|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 [11] 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Europe IVF International ,PRAG
6.8.2013 17:28:04   
17 joka
obećavam da cu osveziti ovu temu mojom pricom vec zimus nadam se sa lepim vestimauser posted image user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Europe IVF International ,PRAG
7.8.2013 14:48:29   
dunja RR

Air Serbia (novi JAT ) ponovo pokrece dnevnu liniju Beograd-Prag, najavljuju i promotivne cene. Ukoliko ne bude preskupo, mozda ce biti najjednostavnije sredstvo kako stici do Praga...isao bi 2 puta dnevno:

Belgrade - Prague

Air Serbia launches daily flights to Prague:

Flight number: TBA
Departure city: BEG
Departure time: 07.10 (1-3-5-7), 18.10 (-2-4-6-)
Arrival time: 09.25 (1-3-5-7), 20.25 (-2-4-6-)
Arrival city: PRG
Aircraft type: ATR72
Day operating: 1234567

Spominju cenu povratne karte od 150 eura, postoji mogućnost da se ova linija uvede već od oktobra,

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu erato)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Europe IVF International ,PRAG
7.8.2013 17:08:10   
17 joka
Dunjice ovo i cekamuser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Europe IVF International ,PRAG
15.8.2013 15:32:59   
Maraj
ovo je super vest user posted image

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Europe IVF International ,PRAG
15.8.2013 18:08:29   
nata11
Joko ovo je super vest. Pa da nam zimus doletis sa bebom. user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Europe IVF International ,PRAG
24.11.2013 8:35:36   
jasssm
Zdravo svim mama u najavi user posted image

U najkracem, 2x radjena VTO u Mariboru, prvi put se zakacilo pa stalo, drugi put nista. Poblem je u losem spermogramu.
Sada imamo po 37 god mm i ja i prijavili smo se, nakon 3 god pauze, za Prag, preko Genesis u BG.

Antic mi se ni malo nije svideo, ali se nadam da se on nista i ne pita.
Cena me malo sokirala, 5.000 e, ukljucujuci smestaj u njihovom hotelu.

Antic "savetuje" da platimo ovde inace bi tamo bilo jos skuplje.
Ima li neko iskustvo sa placanjem tamo, ne vidim nigde cenovnik kod Mardesica.


(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Europe IVF International ,PRAG
26.11.2013 0:10:52   
Ceca797
Drage moje,

evo i mene da se druzim malo sa vama.ja sam juce poslala e-mail ovoj klinici i danas sam dobila odgovor.Deluju mi veoma profesionalno jer je e-mail bio veoma opsiram sa svim objasnjennjima i cenovnikom u prilogu.Ja sam ga prekopirala kako bi i vi videle njihove cene.

EUROPE IVF International s.r.o.
Nad Výšinkou 2868/2,
150 00 Prag 5
Češka republika
tel.: +420 257 225 751
e-mail: info@fertility-ivf.eu

CENOVNIK


1. IVF program uz pomoć sopstvenih jajnih ćelija žene € 1 800
+ lekovi za stimulaciju u zavisnosti od količine doze € 600-1200

2. IVF program sa doniranim ovocitima (jajnim ćelijama) € 4 000

3. IVF DE - program sa svežim doniranim embrionima € 4 200

4. IVF DE - program sa zamrznutim doniranim embrionima € 1 600
- unošenje embriona/zametka u matericu - embriotransfer
- zamrzavanje prekobrojnih embriona (klasična kriokonzervacija)
- uzimanje uzorka krvi od oba partnera, serološki testovi na HIV, hepatitis B i C, sifilis
- pronalaženje i pregled žene donora (ginekološki pregled, uključujući ispitivanje ultrazvukom, genetska ispitivanja, serološka
ispitivanja, predoperacioni pregled tj uobičajena laboratorijska ispitivanja…)
- stimulacija žene donora uključujući lekove za stimulaciju, ultrazvučno praćenje ciklusa
- aspiracija(prikupljanje) jajnih ćelija donatorke uključujući anesteziju i postoperativno posmatranje
- priprema sluzokože materice žene primaoca za prihvatanje embriona/zametka
- oplodnja jajnih ćelija pomoću direktnog unošenja spermatozoida u jajnu ćeliju –
- praćenje razvoja embriona duže od 48 sati – produžena kultivacija do stadijuma blastociste (čak 120sati).

Ukoliko budete želeli da se izvrši neka od specijanih metoda (PGD/PGS,asistirani hatching,PISCI itd…) cene ovih postupka biće dodate celokupnoj ceni programa.

Celokupna cena programa lečenja je konačna.
Cena će biti navedena u zahtevu i informisanom pristanku na lečenje i važiće 3 meseca od dana njihovog potpisa.

- sastavljanje optimalnog protokola stimulacije
- opšta anestezija
- prikupljanje jajnih ćelija (punkcija i aspiracija oocita)
- oplodnja jajnih ćelija pomoću direktnog unošenja spermatozoida u jajnu ćeliju – ICSI ( tkzv. mikroinekcija ili mikrofertilizacija)
- praćenje razvoja embriona duže od 48 sati – produžena kultivacija do stadijuma blastociste (120 sati)
- unošenje embriona/zametka u matericu - embriotransfer
- zamrzavanje prekobrojnih embriona (klasična kriokonzervacija)
- uzimanje uzorka krvi od oba partnera, serološki testovi na HIV, hepatitis B i C, sifilis

5. Donirana sperma – 1 doza za ICSI € 200

6. Krioembriotransfer € 500
- odmrzavanje i kultivacija embriona
- unošenje odmrznutih embriona u matericu

7. Dobijanje spermatozoida operativnim putem iz testisa iepidemisa – MESA/TESE € 1 000
- opšta anestezija
- prikupljanje spermatozoida operativnim zahvatom
- zamrzavanje spermatozoida ili tkiva testisa

8. Genetska analiza embriona – PGD/PGS (do 10 embriona) € 2 000

9. Čuvanje zamrznutih uzoraka (embriona, sperme, ovocita tj. jajnih ćelija…) € 200

10. Kontinuinirani monitoring embrionalnog razvoja pomoću sistema - EmbryoScope € 300

11. PICSI € 200

12.Vitrifikacija (ultra brzo zamrzavanje) € 300

13. Assisted Hatching € 300

14. EmbryoGlue € 200

15. Uvodni razgovor /konsultacija € 100

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jasssm)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Europe IVF International ,PRAG
29.11.2013 18:02:19   
jasssm
da li je Sonja jednako dobra kao Mardesic?

(odgovor članu Ceca797)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Europe IVF International ,PRAG
29.11.2013 18:05:09   
jasssm
Hvala CECO797!
Danas me Genesis tako lepo docekao informacijom kako tih 5.000 ustvari nije sve sto cu platiti (moj muz je insistirao da kaze da li je to sve i rekao je da jeste, osim prevoza do Praga), a danas mi je cika Antic nezajazljiv rekao kako ja ustvari jos nisam ni pocela sa postupkom, pa nalaz hormona ne potpada pod taj postupak!!! a ni sistematski koji podrazumeva briseve, ni to nema veze sa onih 5.000.DOKLE VISE??????

(odgovor članu jasssm)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Europe IVF International ,PRAG
29.11.2013 21:44:14   
Štetica
jasssm Antic je toliko alav na pare da je to strasno. A da pozoves direktno Prag i da dobijes informacije od njih licno koliko bi te kostalo? Mejlom posaljes svu dokumentaciju i oni ti lepo kazu sta ti jos treba da odradis.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu jasssm)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Europe IVF International ,PRAG
30.11.2013 6:29:26   
jasssm
Stetice,
vec sam uradila, ali ne odgovara, a inace je uvek odgovarao u roku od 1-2 dana. Ma, sve su to lopovcine.

Antic je rekao da postoje 3 cenovnika, 1.000evra ako hocu samo pripremu (nisam sigurna sta ovo obuhvata), 4.000 ako hocu da platim i ono sto bih u Pragu, ali bez lekova, njih sama da kupim i cena od 5.000 koja ukljucuje i lekove.Jos nam govori kako ako budemo tamo placali umesto ovde, bice skuplje. To govori da daju Mardesicu na ruke, ili nas samo laze, kako bismo se navukli da platimo ovde. Osim toga, Antic trazi da radim HSG, sta ce mi to kada hocu VTO i to sa doniranim.

Ne, od mojih para nece kupovati benzin za svoj dzip. Icicu kod Sonje.

Zna li neko sta Sonja trazi od nalaza, nemam snage da iscitavam forume.Poslala sam i njoj mejl, jos nema odgovora.

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Europe IVF International ,PRAG
30.11.2013 8:41:59   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: jasssm

Osim toga, Antic trazi da radim HSG, sta ce mi to kada hocu VTO i to sa doniranim.



HSG je uvek dobro uraditi pre VTO, jer ako su ti jajovodi zapušeni (ispunjeni sadržajem), ne može da uspe VTO (tečnost iz jajovoda spira embrione), bez obzira da li je sa doniranim ili ne.


< Poruku je uredio dunja RR -- 30.11.2013 8:43:30 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu jasssm)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Europe IVF International ,PRAG
30.11.2013 12:23:44   
jasssm
Sinoc sam poslala mejl Danici Vignjevic, jutros oko 11h sam vec dobila odgovor. vec mi je bolje i lakse, samo da sto pre zaboravim na genesis (čitaj: Antića).

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Europe IVF International ,PRAG
13.12.2013 15:06:56   
Ana RR
Ženice drage, da li neka od vas ima kontakt telefon klinike Pragueivf? Ako neko ima, molila bih da mi pošalje na PP.

Hvala user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jasssm)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Europe IVF International ,PRAG
13.12.2013 15:52:58   
17 joka
Cenovnik vam sve kaze o Anticu nemam više sta reci on je nama trazio 6700e
a svasta smo uradili i platili ukupno 4700

u klubuci Evrope IVF su divni.

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Europe IVF International ,PRAG
13.12.2013 20:07:43   
jasssm
Tacno je, JOKA.
Mogu da se iskoriste i popusti i prodje jos povoljnije.
Sonja ne uslovljava da bude neka konkretna klinika, moze i iz Doma zdravlja nalaz, sto je skroz ok.

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Europe IVF International ,PRAG
14.12.2013 1:35:09   
17 joka
ja sam se opredelila za ovu kliniku a ne za PFC i opet cu kod njih koliko god puta do uspeha

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu jasssm)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Europe IVF International ,PRAG
21.1.2014 11:01:57   
mala_74
Mene su u Pragu odbili, rekli mi zbog niskog AMH samo donacija moze.... :(

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Europe IVF International ,PRAG
21.1.2014 11:40:04   
17 joka
Mala,a koliki je AMH?
user posted image neznam sto vecina uvek odustaje i nepokusa tako sve moze da ispadne jako dobro

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu mala_74)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Europe IVF International ,PRAG
21.1.2014 12:51:38   
mala_74
AMH mi je bednih 0,0592.....
Drzavno su me odbili, poslala mail u Prag samo su rekli sa takvim AMH samo donatorska jc....
Sada idem privatno po jos jedno misljenje i tu stajem...ako ne moze jbg....

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Europe IVF International ,PRAG
21.1.2014 13:11:56   
17 joka
Cekaj, nemoj se tako lako predati, ima mogucnosti, neko ce hteti da radi i sa takvim AMH uradi AMH sredinom ciklusa,ako niko nece ako nema druge nije ni donatorska jc. strasno

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu mala_74)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Europe IVF International ,PRAG
21.1.2014 13:14:31   
mala_74
Radilla sam dva puta AMH....
Donatorska je za mene no option...
Zaista ne razmisljam o tome....
A u Prag sam poslala ali bukvalno sve analize koje sam radila i odbili me samo zbog niskog AMH....

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Europe IVF International ,PRAG
21.1.2014 13:27:11   
17 joka
Ima u Pragu jos dosta klinika,ako ne u Pragu ima Segedin,Maribor ,Grča pošalji svuda nece te svi odbiti
kad vec neces donaciju,pokusaj na sve strane

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu mala_74)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Europe IVF International ,PRAG
28.2.2014 23:04:06   
smokvica 731
cao svim buducim mamama,
ja sam nova clanica pa da ukratko podijelim svoja iskustva,koja nazalost nisu lijepauser posted image ja imam prelijepo iskustvo iz Praga bila sam na klinici pfc.i prezadovoljna sam radila sam umjetnu jer prirodno ne mogu da zatrudnim 3 van tjelasne su bile uspjele iz prve ali uvijek dodje do 10 sedmice i plod umre a doktori hvala bogu kod nas tek mi nakon 3 spontanog uputili na geneticeke pretrage i poslali plod na analizu na kojem se pokazalo da je plod uredan al da moj dotok krvi prema plodu ne moze doprijeti a i sa strane genetike na trombofiliju nije uredno tako da konacno znam zbog ceka sam gubila svoje male bebicej.Al ja sam borac i ne odustajem i to bi svakom preprucila da se bori da dobije svoju bebicu.Idem dalje ponovo u PRAG po svojuuser posted image i ovaj put nadam se da ce sve biti ok i da cu uz odgovarajucu terapiju izgurati trudnocu ako BOG dauser posted image

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Europe IVF International ,PRAG
28.2.2014 23:26:36   
17 joka
Smokvice, zao mi je zbog tvojih gubitaka, ali bitno je da je nađen problem i sada ce biti sve dobrouser posted image svim srcem za vas uspeh

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu smokvica 731)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 10 [11] 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 [11] 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?
Pitali smo doktor-ginekologa: Ovulatornost...
Ringeraja vam je dala priliku da pitate lekara sve što vas zanima u vezi ovulacije kao i rešenja problema sa njom. Farma...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here