|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Guča
18.8.2010 22:51:12   
Anoniman
Google ne izbacuje temu, nemamo je??? user posted image

Jel gledate Guču na Pinku?

Jeste bile nekada?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Guča
19.8.2010 0:03:30   
liliana
Da-više puta sam bila... Sad ko zna kad ču ponovo...user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Guča
19.8.2010 0:05:05   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Tashke

Google ne izbacuje temu, nemamo je??? user posted image

Jel gledate Guču na Pinku?

Jeste bile nekada?



da, i ja sam je danas tražila, bila sam ubeđena da postoji........

nisam bila, bacim pogled i to je to..........

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Guča
19.8.2010 21:41:57   
Lu
Ako se tu sviraju tamburice imamo neku temu tamburice-deronje,mada sigurno to nije isto, lupam jer mislim da je Tasha mislila na tu temu koju je ona otvorilauser posted image
Auuu što ja zabrstiuser posted image

< Poruku je uredio Lu RR -- 19.8.2010 21:42:31 >


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Guča
19.8.2010 21:56:53   
gagana83
Nije Lu,trube su u pitanjuuser posted image

Ja nisam bila nikad,ne volim to.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Guča
19.8.2010 22:01:44   
JULIE
Nisam bila,nazalostuser posted image Ali ja OBOZAVAM trubace,mogu da igram na tu muziku vise sati bez prestanka,strasno mi podize raspolozenje.Sinoc su pustali bregin koncert ja sam sa pavlom u rukama igrala a mihajlo me gledao u fazonu-joooj,mama je skroz poludelauser posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Guča
19.8.2010 22:06:57   
nala
IZVORNA PORUKA: JULIE

Nisam bila,nazalostuser posted image Ali ja OBOZAVAM trubace,mogu da igram na tu muziku vise sati bez prestanka,strasno mi podize raspolozenje.Sinoc su pustali bregin koncert ja sam sa pavlom u rukama igrala a mihajlo me gledao u fazonu-joooj,mama je skroz poludelauser posted image

user posted image user posted image user posted image

Nisam nikada bila, a volela bih da to vidim uzivo. user posted image

(odgovor članu JULIE)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Guča
19.8.2010 23:21:11   
viking
Meni je zvuk trube nešto najiritantnije što postoji na planeti, radije bih slušala grebanje noktima po tabli, ali mi je super kad vidim snimke iz Guče, kad se toliki svet tako dobro zabavlja! Jednom se živi user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu nala)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Guča
19.8.2010 23:29:07   
Mivica
IZVORNA PORUKA: viking RR

radije bih slušala grebanje noktima po tabli


user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Zeko, zeko, zeko...
tape meke...gude usi...lep...
zeko, zeko, lep!" :)

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Guča
19.8.2010 23:34:34   
Anoniman
Ja sam bila... mislim 2005te. Vraćali smo se sa mora baš kada je Guča počela, i onda svratili kod prijatelja u Užice, i sa njima u Guču. Sedeli u šatri, milion "bendova" user posted image , svako svira svoju pesmu od stola do stola, zvuk se meša, a stalno se vrti 5 pesama... Nisamo išli u onaj deo gde je takmičenje jer je padala kiša danima pre toga, blata do kolena (zaklela bih se da sam ovo već pisala... user posted image )... Glavni trg, svi pijani, vise sa onog spomenika, bandera...Ostatak sela... vašar... prodaju se suveniri...
Ali bilo je ok, drago mi je što sam bila! user posted image

(odgovor članu Mivica)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Guča
19.8.2010 23:35:28   
Didy
Nisam, ne volim trube, a pink mi nije uopšte memorisan. Mada, kažu ljudi da je zaista doživljaj otići, čak i oni koji ne vole ni sličnu muziku. Sumnjam da bi se meni svidelo...

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Mivica)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Guča
19.8.2010 23:40:27   
lenaa
Meni se jako dopada ritam koji se ovde svira - trube i jos neki instrumenti, drugacije je nego u Srbiji i bas fino zvuci.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Guča
19.8.2010 23:41:13   
Anoniman
Ja ne volim ni Guču ni Exit . Jesam li ja normalna ?? user posted image

(odgovor članu Didy)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Guča
19.8.2010 23:41:57   
viking
Ne user posted image

IZVORNA PORUKA: BubaMira

Ja ne volim ni Guču ni Exit . Jesam li ja normalna ?? user posted image


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Guča
19.8.2010 23:42:01   
Didy
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Ja ne volim ni Guču ni Exit . Jesam li ja normalna ?? user posted image


Ako ti nisi, onda nisam ni ja.user posted image


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Guča
19.8.2010 23:44:29   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Ja ne volim ni Guču ni Exit . Jesam li ja normalna ?? user posted image


Verovatno ne voliš gužvu?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Guča
19.8.2010 23:47:40   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Tashke

IZVORNA PORUKA: BubaMira

Ja ne volim ni Guču ni Exit . Jesam li ja normalna ?? user posted image


Verovatno ne voliš gužvu?



to je kod mene, ranije volela gužvu, pa prestala da je volim, a oni tada izmisliše Exit i Gučuuser posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 19.8.2010 23:49:04 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Guča
19.8.2010 23:49:43   
Anoniman
Ma , ne volim to što na takvim manifestacijama većina ljudi mora da se oždere kao stoka ili od tableta ili od alkohola , ili od oboje , da bi se "dobro provela " . Spavaju gde stignu , povraćaju , zapišavaju , ne peru se danima , ali sve ok - samo nek je ludiloooo . Exit dovede sav mogući svetski šljam , koji nam preplavi grad (u svojim gradovima tako ne bi smeli da se ponašaju) , Guča mi je previše otišla u primitivizam , gledam predsednika opštine - snima ga kamera a on rukom briše mast od ćevapa sa brade ... I naravno , ono što je on ispričao milionskom auditorijumu - je za ozbiljnu analizu ... 

< Poruku je uredio BubaMira -- 19.8.2010 23:50:27 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Guča
22.8.2010 15:09:15   
Lu
Čitala sam vijesti, u Guči plešu djevojčice od 5 godina zarađujući novac, a policija ne reagira, ali da se razumijemo nije to samo Guča to se dešava na raznim mjestima.
Malo off, kod nas je prošle nedjelje bila Velika Gospa, more vjernika 15 dana prije hodočaste i sve bude prelijepo...a poslije šatori sa kojekakvim pjevačima i pjevaljkama po stolovima, meso pečeno se prodaje po prašnjavim putevima, ćevapi se peku, pijanci teturaju...da se mene pita ja bi to zabranila, užas!

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Guča
22.8.2010 18:15:41   
choopa choops
Kad trube zasviraju, ja se sva najezim. I iako ne slusam tu muziku, taj zvuk me tjera na ples i hopa cupa. Ali ne dopada mi se Guca, niti festivali toga tipa. Upravo zbog ovoga sto je Buba Mira pisala. Ne volim pijanu i napušenu masu i ne razumijem koja im je to fora da se nalokaju toliko da ne znaju ni sta su radili ni kako im je bilo user posted image . Meni dobar provod znaci da uzivam u svakom momentu.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Guča
28.8.2010 15:47:00   
Alexis79
Ja taj vasar ne volem (sto bi rekao Balasevic)

To mi je dno dna (nek se ne naljute oni koji misle suprotno)

Najvise me nervira ta promocija Srpstva.Kao Guca=Srbija.user posted image

E pa nije.Ja se nadam i verujem da zivim u zemlji gde se na taj dogadjaj gleda kao na svojevrsno seljastvo.(ovde ne mislim na ljude koji zive na selu i vredno zaradjuju svoje parce hleba)
Peceni volovi ,polugole snajke,pijane budale za volanom ,zazdrigli politicari.

Mislim da to nije nas folklor i nadam se da to tamo negde u svetu nije ogledalo nas.

Valjda imamo da ponudimo mnogo kvalitetnije sadrzaje od toga.

Ukratko mislim sve najgore o toj smotri  

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Guča
28.8.2010 18:22:47   
Ana RR
Alexis, mogu samo da potpišem sve što si rekla!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 22
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here