|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  72 73 [74] 75 76   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Klinika Ivanović
6.5.2022 3:18:56   
Maaariposa
Iz ove perspektive, zahvalna sam joj na takvom odnosu. Da je bila samo malo korektnija verovatno bih se i dalje zamlaćivala kod njih i pitanje je šta bi bilo. Ali svakako, njen odnos prema pacijentu je nedopustiv, jer svi mi smo otišli tamo da nam ona reši problem, a ne da nas vredja i lupa gluposti. I posle godinu dana od tada, ne mogu da shvatim da je moguće da doktorka koja se bavi jednim od najhumanijih zanimanja ima takv odnos prema pacijentu. I zaista mi je jako žao kada pročitam šta sve žene doživljaju i trpe ne bi li dobile dete. Malo nam je sve naše muke, samo još nekorektan doktor nedostaje. 

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 1826
   RE: Klinika Ivanović
3.6.2022 18:40:14   
VišnjaC
Pozdrav, drage devojke!
Nova sam na forumu i zanima me jako sledeća stvar i nadam se da ću dobiti odgovor!
U VTO postupku sam od marta, na ovoj klinici. Prošla stimulaciju, aspiraciju, dobila 4 embriončića zamrznuta u 3 slamčice, na 5 i 6 dan. Zbog blage hiprstimulacije dr je odlučila da mesec dana budem na mikroginonu. Nakon toga sam primila deset bockalica dekapeptila i pila estrofem 3x1. Međutim, na kontrolnom uz dr nije bila zadovoljna debljinom endometrijuma, pa je pojačala estrofem 2x2 i zakazala kontrolu za tri dana. Na prvom uz 9, 2mm, na drugom mi nije rekla, ali je presekla i odlučila da neće raditi transfer. Prepisala primolut nor, večeras pijem poslednju tableticu i treba da odem na 3dc. Zanima me da li je neka od vas imala sličnu šemu pripreme za fet, slično iskustvo? Šta mogu dalje da očekujem.. Držim se, ali mi i nije svejedno, ubi me neizvesnost. Hvala unapred na odgovoru!user posted image user posted image

(odgovor članu Maaariposa)
Direktna veza do poruke: 1827
   RE: Klinika Ivanović
8.6.2022 20:57:46   
Mops


IZVORNA PORUKA: VišnjaC

Pozdrav, drage devojke!
Nova sam na forumu i zanima me jako sledeća stvar i nadam se da ću dobiti odgovor!
U VTO postupku sam od marta, na ovoj klinici. Prošla stimulaciju, aspiraciju, dobila 4 embriončića zamrznuta u 3 slamčice, na 5 i 6 dan. Zbog blage hiprstimulacije dr je odlučila da mesec dana budem na mikroginonu. Nakon toga sam primila deset_ bockalica dekapeptila i pila estrofem 3x1. Međutim, na kontrolnom uz dr nije bila zadovoljna debljinom endometrijuma, pa je pojačala estrofem 2x2 i zakazala kontrolu za tri dana. Na prvom uz 9, 2mm, na drugom mi nije rekla, ali je presekla i odlučila da neće raditi transfer. Prepisala primolut nor, večeras pijem poslednju tableticu i treba da odem na 3dc. Zanima me da li je neka od vas imala sličnu šemu pripreme za fet, slično iskustvo? Šta mogu dalje da očekujem.. Držim se, ali mi i nije svejedno, ubi me neizvesnost. Hvala unapred na odgovoru!user posted image user posted image



Pozdrav,Visnja.Imala sam slicno iskustvo.Primala sam dekapeptil,i pila estrofem 3x1.Posto nije bila zadovoljna debljinom endometrijuma,povecala mi je dozu na 2 x 2 ..Sto je pomoglo ,i vracen mi je jedna blastocista.Sada sam 7 mesec trudnoce 😊 ..Isto sam bila u strahu kao ti,ali sam imala poverenje u doktorku.Zelim ti puno srece🍀🍀

(odgovor članu VišnjaC)
Direktna veza do poruke: 1828
   RE: Klinika Ivanović
17.7.2022 15:25:09   
Morence
Zdravo, ima li nekoga ko je skoro radio vto na ovoj klinici ili je u postupku?

(odgovor članu Mops)
Direktna veza do poruke: 1829
   RE: Klinika Ivanović
18.7.2022 14:08:03   
lesli
Sta podrazevas pod skoro?Ja sam radila ‘17. I transfere ‘18 i ‘20Ako mogu nekako da pomognem savetom, iskustvom… reci 🤷‍♀️

(odgovor članu Morence)
Direktna veza do poruke: 1830
   RE: Klinika Ivanović
18.7.2022 14:10:23   
Morence
Lesli mogu pp da ti napisem?

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1831
   RE: Klinika Ivanović
18.7.2022 19:06:04   
lesli
Pisi, naravno.

(odgovor članu Morence)
Direktna veza do poruke: 1832
   RE: Klinika Ivanović
18.7.2022 20:01:56   
Morence
Hahahaha, ne pamtim kad sam bila na ovom forumu, ne znam ni kako se salje🤣🙈 ako mozes posalji ti meni por prva

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1833
   RE: Klinika Ivanović
19.7.2022 2:31:51   
lesli
Moras da odes na desktop verziju sajta, tek tada su ti dostupne pp.
Gornji levi ugao, moja ringeraja. Tu su poruke…

(odgovor članu Morence)
Direktna veza do poruke: 1834
   RE: Klinika Ivanović
19.7.2022 2:33:19   
lesli
Poslala sam ti

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1835
   RE: Klinika Ivanović
29.8.2022 17:56:18   
Anoniman
Da sam ranije procitala vase preporuke sve bi bilo drugacije, nikada se ne bih pojavljivala tamo.Imam neko slicno iskustvo cak mozda i gore, ne znam kako uopste da definisem celu proceduru, ponasanje, neljubaznost, nekorektnost i neprofesionalnost. Elem, bila sam trudna 2021 godine i nazalost u V mesecu doslo je do pobacaja, u trudnoci mi je porastao miom koji mi je u pocetku pravio problem ali sam pobacaj nije bio zbog istog. Nakon toga odem na kontrolu, gde dobijem preporuku da krenem u postupak VTO i posto sam cula navodno dobre preporuke za kliniku "Teofanovic" odem na prvu konsultaciju povodom misljenja o miomima jos u martu 2022, da li smatraju da treba operacija pred sam postupak VTO ili ne, gde mi je receno da ne i da krenem sa terapijom kao oko njihovih smanjenja. Prodjem ceo haos oko komisije i stignem na kliniku i krecemo sa stimulacijom od 27.07. Nakon stimulacije cenjena doktorka zakazuje aspiraciju i krecemo u postupak, a zatim horor nastaje tako sto se budim iz anestezije a ona dolazi kod mene i par zenica da nam objasni dalju pripremu i proceduru. Meni kao grom iz vedra neba onako cinicno i sarkasticno saopstava da ipak moram da odradim operaciju miomektomije pod hitno jer ona transfer nece raditi sa miomima. Iz postupka aspiracije smo dobili dva embriona koji su za sad zamrznuti. I sad odem po misljene ostalih lekara gde su oni zaprepasceni nnjenom nekorektnoscu i neprofesionalnscu, ako je znala sve to zasto je uopste kretala u postupak same vantelesne, i da po njima transfer moze da, se odradi i da oni ne shvataju njen potez ni ovakvo ponasanje. A moram da naglasim da bi meni bila druga operacija miomektomije prva je bila 2016 godone, gde bi oporavak trebao da bude klasicnom operacijom 1 godinu.Cak mi se nakon samo godinu dana od operacije ponovo pojavili miomi. Da je rekla ranije na prvoj konsultaciji bar bih se koliko toliko oporavila do sad. I to je ostalo na tome. Zena me je sludela njenom konstatacijom i sto je najgore uospte ne znam sta dalje da radim. Jako sam razocarana i cak razmisljala da prebacin embrione na nekoj drugoj klinici ali kazu da je to komplikovano i nimalo jednostavna procedura.

(odgovor članu Pirueta33)
  Direktna veza do poruke: 1836
   RE: Klinika Ivanović
2.9.2022 22:24:45   
Nevena89
Ja sam imala krio embrio 29.8. Sada je endometrijum po njoj dobar. Sada  čekamo betu 

(odgovor članu VišnjaC)
Direktna veza do poruke: 1837
   RE: Klinika Ivanović
2.9.2022 22:31:45   
dunja RR
Žao mi je što je takvo iskustvo, ali pokušaj nekako da središ svoje misli na klinici, i da pozitivnim stavom kreneš u crio postupak, ja navijam da uspe. Bez obzira na mnoga negativna iskustva, znam i dosta pozitivnih, i sama sam kod Ivanovića dobila dvoje dece (jedno rodila sa 38, drugo sa 43). Želim ti sličan ili bolji scenario, samo obavezno negativu ostavi iza sebe, ukoliko se ipak odlučiš da radiš kod njih. Sve najbolje user posted image

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Da sam ranije procitala vase preporuke sve bi bilo drugacije, nikada se ne bih pojavljivala tamo.Imam neko slicno iskustvo cak mozda i gore, ne znam kako uopste da definisem celu proceduru, ponasanje, neljubaznost, nekorektnost i neprofesionalnost. Elem, bila sam trudna 2021 godine i nazalost u V mesecu doslo je do pobacaja, u trudnoci mi je porastao miom koji mi je u pocetku pravio problem ali sam pobacaj nije bio zbog istog. Nakon toga odem na kontrolu, gde dobijem preporuku da krenem u postupak VTO i posto sam cula navodno dobre preporuke za kliniku "Teofanovic" odem na prvu konsultaciju povodom misljenja o miomima jos u martu 2022, da li smatraju da treba operacija pred sam postupak VTO ili ne, gde mi je receno da ne i da krenem sa terapijom kao oko njihovih smanjenja. Prodjem ceo haos oko komisije i stignem na kliniku i krecemo sa stimulacijom od 27.07. Nakon stimulacije cenjena doktorka zakazuje aspiraciju i krecemo u postupak, a zatim horor nastaje tako sto se budim iz anestezije a ona dolazi kod mene i par zenica da nam objasni dalju pripremu i proceduru. Meni kao grom iz vedra neba onako cinicno i sarkasticno saopstava da ipak moram da odradim operaciju miomektomije pod hitno jer ona transfer nece raditi sa miomima. Iz postupka aspiracije smo dobili dva embriona koji su za sad zamrznuti. I sad odem po misljene ostalih lekara gde su oni zaprepasceni nnjenom nekorektnoscu i neprofesionalnscu, ako je znala sve to zasto je uopste kretala u postupak same vantelesne, i da po njima transfer moze da, se odradi i da oni ne shvataju njen potez ni ovakvo ponasanje. A moram da naglasim da bi meni bila druga operacija miomektomije prva je bila 2016 godone, gde bi oporavak trebao da bude klasicnom operacijom 1 godinu.Cak mi se nakon samo godinu dana od operacije ponovo pojavili miomi. Da je rekla ranije na prvoj konsultaciji bar bih se koliko toliko oporavila do sad. I to je ostalo na tome. Zena me je sludela njenom konstatacijom i sto je najgore uospte ne znam sta dalje da radim. Jako sam razocarana i cak razmisljala da prebacin embrione na nekoj drugoj klinici ali kazu da je to komplikovano i nimalo jednostavna procedura.



< Poruku je uredio dunja RR -- 2.9.2022 22:33:23 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1838
   RE: Klinika Ivanović
2.9.2022 22:32:30   
dunja RR
Navijam za lepu betu, i još lepši UZ user posted image
Javi nam lepe vesti.

IZVORNA PORUKA: Nevena89

Ja sam imala krio embrio 29.8. Sada je endometrijum po njoj dobar. Sada  čekamo betu 



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Nevena89)
Direktna veza do poruke: 1839
   RE: Klinika Ivanović
2.9.2022 23:03:42   
Nevena89
Hvala Dunja 😇 Ja sam za Gocu dobila preporuku od dve bliske osobe koje su uspele iz prvog pokušaja. Otišla sam dobro upućena i spremana na njeno ponašanje. Na kraju sam prijatno iznenadjena. Moje dosada je iskustvo je dobro. Javljam ishod za 6 dana ☺️

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1840
   RE: Klinika Ivanović
6.9.2022 14:58:02   
Nevena89

Beta 9 dan od transvera 120 😇
IZVORNA PORUKA: dunja RR

Navijam za lepu betu, i još lepši UZ user posted image
Javi nam lepe vesti.

IZVORNA PORUKA: Nevena89

Ja sam imala krio embrio 29.8. Sada je endometrijum po njoj dobar. Sada  čekamo betu 





(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1841
   RE: Klinika Ivanović
6.9.2022 15:12:48   
Morence
Sve cestitke🤗 Nevena jel si kod Goce radila?

(odgovor članu Nevena89)
Direktna veza do poruke: 1842
   RE: Klinika Ivanović
6.9.2022 15:41:07   
Nevena89
Hvalaaaaa. Da kod Goce prvi put i prezadovoljna svaCelim procesom i klinikom. Svi zaposleni su predivni. A ona pravi profesionalac. Verovala sam joj 100% i poštovala sve sto kaže
IZVORNA PORUKA: Morence

Sve cestitke🤗 Nevena jel si kod Goce radila?



(odgovor članu Morence)
Direktna veza do poruke: 1843
   RE: Klinika Ivanović
6.9.2022 17:30:12   
Morence
Nevena jel ti ovo prva vto inace?Ja sam takodje radila kod nje, sad u julu, nazalost nije uspelo, ali sad cekam sledeci transfer, bez obzira na sve, celokuoni utisak je pozitivan.Jel mozes reci kako je tekla tvoja priprema, jel ima nesto specijalno sto si radila, cega si se pridrzavala,i koliko ti je vratila?🤗

(odgovor članu Nevena89)
Direktna veza do poruke: 1844
   RE: Klinika Ivanović
6.9.2022 18:53:54   
Nevena89

Tako je prva vto. Imam 33 god. Pokušavali smo jako dugo bez uspeha i 3 neuspele inseminacije. Nikada nisam ni ostala u drugom stanju. Dr je odlucila da zamrzne 4 blastociste (5 dan) koliko smo i dobili. Onda smo napravili pauzu 3 meseca. Pila sam microginon pilule u medjuvremenu. Femibion 1. Metafolin silgarov i feroglobin.  Apsolutno ništa sem toga. Išla sam 5 puta u jiperbaricnu komoru pre transvera. Jako puno sam šetala. Kiseonik i prokrvljenost su jako bitni. Minimum 2l vode. I na dan transvera sam prošetala 4 km i otišla na transver. Cele predhodne nedelje sam radila. Samo na dan transvera sam ostala kod kuce i malo odmorila. Sve vreme sam aktivna, samo ne dižem teško ostalo ponašam se najnormalnije.
IZVORNA PORUKA: Morence

Nevena jel ti ovo prva vto inace?Ja sam takodje radila kod nje, sad u julu, nazalost nije uspelo, ali sad cekam sledeci transfer, bez obzira na sve, celokuoni utisak je pozitivan.Jel mozes reci kako je tekla tvoja priprema, jel ima nesto specijalno sto si radila, cega si se pridrzavala,i koliko ti je vratila?🤗



(odgovor članu Morence)
Direktna veza do poruke: 1845
   RE: Klinika Ivanović
6.9.2022 18:55:06   
Nevena89

Vratile smo dva embriona 
IZVORNA PORUKA: Nevena89


Tako je prva vto. Imam 33 god. Pokušavali smo jako dugo bez uspeha i 3 neuspele inseminacije. Nikada nisam ni ostala u drugom stanju. Dr je odlucila da zamrzne 4 blastociste (5 dan) koliko smo i dobili. Onda smo napravili pauzu 3 meseca. Pila sam microginon pilule u medjuvremenu. Femibion 1. Metafolin silgarov i feroglobin.  Apsolutno ništa sem toga. Išla sam 5 puta u jiperbaricnu komoru pre transvera. Jako puno sam šetala. Kiseonik i prokrvljenost su jako bitni. Minimum 2l vode. I na dan transvera sam prošetala 4 km i otišla na transver. Cele predhodne nedelje sam radila. Samo na dan transvera sam ostala kod kuce i malo odmorila. Sve vreme sam aktivna, samo ne dižem teško ostalo ponašam se najnormalnije.
IZVORNA PORUKA: Morence

Nevena jel ti ovo prva vto inace?Ja sam takodje radila kod nje, sad u julu, nazalost nije uspelo, ali sad cekam sledeci transfer, bez obzira na sve, celokuoni utisak je pozitivan.Jel mozes reci kako je tekla tvoja priprema, jel ima nesto specijalno sto si radila, cega si se pridrzavala,i koliko ti je vratila?🤗






(odgovor članu Nevena89)
Direktna veza do poruke: 1846
   RE: Klinika Ivanović
6.9.2022 20:13:46   
Nevena89

Zaboravila sam još da sam pila probiotik, aspirin i vitamin D3
IZVORNA PORUKA: Nevena89


Tako je prva vto. Imam 33 god. Pokušavali smo jako dugo bez uspeha i 3 neuspele inseminacije. Nikada nisam ni ostala u drugom stanju. Dr je odlucila da zamrzne 4 blastociste (5 dan) koliko smo i dobili. Onda smo napravili pauzu 3 meseca. Pila sam microginon pilule u medjuvremenu. Femibion 1. Metafolin silgarov i feroglobin.  Apsolutno ništa sem toga. Išla sam 5 puta u jiperbaricnu komoru pre transvera. Jako puno sam šetala. Kiseonik i prokrvljenost su jako bitni. Minimum 2l vode. I na dan transvera sam prošetala 4 km i otišla na transver. Cele predhodne nedelje sam radila. Samo na dan transvera sam ostala kod kuce i malo odmorila. Sve vreme sam aktivna, samo ne dižem teško ostalo ponašam se najnormalnije.
IZVORNA PORUKA: Morence

Nevena jel ti ovo prva vto inace?Ja sam takodje radila kod nje, sad u julu, nazalost nije uspelo, ali sad cekam sledeci transfer, bez obzira na sve, celokuoni utisak je pozitivan.Jel mozes reci kako je tekla tvoja priprema, jel ima nesto specijalno sto si radila, cega si se pridrzavala,i koliko ti je vratila?🤗






(odgovor članu Nevena89)
Direktna veza do poruke: 1847
   RE: Klinika Ivanović
6.9.2022 21:33:37   
Morence
Hvala na odgovoru🌸 meni je vratila samo jednu prosli put,jel si isla u hiperbaricnu komoru zbog cirkulacije slabije, posto meni je cirkulacija losa jako, pa gledam sta bih mogla pre toga, razmisljala sam o masazama i akupunturi.A jel si radila sve vreme normalno, ja sam prosli put dosta mirovala, posle sam skontala da je to mana, i da set_nja ima veliku ulogu

(odgovor članu Nevena89)
Direktna veza do poruke: 1848
   RE: Klinika Ivanović
6.9.2022 21:45:24   
Nevena89

Hiperbarična je odlična za sve, kiseonik igra jako bitnu ulogu u ovom procesu. A cirkulacija mi je loša takodje. Samo sam u ponedeljak kad je bio transver odmarala. Odmah u utorak sam sw vratila na posao, radila najnormalnije, imala dve proslave čak sam i djuskala lagano.  Ja sam stava da kad je sve ok uspece svakako, kad nije ni mirovanje konstantno neće pomoći. Sada stavljam utrogestan 3x dnevno i svaki treci dan primam progesteron 
IZVORNA PORUKA: Morence

Hvala na odgovoru🌸 meni je vratila samo jednu prosli put,jel si isla u hiperbaricnu komoru zbog cirkulacije slabije, posto meni je cirkulacija losa jako, pa gledam sta bih mogla pre toga, razmisljala sam o masazama i akupunturi.A jel si radila sve vreme normalno, ja sam prosli put dosta mirovala, posle sam skontala da je to mana, i da set__nja ima veliku ulogu



(odgovor članu Morence)
Direktna veza do poruke: 1849
   RE: Klinika Ivanović
6.9.2022 21:51:40   
Morence
Ja sam takodje planirala da ovaj put radim, samo mi je to stavljanje utrogestana malo nezgodno da uklopim sa poslom, jer se stavlja tri puta dnevno, ne znam kako si ti uspela, meni je malo teze zbog smena da se ukombinujem.Gde si isla u hiperbaricnu?

(odgovor članu Nevena89)
Direktna veza do poruke: 1850
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  72 73 [74] 75 76   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  72 73 [74] 75 76   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here