|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bezvoljnost
24.12.2009 11:02:38   
Anoniman
mozda sam bila stroga/....ali ti nemas problem!!!
Ti zaista nemas problem...zato ne tuguj,
Ti samo treba da kazes: "ok, sad mi vec fale neke stvari i radicu na tome da to sebi ucinim"

Pa zaboga, sta je jedna kafa???
Ili bioskop?
ili pozoriste?
koncert???
Slobodno...Bices ispunjena...Ako to bude sa nekom drugaricom, prijace ti da cujes neke njene price, da razmenite misljenja...

Slobodno!!!
Samo napred.!!!!

Bebi ce biti sasvim OK a osetice da si srecnija

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 151
   [Obrisana poruka]
28.12.2009 19:29:02   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 152
   RE: Bezvoljnost
28.12.2009 19:41:32   
Jelena81
O drage moje... Ja vas podrzavam u odluci ako ste razmotrile sve moguce opcije...Ali inat nikuda ne vodi... Moj je jednom otisao od mene, bolje reci, posvadajli se i on ode... Ali... Druge stvari su bile u pitanju... Svadjali se zbog mojih... Dok nisam shvatila da je MOJE dete i MOJ muz najvazniji!!! Nema ko da se mesa, jer hvala Bogu, imamo skladan brak...

Pocetak je sigurno tezak, ali glavu gore, bolje mirno da provodite vreme sa decom nego da strepite...

Moja sestra ima izuzetno los brak i jako mi je tesko zbog toga... A nezaposlena, dvoje dece i nema gde da ode... A ja ne mogu ama bas nikako da pomognem ...

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 153
   [Obrisana poruka]
28.12.2009 19:44:30   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Jelena81)
  Direktna veza do poruke: 154
   RE: Bezvoljnost
28.12.2009 19:45:29   
Anoniman
A jesi ga pitala "Šta misliš jel bih i ja pošla sa tobom kada bi me zvao?" ili taktikom, "Čekaj, idem i ja!" 

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 155
   RE: Bezvoljnost
28.12.2009 19:45:44   
Jelena81
jesam, ja sam samo iznela svoj primer, onako usput... 

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 156
   [Obrisana poruka]
28.12.2009 19:46:48   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 157
   RE: Bezvoljnost
28.12.2009 19:54:54   
Anoniman
Gagi, a jesi ti njemu rekla da ces otici? Cisto da vidis da li bi to nesto promenilo?

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 158
   RE: Bezvoljnost
28.12.2009 20:13:15   
Dora
Gagi, tvoj problem se ne rešava. Ako osećaš da si u ćorsokaku, možda je bolje da odeš kod svojih na mesec- dva, to nije tako strašno. Onda možeš naći vremena da razmisliš o svemu, da se malo smiriš, misliš o sebi i deci... A i da vidiš šta on oseća. Videće kako je bez vas i tada ćeš tačno znati da li te još voli ili ne. Ako ne, bolje ovako.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 159
   [Obrisana poruka]
28.12.2009 20:13:21   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 160
   [Obrisana poruka]
28.12.2009 20:14:35   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 161
   RE: Bezvoljnost
28.12.2009 20:19:01   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gagi

Drage moje ja sam odlucila da odem od njega i da vise ne zivim sa njim.Rijesenje nisam nasla kuda i kako ali s vremenom cu ga naci uz pomoc roditelja.Tesko mi je ,jako mi je tesko.Borim se ,lomim se oko svega ,ja sam ovoj djeci i otac ii majka ma sve.Opet je veceras otisao na koncert ne pitajuci mene bili isla sa njim a htjela sam ici sa njim.Stvarno ne mogu vise i ne znam kako cu dalje ali znam da vise ne zelim da zivim sa njim,imam osjecaj da bi meni i djeci daleko bilo bolje da smo same u miru. Da naponem ne tuceme ,ne maltretira me ali me psihicki ubija u pojam i toga mi je vise dosta bas dosta.Sutra pakujem stvari i odoh kod svojih vise mi je svega preko glave.Sama sam po cijele dane i svako vece ..............


gagi, sta god bude bilo...Volim te i navijam za tebe.
iznenadila si me jer mnoge zene trpe i trpe.....
Ako imas mogucnost IDI...mozda to nesto pokrene...mozda pokrene resenje problema...Ko zna?
Nekad treba prelomiti.
Volim te puno draga i drzi se.
a kad ces? a kako? a kada? 

< Poruku je uredio OTI -- 28.12.2009 20:20:11 >

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 162
   RE: Bezvoljnost
28.12.2009 20:22:15   
Anoniman
Ni ako odes, to ne mora da bude konacno. Ali, sudeci po svemu sto si pisala...mislim da ti, makar, treba malo vremena, da razbistris misli i osecanja.
Ruzno mi je...sve sto si napisala da je radio, i pogotovo to sto kaze da se na silu ozenio...mozda i njemu treba vremena...al muskarci-ne znaju da kazu.
Draga, sta god da odlucis, imas moju podrsku, i svim srcem navijam da ti bude dobro, s njim ili bez njegauser posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 163
   [Obrisana poruka]
28.12.2009 20:22:43   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 164
   RE: Bezvoljnost
28.12.2009 20:23:04   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gagi

IZVORNA PORUKA: Nedja

Gagi, a jesi ti njemu rekla da ces otici? Cisto da vidis da li bi to nesto promenilo?



Jesam jos prije dva dana a on mi neda kaze da ce mi ostaviti stan i da ce on otici.Ali meni netreba nista njegovo.Zelim svoj mir.I znas sta mi je rekao neki dan da se na silu ozenio sa mnom.


Ma nemoj? O boze svasta.
je l mislis da je u afektu rekao to>?

Ma plakace kao mala beba...Samo polako.

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 165
   RE: Bezvoljnost
28.12.2009 20:23:04   
Dora
Pa da, ako imaš uslova kod svojih, bolje, da ne budeš sama, da ti tvoji budu podrška jer neće ti biti lako... Samo budi jaka, ja i mm smo jednom prošli kroz to. Totalno smo se bili smorili i ohladili, nismo videli rešenje a nismo mogli zajedno. Bilo je tu teških reči kao ono "udala sam se jer sam bila trudna" "oženio se zbog deteta" i u tom trenutku smo oboje mislili tako. Kad smo se rastali bilo je teško. Došli smo do tačke da komuniciramo samo zbog dece, ali vremenom smo počeli opet da napredujemo. Prvo jedna kafa, pa sms, razgovor... malo po malo videli smo šta ne valja...odlučili da pokušamo opet. Nije bilo lako ali smo se trudili i uspeli. A sve zato što smo se još voleli...
Nadam se da ćete vremenom videti da se i vi volite, da on želi tebe, ali ako nije tako, ne vredi se uništavati. Bože moj, nije jedini muškarac na svetu...

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Bezvoljnost
28.12.2009 20:23:33   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 167
   RE: Bezvoljnost
28.12.2009 20:23:51   
Anoniman
eto koliko znaci bezuslovna ljubav i podrska roditelja-hvala bogu da imas gde i kome da odes, i da ne moras da slusas svasta zbog toga sto si otisla.

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 168
   [Obrisana poruka]
28.12.2009 20:25:54   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 169
   [Obrisana poruka]
28.12.2009 20:27:11   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 170
   RE: Bezvoljnost
28.12.2009 20:27:46   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Dora

Pa da, ako imaš uslova kod svojih, bolje, da ne budeš sama, da ti tvoji budu podrška jer neće ti biti lako... Samo budi jaka, ja i mm smo jednom prošli kroz to. Totalno smo se bili smorili i ohladili, nismo videli rešenje a nismo mogli zajedno. Bilo je tu teških reči kao ono "udala sam se jer sam bila trudna" "oženio se zbog deteta" i u tom trenutku smo oboje mislili tako. Kad smo se rastali bilo je teško. Došli smo do tačke da komuniciramo samo zbog dece, ali vremenom smo počeli opet da napredujemo. Prvo jedna kafa, pa sms, razgovor... malo po malo videli smo šta ne valja...odlučili da pokušamo opet. Nije bilo lako ali smo se trudili i uspeli. A sve zato što smo se još voleli...
Nadam se da ćete vremenom videti da se i vi volite, da on želi tebe, ali ako nije tako, ne vredi se uništavati. Bože moj, nije jedini muškarac na svetu...



Eto vidis kako moze prica da krene neocekivano...
Drago mi je Dora da je sve ok posle bilo..


GAgi, strasno je to sto je rekao ..
Je l on pominje makar mogucnost da cuje sta je lose, da popravite...Da li ga uopste interesuje sta nije u redu? da li pricate? sta radite?

Sreco , nije smak sveta ni da odes zauvek
A ko zna? Mozda se resi posle tog prekida na bolje..

Ali da ce njemu biti zao kad tad to je zagarantovano.
Klinac jedan!

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 171
   RE: Bezvoljnost
28.12.2009 20:28:00   
Dora
IZVORNA PORUKA: gagi

Draga Oti sutra kada djetetu zavrsi priredba pakujem stvari i idem mama i tata su mi dali veliku podrsku u svemu.Bicu kod njih zaposlicu se oni ce mi cuvati djecu imam i svoje ustedevine za pocetaka pa cu ici polako,i onako se na silu ozenio sa mnom to mi je i sam rekao...........


O bože, draga, jako mi je žao. Ali vidim da imaš plan i drži se toga, preživećeš a i deca su sigurno navikla da nisu s njim pa eto...Ti ako možeš zaposli se, bolje ćeš se osećati veruj mi, rad je lek...
Drži se svega što si isplanirala, to je dobar plan.

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Bezvoljnost
28.12.2009 20:28:28   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gagi

Jesam jos prije dva dana a on mi neda kaze da ce mi ostaviti stan i da ce on otici.Ali meni netreba nista njegovo.Zelim svoj mir.I znas sta mi je rekao neki dan da se na silu ozenio sa mnom.


user posted image user posted image user posted image

Gagi dusouser posted image
Ponekad zaista mrzim muskarce, sta mu treba takve stvari da ti govori?

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 173
   [Obrisana poruka]
28.12.2009 20:29:06   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 174
   RE: Bezvoljnost
28.12.2009 20:29:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gagi

Da sam kaze da je on vagabundo............


Jao , koliko on ima godina kreten jedan...izvini molim te gadi ali me iznervira...

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here