|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   orgametril i estrofem
23.6.2010 11:56:16   
daca77
drage, sinoc sam pocela piti ova 2 leka i od jutros ne mogu uopste da funkcionisem-tolike nesvestice i mucnine imam, da prosto ne mogu da sedim na svom rad.mestu...pocinje da me probada i jajnik...sta se ovo desava, ne znam?user posted image
Jel'' neka koristila ovo za regulisanje ciklusa i pucanja perzistenog folikula?

< Poruku je uredio daca77 -- 23.6.2010 11:57:05 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: orgametril i estrofem
23.6.2010 13:06:13   
Anoniman
Koristila sam orgametril, iz drugih razloga, i jako teško sam ga podnela. Pila sam ga u tri ture, tri meseca po 15 dana, čini mi se, i sva tri meseca je prva 3-4 dana neko bio non-stop samnom jer sam jedva ustajala iz kreveta. Kad sam trebala ponovo da počnem terapiju, napomenula sam mom dr da mi nije odgovarao lek, i onda mi je prepisao primolut nor, koji mi je malo lakše "pao".

(odgovor članu daca77)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: orgametril i estrofem
23.6.2010 13:09:16   
daca77
Aha...pretpostavila sam da je od toga...i primult mi smetao i to obicno u pocetku, par dana...a ovaj mi ne odgovara na samom pocetku...na svu srecu, sada mi je bolje-nemam mucninu i nesvestice...Videcu kako cu reagovati narednih dana...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: orgametril i estrofem
23.6.2010 13:16:39   
Anoniman
Mislim da je to normalno, da je to samo početna reakcija na hormone koji su u orgametrilu, i da ne treba da brineš, osim ako ti bude loše i nakon 3-4 dana, jer bi organizam tad već trebao da se privikne na lek.

(odgovor članu daca77)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: orgametril i estrofem
4.10.2010 13:36:18   
Skopska
devojke molim za pomos, veoma sam zabrinuta. doktor mi je dao da pijem orgametril tablete 2x1 10 dana, za pripremu za hsg. da dobijem mjesecnicu zatoa sto imam pcos i neredovno menstruaciju. prvi put pijem ove tablete, prije sam pila dabroston ili utrogestan. kada sam pila dabroston ili drugi progesteronski tablete uvek sum me bolele grudi i znala sam da cu dobiti. danas mi je 5 dan od kad sam zavrsila sa tablete orgametril, grudi me uopste nisu zabolele i jos nemam mjesecnicu. sta da ocekujem? kada se obicne dobija mjesecnica nakon orgametrila i zasto nema pms uopste? hvala vam puno unapred

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: orgametril i estrofem
4.10.2010 16:22:12   
Skopska
cure molim vas, ako ima neko ko je uzeo ove tablete da mi pise user posted image

(odgovor članu Skopska)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: orgametril i estrofem
20.1.2011 11:18:35   
daca77
I jao...tek sada vidim da sam tesko podnosila orgametril...definitivno sam zaboravilauser posted image ...u poredjenju sa glukofazom, nije nista...ovaj lek je uzasan...

< Poruku je uredio daca77 -- 20.1.2011 11:20:11 >

(odgovor članu Skopska)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: orgametril i estrofem
20.1.2011 14:57:31   
kokoloko
i ja baš to sad razmišljam....user posted image . valjda se to zaboravi. valjda ću i ja

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: orgametril i estrofem
27.1.2011 21:55:26   
nada80
i ja sam pila orgametril 10 dana,prestala u utorak i jos nisam dobila.Mogu da kazem da sam ga podnela ok,iskreno nista nisam osetila,nije mi smetao.Sad jos samo cekam da dobijem...

(odgovor članu kokoloko)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: orgametril i estrofem
28.1.2011 10:56:52   
kokoloko
ja sam prestala u ponedeljak i čekam da dobijem. valjda hoću user posted image .

(odgovor članu nada80)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: orgametril i estrofem
3.7.2011 14:56:04   
Aimee
Ja sam pila Orgametril  5 dana, po jednu na 12 sati.
Pre toga nisam dobijala skoro tri meseca. Po prestanku sam trebala da dobijem posle 3 dana, medjutim,  posle 5 dana sam imala neko probojno-tackasto krvarenje rano ujutru i tek 7 dana od terapije sam prokrvarila.
Sve vreme jos od pocetka uzimanja  mi je bilo jako lose, imala sam mucnine, nadutost, nesvesticu, bolove u predelu jajnika.. ma sve zivo, ali sve je proslo  kako mi je mens prolazila i  ja sam se osecala sve bolje i kao da mi se organizam vraca u normalu.
Mozda orgametril tako  i treba da deluje?


(odgovor članu kokoloko)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: orgametril i estrofem
11.10.2012 23:36:08   
madre
danas mi je dr rekao da od sutra ujutru pocnem da pijem orgametril, ujutru i uvece po jednu, 5 dana. sad citam sta ste pisale i nije mi svejednouser posted image
treba da izazovemo menstruaciju pa da ponovim hormone, da vidimo sta se sa njima desava... nadam se da mi nece praviti problemeuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Aimee)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: orgametril i estrofem
22.9.2013 12:01:41   
iva80
Evo i ja da ostavim svoje iskustvo sa Orgametrilom...inače na današnji dan kasnila 3 nedelje= perzistentni folikul(i)
pila 5 dana po 2, ujutru i ivece tj trudila se na 12 sati da popijem. Treceg dana od kako sam završila pijenje pojavilo mi se roze, a 4.dana tj danas krenula i naravno boli stomak bole leđa.
A da, ja nisam imala nikakve mučnine, zamor itd što su druge devojke pisale...možda sam ja i mnogo kraće od njih pila...

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: orgametril i estrofem
22.9.2013 12:13:28   
degu
Mislim da i mene ovo čeka user posted image evo već mi je 52. dc, ništa se ne dešava, nikakvog nagoveštaja da će doći user posted image Test negativan naravno. Pila sam ovaj orgametril i ranije, nisam imala tegoba. Samo da krene ovaj ciklus više, uh user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: orgametril i estrofem
22.9.2013 12:45:51   
iva80
Degu, jesi li išla kod Dr?!?! user posted image

_____________________________

you try-you fail,
you try-you fail,
but the only true failure is when you stop trying!
So, YOU MUST WIN!!!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: orgametril i estrofem
22.9.2013 13:33:05   
degu
Nisam, inače imam pco i cikluse do 45 dana, a ovo sad je previše. Zadnjih godinu dana su bili redovni, na 28-30 dana, ali eto opet se poremetilo, a zbog čega ne znam. Moram sl nedelje otići kod dr-a a tako mi ih je dosta.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 16
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here