|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Lesicina najbrza torta :)
14.4.2013 9:49:27   
lesica
Nina, neće se razliti- keks fino upije jogurt, i bude tortica onako fina i ne preterano jaka.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Lesicina najbrza torta :)
14.4.2013 13:49:00   
nina26
Jao Lesice, ziva bila, al smo se lepo osladili,mmmmmuser posted image

sto volim te brze slatkise, cas posla smuljala, jos nisam imala ni slaga i ovako je superuser posted image

fala ti mlogouser posted image

_____________________________

Od sada slavim Dan Zaljubljenih :)))))

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Lesicina najbrza torta :)
14.4.2013 14:04:30   
Sanjica26 RR
Moracu da napravim pola mere jer samo ja trenutno jedem slatko. Samo da smislim koje voce da ubacim. Imam neke jagode u zamrzivacu.

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Lesicina najbrza torta :)
14.4.2013 17:45:31   
nela79
Sad sam ovo pitanje postavila u III tromjesecju :) Lude li zene :)

A kolika torta ispadne od ove kolicine sastojaka? Koliko ljudi (djece) mogu da posluzim?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Lesicina najbrza torta :)
14.4.2013 17:48:08   
lesica
Nela, ispadne kao tortica srednje velicine. Mislim da za petnaestoro dece komotno moze da prodje.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu nela79)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Lesicina najbrza torta :)
14.4.2013 17:50:03   
nela79
Onda mi odgovara :) Bice nesto ovako Matiji za rodjendan. Sta mislis jel moze da podnese bar neke ukrase od fondana. Citavu je sigurno ne mogu prekriti njime?!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Lesicina najbrza torta :)
14.4.2013 17:52:38   
lesica
Ma mislim da može i cela pod fondan, realno ona kada se ohladi bude tek nesto meksa od plazma/jupi torte
A komotno možeš duplu meru da napraviš i eto.

< Poruku je uredio lesica RR -- 14.4.2013 18:15:36 >


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu nela79)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Lesicina najbrza torta :)
15.4.2013 23:04:30   
Jole84
Lesice jel to mera za onaj klasični kalup za tortu? Uvek se zabunim sa merama,pa selim iz tepsije u tepsiju user posted image
I da li postoji neki redosled sa sastojcima ili samo smuljam sve? Ovo je torta za nas savremene domaćice user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Lesicina najbrza torta :)
15.4.2013 23:19:30   
lesica
Jole, ja imam onaj okrugli kalup mislim da je 28 precnik (e za to već napravim duplu meru), ali ja to kad me mrzi lepo nagomilam u poluloptu i eto.
I da, sve fino rukama smuljaš odjednom (dobro hajd' sad, prvo izlomim keks)

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Lesicina najbrza torta :)
15.4.2013 23:20:59   
Jole84
Javljam sutra kako je ispala user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Lesicina najbrza torta :)
16.4.2013 10:23:34   
mati
Jole, pitaj slobodno za tortu sta te zanima. Ja sam je prekrstila u “rezervni plan“, Lesice izvini. :) Pravila sam je puno, puno puta, sa raznim vockama, tj uzimam ono frikom smrznuto pa sta kad zakacim. I pravim je odprilike.
Ponekad stavljam u one plasticne od sladoleda iz MC-a sa poklopcem, i odlicno dodje kao porcija. Ma tortica je super.
A da, i uopste ne mesam prstima, samo kasikom u dubljoj posudi, izrucim kasikom, oblikujem kasikom... :) Laka je za oblikovanje.

< Poruku je uredio mati -- 16.4.2013 10:26:34 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Lesicina najbrza torta :)
16.4.2013 15:09:21   
Jole84
Napravila sam,za 5 minuta user posted image sad čekam da se stegne,ali mi brzina i kompleksnost spremanja veoma odgovaraju user posted image user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Lesicina najbrza torta :)
16.4.2013 15:13:12   
Torbica
Ja sam juce sa jagodama pravila i sojinim jogurtom, fenomenalno je ispala! Preukusna! Planula!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Lesicina najbrza torta :)
8.5.2013 0:38:19   
Moiraina
Probala u nekoliko kombinacija, ali meni najlepša je sa rendanim jabukama i cimetom. Divna!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Lesicina najbrza torta :)
17.5.2013 12:54:54   
cani
Je l mogu da sipam neki vocni jogurt,onaj sa sumskim vocem i imam banane,bice ok ,je l tako ?

_____________________________

Once upon a time I could control myself...

(odgovor članu Moiraina)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Lesicina najbrza torta :)
17.5.2013 13:08:31   
Torbica
Bice suuuper!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu cani)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Lesicina najbrza torta :)
17.5.2013 15:24:39   
Ana RR
Ja sam pravila sa voćnim jogurtom od šumskog voća, ali sam malo previše stavila pa mi je premekana (a mm se žali da nije slatka, ali to je bilo namerno, hihi), sve usvemu, ukus je fin user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Lesicina najbrza torta :)
17.5.2013 20:32:47   
branki*
pravicu ovouser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Lesicina najbrza torta :)
17.5.2013 22:03:10   
cani
Evo ja napravila sa jogurtom od maline i bananama,ali sam imala meleveni keks pa sam to iskoristila.Nego,stavila sam u plasticnu ciniju,pa ne znam kako se ponasa tortica/kolac,jer hocu sutra da je odnesem kod mame u tome,pa ne znam da l da probam da je izvrnem na nesto posle ili da ostavim u ciniji i u njoj secem?

_____________________________

Once upon a time I could control myself...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Lesicina najbrza torta :)
17.5.2013 22:09:25   
Ana RR
Cani, ja sam je pravila u kalupu za tortu koji sam sutradan skinula. Meni je malo mekša jer sam stavila više jogurta ali lepo je stajala. Skoro sam je jela kod Nele79 i ona ju je oblikovala na tacni, baš je bila super. Mislim da ćeš moći da je izvadiš iz činije.

< Poruku je uredio Ana RR -- 17.5.2013 22:11:43 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu cani)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Lesicina najbrza torta :)
17.5.2013 22:12:13   
cani
Uh,hvala,probacu onda tako.Ovo sam ionako samo eksperimentalno pravila,imala sam gomilu nekih banana kojoj nikako da doakamo,pa mi se ucinilo super da iskoristim u ovoj varijanti...I da mi ne ispadne iz cinije nije strasno,kapiram da ce da se pojede brzo user posted image

_____________________________

Once upon a time I could control myself...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Lesicina najbrza torta :)
18.5.2013 14:04:35   
marince1
Sad sam smuckala sa jagodama duplu meru,samo secer nisam duplirala user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu cani)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Lesicina najbrza torta :)
18.5.2013 14:11:59   
M.mama
Moja mama odavno pravi ovakvu tortu. Sa jagodama ili breskvama je fenomenalna...

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Lesicina najbrza torta :)
18.5.2013 14:27:22   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: marince RR

Sad sam smuckala sa jagodama duplu meru,samo secer nisam duplirala user posted image


Marince, ja sam stavila samo oko 50g šećera i meni je bila super user posted image prelila sam je čokoladom tako da je bila baš ukusna. Mm se malo žalio da nije slatka ali posle je rekao da je odlična u kombinaciji sa čokoladom.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 49
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Pita sa mesom i jogurtom
Ringerajin kuvar: vikiveki
Musaka sa tikvicama i pečurkama
Ringerajin kuvar: lesica RR



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here