|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Avion sa 228 putnika nestao sa radara
18.6.2009 9:50:23   
Anoniman
Višestruki prelomi kostiju žrtava utvrđeni autopsijom, i nađeni delovi aviona Er Fransa koji se srušio u Atlantik kod Brazila, ukazuju da se letelica raspala u vazduhu.

Uz više od 400 komada olupine nađenih na površini okeana, francuski istražitelji su optimistični u pogledu otkrivanja uzroka pada aviona, ali kažu da mesto nesreće - daleko od kopna i nad okeanskim dubinama, „jedna od najtežih situacija ikada u istrazi udesa”.
Jedan britanski veštak sudske medicine je rekao za AP da višestruki prelomi kostiju 50 žrtava čija su tela spolja „netaknuta”, znače da se avion raspao u vazduhu.
Na to ukazuje i to što na žrvama nema odeće što se takođe dešava kada se letelica raspadne pre udara o zemlju ili površinu mora.
Jedan od stručnjaka je objasnio da je ispadanje tela u vazduh pri brzini od više stotina kilometara na sat „kao udarac u zid od cigle, efekat je mrvljenje” zbog čega su putnici i posada umrli mnogo pre pada u okean.
Suprotno tome, kada se avion ceo sruši u more, tela su raskomadana.
Službe Brazila, Francuske, SAD i drugih zemalja pretražuju površinu i dno Atlantika, tragajući za ostacima erbasa A330 koji se srušio 31. maja kada je uleteo u oluju tokom leta od Rio de Žaneira za Pariz. Poginulo je svih 228 ljudi u avionu.
Još nema traga od dveju „crnih kutija” - reistratora podataka leta i razgovora u pilotskoj kabini, za koje se veruje da su duboko, na morskom dnu.

Izvor: blic.rs

(odgovor članu edisa)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Avion sa 228 putnika nestao sa radara
18.6.2009 9:58:17   
mihi
Tasha zar nemamo negde ovo ili si htela novu da otvoriš

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Avion sa 228 putnika nestao sa radara
18.6.2009 10:02:28   
Anoniman
Nije nova tema, nadovezala sam se na staru temu sa novim vestima (bar meni novim).

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Avion sa 228 putnika nestao sa radara
18.6.2009 10:05:54   
Ptičica
Joj, mm je dobio mail, od drugara, sa dve slike iz tog aviona! Neki lik je slikao avion, u trenutku kada mu se otkida rep! Fotoaparat je uništen, ali je memorijska kartica ostala neoštećena! Užasno!!! Ne znam da li ima tih slika na net-u. Videću da li će mi muž dati da vam prosledim ovde, ako hoćete (možda bolje ne), jer mi brani to da gledam, pošto se užasno plašim letenja!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Avion sa 228 putnika nestao sa radara
18.6.2009 10:19:17   
marince1
IZVORNA PORUKA: Ptičica

Joj, mm je dobio mail, od drugara, sa dve slike iz tog aviona! Neki lik je slikao avion, u trenutku kada mu se otkida rep! Fotoaparat je uništen, ali je memorijska kartica ostala neoštećena! Užasno!!! Ne znam da li ima tih slika na net-u. Videću da li će mi muž dati da vam prosledim ovde, ako hoćete (možda bolje ne), jer mi brani to da gledam, pošto se užasno plašim letenja!


Kako to da se pticica plasi letenja? user posted image user posted image user posted image user posted image
Ja sam cula od nekih ljudi ovde da taj pad ima veze sa Bermudskim trouglom.
Napustam ovu temu,posto za  nedelju dana prvi put putujem avionom user posted image

(odgovor članu Ptičica)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Avion sa 228 putnika nestao sa radara
18.6.2009 10:54:16   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: marince


Ja sam cula od nekih ljudi ovde da taj pad ima veze sa Bermudskim trouglom.



user posted image  To za Bermudski trougao sam ja napisala. Ali je bilo u obliku pitanja, pošto nemam pojma ni gde je Bermudski trougao.

(odgovor članu marince1)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Avion sa 228 putnika nestao sa radara
18.6.2009 11:03:49   
oliveradj
Brat mi u utorak putuje u Ameriku baš tom kompanijom njegova devojka kaže još je sad i jeftina karta jer im se srušio avion user posted image .

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 32
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here