|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako se odluciti na drugo dete?
1.9.2012 15:13:15   
Snelle

IZVORNA PORUKA: minavb

Kako se odluciti za drugo dete? Pasti pod uticaj drugarica na ringerajiuser posted image


user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Kako se odluciti na drugo dete?
5.9.2012 17:32:03   
Dusha
Ja bih drugo bebce, odmah, sada, isto i mm. user posted image Ali kod nas je ovakva situacijia, maleni nam je bas aktivan, malo spava preko dana, da ne propusti nesto, nocu se stalno budi, tako da ja nisam sastavila duze od dva/tri sata spavanja preko godinu dana, i pri tome kada hoda mora stalno za njim da se ide, jer u suprotnom samo trci pa se saplete i bupne, i ne znam kako bi fizicki mogla trenutno da podnesem trudnocu. A naravno najvise je za mene vezan. Bas sam umorna, (a i radim). U prvoj trudnoci sam povracala konstatntno, od pocetka do kraja, ukljucujuci i porodjaj, fenomen! Nama je trenutno super, sa malenim, nikad dosadno, ali prsto ne znam kako bih se organizovala sa jos jednom bebom. A to bih tako volela, a i razlika bi mom misljenju bila bas onako taman user posted image

< Poruku je uredio Dusha -- 5.9.2012 17:34:04 >

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Kako se odluciti na drugo dete?
5.9.2012 17:35:49   
vukosava

IZVORNA PORUKA: mtajcica83

Svaka cast zenama koje se posle prvog odluce na drugo, pa ubrzona trece a kamoli vise djece.Za to stvarno treba imati prvo i uslove i ogromne zivce...Ja sam se tim zenama oduvijek divila kako sve postignu i drze pod kontrolom sto se kaye i brak, i djecu ..


I ja isto mislim. I dalje zeljno ocekujem tetku iz Crvenke u isto vreme...

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Kako se odluciti na drugo dete?
5.9.2012 17:38:07   
Dusha
Vukosava, a jel kasni...ili je samo zeljno iscekujes?

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Kako se odluciti na drugo dete?
5.9.2012 17:59:56   
Anoniman
ufff, tema za mene. Odosmo u parkić pa se vraćam da isčitam temu...možda se lakše odlučim user posted image

(odgovor članu Dusha)
  Direktna veza do poruke: 55
   RE: Kako se odluciti na drugo dete?
5.9.2012 18:17:49   
Jagodica*
Mislim da to prosto samo od sebe dodje.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Kako se odluciti na drugo dete?
5.9.2012 18:29:34   
Anck Su Nmaun
Citam naslov teme pa mi smesno... Kad ste odlucili user posted image user posted image

Samo jednog lepog dana kad su se mama i tata voleli... pita muz zenu ocemo drugu....ajd user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jagodica*)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Kako se odluciti na drugo dete?
5.9.2012 18:30:38   
vukosava

IZVORNA PORUKA: Dusha

Vukosava, a jel kasni...ili je samo zeljno iscekujes?


Nemam pojma pravo da ti kazem. Nesto sam pobrkala datume, na novom sam poslu pa usled stresa... Nemam blage veze kad je bila prosli put... Ali ne bi da zatrudnim, ali ako sam slucajno opet, ok, nece biti bas lako ali sta da se radi.

(odgovor članu Dusha)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Kako se odluciti na drugo dete?
5.9.2012 18:31:12   
Anck Su Nmaun



IZVORNA PORUKA: mtajcica83

Svaka cast zenama koje se posle prvog odluce na drugo, pa ubrzona trece a kamoli vise djece.Za to stvarno treba imati prvo i uslove i ogromne zivce...Ja sam se tim zenama oduvijek divila kako sve postignu i drze pod kontrolom sto se kaye i brak, i djecu ..


Ovo podebljano je najvaznijeeee user posted image

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Kako se odluciti na drugo dete?
5.9.2012 18:36:46   
Snelle
Anck, Kako se odlučiti...a ne Kad ste odlučili.... user posted image

< Poruku je uredio Snelle -- 5.9.2012 18:44:58 >


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Kako se odluciti na drugo dete?
5.9.2012 21:26:16   
Anck Su Nmaun
Znaaam..ali opet mi je smesno...Kako....user posted image
Nema kako, il zelis il ne zelis!

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Kako se odluciti na drugo dete?
5.9.2012 21:31:17   
Anoniman
Anck, da je to tako jednostavno, pola nas bi imalo po šestoro dece koja ne bi imala hleba da jedu i verovatno polumrtve majke. Ok, super ako neko ima tu komociju da samo kaže "ajde", ali dopusti da ima i onih kojima je to veliki korak na koji se ne odlučuju samo zato što žele. Želim da obrijem glavu ponekad, ponese me pa želim da usvojim sve kučiće lutalice, ponese me da uzmem muža i dete i odem negde na drugi kraj sveta...pa sednem i malo razmislim o tome. A pravljenje bebe je ozbiljnije od svega toga, mnogo.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 62
   RE: Kako se odluciti na drugo dete?
5.9.2012 21:34:52   
Anck Su Nmaun
Ne razmisljam o 16 tom detetu pa, da znam hocu ga il necu.
Prica se o drugom detetu..alo ...ma...
Necu da se upustam u ovu raspravu....uopste! tacka

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 5.9.2012 21:36:20 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Kako se odluciti na drugo dete?
5.9.2012 21:34:53   
Shishica
Zelis pa ti se svasta mota po glavi pa se otkacis ko pijana i pristanes da muz radi sta hoce i verujes mu..tako nekako.
Treba hrabrosti priznajem.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Kako se odluciti na drugo dete?
5.9.2012 21:39:49   
Anoniman
Pa eto, tebi je smešno što neki ljudi razmišljaju pre nego što naprave drugo dete, nekom je smešno što ne razmišljaju. ĆNi meni ne pada na pamet da se nastavljam, ali ako pišeš u nekoj temi, jedino što možeš da očekuješ je da će to neko pročitati i nadovezati se. U suprotnom, to je onda privatni dnevnikuser posted image I ja nemam ništa protiv spontanosti, samo mi je jako lejm da se neko podsmeva ljudima koji razmišljaju pre nego što se bace na posaouser posted image

(odgovor članu Shishica)
  Direktna veza do poruke: 65
   RE: Kako se odluciti na drugo dete?
5.9.2012 21:41:35   
Lu
Svako od nas ima svoje razloge kada i kako se odlučiti i na prvo i na drugo i na treće...
Zato se tema i zove kako ste se odlučili?
Neko razmišlja o tome više a neko manje, ništa nije za čuđenje.

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Kako se odluciti na drugo dete?
5.9.2012 21:47:14   
Anck Su Nmaun
Moram da sklonim onu tacku na momenat, zbog ovog "podsmeva"

Na forumu ima stvarno raznoraznih, to su SVI imali prilike videti, ali da me svrstavas u one koji se podsmevaju... e TO je stvarno lejm!

Postujem svacije misljenje ovde, cak i onih koji ga ne zasluzuju.
Osmeh se izmamio jer je tema iliti pitanje tako zvucala u mojim usima-ocima, kao da razmisljas o 10 tom detetu. Po meni je sebicluk ostati na jednom, pa ne pisem to ovuda, moje misljenje je gde ima za jedno ima i za drugo! A neki ovde na to gledaju kao da kupuju ostrvo a ne da hoce drugo dete!

Izvinte sto navijam za prosirenje prorodice!

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 5.9.2012 21:48:01 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Kako se odluciti na drugo dete?
5.9.2012 21:51:50   
Lu
Anck sretno ti bilo sa tvojom porodicom i divno je što želiš da je proširiš, ali nazivati nekoga sebičnim jer ima jedno dijete...to baš i nije fino!
Kao što rekoh nikad ne znamo tuđe razloge i nemamo pravo da nekoga osuđujemo zbog bilo čega, to samo govori o tebi kao osobi.
A sad se vratimo temiuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Kako se odluciti na drugo dete?
5.9.2012 21:52:23   
Anoniman
Navijaj za proširenje svoje porodice, slobodno, a to da ima za drugo je po meni najotrcanija fraza koja je ikada postojala. NAravno da ima, iznošene garderobe i brda igračaka. A kad krenu maksare, kožne jakne, ekskurzije i knjige, nije baš isto. Uostalom, ti se jesi podsmevala, jer si rekla da ti je smešno da neko razmišlja o drugom detetu, jer o tome ne treba da se razmišlja. Ok, to je tvoje mišljenje. Ja ti kažem da kakvo god da je, uvredljivo ga iznosiš, a uzvičnici posle svake druge reči znače da vičeš na sagovornika, što se smatra nepoštovanjem bon-tona na internetuuser posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 69
   RE: Kako se odluciti na drugo dete?
5.9.2012 21:57:26   
Anck Su Nmaun
Jao vidim ja da bi ti do sutra...ma samo nastavi draga...

Lu za sebicnost samo komentarisem, jer kako je i ona meni rekla da sam neozbiljna po pitanju toga kako razmisljam da li zelim drugo, to se kod mene podrazumevalo... prema tome....

Laku noc

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Kako se odluciti na drugo dete?
5.9.2012 22:05:21   
minavb

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun
Po meni je sebicluk ostati na jednom, pa ne pisem to ovuda, moje misljenje je gde ima za jedno ima i za drugo!

Ne slazem se. Prosecna skolarina na fakultetu je sada oko 1000evra. Na prvo dete smo se odlucili kada smo stekli svoj stan i bili sigurni da bismo imali za skolarinu. Na drugo se odlucujemo jer mislimo da cemo mogci da imamo veci stan u nekoj blizoj buducnosti, i za dve skolarine. Kad su deca u pitanju, mi volimo da razmisljamo dalje od dileme hocemo li imato za nova kolica. Po meni je sebicluk praviti decu pa onda ocekivati od nasih roditelja da nam ih podizu i finansiraju (Anck, ovo se nikako ne odnosi na tebe, ne bih volela d ame pogresno shvatis).

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Kako se odluciti na drugo dete?
5.9.2012 22:11:04   
Anck Su Nmaun
Ma ne Mina...samo mislim da sam ja ovde malo preozbiljno shvacena,il pala nekom na zub pa me reset_aju....

Nisam ni ja pala s Marsa, ne pravim decu a da imam u planu da mi samo osnovnu zavrse. Mi smo oboje fakultetski obrazovani, pa tako zelim i svojoj deci, al znam da smo sposobni i vredni i da cu se boriti svim silama i da im obezbedim to!
Mozes ti da planiras i jedno i dva i tri...nikad neznas sta donosi sutra!

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 5.9.2012 22:12:00 >

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Kako se odluciti na drugo dete?
5.9.2012 22:17:16   
jovicaa
evo ja sam vec tri godine na budzetu, a mozda cu biti i u cetvrtoj, a da nisam izradjala decu, bila bih sigurnouser posted image
i sta cemo sad, sta ako ti deca budu na budzetu, a ti ih nisi radjala zato sto si se plasila da neces imati za samofinansiranjeuser posted image
hahahha, bas ste se okomile.... pa anck se samo malo posalila... i ode jos jedna tema.. tek sad vidim sta se sve pisalo...
ali moram se sloziti da nije isto jedno i dvoje, dvoje iziskuje duplo vise novca, to je cinjenica. a da se nikad ne zna sta donosi sutra, i to je tacno. evo nama je sve gore i gore, a uopste nisam ocekivala ovakvu krizetinu kada sam planirala drugo dete.. ali opet preziveli smo devedeset_e na krompirusi, pa se sada svi skolujemo! ja sam dete koje je odraslo u krizi i znam o cemu pricam. nije sve u parama...

< Poruku je uredio jovicaa -- 5.9.2012 22:21:50 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Kako se odluciti na drugo dete?
5.9.2012 22:20:57   
minavb
Sinko, dok nasa deca dodju do fakulteta, nece biti budzetskih studija kao ni "besplatnog" zdravstva.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Kako se odluciti na drugo dete?
5.9.2012 22:23:29   
jovicaa
ne mora da znaci... mozda se u ovom degenericnom svetu nesto promeni, pa se i ukinu skolarine, mozda rad i trud pocnu da se cene jednog dana, to nikad ne znas! kao sto nikad ne znas da li mozda vec sutra neces dobiti otkaz i ostanes bez dinara.
a nase besplatno zdravstvo uopste necu da komentarisem. mom muzu pola plate ide na to besplatno osiguranje, a pola stvari moramo da radimo privatno. tako da sam ja skroz sa privatizaciju, posle izvesnog vremena bi se izjednacilo i onda bi barem imali neki ljudskiji tretman nego sad za to sto platimo!

< Poruku je uredio jovicaa -- 5.9.2012 22:24:55 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here