|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
10.4.2014 14:35:19   
mati
Zdravo mamike... Mata u vrtic, a Mitu smo vodili kod neurologa, redovna kontrola, i to bez knjizice jer mm jos nije stigla odjava.user posted image Guzva, haos, jos jedna pokusala pre nas kao neka dr je dovela, ali to kod mene ne prolazi...
Danas sam bolje, drzalo me samo juce izgleda, a ne znamo ni od cega je.
Sanjice, sa proliv uzmi kasicicu kafe i secera i progutaj tako,kazu da pomaze...


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
10.4.2014 14:49:52   
doktorkakristal
SANJICE skuvaj caj od koprive ne one u kesicama vec one Josif Pancic i odmah staje proliv.
Ja se vratila sa zavoda zvali nas kao imaju neki projekat za nas nesrecne lekare u vidu nekih glupavih edukacija pa kao mozda nam pomogne za posao user posted image strasno koja glupost,mislim ici cu jer sam medju odabranima od nas 70 ali nista im ne verujem,a sto se tice onog konkursa ako se ko jos seca kad sam vam pisala,e pa ponisten je i niko nije primljen,mislim sta reci a ne zaplakati user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
10.4.2014 15:22:43   
mama micki
Dobar dan mame! Ja sređivala kuću, bila mi sveki pre posla na kafici, pa smo malo ćaskale. Sara spava, Tea ruča a ja čekam mm da ručam sa njim. Nešto se naoblačilouser posted image a mi ne odosmo napolje.
Sanjice ako možeš uzmi pola kašičice turske kafe i tako je pojedi, nekuvanu, meni to uvek, ali baš uvek pomogne. A što reče doca i čaj od koprive je dobar a i oporavlja ceo organizam. Uveče pred spavanje malo crne čokolade i videćeš sutra će već biti bolje.
Pozdrav mame, budi se moja žaba!

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
10.4.2014 16:04:27   
Sanjica26 RR
Odosmo mi na infektologiju. Javljam se posle.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
10.4.2014 16:21:38   
jole82
Sanjice user posted image čekamo izveštaj

Što je odvratno ovo vreme...stvarno utiče na mozak...T bila u jaslicama..sve super, sem zle vaspitačice, pisala sam u temi...Sad malo da pospremimo po kući, pa da ručamo, jer sam ja zvrndala ceo danuser posted image ko tinejdžer na raspustu..

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
10.4.2014 20:16:03   
Sanjica26 RR
Nemam snage da pisem. Pregledala nas je dr nacelnica infektologije. Nismo za ostajanje. Pregleda je Teodoru i mene. I dalje dijetalno. Pitam za Sofiju posto sisa. Kaze da ne bi trebala da se zarazi. Ja vise u to ne verujem posto je do sada sto puta bila bolesna. Da li se menja sastav mleka ako majka ima stomacni virus? Meni i dalje zavija stomak i to bas dosta. user posted image
Zvala sam muzevljeve da budu sa Sofijom. Svekrva joj je dala pirincanu kasicu. Kaze da je sve pojela. I ona je nesto nervozna.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
10.4.2014 21:51:37   
Torbica
Sanjice, tvoj organizam ce patiti ali za bebu ce biti, na tvoju stetu. Samo ti ruckaj dijetalno, nista njoj nece faliti, ne brini! user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
10.4.2014 22:32:39   
Sanjica26 RR
Nek samo ona bude zdrava. Izdrzacu ja. Treba sledece nedelje da je krstimo. Imamo cast da je vladika krsti na Liturgiji. Hvala sto mislite na mene.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
10.4.2014 22:42:27   
Modessty
Dobro veče!
Mi se borimo i dalje sa slinavim nosevima. Biće tako verovatno dok se ne ustali toplo vreme.

Sanjice slobodno je doji koliko možeš. Njoj ništa neće biti. Samo vidi da se ti oporaviš što pre. Jedi po malo ali češće

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
11.4.2014 6:52:45   
Misha i Ljisha
Dobro jutro mame. cekam da se moja frajla probudi. Sad ce ona vec se sto puta okrenula otvorila oci pa nastavila. Napolju je bas hladno. Ne duva vetar doduse. Icicemo napolje ako ovako ostane. D se valja u travi i onda legne i kao mazi se sa travom, nadam se da to danas nece hteti da radi kad izadjemouser posted image .

Nos taman bude bolje pa gore, bas sto ti kazes Mod dok se ne ustali lepo vreme nista od prolazenja slinica.

Posla preko glave, u kuci i napolju a bas sam mrzovoljna. Izem ti pms. Mene zeza mm da mi pms nekad traje pola meseca hahaa... valjda njemu nikako da prodje par dana moje mrzovolje i stalno se priseca kako sam bila stalno super dok sam bila trudna pa me zeza da pravimo i drugo da cu biti devet meseci nasmejana i vesela.

Moram da vidim temu (pretpostavljam da ima tema)o farbanju jaja, kako bih mogla sa D da farbam i da li uopste mogu ipak je ona jos mala ali ja sve mislim da bi joj bilo zanimljivo

Odoh mame. Citam vas kasnije

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
11.4.2014 7:31:39   
mama micki
Dobro jutro mame. Evo ja i moje devojke uveliko budne. Tea zaspala sinoć u pola osam i probudila se oko pola 7, a Sara zaspala u pola 12 i probudila se takođe u pola 7, popila mlekce i mislim da će ponovo da zaspi. Taja otišao na posao.
Sanjice nadam se da ćeš nam danas reći da ti je bolje!
Kako je ružno vreme, nadam se da će vikend biti lepši jer imamo mnogo planova. Sutra idemo na rođendan kod sina moje drugarice sa kojom se družim evo već 25 godina, oba puta smo bile trudne u isto vreme, deca su nam vršnjaci i baš se radujem. Uveče idemo u bioskop da gledamo Rio 2. U nedelju imamo dogovor sa drugaricom iz vrtića da idemo u igraonicu, imam neke vaučere jer sam bila u udruženju roditelja pa da iskoristim.
Ljišo i ja sam u pms-u, ni do čeg mi nije osim do hrane, ali se suzdržavam. Nekad imam običaj da kažem da sam ja u doživotnom pms-uuser posted image
Ja kad god izvedem Saru po ovakvom vremenu ona počne da slinavi. Tako da neznam kako ću do radnje da odem.
Jole kako vam ide spavanje u vrtiću? Ljubi nam imenjakinju.
Lep dan vam želim, odoh, treba nešto uraditi po kući.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
11.4.2014 7:39:38   
emicaa
Dobro jutro,Teodora juče po podne zaspala a ja bila nešto slomljena pa i ja prilegnem sa njom,dva sata smo spavale,probudile se u 4,nisam znala gdje gonim,mislila sam da cijelu noć neće oka sklopit ali super je spavala,iako se jutros u 6 probudila opet super.Ja perem veš,večeras opet radim.ljubim vas sve i da mi brzo ozdravite

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
11.4.2014 7:54:38   
doktorkakristal
dobro jutro mame i od nas,kod nas kisa ,padala celu noc i bas je hladno
planiram da od veceras krenem sa koleginicom na neku vrstu folklora,naime to je neka grupa anti stres za roditelje ,ona vec ide i kaze da je ekstra ,jednom nedeljno ,petkom i traje sat vremena ,pocinje u 7 i 45,taman cu zavrstiti kupanje i hranjenje Doroteje ali ce tata morati da je uspava,nisam neki ljubitelj folklora,ja sam 10 godina trenirala moderan balet ,al nema veze malo da se pokrenem

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
11.4.2014 8:02:28   
mama micki
Emice polako, kako je starija sve će više spavati pa ćeš i ti biti odmornija. Čekaj samo da izbaci noćno hranjenje i već ste na konjuuser posted image
Doco user posted image user posted image user posted image , i ja razmišljam da krenem na neki ples, ja sam za zumbu, ali radno vreme mi je od pola 8 do pola 4, kad dođem kući čistim, perem i spremam ručak za naredni dan pa neznam kako sve da postignem, a prijalo bi mi baš!

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
11.4.2014 9:48:39   
emicaa
ma nije mi uopste problem ustati da je hranim nocu,ona je za 15 minuta gotova i uz flasicu i zaspi,kako joj nekad naidje ludi period sad je super,pu pu da ne ureknem :)

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
11.4.2014 15:15:16   
Sanchy
evo jedan zanimljiv tekstuser posted image KLIK

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
11.4.2014 15:25:02   
superm
user posted image
Onda moja beba 100 posto ZELI jos jednog batu ili konacno seku! Moj bebac spava i ne pravi probleme.

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
11.4.2014 15:31:21   
Sanchy
Ha ha ..moguce moguceuser posted image

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
11.4.2014 15:34:35   
Ana RR
Mamice, učestvujte u konkursu, nagrada je odlična http://www.ringeraja.rs/forum/uskrsnji-nagradni-konkurs-tako-lako-shop-a/m_1431765/mpage_1/tm.htm#1432087

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
11.4.2014 17:12:57   
anci kv
au,pa mi bi pored dunde mogli još petoro

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
11.4.2014 18:54:23   
adulence
Dobro vwce mame,moje dete se polako uspavljuje...mm i ja vecerammo,petak je pocinje vikend,planiram sutra da vodim Ivu u crkvu vrbica je,tata nam radi,pa cemo nas dve same da se druzimo...lep vikend zelimo....

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
11.4.2014 19:12:47   
Rosita
Mame drage, evo da vam mahnem i sve vas puno pozdravim. Nemam kad da budem aktivna na ovoj temi, ali mislim na vas. Mi smo hvala Bogu dobro, decko mi porastao, ne stoji da ga zovem bebac :). Hodamo od 11.5 meseci. Uzivamo jos dok se ne vratim na posao, sad ce lepo vreme, ima da nas nema u kuci :). U zdravlju budite vi i vasi velisani!

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
11.4.2014 19:33:13   
jole82
Dobro veče mameuser posted image

Adulence i mi ćemo sutra do crkve sa kumom i kumićem..mm-ovi rade..
mama micky dobro ide spavanjac i sve ostalo...hvala na pitanjuuser posted image
Rosi user posted image za dečkonju velikog...uživajte..ja počenjem za 3 nedelje da radim...sad mi nešto žao što se vraćam..valjda kako ide lepo vreme...dok je bila zima, htela sam što pre na posao..

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
12.4.2014 1:32:20   
Torbica
Evo mene ludaka, hehe. Sasila sebi tuniku, nemam kad nego u sitne sate... Ako se ujutro decica ustanu pre 8, zevacu ceo dan! Lepe snove svima!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
12.4.2014 5:16:55   
emicaa
Dobro jutro mamice,mi smo se opet malo povampirile ali sad će ona opet brzo zaspati pa ću i ja sa njom.tajo joj sinoć zaboravio dati lijek za stomačić i opet je to probudilo,krv ću mu popit user posted image

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
Dojenje: "Bubuljice" na bradavicam...
Neverovatno je koliko priroda pažljivo brine o svakom detalju! Pogledajte video o tome koliko su važne te sitne tačkice ...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here