|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
4.3.2013 17:19:13   
pandina
Posle mnogo oklevanja, kupili smo OVU

Moze se reci da sam zadovoljna. Vule sa devet meseci ima preko 10 kg, ne znam koliko ce nas sluziti s obzirom da je nosivost 18 kg (36 meseci ???) user posted image

(odgovor članu leamalamut)
Direktna veza do poruke: 476
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
19.3.2013 0:29:50   
Azra_
Mame, do koje godine ste koristile hranilicu za bebu? Kad dete navikavati na običnu stolicu? Vaša iskustva.....?

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 477
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
19.3.2013 0:35:45   
Ivanka 75
Azra, iskreno da ti kažem mi smo imali (imamo) drvenu stolicu u kojoj je iva jela samo prvih nekoliko meseci, negde do 13 meseci, onda je počela da ustaje, da se vrpolji, a tada je već počela da jede kod babe i dede i da ne bi stalno nosili stolicu gore-dole morala je da sedi na običnoj stolici. Sada tako lepo sedi na njoj (kad je gladna i kad hoće da jede, u suprotnom nema je ni na stolici ni oko njeuser posted image ), zna i sama da jede,i to kašikom i ne prosipa mnogo.
Ne mogu da pametujem šta je dobro a šta loše. Kako god okreneš u nekom trenutku požele da izadju iz stolice tokom hranjenja...

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 478
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
19.3.2013 0:51:33   
Azra_
Hvala Ivančice. Ja sam mog strpala u stolicu već sa 5.meseci. Iskreno, meni je laknulo. Šutirao me, vrpoljio se. I dalje je u stolici. Ne koristimo kaiševe za vezivanje, da ima kakvu-takvu slobodu. Lakše mi je da ga nahranim. Sa stolice bi verovatno ustao 5 puta. Uzme zalogaj, prošeta se, pa se vrati po još, a to potraje jer usput nađe neku igračku... Za sada on lepo ručka šta god da mu spremim, a da ne mora da žvaće, stolica nam je samo olakšanje. E sad...imamo neke premetačine, trebaju nam dve stolice, a imamo jednu, pa se mislim da li da kupujemo ili ne... Kad bih znala da će je duže koristiti, kupila bih, ovako...user posted image

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 479
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
19.3.2013 0:55:23   
Ivanka 75
zato ti i kažem, mi se mislili da kupimo još jednu ali odustali... ne znam... vidi još malo pa odlučite

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 480
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
19.3.2013 1:01:10   
Kaca80
Skoro svako u kući ima stočić koji služi kad dođu gosti da se stavi kafa ili na tome stoji cveće.E pa mi smo sinu kupili malu,dečiju stolicu i stavili mu taj sto i tako je jeo uz nas dok nije dovoljno porastao da sedne zsa nama za sto.user posted image Sad je on već veliki,ali imam user posted image od 6 meseci i mada sedi hranim je u gigalici jer joj tako još uvek odgovara. user posted image

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 481
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
19.3.2013 1:27:06   
Ivanka 75
Kaca, to vam je sjajna ideja. i ja sam maloj spustila stolicu pored stocica (to je ona drvena stolica sto se podize na stocic) pa je duuugo tako jela dok nije pocela sa nama za stolom, a sama je trazila i + odabrala "svoju" stolicu :)

(odgovor članu Kaca80)
Direktna veza do poruke: 482
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
23.8.2013 14:51:23   
ivannna
pre par nedelja smo uzeli ovu stolicu i bas smo zadovoljni

ima nekoliko polozaja za sediste i za prednji deo ,da ne moram da joj stavljam jastucice

user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 483
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
12.9.2013 20:42:33   
Anoniman
napravila sam glupost - oprala jastuk od stolice u vodi i sad ne moze da se osusi. imate li neki predlog kako da ga osusim? (stolicu smo pozajmili, mislim da je oni ne zele nazad ali isto tako mislim da treba da je vratimo i to u sto boljem stanju)

(odgovor članu ivannna)
  Direktna veza do poruke: 484
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
12.9.2013 21:50:10   
Bebilina
Imamo Chicco Polly i Stokke Tripp Trapp, a kod mojih ovu sto je Ivana stavila sliku, to je sad deda kupio unuku user posted image
E sad kad seka nije tu malac sedi na Tripp Trapp i jede za stolom. Ne trebaju mu kaisevi, sediste, nista, sam se popne, sam sidje kad zavrsi. Definitivno je vise voli nego Polly pa se nosim mislju da i njemu kupim jednu jer seka ne da svoju. Kad je oni ne koriste ja sam na njoj, extra je udobna, najudobnija drvena stolica na koju sam ikad sela. I mm se slaze, i on je voli... Ma jedino da nam svima uzmem po jednu user posted image

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 485
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
12.9.2013 22:57:03   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: ksena

napravila sam glupost - oprala jastuk od stolice u vodi i sad ne moze da se osusi. imate li neki predlog kako da ga osusim? (stolicu smo pozajmili, mislim da je oni ne zele nazad ali isto tako mislim da treba da je vratimo i to u sto boljem stanju)


Ksenči, kako ne može? Jel onaj gumirani jastuk, kao kod svih stolica?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 486
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
13.9.2013 9:07:45   
Anoniman
da, valjda je tako, ali prosla je voda unutra i taj materijal kojim je punjeno je povukao vodu i vec par dana se susi ali se cini i dalje mokro :( to je neka peg perego stolica.

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 487
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
13.9.2013 10:14:15   
Ana RR
Pih bre.. ostavi na suncu pa valjda će se osušiti. Možda ti samo deluje mokro?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 488
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
29.1.2014 14:05:10   
dijana1*
Meni se svidja ova stolica i nju cu verovatno kupiti.
Peg perego siesta


< Poruku je uredio dijana1 RR -- 29.1.2014 14:06:15 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 489
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
29.1.2014 14:20:24   
mati
Jedina stvar koju smo kupili a da je nismo koristili. Eno je u podrumu sa sve onom pucketavom folijom...
Da sad kupujem uzela bi onu drvenu iz dva dela, pa bi je koristio za crtanje i i gru, a tad mi je delovala nezgrapno.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 490
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
29.1.2014 14:29:43   
dijana1*
Sa Vukom nisam imala ovu stolicu, i to je jedina stvar za koju stalno govorim jedva cekam da kupimuser posted image
Vuk mi je stalno bezao i trcala sam za njim po kuci da bi ga nahranila.
Ova mi se svidja sto moze da se koristi kao lezaljka i stolica.

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 491
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
10.2.2014 15:06:20   
anci kv
Mi smo kupili bambino drvenu hranilicu 2 u 1,odmorila sam sebe i kolica od mazanja

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 492
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
10.2.2014 16:14:39   
Mama.Veki
Hranilica je definitivno nesto najiskoristenije, ustvari jos uvek ju koristimo ( a mali ima skoro 2,5 godine)
Nismo je platili mnogo ali i vec se sva raspala. Jos malo da je iskoristimo i pravo u kantu ide.
Jedino nesto sto bih savetovala prilikom kupovine je da se obrati paznja da moze da se namesti da stoji uz trpezarijski sto. Nas sto nema klasicne nogare , a postolje na hranilici je siroko i nikako ne moze da se namesti. E to mi je jedino krivo , ali to je. Ipak smo je iskoristili.

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 493
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
10.2.2014 20:57:36   
Misha i Ljisha
najbolja stolica je definitivno ta dva u 1 tj sto se rasklapa na stolicu i sto. Odlicna je. Imali smo fazu da rastavim stolicu i onda je ona tako gura po kuci (dok se jos nije oslobodila sama da hoda) pa izgleda kao babe na gerijatriji sa onom njihovom hodalicomuser posted image

Odlicna je stolica.

(odgovor članu Mama.Veki)
Direktna veza do poruke: 494
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
10.2.2014 22:47:00   
ivaMark
Bas sam danas rekla mami: ne znam kako bih je hranila da ne postoji ova stolica za hranjenje! user posted image

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 495
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
2.5.2014 14:20:42   
anci kv
odlična stvar!!!koristićemo je još dugo,dugo. Obožava kad se rasklopi,sedi za stočićem po sat vremena i igra se

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 496
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
2.5.2014 14:26:45   
Sanchy
Veoma korisno,bebe se naviknu na stolicu pa vole da sede tu i da se igraju cak i kada poruckaju sve..mi je jos koristimo..

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 497
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
2.5.2014 15:18:51   
superm
Mi imamo Peg Perego, model Siesta. Stabilna, udobna.

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 498
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
2.5.2014 16:16:11   
branki*
boza je imao hranilicu marke bertoni,stolica uopste nije losa,mozda joj je samo mana sto se ne skida platno,pa ne moze da se opere,mada to su bile bacene pare,obzirom da boza nije hteo da sedi,niti da jede u njoj,boravio je svega 10-ak puta po 5-6 minuta...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 499
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
2.5.2014 21:52:55   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

Meni se svidja ova stolica i nju cu verovatno kupiti.
Peg perego siesta



Kupili smo ovu stolicu i fenomenalna je user posted image
Kosta obozava da bude u njoj. Vredi svaku paru!


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ne valja dete ljubiti po tabanima, neće ra...
Pored pravljenje od trudnoće i porođaja medincinskog problema, duboke rane i neadekvatne podrške, samo nam je falilo naš...
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here