|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
26.11.2014 9:42:35   
dunja RR

Anči, sjajna si, lepa vest za dobro jutro user posted image
Javim ti ja, posle skidanja kaiševa, šta nam dr. bude rekao, pojma nemam kada će nam biti dozvoljeno sedenje, pa moram time da se upravljam.

Ali srce si svakako user posted image user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 551
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
26.11.2014 9:48:12   
Trcosava
Dunjči, ja sam Anu u početku hranila u ljuljalici, jer mi hranilica bila u Bg i čekala sam da tata tad donese (jedini on ima gepek u koji je mglo da stane user posted image ) a ona ima više tih položaja, tj i taj neki ''ležeći'' odnosno kao u ljuljalici. KAd se sklopi ne zauzima puno prostora. Negde sam stavljala sliku, morala bi da potražim ovde u temi. Nju će sad i druga beba da nasledi.

Našla je KLIK

< Poruku je uredio Trcosava RR -- 26.11.2014 9:51:48 >


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 552
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
26.11.2014 11:41:13   
emicaa
Meni je stolica rijetko pametno uložen novac,stavim je u stolicu da me vidi i mogu sve po stanu završit user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 553
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
6.12.2014 12:46:13   
Klarita
user posted image
Stigla jos u utorak, mi odusevljeni svi...lagana, udobna, tacna ispred se pomera, funkcionalnauser posted image vredi svaku paru
Hvala svima koji su ucestvovali u diskusiji i pomagali mi tokom potrage, narociti Lilipopuser posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 554
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
6.12.2014 16:53:18   
serpica
Klarita prelepa je user posted image u zdravlju da se dugo hranite u njoj user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 555
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
6.12.2014 20:04:19   
big mum
Klarita prelijepa je ,a tek mali ljudi u i oko nje.Nek vas u zdravlju i sreći poslužiuser posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 556
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
7.12.2014 11:13:32   
lilipolip
E koliko sam srecna bila kada sam videla sliku, ko da sam je ja kupila. Bas sam se pitala ovih dana da li je stigla.
Bas je lepa, i da je koristite sto duze!!!

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 557
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
9.12.2014 17:29:39   
Jole84
Klari prelepa je user posted image a tek N i K, sreća sreća radost user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu lilipolip)
Direktna veza do poruke: 558
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
9.12.2014 21:20:19   
Klarita
Hvala vam devojke jos jednom, da vam se vrati sto vam srcu milo user posted image

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 559
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
9.12.2014 21:22:43   
Ivanka 75
Klarita, stvarno je prelepa, i nema one noge da strce na sve strane user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 560
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
9.12.2014 23:55:19   
choopa choops
Odlična je hranilica!user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 561
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
26.12.2014 13:23:14   
QueenJ
I mi smo u potrazi za hranilicom ovih dana. Mislila sam da joj kupim kao za NG, ispod jelke da stavimo. Ali toliko je modela, dezena, cena... Ne mogu da se odlučim, a neću da brzam.
Neki savet, predlog?

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 562
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
5.1.2015 18:35:03   
moja ciklama
Klarita, koja je cena hranilice?
Da li se ona pretvara u stočić?
Hvala

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 563
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
5.1.2015 23:51:36   
Klarita
Ciklama, oko 11000 je i pretvara se u stocic, da. I plus se izvlaci stolicica sa sve posluzavnikom, pa ga "posadimo" pored K u njenoj sobi i bas mu bude fino...ona crta za svoj stocic on sedi pored nje...za sada sam prezadovoljna...jedinoo sto smo vec izgrebali posluzavnik jer mu dajemo svakojake igracke i K mu udara igrackama i on sam udara user posted image Sto se mene tice, vredi svaku paru. Evo KLIK

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 564
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
6.1.2015 7:39:32   
Misha i Ljisha
Mi imamo sirotinjsku varijantu ove hranilice sto je stavila Klaritauser posted image . Drvena je i isto se pretvara u sto i stolicu. Kad je prohodavala gurala je tu stolicicu koja se skida po podu po celoj kuci kao da je na gerontologijiuser posted image , crta za stolicem (sad je vec iskraban od flomastera), igramo se sa plastelinom i cudesima i td i td. isto vredi svaku paru a bese samo 4000 din

http://www4.slikomat.com/11/1223/kjb-690-zu.jpg

http://www.slikomat.com/slika/5108010.htm

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 565
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
7.1.2015 0:44:17   
Klarita
Ljiso, jeste, slazem se...ali ja ne volim drvene, vec sam pisalauser posted image a, iskreno nisam zalila dinara, jer malom N nismo kupili bas nista sem garderobe...sve koristi od K (sto je i normalno) ali moja majka je insistirala da mu kupi nesto vredno, jer K je kupila garderober onaj sa stalazicom za presvlacenje pa kao red je i n nesto da kupi...etoooo, ja pronasla nesto funkcionalno i lepo i zaista ne zalim...prethodna je toliko odvratna i imala sam problema sa zaglavljivanjem K u njoj, pa mi ova dodje kao space shatle!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 566
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
7.1.2015 7:37:29   
mali_mis
Mi imamo drvenu matoru sto se rasklapa u stocic sa tockicima, jos od mog brata user posted image A. ju je koristio jedino kao stocic za igranje, sad je sklopljena u stolicu, i stoje igracke na njoj, a on joj drnda tockice.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 567
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
21.5.2015 20:52:31   
mila83
mi imamouser posted image [/url]] OVU vec 7 godina,evo trece dete se hrani u njoj ! user posted image tada je bila 6300dinara,bila nam je skupa ali smo hteli da imamo i za drugu decu.Jedino smo taj sedeci deo presvukli u drugi materijal.Ostalo sve kao novo,ima tri visine,nekoliko polozaja za sedenje,dve tacne,tockice sa kocnicama,super je.i jeli u njoj i puno se igrali,kad se spusti nize,bude kao stocic sa stolicom,mogu sedeti i crtati,igrati se.Bas nam je odradila posao sto se kaze,a i sada sa Teodorom.Preporucujem.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 568
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
1.7.2015 15:19:32   
reve84
Cao devojke...
Treba mi vasa pomoc. Moja Iva nece da sedi u hranilici ali hoce da sedi za trpezarijskim stolom. Pa me zanima kako da trazim onu montaznu hranilicu sto se kaci na stolicu? Ne mogu da je nadjem na netu...
Hvala!


Pozdrav

_____________________________

Posle kise dodje duga :))))

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 569
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
25.7.2015 10:25:53   
wivern
Mi sad krecemo u kupovinu hranilice. Mislim da cu se uslogirati od cena, ali svakako necu bacati ne znam ni ja kolike pare. Nekako mi se cini da nema potrebe za nekim perverzijama od stolice? Ili gresim?

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu reve84)
Direktna veza do poruke: 570
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
25.7.2015 10:35:17   
World
Samo gledaj da se moze skinuti navlaka da se pere i da ima tacnu na skidanje, i onu preckicu na tacni izmedju nogu da se ne moze izvuci.. mislim da su takve standardne oko 60-70 e, ali je odlicna investicija.. ja ne mogu djecu nikako da nahranim bez stolice, ne mozes ih pohvatati, a onako ih ubacis, stavis da jedu i svi mirni.. user posted image

npr. imamo ovakvu

KLIK
i super je prakticna.. ima sve sto ti treba...

a kasnije smo uzeli i ovakvu KLIK


ova druga je potpuni promasaj, ne skida se navlaka i ne moze se obrisati, veliko dijete moras ubacivati odozgo jer se ne skida tacna, a malo ne mozes ubaciti jer propade izmedju tacne i sjedista...

< Poruku je uredio World -- 25.7.2015 10:40:23 >


_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 571
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
27.7.2015 11:11:03   
Ana13
Mi imamo Cam Campione elegant
Ima 6 visina,4 polozaja,3 posluzavnika,skida se navlaka,ima veliku korpu za stvari,precku izmedju nogu,kad se sklopi,zauzima malo mesta... ma pravi spejs satl koji kosta 17.000 din
i sve to mi nista ne vredi jer se najmanji posluzavnik ne skida i mora dete da se ubaci odozgo. To mi je i sad nezgodno,a kako ce tek biti sa vecim detetom. Dobili smo je na poklon,ali te pare su mogle bolje da se iskoriste

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 572
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
27.7.2015 13:21:17   
Trcosava
Naša je kao prva od World i isplatila se za sve pare. Dovoljno je velika i za veće dete. Sve se skida i razmontirava user posted image jedino što mi smeta/lo je što kad je iole veće dete od onih ručki ne može da se recimo primakne stolu. Ili je možda moj sto problem user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 573
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
11.11.2015 21:23:33   
branki*
Meni sad tek ova hranilica pade na pamet,jos ne stavih boku u nju!morace daceka da se vratimo kuci,bas da vidim hoce li hteti i kako ce ici hranjenje.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 574
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
11.11.2015 21:25:33   
Ana RR
Branki, meni je hranilica zakon user posted image nama se baš isplatila, koristio je do treće godine. Dosta je velika i duboka tako da mu nije bila tesna, sam je ulazio u nju, tu je jeo, crtao, igrao se... ma milina.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







10 načina kako možeš pomoći prijateljici k...
Pomoć oko gostiju kojih nakon porođaja zaista ne manjka, korisni pokloni umesto skupih poklona za bebu i ohrabrivanje i ...
Kako ostati normalan kada vaša beba ne žel...
Vaša beba već danima plače i nervozna je, a vi pucate po šavovima. Evo kako da ostanete pri zdravoj pameti kada vaša beb...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here