|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 14 15 [16]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ljubomora
28.2.2018 10:44:00   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Neke zene jednostavno prelaze granice ukusnog. Imali smo kucnu prijateljicu koja se toliko "nabacivala''mm da je to haos. Ali stavljam pod navodnike jer kasnije vise nisam bila sigurna jer se vidim zena jednostavno tako ponasa. A nema pojma kako to grozno izgleda sa druge strane. Nije da sam bas bila ljubomorna al mi je smetalo takvo ponasanje.


To zna da zasmeta. Moja drugarica je spavala sa mojim deckom dok sam ja njoj pricala o njemu, poveravala se, znaci u isto vreme . Neverovatno. Nije mi od tada drugarica.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 376
   RE: Ljubomora
28.2.2018 10:44:03   
Sarav

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Neke zene jednostavno prelaze granice ukusnog. Imali smo kucnu prijateljicu koja se toliko "nabacivala''mm da je to haos. Ali stavljam pod navodnike jer kasnije vise nisam bila sigurna jer se vidim zena jednostavno tako ponasa. A nema pojma kako to grozno izgleda sa druge strane. Nije da sam bas bila ljubomorna al mi je smetalo takvo ponasanje.

SAD sam se setila jedne takveuser posted image Bivša žena našeg druga. Išli smo na piće leti i ona je nosila neku haljinu. Ajde što sedi sa podignutim nogom u kafiću user posted image još je počela da se hladi haljinom a gaće sevaju. Mm i ja sedimo preko puta, njen muž joj spušta haljinu i neprijatno mu je, mm i ja sedimo prekoputa i ovaj moj okrenuo glavu u stranu i njemu neprijatno. Nije jedna ovakva situacija bila sa njom.

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 377
   RE: Ljubomora
28.2.2018 10:46:12   
Sarav

[/quote]

To zna da zasmeta. Moja drugarica je spavala sa mojim deckom dok sam ja njoj pricala o njemu, poveravala se, znaci u isto vreme . Neverovatno. Nije mi od tada drugarica.

[/quote]
Skotina, šta drugo da kažem.

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 378
   RE: Ljubomora
28.2.2018 10:46:47   
Mala Elena
Haos, koliko zene nemaju takta user posted image

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 379
   RE: Ljubomora
28.2.2018 10:48:41   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Mala Elena


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Neke zene jednostavno prelaze granice ukusnog. Imali smo kucnu prijateljicu koja se toliko "nabacivala''mm da je to haos. Ali stavljam pod navodnike jer kasnije vise nisam bila sigurna jer se vidim zena jednostavno tako ponasa. A nema pojma kako to grozno izgleda sa druge strane. Nije da sam bas bila ljubomorna al mi je smetalo takvo ponasanje.


To zna da zasmeta. Moja drugarica je spavala sa mojim deckom dok sam ja njoj pricala o njemu, poveravala se, znaci u isto vreme . Neverovatno. Nije mi od tada drugarica.


bas me cudi zasto user posted image user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 380
   RE: Ljubomora
28.2.2018 10:49:32   
AnaTamara

IZVORNA PORUKA: Sarav




To zna da zasmeta. Moja drugarica je spavala sa mojim deckom dok sam ja njoj pricala o njemu, poveravala se, znaci u isto vreme . Neverovatno. Nije mi od tada drugarica.


Skotina, šta drugo da kažem.



Kao devojka, imala sam isti slucaj sa rodjakom, koja je dosta starija, cak je i dete imala, ja non stop kod nje, a ona vise od godinu dana sa mojim deckom

_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 381
   RE: Ljubomora
28.2.2018 10:52:02   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Sarav


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Neke zene jednostavno prelaze granice ukusnog. Imali smo kucnu prijateljicu koja se toliko "nabacivala''mm da je to haos. Ali stavljam pod navodnike jer kasnije vise nisam bila sigurna jer se vidim zena jednostavno tako ponasa. A nema pojma kako to grozno izgleda sa druge strane. Nije da sam bas bila ljubomorna al mi je smetalo takvo ponasanje.

SAD sam se setila jedne takveuser posted image Bivša žena našeg druga. Išli smo na piće leti i ona je nosila neku haljinu. Ajde što sedi sa podignutim nogom u kafiću user posted image još je počela da se hladi haljinom a gaće sevaju. Mm i ja sedimo preko puta, njen muž joj spušta haljinu i neprijatno mu je, mm i ja sedimo prekoputa i ovaj moj okrenuo glavu u stranu i njemu neprijatno. Nije jedna ovakva situacija bila sa njom.

Ma ova je znala tako i da ga grli. Mi na nekoj svadbi ona bi samo s mojim muzem igrala... pa kad zovu da se druzimo ona i mm se dogovaraju ne mm i njen decko ..ma bilo je toga...

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 382
   RE: Ljubomora
28.2.2018 10:52:32   
Sarav
Žene bez morala a i mozga. Ali tu su momci najveći krivci. Nema izgovara za takvo omalovažavanje.

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu AnaTamara)
Direktna veza do poruke: 383
   RE: Ljubomora
28.2.2018 10:57:30   
Sarav
IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun


IZVORNA PORUKA: Sarav


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Neke zene jednostavno prelaze granice ukusnog. Imali smo kucnu prijateljicu koja se toliko "nabacivala''''mm da je to haos. Ali stavljam pod navodnike jer kasnije vise nisam bila sigurna jer se vidim zena jednostavno tako ponasa. A nema pojma kako to grozno izgleda sa druge strane. Nije da sam bas bila ljubomorna al mi je smetalo takvo ponasanje.

SAD sam se set_ila jedne takveuser posted image Bivša žena našeg druga. Išli smo na piće leti i ona je nosila neku haljinu. Ajde što sedi sa podignutim nogom u kafiću user posted image još je počela da se hladi haljinom a gaće sevaju. Mm i ja sedimo preko puta, njen muž joj spušta haljinu i neprijatno mu je, mm i ja sedimo prekoputa i ovaj moj okrenuo glavu u stranu i njemu neprijatno. Nije jedna ovakva situacija bila sa njom.

Ma ova je znala tako i da ga grli. Mi na nekoj svadbi ona bi samo s mojim muzem igrala... pa kad zovu da se druzimo ona i mm se dogovaraju ne mm i njen decko ..ma bilo je toga...

Zanimljive su te "svi se lože na mene" žene. Ne vide da glume budale pred svima. Nadam se da je tm prekinuo druženje sa njom bez tvoje intervencije jer je to šamarčina za ego.

< Poruku je uredio Sarav -- 28.2.2018 10:58:05 >


_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 384
   RE: Ljubomora
28.2.2018 11:03:37   
mama Jo
Postoje takve zene kojima je prosto u krvi da flertuju, nabacuju se... sto kaze ME - to je prosto njeno ponasanje... ja se jezim takvih zena... znam jednu koja ima preko 50 godina, 6-oro unucadi, a tako se ponasa... i to nema granicu, prosto ti bude neprijatno i zelis da se sklonis kad je tu prsutan neki muskarac... ona se tako oblaci, ponasa, ja to zaista ne mogu da razumem

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 385
   RE: Ljubomora
28.2.2018 11:05:44   
Sarav
Psihijatrijauser posted image

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 386
   RE: Ljubomora
28.2.2018 11:09:12   
Anck Su Nmaun
Ma daleko je sad od nas...
Nisma ja nju nikad mrzela mi smo ono dobri al mi smetalo sto nema granica.

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 387
   RE: Ljubomora
28.2.2018 11:10:28   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: mama Jo

Postoje takve zene kojima je prosto u krvi da flertuju, nabacuju se... sto kaze ME - to je prosto njeno ponasanje... ja se jezim takvih zena... znam jednu koja ima preko 50 godina, 6-oro unucadi, a tako se ponasa... i to nema granicu, prosto ti bude neprijatno i zelis da se sklonis kad je tu prsutan neki muskarac... ona se tako oblaci, ponasa, ja to zaista ne mogu da razumem

Zalim njenog muza!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 388
   RE: Ljubomora
28.2.2018 11:35:32   
emicaa
sto sam starija to sam manje ljubomorna,ali iskreno ni mm ne daje povod da ljubomorisem.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 389
   RE: Ljubomora
29.6.2018 21:20:08   
Anck Su Nmaun
Moja mama mi rece da u zivotu nije videla manje ljubomornu zenu od meneuser posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 390
   RE: Ljubomora
29.6.2018 21:22:11   
Maraj
E meni mm ne daje povoda. I znam da mi je veran .... ali.... samo cu reci, ja sam skorpija...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 391
   RE: Ljubomora
29.6.2018 21:29:06   
jess021
Ja nisam ljubomorna, ali u trudnoci sa L sam bila nenormalna. Paranoja teska, sad mi smesno kad se set_im, ali tad sam umirala od muke. Proveravala mu tel, dramila. ...a on mukica ni da se svadja, ni da se brani -nema covek za sta....jooj hormoni su cudo

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 392
   RE: Ljubomora
29.6.2018 21:32:04   
Anck Su Nmaun
Dobro je kad razume zasto si takva pa pusti. Nije ni njima lako sa nama user posted image

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 393
   RE: Ljubomora
29.6.2018 21:36:58   
jess021
Anck, stvarno sam bila nemoguca. I to tamo vec 8. i 9. mesec.
Ali proslo i to, posle opet po starom. Da mi je neko pricao da tako mozes da utripujes ne bi verovala.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 394
   RE: Ljubomora
29.6.2018 21:38:14   
IvanaSK RR
To su normalne pojave u trudnoći user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 395
   RE: Ljubomora
29.6.2018 22:02:00   
Maraj

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

To su normalne pojave u trudnoći user posted image

Dakle nisam luda user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 396
   RE: Ljubomora
29.6.2018 23:20:36   
mirana1
Imala sam ljubomornog decka, gotovo sam postAla kao on. Jako tesko.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 397
   RE: Ljubomora
29.6.2018 23:29:53   
jess021

IZVORNA PORUKA: Maraj


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

To su normalne pojave u trudnoći user posted image

Dakle nisam luda user posted image

Jao Maraj, ako imas takve misli, samo se seti mog posta da su to samo hormoniuser posted image


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 398
   RE: Ljubomora
29.6.2018 23:33:44   
mirana1
Hormoni rade i lude, treba izdrzati sve to.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 399
   RE: Ljubomora
30.6.2018 5:58:44   
Maraj
Jess mislim da ih imam i van trudnoce a nemam povoda....pa ajd to povezujem sa mojim horoskopom user posted image

(odgovor članu mirana1)
Direktna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 14 15 [16]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 14 15 [16]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here