|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bezvoljnost
30.11.2009 13:59:40   
Lu
Drago mi je gagi da si bolje,da si se trznula malo,samo ti ugađaj sebi a on će onda prvi započeti razgovor,trčat će  kao mali kuca za tobom,a tako mu i trebauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Bezvoljnost
30.11.2009 14:01:38   
Rina
A onda ga sutni user posted image
Salim se naravno user posted image
...a mozda i ne user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Bezvoljnost
30.11.2009 14:03:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gagi

E draga moje citam ove postove sto ste mi pisale ,puno vas volim.Hvala na podrsci jer smo mi ipak zene i razumijemo se.E ovako u subotu kad je on otisao na koncert ja sam legla da spavam s djecom i da se odmaram.On je dosao oko pola cetri ujutru ja sam mu samo otvorila i vratila se u krevet .Kad smo ujutru ustali popila sam kavu a sa njim sam se ponasala najnormalnije.Bili smo u kuci svi zajedno prava porodicna idila nema sta samo sto sam ja glumila da je sve ok i nisam puno obracala paznju na njega .Oko pet sati tj.sinoc kazem ja njemu da izlazim veceras sa kumom i idem na koncert Zabranjenog pusenja kaze on nema problema ja cu cuvati djecu.Spremim se ja ,nasminkam,stiklice sve po redu i dolazi kuma po mene po ljubim djecu i odem .Iskljucila sam telefom da me on ne moze zvati,dosla sam negdje oko dva sata jutros malo pripita.Jer nam je bilo fenomenalno,super sam se provela.Cure moje on je bio toliko ljut na mene sto sam dosla tako kasno evo danas ne prica sa mnom ja idem po kuci i zezam se sa djecom i s tim ga dodatno nerviramuser posted image Sada se super osjecam evo veliku sam odvela u skolu pa odoh sa kikijem do mame taman kada on treba doci na rucak...user posted image eto toliko.............puno vas voli vas Gagiuser posted image


e bre kakvi su ...Dok im lepo govoris ne kapiraju...Tek kad im pokazes, nacrtas onda shvate!
Sve sto si ti uradila i ja bih!
pa kad se bude jeo gde si bila i sta si radila i sto si ga ostavila tako uvidece da je on to isto uradio...
Gagi, pametnice!

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 128
   RE: Bezvoljnost
30.11.2009 14:07:36   
Tara

IZVORNA PORUKA: OTI

e bre kakvi su ...Dok im lepo govoris ne kapiraju...Tek kad im pokazes, nacrtas onda shvate!
Sve sto si ti uradila i ja bih!
pa kad se bude jeo gde si bila i sta si radila i sto si ga ostavila tako uvidece da je on to isto uradio...
Gagi, pametnice!



Oti u popunosti se slazem sa tobom!
Gagi ,bravo user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Bezvoljnost
30.11.2009 14:09:12   
lence
IZVORNA PORUKA: gagi

On je dosao oko pola cetri ujutru .
Iskljucila sam telefom da me on ne moze zvati,dosla sam negdje oko dva sata jutros malo pripita.Jer nam je bilo fenomenalno,super sam se provela.Cure moje on je bio toliko ljut na mene sto sam dosla tako kasno


Svaka ti cast, neka si se fino provela! user posted image   user posted image

A sto si zurila, zar nisi i ti mogla da ostanes do 3.30 ujutro? user posted image

_____________________________

Zadrzavam svoje gradjansko pravo da skacem na pogresne zakljucke!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Bezvoljnost
30.11.2009 14:09:40   
Anoniman
Ja ne mislim da se klin klinom izbija, no ja prosto nisam taj tip koji vraća istom merom... ne doživljavam satisfakciju u tome. Ili će se bez takvih sra*a stvari srediti ili nećemo više biti zajedno. Nikada ne gasim mobilni, ne vidim šta to rešava? Ne može da me dobije? Biće ljubomoran? Pa besan? I šta sam postigla!? user posted image  Ustvari, ja mobilni ne gasim nikada jer sam u fazonu Šta ako se mami ili tati sloši, trebam im, a ja ugasila mobilni da bih muža pravila ljubomornim u izlasku! Ili još gore, šta ako se Luki desi nešto... Ne znam, ja ne mislim da su te metode delotvorne, ali verovatno sam ja ta koja je luda, jer vidim da se većina vas slaže da tako treba.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 131
   RE: Bezvoljnost
30.11.2009 14:14:25   
Lilly*
Taman sam i ja htela nešto takvo napisati.
JA mislim da to baš i nije pametno, sav taj inat i prepucavanje, mislim da to nikome nije dobro donelo user posted image Ja sam UVEK za razgovor i dogovor, u svemu.
Gagi draga, pokazala si mu da i ti možeš igrati kao on, video je kako to izgleda, ali možda tu sada treba stati, porazgovarati, i nastaviti dalje mnogo leše user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Bezvoljnost
30.11.2009 14:17:15   
Anoniman
Tasha, meni je iskustvo pokazalo, nazalost, da i sa NAJBOLJIMA ponekad mora tako...
Ima stvari gde se klin zaista klinom izbija (dok sam pusila cigarama sam lecila kasalj user posted image user posted image user posted image ..salim se)
Ali sad ozbiljno...Ja mislim da ta izreka nije uzalud nastala...
Takodje znam da ima ljudi (nije bitno da li su muskarci ili zene) koji jednostavno ne shvate dok god im se moze...Dok god im prolazi ista prica, isto ponasanje nece da ga promene...cak i kad iskreno kazem: Smeta mi, molim te, pokusaj...

I trudila sam se da verujem da Sve moze lepo i natenane ali ne moze bas sve!
Ne moze sve!
Nekad i nekima je potrebno ogledalo, brutalno ogledalo da vide sta nekom rade (povredjuju, vredjaju...sta god)...

Ovo za telefon, kapiram...!
Ali ponekad kad ga nacinis besnim ne resavas problem nego pravis inicijalnu kapislu koja ce da pokrene resavanje problema jer oni pre toga ne vide da problem imaju..jer ga nemaju oni...nego ONA!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 133
   RE: Bezvoljnost
30.11.2009 14:20:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lilly RR

Taman sam i ja htela nešto takvo napisati.
JA mislim da to baš i nije pametno, sav taj inat i prepucavanje, mislim da to nikome nije dobro donelo user posted image Ja sam UVEK za razgovor i dogovor, u svemu.
Gagi draga, pokazala si mu da i ti možeš igrati kao on, video je kako to izgleda, ali možda tu sada treba stati, porazgovarati, i nastaviti dalje mnogo leše user posted image



upravo ovo sto sam napisala...A sta ako ne moze da dodje do konstruktivnog razgovora?
Kaze jedna kineska izreka: "ponekad, kad zapadnes u rupu, moras sebi nogu da odseces da bi zivot spasio" (u smislu: boli, pucaj ali resenje ponekad dodje posle toga)

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 134
   RE: Bezvoljnost
30.11.2009 14:21:08   
lence
IZVORNA PORUKA: OTI

Tasha, meni je iskustvo pokazalo, nazalost, da i sa NAJBOLJIMA ponekad mora tako...
Ima stvari gde se klin zaista klinom izbija Ja mislim da ta izreka nije uzalud nastala...
Takodje znam da ima ljudi (nije bitno da li su muskarci ili zene) koji jednostavno ne shvate dok god im se moze...Dok god im prolazi ista prica, isto ponasanje nece da ga promene...cak i kad iskreno kazem: Smeta mi, molim te, pokusaj...

I trudila sam se da verujem da Sve moze lepo i natenane ali ne moze bas sve!
Ne moze sve!
Nekad i nekima je potrebno ogledalo, brutalno ogledalo da vide sta nekom rade (povredjuju, vredjaju...sta god)...

Ovo za telefon, kapiram...!
Ali ponekad kad ga nacinis besnim ne resavas problem nego pravis inicijalnu kapislu koja ce da pokrene resavanje problema jer oni pre toga ne vide da problem imaju..jer ga nemaju oni...nego ONA!



Kao sto zena rece! user posted image



_____________________________

Zadrzavam svoje gradjansko pravo da skacem na pogresne zakljucke!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Bezvoljnost
30.11.2009 14:25:14   
Anoniman
e jbt ako sam oko ovog u pravu a znam da jesam...
Znam da jesam, do vraga!



(odgovor članu lence)
  Direktna veza do poruke: 136
   RE: Bezvoljnost
30.11.2009 14:26:05   
Tara
user posted image user posted image user posted image user posted image
Deluje !!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lence)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Bezvoljnost
30.11.2009 14:27:27   
Anoniman
Da, verovatno se takve stvari dešavaju NEKIMA, MENI se to nikada nije dešavalo. Nadam se da ni neće, jer ja zaista nemam u sebi to nešto... Kontam da kada bih se našla u takvoj situaciji verovatno bi ga koferi sačekali ispred vrata posle koncerta. Sasvim je druga priča to da on ne bi otišao na koncert u takvoj situaciji.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 138
   RE: Bezvoljnost
30.11.2009 14:30:01   
Anoniman
Ma, uopšte ne mogu da se postavim u tu priču, mm ne bi otišao na koncert.

Čitam svoj prethodni post: ne bih ga ostavila jer je jednom otišao na koncert a ja bila bolesna, nego kada bi takvo ponašanje postalo rutina.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 139
   RE: Bezvoljnost
30.11.2009 14:30:15   
melania

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ja ne mislim da se klin klinom izbija, no ja prosto nisam taj tip koji vraća istom merom... ne doživljavam satisfakciju u tome. Ili će se bez takvih sra*a stvari srediti ili nećemo više biti zajedno. Nikada ne gasim mobilni, ne vidim šta to rešava? Ne može da me dobije? Biće ljubomoran? Pa besan? I šta sam postigla!? user posted image  Ustvari, ja mobilni ne gasim nikada jer sam u fazonu Šta ako se mami ili tati sloši, trebam im, a ja ugasila mobilni da bih muža pravila ljubomornim u izlasku! Ili još gore, šta ako se Luki desi nešto... Ne znam, ja ne mislim da su te metode delotvorne, ali verovatno sam ja ta koja je luda, jer vidim da se većina vas slaže da tako treba.

Slazem se 100%,mada ne mislim da sam ja ludauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Bezvoljnost
30.11.2009 14:31:15   
Verus
Lilly i Tasha kontam ja obe strane-ali vas dve najverovatnije nista imale muza koji vas je ostavio tao bolesne i otisao na koncert???Ja bih podjednako bila besna, pa kakve su to gluposti? Jel on i dalje momak ili ozenjen covek sa obavezama?  Sta bi sa onim u dobru i u zlu?  Znaci dok je dobro on srecan, dodje zlo on pobegne.... Kad sam bila bolesna tih godinu i po, mm nijednom nije nigde otisao.  Cak ni u teretanu-nisam nista to trazila, sedeo je sa mnom, gledao filmove, igrao video igrice, kuvao nam veceru...jbg nisam nista drugo mogla da radim, a on je znao koliko mi to tesko pada-pa kako bi bilo da se pokupio i otisao?  Strasno...eto, cak i kada su moji bili tu, ja mu kazem, idi malo izadji znam da si i ti pod stresom zbog svega, samo je rekao, ne ja sam ok...

Nije u redu bre, a da li je to dobro resenje ili ne-to verovatno zavisi i od toga kakav je muskarac..

(odgovor članu Tara)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Bezvoljnost
30.11.2009 14:33:57   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Verus RR

Nije u redu bre, a da li je to dobro resenje ili ne-to verovatno zavisi i od toga kakav je muskarac..


Kažem, nije mi se nikada dešavalo, i nadam se da neće, jer ja nisam taj osobe koji može da vrati istom merom u takvim situacijama, ja radikalno sečem stvari kada popiz*im.

I da u pravu si - zavisi kakav je muškarac.

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 142
   RE: Bezvoljnost
30.11.2009 14:39:08   
Lilly*
Nisam ni rekla da je u redu, naravno da nije! Rekla sam da je i ona takvo nešto uradila, ali da bi trebala tu da stane i da porazgovaraju. Daljim inaćenjem može biti samo gore. Imaju dvoje dece, i treba da se potrude da održe brak, a mislim da ono "Lomljenje noge" neće tome doprineti

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Bezvoljnost
30.11.2009 14:49:11   
Lu
Ma cure drage...on ne želi razgovor,on je nju pokušao napraviti ludom,otišao je na koncert a nju ostavio samu,bolesnu sa djecom!!!

Šta sad ona treba da čeka da njemu dođe iz guzice u glavu i pije bensedine do tada,obleće oko njega pokušavajući razgovarati,pa on to namjerno i smišljeno radi od nje!!!

Gagi draga oprosti što sam ovako direkta ali samo prenosim sliku situacije,da ne bude zabune da TI nisi htjela rješavati problemuser posted image

MM nikada ne ide u noćni provod bez mene niti ja bez njega i meni je ova situacija nepoznata,ali kada bi se usudio(otkud znam da neće nikad) isto bi napravila kao ti gagi i neka si user posted image

Oti u pravu si,nažalost nekima treba nacrtati i pokazati i reći , e dragi to ti je to,znaš li sad u čemu je problem ili ćemo se i dalje igrati igricauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Bezvoljnost
30.11.2009 14:55:24   
Jeca*
Ja ne mislim da treba isterivati pravdu po svaku cenu, i znam da mm ne bi postupio kao tvoj pa mi ta situacija jeste malo strana, ali ok mi je sto si jednom izasla. Pa sta? Nek samo shvati da nisi jadna ucveljena zena koja ce da sedi kod kuce svake noci i ceka da joj se muz vrati iz grada. Nek se malo uplasi! Ne mislim da treba tako svaki dan, ali od jednog izlaska ne moze da boli, moze samo da ga natera da stavi prst na čelo, kad je već očigledno (izvini gagi ako ga vredjam) davno iskljucio mozak pa ne vidi sta se desava oko njega

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Bezvoljnost
30.11.2009 16:46:46   
mihi
Gagi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Bezvoljnost
30.11.2009 16:47:44   
Dora
IZVORNA PORUKA: gagi

E draga moje citam ove postove sto ste mi pisale ,puno vas volim.Hvala na podrsci jer smo mi ipak zene i razumijemo se.E ovako u subotu kad je on otisao na koncert ja sam legla da spavam s djecom i da se odmaram.On je dosao oko pola cetri ujutru ja sam mu samo otvorila i vratila se u krevet .Kad smo ujutru ustali popila sam kavu a sa njim sam se ponasala najnormalnije.Bili smo u kuci svi zajedno prava porodicna idila nema sta samo sto sam ja glumila da je sve ok i nisam puno obracala paznju na njega .Oko pet sati tj.sinoc kazem ja njemu da izlazim veceras sa kumom i idem na koncert Zabranjenog pusenja kaze on nema problema ja cu cuvati djecu.Spremim se ja ,nasminkam,stiklice sve po redu i dolazi kuma po mene po ljubim djecu i odem .Iskljucila sam telefom da me on ne moze zvati,dosla sam negdje oko dva sata jutros malo pripita.Jer nam je bilo fenomenalno,super sam se provela.Cure moje on je bio toliko ljut na mene sto sam dosla tako kasno evo danas ne prica sa mnom ja idem po kuci i zezam se sa djecom i s tim ga dodatno nerviramuser posted image Sada se super osjecam evo veliku sam odvela u skolu pa odoh sa kikijem do mame taman kada on treba doci na rucak...user posted image eto toliko.............puno vas voli vas Gagiuser posted image

user posted image Bravo ženo, e, tako se to radi. Samo nastavi ali ne da mu vraćaš istom merom, nego eto tako ponekad, i uživaj, nek ti stvarno bude lepo. Znaš kako će on onda da te gleda? Pa sigurno ne kao komad nameštajauser posted image user posted image user posted image . Nađi sebi neka mala svakodnevna zadovoljstva ali samo tvoja, neka vidi da imaš druga interesovanja pa će ga malo po malo interesovati sve što misliš i govoriš!user posted image Bravo, super si odigrala!!!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Bezvoljnost
24.12.2009 10:21:00   
Anoniman
Nisam sigurna da li je ovo prava tema za mene i moj problem ali ovde sam se pronasla. Od kako sam se udala a tome ima dve godine i dobila re godinu dana bebu je ne idem nigde sa drugaricama se ne vidjam ponekad cujem telefonom. Osim sto idem na posao ja sam totalno zanemarila drustveni zivot, u zadnje vreme se osecam depresivno ne mogu vise ovako poludecu od jednolicnosti dana, nedostaju mi drugarice moj suprug nikada preterano nije bio zainteresovan za neke aktivnosti van kuce a mene to ubi. Postala sam bleda senka onog sto sam nekad bila, sinoc sam plakala bas dugo, secajuci se mene od ranije i sada. Ne znam kako nesto da promenim, glupa sam i eto grize me savest ako dete ostavim a ja odem na kafu. Poludecu, ne mogu vise ovako user posted image

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 148
   RE: Bezvoljnost
24.12.2009 10:29:53   
Anoniman
grize te savest da odes na kafu i ostavis dete????

Anonimna, nemoj da se ljutis ali...

dete ima godinu dana!!!
Pa nece kafa trajati tri dana zaboga...
Ne mozes tako da razmisljas...

Ako zaista imas potrebu da se vidis sa nekim, da odes da prosetas sa nekom drugaricom IDI zaboga napolje, pa nece detetu nista biti bez tebe!!!

Kakva savest????pa bebi ne trebas takva deprimirana nego vesela i zadovoljna, izluftirana!!!

ne mozes tako da ga zavezes za sebe da ne mozes da mrdnes od njega...Slobodno idi na kafu!!!

Izmedju ostalog...nemoj da places kad se uporedis od pre i sada nego lepo reci sebi: OK, rodila sam dete, sada sam majka, definitivno nisam ista ali ajde da vidim sta mogu da uradim da mi bude bolje

a onda:
1. reci lepo muzu da ti treba neka aktivnost...pitaj ga da li je raspolozen da odete u bioskop ili negde i da dete ostavite nekome?
2. mozda mozete i u troje da odete negde? ne znam odakle si ali mozete da se organizujete i da odete na neki izlet ili setnju?
3. reci muzu da ti treba par sati van kuce i bez bebe i lepo pozovi neku drugaricu i idite na kafu...ispricajte se. neka muz pricuva bebu ili nadji nekoga drugog...

Mila, nece bebi nista biti bez tebe par sati...To je zdravo i za tebe i za bebu

< Poruku je uredio OTI -- 24.12.2009 10:31:12 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 149
   RE: Bezvoljnost
24.12.2009 10:58:44   
Anoniman
HVALA TI
Moram nesto da promenim izludecuuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here