakav krevetac?
23.12.2013 8:56:23   
Peace*
Jel dobro shvatam da je dušek 170x73?

Moj stariji sin je sitan, i do nedavno je spavao u krevetu dužine 120 ili 130. user posted image (ima 7 god)

Ova varijanta krevetića mi se dopada. Ima ga moja drugarica, samo što je ona pravila a ne kupila gotovo, te ispod celog krevetića ima fioku u koju staje dušek dužine 200cm... tako je definitivno rešila krevet do daljnjeg.

Da li bih posle iskustva sa drugim sinom kupila ovakav krevetac? Ne.
Prvi sin je bez problema spavao u drvenom krevecu, mlađi nikada nije naučio. Vrteo se kao blesav, i stalno udarao iako smo imali onu tapaciranu orgadicu, našao je načina da se udari i budi milion puta noću. Onda smo mu kupili putni krevetić (120x60), i u tome je spavao dosta dugo (do nekih skoro 3g).

Problem sa nestandardnim veličinama dušeka je nabavka posteljine za isti.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu jokoono)
Direktna veza do poruke: 1059
   RE: kakav krevetac?
23.12.2013 10:49:40   
jokoono
Da dusek je 170x73, tako sam bar ja shvatila.. okrenucemo coveka da prverimo detalje, deluje fino krevetac, ali opet ne bih volela da se ispostavi da mi za kasniji uzrast ne bi sluzio, ne mogu da procenim da li je sirina 73 dovoljna za dete od 6-7 godina..? Pise do 10 ali cisto sumnjam, mada ipak dosta zavisi od deteta... Bas sam u dillemi velikoj.. Verujem da cemo putni krevetac u svakom slucaju imati jer imamo bake i deke po celoj Srbiji.. Ali za ovaj transformisuci ne bih volela da se zaletim jer ipak zauzima vise prostora a nisam sigurna koliko ce zaista biti u upotrebi...

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 1060
   RE: kakav krevetac?
23.12.2013 10:55:33   
Peace*
Ne znam za širinu

Luka je spavao u nekom Ikeinom nakon krevetića, i on je bio dosta širok (verovatno piše u temi Kupili smo krevet, uvodni post je moj iako je sad pod Anoniman), a sada spava na dušeku širine 90.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu jokoono)
Direktna veza do poruke: 1061
   RE: kakav krevetac?
23.12.2013 11:02:18   
New Mom

IZVORNA PORUKA: jokoono

Da dusek je 170x73, tako sam bar ja shvatila..

Ja skopčala da je krevet 170X73 ukupno, a ne dušek.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu jokoono)
Direktna veza do poruke: 1062
   RE: kakav krevetac?
23.12.2013 11:05:55   
Peace*
I ja sam prvo, ali posle malo čitala pa kaže: Od 5-10 godina imate fenomenalan dečiji krevet sa dušekom dimenzije 73 cm x 170 i komodom pored njega.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 1063
   RE: kakav krevetac?
23.12.2013 11:08:20   
Peace*
Ja tu ustvari imam da dodam ovo: dete od 5god i na više ima drugare iz vrtića koji dolaze na druženje. Nisam sigurna da ga neće začikavati što spava u takvom krevetiću. Mislim, oni tada imaju potrebu da budu kao ostali, a ovo, čak i kad se skine prednja rešetka, izgledaće bebeći. Bojim se da bi dete moglo da se ljuti na vas što ga drugari zezaju (deca su surova).

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 1064
   RE: kakav krevetac?
23.12.2013 11:12:46   
Didy
Meni je simpatično. E, sad koliko je praktično, nisam sigurna. Faktički ćeš morati da kupuješ 3 dušeka za 6 godina. Prvo 120x60 za krevetić, pa taj nestandardni, pa čim taj preraste za neki veći uzrast. A to sve tako brzo prođe, porastu dok pucneš prstima.
Ako ste tm i ti sitniji, pretpostavljam da će i dete biti takvo, pa će mu odgovarati možda i do 10. godine. Moji su s dve godine prerasli krevetac u dužinu, više nisu mogli da se opruže, ja se ne bih usudila da uzmem taj 3 u 1.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 1065
   RE: kakav krevetac?
23.12.2013 11:18:42   
Didy

IZVORNA PORUKA: Peace*

a ovo, čak i kad se skine prednja rešetka, izgledaće bebeći. Bojim se da bi dete moglo da se ljuti na vas što ga drugari zezaju (deca su surova).


Mislim da se sve poskida i da se komoda stavi pored kreveta, a cela površina je površina kreveta, nema ograda, nema ničega, izgleda kao redovan krevet ako sam ja dobro shvatila.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 1066
   RE: kakav krevetac?
23.12.2013 11:27:38   
Peace*
AAAA, misliš da se sve izvadi i ostane krevet ustvari sa ovim medom od spolja? I onda je 170? AAAAA, kapiram. I te fioke se spuste dole. AAAAAA... plavuša. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 1067
   RE: kakav krevetac?
23.12.2013 11:47:53   
Ana RR
Takav krevet možete naći u firmi baby bell, fenomenalan je.

< Poruku je uredio Ana RR -- 23.12.2013 11:59:05 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 1068
   RE: kakav krevetac?
23.12.2013 11:55:37   
jokoono
Ipak cu zvati coveka ako nista drugo da me mine zelja.. Da, na kraju ostaje krevet sa medinom gavom na vrhom i medinim stopalima i pored kao komodom. Miislim da su potrebna 2 duseka jer ovaj dusek ostaje isti kad se skine samo ogradica. Ne znam simpaticno je, ali puno prostora a ne znam ni dal ce za dve godine biti i druge bebe.. Ja jesam sitna, muz mi je prosek (po krupnoci :)) al opet nista to ne mora da mi znaci.. Moja mama stalno prica kako smo sestra i ja do pete godine spavale u krevetcu al tad su bili oni drveni 140x70. Da li ima tih dimenzija negde da se kupi a da cena nije paprena... ili opet neka treca alternativa?

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 1069
   RE: kakav krevetac?
23.12.2013 11:56:45   
jokoono

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Takav krevet možete naći u firmi baby bell, fenomelan je.


Da Ana, ali po kojoj ceni?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1070
   RE: kakav krevetac?
23.12.2013 11:59:37   
pocahontas
baby bell je prilicno skup, koliko znam. imas u aksi drveni krevertac dimanzija 140x70 http://shop.aksa.rs/drveni-kreveci-14040

(odgovor članu jokoono)
Direktna veza do poruke: 1071
   RE: kakav krevetac?
23.12.2013 12:00:08   
Ana RR
To ne znam, proverite user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jokoono)
Direktna veza do poruke: 1072
   RE: kakav krevetac?
23.12.2013 12:03:37   
jokoono
Da videla sam, i taj Maxi krevetac je jedini koji se svuda provlaci a da je tih dimenzija.. a da budem iskrena ne svidja mi se, ovi 120x60 su mnogo lepsi.. ne znam zato nema veci izbor..

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1073
   RE: kakav krevetac?
23.12.2013 13:00:06   
New Mom
Naš je 140X70cm, al smo ga mi pravili. I jeste bio skup, al vredi svaku paru, sad će treće tu da spava.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu jokoono)
Direktna veza do poruke: 1074
   RE: kakav krevetac?
23.12.2013 23:18:46   
jokoono
Mi nazalost ne poznajemo nikog da nam preporuci majstora za izradu kreveca po zelji, mada bi to doslo u obzir sigurno.. A meni su oci zamaglile od pretrage po internetu i opet sam dosla do zakljucka da su drveni kreveci 120x60 najlepsi vizuelno i najveci je izbor, a ovi 140x70 koje i trazim su u deficitu.. Postoji par u Simpu, ali svaki ima nedostatak, ili nema nivoe za dusek ili nema fioku.. al mislila sam da mi zahtevi nisu preveliki, kad ono... Imam jos dve nedelje za potragu.. ako neko u medjvremenu ima predlog, svaki je dobro dosao!

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 1075
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  41 42 [43] 44 45   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  41 42 [43] 44 45   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako da se budući tata poveže sa bebom u s...
I budući očevi su uzbuđeni zbog dolaska bebe na svet, ali imaju manje prilika da zaista osete kako malo biće raste. Dok ...
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here