|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
9.4.2014 9:54:24   
Sanjica26 RR
Iva nemam pojma. Vodili smo kod orl. Neki sarlatan od dr. Trazicu od dr uput za institut za majku i dete. Nadam se da ce nam.dati. Znaci od kako se rodila ni jedan jedini dan nije sastavila bez slina.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
9.4.2014 10:05:43   
suki
Sanjice zao mi je user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
9.4.2014 11:35:54   
Tiziana
Iz mog iskustva kad cepa bakterija,cepa i temp preko 38 bar 3 dana,ako ne i vise!

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
9.4.2014 11:39:59   
mati
Jao bre sanjice vas bas poteralo.
Ja sam nesto fuj, izgleda smo se zatrovali hranomi mm i ja, strah me za Matu,on je u vrticu. Znam tamo nece da kaki, a mi kuci imamo proliv, dusica verovatno trpi.
Jos mm me jutros pita sta da mi spremi za dorucak a meni se sve gadi, kao da cu da povracam. Bas ne znam da li je virus ili trovanje hranom, jos sad razmisljamda li moze i Miti nesto da bude preko mleka?

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu suki)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
9.4.2014 12:34:10   
Sanjica26 RR
Teodora se sva preznoji od ovog proliva. Meni je isto muka i kuva mi u stomaku. Meni teorija da je beba zasticena preko dojenja kod nas ne pije vodu. Bas sam tuzna, jer bas sve mora njoj da se desi.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
9.4.2014 13:49:40   
anci kv
sanjice,vas ništa ne zaobilazi
Mm je pre 2 nedelje imao neki stomačni virus, pa moja mama. Srećom nas dve to je izgleda zaobišlo a baš sam se bila uprpela

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
9.4.2014 19:35:25   
jole82
Joj Sanjice user posted image pa miša mu, stvarno više..

Da javim epilog...bili kod dr, jer od sinoć nije imala temp...Dakle nije ni grlo više crveno, nos je bolji inače i rekla dr može sutra u jaslice user posted image
Tako da eto juče od zuba i crveno grlo i temp i stolica, a krv. slika u redu...i danas nema ništauser posted image
Odo da je spremam polako za krevet, pa i ja da polegam nešto sam slomljena ceo dan i mene boli grlo i glava...grozan dan uopšte mi ne prija ovo vreme..


_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
9.4.2014 20:16:48   
Sanjica26 RR
Ovo je kao u najgorem horor filmu. Mm i ja smo takodje fasovali stomacni virus. Krenuo da vodi Sofiju kod dr i ne moze da makne. Oblio ga znoj. Pozvala sam taksi i trk sa nkom. Jedva sam se dovukla. Kaze dr da je mnogo bolje. Plasi se samo da i nju ne dokaci. Ne moze da se izbegne bolnica. Samo molim.Boga da ne dodje do toga. Stvarno strasno kad nemas ko da ti casu vode da. Ovo stvarno nema vise smisla.
Jole, Teodora je cesto imala probleme kad treba zubic da joj izadje. Cuvajte se!

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
9.4.2014 21:01:17   
doktorkakristal
Zdravo mame,mi se vratili iz BG bas nam je bilo lepo,odusevila sam se kumicom malom ko medic je,planiram da idem u maju sa Dorom malo kod njih da se druzimo.
SANJICE nije mi jasno sto je taj orl ne pogleda lepo ako dete od rodjenja muci muku sa slinama,da nema nesto sto joj pravi problem,stvarno katastrofa iscrpljuje i tebe i nju

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
9.4.2014 21:09:24   
Sanjica26 RR
Doco cim sam ga videla bilo mi je sve jasno. Jos mi na moja pitanja kaze da sam dosadna. Skroz neozbiljno. Ma, trazim uput za institut za majku i dete. I ona pored svega toga je vesela i nocu lepo spava. Sva mi je kao neka bubamara.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
9.4.2014 21:11:25   
Torbica
Jole user posted image , svaka cas_t za malog borca!
I moj medenko je prestao da kaslje, nosic pomalo, ali bas se smirilo. Divno, Trajalo je od vikenda i evo odlicni smo. E sad se pitam da li je od toga sto sam nos propirala rastvorom pola fizioloskog/pola srebrne vode...Pojma nemam. Nije ni bitno. Dete mi je super!
Sanjice user posted image , groooozno... Drzite se.
Veceram pa nastavljam da sijem, napala sam masinu opet, ljubim

DOSADNA? Mamicu mu bezobraznu, al bih mu svasta rekla...

< Poruku je uredio Torbica -- 9.4.2014 21:13:39 >


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
9.4.2014 21:33:10   
emicaa
Sanjice ne znam šta bih ti rekla za doktora,pisala sam već ovde kad je Dora imala stomačni virus kako nju nije ni pregledao kako treba i drugi mene ismijavao što plačem kad su joj stavljali sondu,oči sam mu mogla iskopati,ne razumijem kako mogu biti tako bezosjećajni.A kad je mene uhvatio virus imala sam stalno posudicu pored sebe dok presvlačim Doru da mogu povraćati a mm pitao gazdu da mu da slobodan dan da može on oko nas i naravno nije mu dao.

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
9.4.2014 21:58:47   
Misha i Ljisha
Dobro vece mame.

Sanjice odvedi je u privatnu lab da joj urade bris. Znam jednu mamu cija se beba tako mucila i ona zena uzela na kraju stvari u svoje ruke. Promeni pedijatra, mozes i to. Ja smatram eto da mi imamo srece sa nasom dr, ma i preko telefona kad je zovem uvek uvek mi je zena posvetila paznju, kad odemo sve nas ispita, D pregleda detaljno. cak mi kaze "mama pisite kuci na papir sta sve zelite da me pitate da ne biste zaboravili". Zena je fenomenalna. I plus mi je cak dva puta dala upute i rekla ako joj ne bude bolje za par dana idite (jednom jer joj je oko krmeljalo a drugi put zbog nekog lokalnog osipa) cak je nisam ni vodila vec je sve proslo u roku od par dana. Ne razumem sto je tolki problem ispisati uput.
I jos nesto. Sanjice svaka ti cas_t na energiji i sto uspevas o svima da se brines a tebi nije dobro. Majka sve moze. Ti si samo jos jedan dokaz toga.

Mm mi nije stigao kuci, u Bg je. D spava od osam. Ja cu sad u krevet. Ovo glupo vreme nas je drzalo u kuci. Nema sanse da promolimo nos napolje od vetra ali ajd bile smo malo poseluse, vodila sam je da se druzi sa jednim njenim drugarom, iako je on danas bio katastrofa raspolozen, vreme valjda uticalo na njega, pa je D stalno nesto maltretirao, al nije ona puno marilauser posted image , cak ga je i ljubila i mazila, i davala mu igracke, kao da je htela da mu pomogne da se odobrovolji (njih dvoje su nesto kao najbolji drugari). Posle smo bile do moje strine i D da vidi njenu omiljenu tetku. A i moja D je danas spavala dva puta, i opet legla rano. Smlatili je oblaci.

Odoh da vidim sta jos ima novo na rr. Sad sam pogledala onaj snimak iz teme bojkot vakcinaciji i bas sam se i nasmejala.

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 9.4.2014 22:13:16 >

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
9.4.2014 22:20:37   
Sanjica26 RR
MLj i sebi se nekad divim. Zao mi je mm. Njega uvek presece. Sav se preznoji.
Uspela sam da spakujem T u krevet. Sofija zaspala. Nadam se da barem njih dve nece da se jave do sutra ujutru.
Stavila sam mm i meni oblogu na stomak. Imam sveden biter. Hiljadu biljcica ima u sebi. Jako je delotvoran. Mama mi je stavljala kad sam imala tumor na jajniku. Cudo jedno sta sam sve prezivela. I dalje user posted image na lice.
Sad cu da probam da zaspim. Ako ne uspem znam sta cu da citam.user posted image
Torbice da li tvoja dr Basara prima pacijente koji nisu iz Novog Sada?Hocu Sofiju da dovedem kod nje.
Samo znam da su nas velika iskusenja napala, ali izdrzacemo. Sto kazu "Kad si najslabiji, tad si najaci.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 9.4.2014 22:23:57 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
9.4.2014 22:37:34   
mati
Jole super sto ste bolje.
Sanjice, kakav bezobrazlukod dr...
Ovo vreme izgeda nikome ne prija,ja prespavala pola dana, bas me muci stomak, mm preuzeo sve iako njega tek popusta. ali bitno mi je da decu nije zakacilo, nadam se i da nece...
user posted image vas sve. Oduzila sam Miti sisanje, da se izmori pa da svi lepo spavkamo...


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
9.4.2014 22:53:10   
Torbica
Sanjice, mislim da prima, Didy je iz B. Palanke. Ja sam i dalje u 16 rebusa na koji to fazon radi, ali fakat je da radi. Evo, dete koje je sa 14 meseci krenulo u vrtic, gde ima 40 upisanih, sta reci, od septembra je falio u dva navrata po par dana. Jednom je imao stomacni a jednom blazi bronhitis za koji nisam ni isla kod nje, Berodual u inhalacijama za 5 dana je zavrsio stvar. A o Djoletovom herpesu da ne pricamo...
Neko me je vec pitao, pa dobio preporuku za nekog "njenog" u svom gradu, svakako ces savet dobiti i sta dalje..
Ja odoh lagano da se sredjujem i pakujem decu za ujutro, pozdrav

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
9.4.2014 22:58:22   
Sanjica26 RR
Onda Torbice ako ti nije problem sutra mi posalji poruku kako da je kontaktiram. Moramo I to da probamo. Taman eto da se vidimo. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
10.4.2014 7:32:03   
dijana1*
Dobro jutro mame.
Jole bravo za Tuser posted image
Sanjice pa vas nikako da prodjeuser posted image ide lepse vreme i iskreno se nadam da cete se resiti tih bestija.
U poslednje 2-3 noci Kosta dosta bolje spava. Probudi se oko 1 i 4 jede i nastavi da spava, tako da sam i ja malo uhvatila sna. Moram da se pohvalim, dobila sam od muza soping karticu jos samo da mi je par sati da mogu da je i potrosimuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
10.4.2014 7:32:54   
Misha i Ljisha
Dobro jutro mame.

Moja dusa lepo odspavala doduse od 5 je kod mene u krevetu.MM je kasno stigao pa se uspavao i kasnio je sigurno na posao ali nije strasno.

Ovo vreme je ludo, evo sija sunce ko tepsija. Ja prosto ne mogu da verujem. Eno i mama mi kaze da joj je lose, mm boli glava, deca nervozna i slinava. Stvarno je nenormalno vreme.

Ja polepila juce po staklu slike zeka i korpi sa jajima pa D stalno mazi i ljubi user posted image , stakla mi sva umazana al nema veze neka je njoj zanimljivo ionako sam sve polepila da bude u njenoj visini.

Sanjice nadam se da ces resiti sve ubrzo i da ce vas sve proci. Ja sam placipi** pa tako kad procitam nesto cesto se i rasplacem (to mi ostalo od trudnoce)

Pozdravljam vas puno mame.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
10.4.2014 7:43:32   
mama micki
Dobro jutro mame!Evo i mi se izbudili, mm otišao na posao, Sara popila mlekce pa sad muči krevetac, a Tea u kupatilu već 15 minuta, sređuje se user posted image
Baš sam se iznenadila kad sam videla ovo divno sunce, za razliku od jučerašnjeg dana, ovaj će biti prelep, nadam se da će ostati ovakvo vreme pa da idemo napolje. Danas primamo platu pa ću sad da pravim spisak za kupovinu. Sinoć ništa nisam sređivala pa mi je sad u kući haos, odoh da sređujem.
Lep dan mame!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
10.4.2014 8:13:29   
doktorkakristal
dobro jutro od mene i Dore user posted image
mi cemo malo kasnije u neku setnju da iskoristim lep dan user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
10.4.2014 9:14:15   
Torbica

IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Onda Torbice ako ti nije problem sutra mi posalji poruku kako da je kontaktiram. Moramo I to da probamo. Taman eto da se vidimo. user posted image

Poslala draga!
Dobro jutro mame, sunce je zubato, ja sam leteca pa samo da vam mahnem! user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
10.4.2014 12:19:54   
Misha i Ljisha
Evo moja D spava. Ja stavila pile u rernu pa ringerajisem hehe.. bile smo u vrticu na predstavi (strina moja nam je kupila kartu) D je bila odusevljena nije treptala prvih 10 minuta a onda su pustili naravno pesmicu i ona je morala da ustane da djuska, stalno je tapsala, i tad kad je ustala vise nije sela. Stala pored dece u prvom redu i buljila, a onda ju je spazio njen cuveni bata Nole i poceo da je cacka, pa mu se obradovala i htela da ga ljubi. I onda se uzvrpoljila, nije bila glasna ni nista ali je isla tamo vamo. ima pundravce u guzici od kad je prohodala, bas nema mira. Koliko mi je bila mirna dok nije prohodala toliko je sad ima na sve strane. Srecom sve je super proslo. Dosle kuci malo sredile posto smo ostavile haos iza sebe jutros, ona uzinala i eto spavanjac.

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
10.4.2014 12:29:53   
Sanjica26 RR
Juce sam mogla da funkcionisem, ali zato danas sam samlevena. Svaka dva minuta idem u wc. Morao je da me vodi mm. Samo sto se nisam onesvestila. On je samo malaksao. Uzeo mi je coca colu da mi stane ovaj proliv. Brinem se za decu. Teodora je non stop pospana. Kaze da je ne boli nista. Sofija se sve vreme igra u krevetcu sama. Zvala sam juce svekrvu ako moze da dodje. Ni svekru nije dobro, pa ne mogu da dodju. Uvek sam bila jaka. Ne mogu da verujem da me je dokacilo.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
10.4.2014 12:42:46   
mali_mis
Dan mamice user posted image
Juce mi je dan bio samo takav. Ujutru sam sprzila jezik na kafi user posted image Onda smo isli da se setamo po onom groznom vremenu, bebac normalno ususkan super, ja sam se smrzla ko mis. Usput naletimo na nekog dedu, koji je bio pripit, pa me je poljubio u ruku user posted image Onda mene uhvati ludacko kasljanje, i curenje nosa, mora da je od neke travuljine koja cveta, jer je trajalo jako kratko. I na kraju sam pokisla.
Danas ne idem nigde.
Bebcu nikao zub, gornja jedinica, sad smo mirni do sledeceg.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako odabrati imena za blizance?
Biranje imena za blizance može vam zadati duplu glavobolju! Spremili smo nekoliko saveta koji vam mogu pomoći.
Kupanje bebe - lep događaj za celu porodicu
Kupanje umiruje bebu, pravi joj ritual – beba vremenom nauči da posle kupanja treba duže da spava. Mnoga deca uživaju u ...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here