|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  90 91 [92] 93 94   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
28.1.2021 14:18:25   
branki*
IZVORNA PORUKA: nata11

I upravo je sin uglednog ginekologa sa Juga Srbije, student zavrsne godine medicine napisao komentar - Zene neka se za sterilitet zahvale hlamidiji i svojoj promiskuitetnosti.

user posted image

Sta reci.

ovo jeste negativno i uvredljivo,ali ima i istine jednim delom.neko moze da bude nevin i da od prvog partnera dobije hlamidiju i da se cima posle,jeste,ali verovatno je hteo da kaze da se hlamidija dobija polnim putem i da onda sto veci broj partnera zena ima,veca je sansa da se dobije,znajuci pritom da mali broj ljudi kod nas koristi kondom i da hlamidija duugo ne daje simptome i onda razara,a zena i ne zna,jer je na pregledu sve ok,ne daje ti dr da odmah radis bris na hlamidiju.ruzno je birao reci i to zvuci ruzno nekome ko se bori sa sterilitetom,ali ima istine.

< Poruku je uredio branki* -- 28.1.2021 14:19:36 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2276
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
28.1.2021 15:10:02   
Lilly5
Zasto su zene krive a muskarci nisu? Jasno je da polne bolesti mogu da dovedu do steriliteta, ali nije pisac to hteo da kaze. Hteo covek da pljune po zenama malo. Budalama ne treba posvecivati paznju.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2277
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
28.1.2021 15:11:50   
Milena18
Slažem se, Branki, da je hlamidija jedan od uzročnika steriliteta, to svi znamo i to je činjenica. Ali iz ove izjave zrači mizoginija. Pitam se sa kim su sve te promiskuitetne devojke ulazile u odnose pa dobile hlamidiju. One su promiskuitetne a muškarci su - šta?

(odgovor članu Lilly5)
Direktna veza do poruke: 2278
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
28.1.2021 15:19:26   
branki*
da,ali zene pate,one su te koje su na stubu srama i zigosane i uvek je kod nas zena kriva.


mada,da,kad sagledam ovako stvari,razumem drugu logiku,da je mskarac isto nosilac hlamidije kao i zena i da se to vrti i siri,a onda krivac bude zena,a ona nije to mogla da dobije,neg od partnera,oji je pre nje,zarazuo jos neku zenu koja onda pokusava da sa drugim dobije dete,a ne moze.zakomplikovah.
sustina....sto manje rizicnih odnosa,sto manje.mozes imati 2 partnera i nagrabusiti ko zuti.mozes imati 100 partnera ,a imati zdrav reproduktivni sistem.treba se cuvati,koristiti kondom uvek,kad si devojka i da se prica sto vise o tome.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 2279
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
17.2.2021 22:25:29   
ANDJEELA
Bože dragi koliko tuge danas kod nas.

Mnogo mi je tesko, da podelim sa vama tugu. Danas sam bila kod dr (pisala sam u razgovorima) i dolazim sa izvestajem u lokalni dom zdravlja.. Posle par minuta mi drugarica koja radi u apoteci postavlja pitanje sta mi je sa kolegininom sa posla J.. ?! Kaze bila je hitna, nije joj dobro nesto.. Ja kazem ne znam, idem sada da javim da sam na bolovanju do kraja nedelje,pa cu pitati i javiti.. Posao mi preko puta.. Odlazim pitam kolege, kazu preminula mi koleginica!!!!!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2280
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
17.2.2021 22:31:24   
flamingos
Joj Andhela,strašno.Baš mi je žao.Samo neke loše vesti.Tuga do nema.Nemam reči...


(odgovor članu ANDJEELA)
Direktna veza do poruke: 2281
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
17.2.2021 22:39:56   
ANDJEELA
Mi smo svi u šoku.Evo veceras bili da izjavimo saucešće, ćerka od 10 godina prica kako joj je umrla majka. Kaze skuvala kafu, uzela daljinski da prebaci kanal, pala i umrla. Dete otrcalo u dom zdravlja, tri kuce od njih, oni rekli ne izlaze na teren!!!! Uplakano dete se vratilo kuci i trazilo baku i dok je dosla hitna iz Indjije zena umrla. 
Boze, Boze pa zar niko nije mogao dete ce da uzme za ruku, sta je sa ovim svetom majko mila!!! 
Sinoc je mojoj majci rekla da samo lezim i da ozdravim i da me puno pozdravlja, a ja sutra njoj idem na sahranu. Strasno. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 2282
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
17.2.2021 22:45:34   
mati
Ne izlaze na teren??? Sram ih bilo!!! Ne vredi bilo šta da se kaže, jadno detence. I onda su uveče ljudi izlazili na balkon i tapsali zdravstvenim radnicima. Čast izuzecima...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu ANDJEELA)
Direktna veza do poruke: 2283
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
17.2.2021 22:47:17   
flamingos
Andjela,koja nemarnost doktora.Možda bi preživela da su došli.Jadno detr,jadni svi vi.Tuga,tuga,tuga...Pišem i plačem.Strašno...Bože dragi,podari snage detetu,roditeljima i svima ostalima da idu kroz život dalje bez nje.Anđeli neka je čuvaju.


(odgovor članu ANDJEELA)
Direktna veza do poruke: 2284
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
17.2.2021 22:59:44   
ANDJEELA
Mogli su makar na detence obratiti paznju, samo otislo plačući kuci..
Ona je u potpunom šoku, stoji napolju veceras, mi je grlimo da se zagreje. 



Ja sam zgrožena gde mi živimo. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 2285
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
17.2.2021 23:15:45   
flamingos
Duša draga,strašno...Pokušaj i ti da se smiriš.Znam da je teško,znam...Ali...Život je takav...Gde će im duša.Da su se smilovali na dečiji plač,molbu.


(odgovor članu ANDJEELA)
Direktna veza do poruke: 2286
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
17.2.2021 23:33:13   
smeško
Andjeela, sta reci, moje dete je, u sred bolnickog kompleksa, prezivelo samo zato sto je jedan doktor reagovao na moje suze. Hvala Bogu zbog toga. Zao mi je, zao mi je. Strasno. Nema pravog komentara. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 2287
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
17.2.2021 23:36:19   
Ivanka 75
Bog ce im suditi, decije suze ne zaboravlja. Sram ih bilo.

Tako bi i na ulici prosli pored nekoga u nevolji. Gadan smo narod. 

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 2288
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
18.2.2021 7:15:53   
Duškić
Sta reci na sve ovo. Postali smo gluvi i bezosecajni.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2289
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
18.2.2021 9:36:05   
emicaa
Andjela ne mogu da vjerujem,sram da ih bude.Zer mogu biti toliko bezdusni



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 2290
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
18.2.2021 10:13:43   
smeško
Evo i danas razmisljam. Zamisli da ti dodje dete i ti ga oteras. Kao covek bi poleteo i da nisi doktor.😔


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2291
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
18.2.2021 10:18:52   
flamingos
Upravo tako,smesko.Strašno.Dokle smo dogurali.Eeeeeee.Cele noći razmušljah o tome.Tuga,jadno dete,ona,svi...


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 2292
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
18.2.2021 14:08:29   
branki*
user posted image boze mili,ja ne znam u sta se narod pretvara,strasno i jezivo.sto neko napisa-kad se rodis-svi se raduju,kad umres -svi tuguju,a izmedju nikog nije brigauser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 2293
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
19.2.2021 12:04:55   
Ivanka 75
Zazvonio mi tel, mama cula ali me nije zvala, ja na terasi nesto me Iva zvala, tako da, se nisam javila.

Vidim propusten poziv, zovnem, odbija mi poziv. Zovnem opet za 5 min, D brza posta kaze covek prolazio sam tuda pa da vam ostavim posiljku. Ako budem opet prolazio danas bice ako ne onda u ponedeljak. Pa prijatelju kad stize da odes za 5 min na drugi kraj grada 🤬Inace, posiljka je Hari Poter... 

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2294
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
19.2.2021 12:18:40   
flamingos
Nema kod njih Ivanka-zovu,ne javljaš se i odu.Super,da častite.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2295
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
19.2.2021 12:29:38   
Ivanka 75
Casticu ja, nego sto dete procita ostale preko reda, samo joj ta fali 😔

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 2296
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
19.2.2021 12:32:52   
smeško
Ма, они и не долазе до куће, него зову када су у близини и тешко теби ако не чујеш одмах.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2297
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
19.2.2021 12:36:11   
flamingos
Da,smesko.Mi na 4 spratu i obavezno silazim za svaku pošiljku.


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 2298
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
19.2.2021 12:39:14   
Duškić
Da bas[ tako rade zvrcnu i odu.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 2299
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
21.2.2021 10:59:40   
mati
U petak je drug mlađem M otvorio flašicu za vodu i pljunuo u nju. Inače ga je učiteljica već kaznjavala pre toga. Morala sam da je zovem, zbog cele situacije još ne znam sve roditelje, inace bi njih. Ja razumem dečju salu, da mu sakriju flašicu, da je možda usvrljaju, ali da neko otvori flašicu i pljune u nju je već previše. Tako sam i rekla učiteljici. Kaže da je dete hiperaktivno, ali da roditelji sarađuju, što je ok. Razumem i to, ali mora da se skrene pažnja. Ipak su oni tek prvi razred. Šta će biti do osmog...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 2300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  90 91 [92] 93 94   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  90 91 [92] 93 94   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here