|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 21 22 [23]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
30.4.2014 21:16:33   
doktorkakristal
sta se radi drustvance
JOLE mislim da ce homeopatija da resi problem,cim ojaca imunitet sama ce se u vecini slucajeva izboriti sa infekcijama
ANCI isti slucaj sa mnom ,sve sam stikle mami unistaval,pa jos kad stavim crveni karmin onako decije precizno pa spartam kao ja na modnoj pisti user posted image
Dora spava ja da predahnem malo,bila na korekciji noktiju,nesto sredjivala po kuci,vidim na tv nema nista posebno pa cu uskoro u krevet

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu viktori)
Direktna veza do poruke: 551
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
30.4.2014 22:05:16   
Torbica
Evo i mene, ne stigoh od decice da se javim, a od 19h sam isla na hor, dosla malopre....
Jole, jedno sam sigurna, nasa dr ne bi dala antibiotik, imala sam situaciju - izolovan Streptococcus pneumoniae iz brisa nosa a ona rece necemo leciti zdravo dete zbog pozitivnog brisa... Bris uradjen nakon dve nedelje groznih slina... To je bio cetvrtak, pre toga si zelene sline mogao si lopatom vaditi koliko ih je bilo.... Do ponedeljka se ocistilo samo propiranjem.... Tvoja devojcica jeste odreagovala temperaturom, ali lek za temperaturu svakako nije antibiotik, i kao sto i sama kazes, jos gore... drago mi je da ste zakazali, ne ceka se dugo, a pedijatri homeopate ne srljaju u neracionalno propisivanje antibiotika. Nasa dr kaze - propise se kad je jasno da treba, a to se zna kad je. I moj sin bi za onaj bris popio Panklav, a eto, proslo je bez njega. Naravno - trebao bi da bude merodavan dr koji je pregledao dete, mozemo mi ovde da nagadjamo.
Ja samo mogu da kazem da i dalje ne kontam kako ta homeopatija radi ali radi. Moj mladji sin je sa 14 meseci krenuo u septembru, u grupu od 40 dece, pridutnost do 29. Sad ce maj - dva puta je falio po par dana, jedan stomacni i jedna prehlada. Jenom je imao pocetak bronhitisa bez temp ili bilo cega koji je prosao na Berodual 5 dana. U medjuvremenu retko slinav i uglavnom zdrav. Ovo su mi trece jaslice i odgovorno tvrdim da je velika razlika, sta god da je to cudo, zahvalna sam do neba...

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 552
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
30.4.2014 22:38:55   
jole82
Eeee baš tako... lepo si ovo rekla za merodavnog dr i za nagadjanje...

Ne znam kad će mi zakazati...al par nedelja se čeka otprilike...
Eto baš me pitaše koji problem ima dete...i ja rekoh samo lečenje virusa antibioticima...aaahhhhaaaa dooobrooo...dobih s druge strane...tako da jasno je koliko je sati ...i da znaju da gledaju u sat...
Pravo da ti kažem jedva čekam poziv...

Evo danas je T imala 38 popodne samo...par sati je bila na 38 i samo od kupanja spala podosta...Nadam se da su ovo poslednji trzaji virusa...Za razliku od prethodnh dana, kad je dosta jela a manje pila, danas je uzela dosta tečnosti..pa tri put više nego inače....što jogurta, što soka od svežeg voća, vodee je popilaaaaa, pa ja ne pamtim da je ikad popila toliko i dooosta je spavala..jutros 3 sata , popodne sat i opet legla u pola9.....i naaajnormalnije se ponašala...nikad ne bi ništa rekla da je vidiš, sem što ja znam koliko jede i pije inače, pa vidim razliku u tome...

Jedva čekam razgovor i pregled...da čujem šta će dr reći za T sadašnje stanje..pisaću u temi kad dodje vreme....
Ipak mislim da je T dobro prošla za 15 meseci sa tri viroze....e sad što je svaki put napravjena "greška" koja je samo pogoršavala celu sliku(evo videla si i sama tok krvne slike i kliničke slike...koja se zbrka samo napravila zobg tog AB...da sedneš pa da razmišljaš debelo)...to je drugi problem...problem koji me, malo je reći, nervira...
I što je sastavila prvih 6 nedelja u jaslicama, a od tih 6, 5 nedelja joj curi nos ...neka manje nekad više...i tek sad u petak je slomilo...mislim da se ona dosta dobro i dugo borila sa vrtićkim slinama(znaš i sama kako joj je bilo u nekim periodimauser posted image ), a nije ništa grdje od ovoga zakačila...i onda joj ovako "ošamare" imunitet bespotrebnim Ab... i bojim se da će sledećoj i sledećoj boljci sve teže uspeti da odoleva i onda upadamo u začarani krug koji se sve brže vrti....
I prosto želim to da prekinem na vreme...

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 553
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
30.4.2014 22:53:42   
Torbica
Jole, sve se slazem! I sve se razumemo. I svaka ti je na mestu, zaista..
A da ti kazem, zaboravices kako izgleda DZ user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 554
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
1.5.2014 7:11:31   
Trcosava
Drage mame, otvorena je nova tema za maj - Razgovori mama 5/14 [chat]

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 555
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 21 22 [23]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 21 22 [23]
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here