|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
12.5.2014 22:34:59   
Klarita
Smrdim na povracku , sin me castio sto ga celo popodne ljuljam user posted image
Jos ne spava user posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
12.5.2014 22:46:54   
anci kv
puna korpa za peglanje...e vala ako je, i neka jeuser posted image

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
12.5.2014 23:18:56   
Klarita
uuuuuuuuuuuuuu, to pa ne smem ni da pomislim, eno ceka me i korpa vesa za peglanje i korpa vesa za pranje

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
12.5.2014 23:20:43   
anci kv
i puna mashina.....

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
12.5.2014 23:27:35   
Klarita
Odlazim u vesernicu, ne cujem ga, ne meskolji se vise, valjda je zaspao...prvo cu da posetim pusionu user posted image

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
12.5.2014 23:35:37   
Torbica
Ova mama je skitala nakon sto je decu smestila u krevete, hehe, malopre sam dosla sa trac partije, od pola devet me nema. Sad cu i ja masine da pokrenem i u krpe. I decici da izaberem sta treba sutra za vrtic...

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
13.5.2014 1:31:19   
Klarita
A, ova mama ispeglala ves, jednu masinu pustila, rasirila jedan deo, drugi vratila na jos jedan program, flasice iskuvala...i s obzirom da je juce bila na svadbu i obrijala noge, sa ovim napred navedeno se priblizavam savrsenstvu. Aliiiiiiiiiii, moj sin, ljubi ga majka, se budi oko 2-3 ili 4h, pa sad...tusirati se, pa spavati, ili ne spavati, pitanje je sad, a usput psovati u sebi i moliti Boga da odmah podrigne i zaspi, e to su ti momenti koji me svrstavaju ovde user posted image

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
13.5.2014 9:27:19   
Torbica
A kod mene u kuci - bomba.... Juce sam sredila deciju sobu - danas udjem, stanje skoro pa isto kao juce.... bomba.. A zao mi je da im posklanjam igracke, ovako prebiraju i uvek nesto iskopaju...

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
13.5.2014 9:31:37   
Klarita
U K sobi na podu pored ormara gomila nasklapanih stvari koje su joj male...stoje tako od petkauser posted image i stajace do daljnjeguser posted image

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
13.5.2014 9:50:23   
Sanjica26 RR
Nasem stanu ni bomba nije ravna.user posted image Vec nekoliko dana me mrzi da rasklanjam krs. Znam sebe sad kad krenem radicu do veceras.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
13.5.2014 10:19:08   
Peace*

IZVORNA PORUKA: viktori

Tvrdim sve su zene kad tad u ovoj dlakavoj, zarasloj, najedenoj, stomacina fazi...sve koje nisu se il foliraju il ih supermen pravio. Nemam dalje reci.




Tema fenomenalna, napokon iskrenost! user posted image

Realno, kada bih htela, stigla bih svaki dan da izdepiliram noge, traje oko 15min kod mene, ali sam radija za to vreme da popijem kafu. user posted image
Pre neki dan sam spomenula mužu da bih baš mogla srediti noge, on reče "Ja sam mislio da si se naježila". user posted image

Kod nas se nedeljom pravi generalka (ako nije lepo vreme, onda imamo pametnija posla), inače radi onaj dm beli sunđer po kupatilu i kuhinji, pre nego što dolaze gosti. Možda i prebrišem parket, čisto da gostima ostanu čiste čarape kad odu user posted image .

Moj centralni problem su sise. user posted image Kupovala sam sad nove grudnjake, i shvatila da moraju da imaju gumu na onom delu što ide oko tela, inače ništa ne vredi, visi zajedno sa sisama.

Nedavno:
Ja: "Ajde deco spavajte, pa da i mi možemo da spavamo, umorni smo!"
Luka: "Lažeš! Vi ne spavate. Ja se nekada pravim da spavam i čujem da vi ne spavate nego gledate tv i jedete čips!"
user posted image


IZVORNA PORUKA: New Mom


I upravo sam Kolji upalila crtace ne bi li iole cutao dok sam ja na netu a ovo dvoje jos u krevetu. Sta da radim, tv ce mi iskvariti dete.


Moji kampuju na e-pad ili kompu ili nintendu... a tv se ne gasi. Povremeno se pojavi ona opomena da će se napajanje isključiti za 5 min, i da pritisnem neko dugme. Odlepim jer, pritiskala sam, i uvek se go*no ugasi u sred ključne rečenice.


IZVORNA PORUKA: Olga RR

nego je l ok da ja ne operem kosu a vodim dete na rodjus ?


Nema tu nikakvih problema. Cele prošle nedelje sam nosila rep. Negde u petak, koleginica konstatuje kako je čudno što mi je skupljena kosa (inače skoro nikada nije), i ja kažem "Paaaa.... kosu sam prala preeee.... pa pre prvog maja!" (tj. pre 10 dana). user posted image Znači, opet stvar koja oduzima 15 min, ali mene je prošle cele nedelje to tooooooooliko mrzelo!

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
13.5.2014 10:40:50   
isidora88
moram da se oglasim da ne mislite da me je spiderman pravio user posted image
dete u vrticu, ja spremam rucak da castim za auto, stan je u haosu, tri masine suvog vesa mi stoje u krevecu (to mu je i jedina uloga-skladiste stvari), ne peglam naravno, ali sam videla da ima par majica koje je ptrebno preci makar alo peglom cisto da ne idemo kad da nas je krava sazvakalauser posted image
prasine na izvoz, a u nedelju sam je brisalauser posted image
ali bitno je da sam obrijanauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
13.5.2014 10:41:50   
New Mom

IZVORNA PORUKA: Peace*

Nedavno:
Ja: "Ajde deco spavajte, pa da i mi možemo da spavamo, umorni smo!"
Luka: "Lažeš! Vi ne spavate. Ja se nekada pravim da spavam i čujem da vi ne spavate nego gledate tv i jedete čips!"
user posted image


Kaća juče:
"Ti i tata ste juče jeli sladoled, a nama niste dali." (pošto smo ih stavili na spavanje)
"Nismo jeli."
"Jeste, jeste, čula sam ja."

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
13.5.2014 10:50:23   
Olga75
ja sam malopre pojela poslednji puding
a znam da zver zna
naravno da cu da kazem da ga nije bilo a ako bude insistirala : mora da je tata pojeo jutros pre nego sto je otisao , znas da on jede sve sto se pojesti moze user posted image
a sad cu da stavi corbu i frknem unutra ceo karfiol , ja ga volim a oni ako nece ne moraju user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
13.5.2014 11:03:01   
ivaMark
Celu temu sam iscitala i definitivno su mi najsladje mucke oko hrane user posted image jooooj

A ja pre neki dan nisam J oprala ruke a dala joj da jede sama (pre toga je puzala po podu)....setila sam se negde na sredini ruckanja njenog.

O dlakama da ne pisem user posted image Jedino mesto gde ih redovno uklanjam je pazuh... noge i user posted image ...kuKuuuuu

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
13.5.2014 11:03:35   
mali_mis
Stavila sam Armina da mi sedi izmedju stopala, i dovukla mu igracke, da se zanima, dok mama visi na netu i pije kafu user posted image
A sto se tice klopanja, naucila sam ga da mama mora sve da proba, pa kad rucka kasicu (pravim vecu kolicinu), mora mama da proba user posted image Ne znam samo kako cu da se izvlacim kad poraste.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
13.5.2014 12:15:16   
Torbica
Ahahhaha Peace i Olga user posted image
Vazno da sam ja izmasirana, malopre mi je otisla maserka...E sad bi valjalo kosu oprati jer je umascena od masaze lica.. Haos, tj bomba i dalje stoji.... Nakupilo se i prljavih sudova ali necu ceri da kvarim zabavu jer voli da prazni masinu cistih, pa cu to kad dodje iz vrtica, kad oslobodi mesta, buuuuhaaa...

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
13.5.2014 12:58:31   
milicicak
Divna tema, umrla sam od smeha user posted image
Moje dete vec drugi dan jede rucak iz zamrzivaca, mm ima lovacki ( ono sto nadje u frizideru). Ves peglam kad moram, tj kad se babe izbezobraze pa se ne uhvate za peglu... kuca mi je uvek u stanju balansiranog haosa, osim kad mi dune da je sredim cakum pakum... Noge su mi sasvim slucajno sredjene jer je dete insistralo da pre neki dan obucem haljinu user posted image a slatkise ne kradem, samo ih nocu krisom jedemo user posted image

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
13.5.2014 14:02:11   
jovicaa
hvala zene, zna jovicaa kakva nam tema trebauser posted image kod humora sam jedino savrsena, sve ostalo mi lose ideuser posted image

ja sam danas mega bezobrazna, prespavala faks... zatvorila macke u hodnik, da bi mogla da spavam posto su mi konstantno skakale po glavi...
ne smem ni da napisem kad sam ustala.. ubacila neki rucak iz zamrzivaca u rernu, samo da se zapece.... ni krevet nisam sklonila, odmah sela za komp... odgledala kraj nekog filma.... grozno.... u kuci je malo reci da je bomba, manje vise ove sitnice okolo naokolo, ali prozore od jeseni nisam prala... a kupatilo vise od 7 danauser posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
13.5.2014 14:03:39   
jovicaa
obicno nisam lenja, ali ovih dana haoooos kako me mrzi da radim bilo sta....
ali lakse mi je kad vidim da nas ima jos.... posto sam mislila da samo ja ostavljam ves da stoji 2 dana i sl...

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
13.5.2014 14:11:04   
Brand new mama
Hm,da se pohvalim,upravo obrisah zidne plocice u kupatilu i WC-u.Krompir sam skuvala,pa cu kasnije da napravim francuski krompir...ali mi je ves bio u susacu 2 dana...trebam jos jednu masinu da ukljucim,ali nek se skupiuser posted image Ja imam utisak sta god da radim da nista ne radim.... stalno je haos.Ako jedan dan ne usisam-uzas,prebrisem-uvece je isto...peglaj,sklanjaj,kuvaj..a sisala sam se cirka 4 meseca-svaki dan cu,a nikad vremena.Na kraju sam pokupila klince i pao sisanjac-sad samo opet mirna 6 meseci:) depiliram se periodicno:) kad je mm bio na putu(dve nedelje) "sredila sam se pred njegov dolazak-da li je potrebno reci da je brijac zablokiraouser posted image Odoh da usisavamuser posted image

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
13.5.2014 14:35:20   
Ana13
Fantasticna tema user posted image
Cim sam se osvestila od soka kad sam videla user posted image , mene je pocela panika da hvata kako cu ja uspeti da se organizujem sa kuvanjem,pranjem i peglanjem kad dodje beba. Sad mi je malo laknulo sto ne moram da bidnem bananamen,supermen i ostali menovi. I sad nekad ne stignem (citaj-mrzi me) da poradim kucne poslove,iako ih sve delim sa muzem. A kad stignu decurlija bice za*ebano user posted image

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
13.5.2014 14:54:49   
Mille
Frizura, sta to bese, sva sreca imam kratku kosu, pa na putu od stana do posla malo upotrebim prste i sredim koji zvrk. Noge su kao sredjene, jer ipak bila sam na moru pa sam pokusavala da se obrijem kako valja a sve sto sam propustila sam gledala kroz roza naocare. U stanu je atomska bomba, i imam snage da malo sredim makar kud car ide peske, ali ne, ja sam nazvala neku zenicu da dodje sutra da riba , brise i pere prozore. Oblacim se iz ranca u kom sam nosila stvari na more jer do ormana ni nemam pristup, a u rancu nisu ciste stvari. Jos uvek nemam dete iako jeste na putu, a vec sam lenja, kako li ce biti kada dodje jos jedna osoba, hm... nezavrsena sam i ponosim se time.
Odusevljena sam ovom temom, smejem se vec pola sata. A slatkise redovno pojedem tudjoj deci kad odem kod njih u goste user posted image

_____________________________

I don't dance to a different drummer, I have my own music in my heart.

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
13.5.2014 15:09:15   
Rosita
Frizura mi je vazda ultra. mega, giga popularna kika :) sta bih bez nje, depilacija periodicna.... Rucak nemam jer sam otisla da kupim ribu ali kad dodjoh setih se da ne trazih da je ociste, a ja nemam pojma, nisam nikad, mm ce kad dodje a ja cu morati da gledam, sramota, uvek mi ciste u ribarnici pa se nisam ni trudila. Kuca izgleda... pa... na podu samo sto nema zivih ljudi :) osim mene, trenutno. Dete kidise na kupatilo, ciceno pre... 4 dana, al prespricam asepsol u medjuvremenu... ves peglam po potrebi, znaci ne sve i ne redovno! Terasa mi je krs krseva od raznih stvari i stvarcica... koliko cu tek biti nesavrsena kad pocnem da radim, o Bogo moj....

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Mille)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
13.5.2014 15:39:40   
mali_mis
Ja sam ribu cistila samo kad sam je upecala, to je bilo davno, pre jedno 10 godina. Valjda se secam kako treba. Ako ti je gadno, navuci rukavice za pocetak. Uzmes ribu i ocistis joj krljust, odseces glavu, uzmes noz ili lakse je makazama, raseces je posred stomaka, zavuces ruku u nju, i sve povadis iz ribe, operes i to je to. Jest da ti se zeludac okrene naglavacke, al jbg.
Ja treba da pocnem da pakujem stvari, al sve odlazem za poslednji trenutak, takvo vreme, ko ce li ga znati.
I da obozavam ovu temu user posted image

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here