|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 04/20
2.4.2021 12:57:11   
Ivanka 75
Mm nije imao nikakvu reakciju na rusku ali je zato prijateljici posle 2 doze hitna 2x dolazila. Toliko burnu teakciju imala. 


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Razgovori mama 04/20
2.4.2021 14:26:52   
mati

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Mati,sestra nije imala nikakvu reakciju,ali je i imala koronu..tako da si mirna i ti.



Stvarno? Nisam imala takve info. Jel Fajzer primila? Posle koliko od prelezane korone. Jao, sad imam puno pitanja.
Meni je u glavi ludilo, toliko mi ze zavrtelo, i još uvek mi je suntavo, nisam mogla patike za trčanje da obujem, nego sam klekla i obuvala se. A obukla se ne znam ni ja kako.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Razgovori mama 04/20
2.4.2021 14:38:26   
Ivanka 75
Mati, ajd malo se opusti zeno. Ne razmisljaj toliko, ne bacaj sebe u brigu i negativu. Pregrmela si ono sto mnogi od nas nisu. O vakcini misli tek za mesec dva ❤️


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Razgovori mama 04/20
2.4.2021 14:41:50   
mati
Opuštena sam. Želim samo informacije. Možda ipak primim Fajzer. Sada imam vremena da ih prikupim, posle ništa, neću imati vremena ni za vakcinu.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Razgovori mama 04/20
2.4.2021 14:45:55   
Ivanka 75
Kad ces moci da, se vakcinises? Tek za, 4, 5 meseci ili ranije? 


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Razgovori mama 04/20
2.4.2021 14:54:32   
mati
Pa planirala sam za dva meseca. Ali gde cu biti, videćemo...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Razgovori mama 04/20
2.4.2021 15:04:21   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Mati, ajd malo se opusti zeno. Ne razmisljaj toliko, ne bacaj sebe u brigu i negativu. Pregrmela si ono sto mnogi od nas nisu. O vakcini misli tek za mesec dva ❤️





Ja nisam stekla takav utisak o mati. 
Ola, ja sam u radu. Trebalo je veeceras da imam svoj cas grckog. Ali opet je otkazano. Malo se nerviram. Moje gledaju neku emisiju. I konacno je petak. 😊

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Razgovori mama 04/20
2.4.2021 19:50:55   
pari
Ja sam shvatila da jako preživljavam sve što se dešava mojoj deci...mislim znam ja to odavno ali što su stariji, što više stvari prolazim sa njima, to sve više shvatam. Zubar mi je bio baš stres. Sad treba M da vadi krv iz vene, prvi put, meni je to baš stres :( budem nervozna, uplašena, razmišljam o tome... 

Kako se vi nosite sa svime?
Mama jo, super što si se javila, brinule smo se...
Ostale mame, puno vas pozdravljam!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Razgovori mama 04/20
2.4.2021 19:52:58   
Ivanka 75
Pari, logicno je sto brines za decu. Ja se ne nosim sa tim nikako a imam jednu brigu. Strah me ne napusta nikad. 


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Razgovori mama 04/20
2.4.2021 20:13:03   
vonavoj
Primila je fajzera,pre mesec dana..a imala je koronu u decembru.


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Razgovori mama 04/20
2.4.2021 20:28:25   
Ivanka 75
Sanjice, sve razmisljam o tom tvom grckom... Jel tesko nauciti ga? 


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Razgovori mama 04/20
2.4.2021 20:43:46   
mati
Sanjiće user posted image
Pari, svakoga dana imam neke strahove. I pitam se kako se moja majka nosila sa tim. Čini mi se da su manje brinuli, a opet to je nemoguće. Mislim da je normalno to što osećaš, nisi džabe majka, i ne sedi nam kosa bez razloga i tanje živci. Kod nas gde se leči o ne postoji opcija davanja krvi iz prsta. I ja ih vodim privatno, mlađeg M sam jednom, izbusili su ga, i više nikada. Stariji je već ok, mislim da je dosta razuman i hrabar...
Von, to mu dodje dva meseca posle prelezane korone... Ako sma dobro izračunali jadna. user posted image

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Razgovori mama 04/20
2.4.2021 20:50:32   
Sanjica26 RR
Cek, koje primio vakcinu i dobio koronu? Nista mi nije jasno.

mati, opet me pises sa Sanjićeuser posted image

Ivanka, prelep je jezik. Najstariji jezik. Da li je težak? I nije ako ga sa ljubavlju ucis. S obzirom da sam krenula od nule, super mi ide.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Razgovori mama 04/20
2.4.2021 20:54:59   
mati
Sanjiće ne pišem te ja, piše te ova moja luda tastatura. Evo opet. user posted image
Niko nije dobio koronu posle vakcine, tj ne pišemo o tome. Sestra od Von se vakcinisala Fajzerom posle prelezane korone i nije imala reakciju na vakcinu. Što je za mene super info.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Razgovori mama 04/20
2.4.2021 20:57:02   
Sanjica26 RR
Eto kad nisam videla tu poruku. Nista cudno za prvu dozu. Može da dobije kad primi revakcinaciju. Obicno tako bude.
Znam za tastaturu. Salim seuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Razgovori mama 04/20
2.4.2021 21:01:09   
vonavoj
Sanjice,znam ja jednog koji se revakcinisao 12.2. I ove nedelje dobio koronu...izgubio culo mirisa.. vakcinisao se kineskom...

Znaci s*nje...po cemu su oni u boljoj poziciji od nas koji smo prelezali..

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Razgovori mama 04/20
2.4.2021 21:03:45   
Ivanka 75
Razmisljam se da nadjem neki kurs grckog, knjige za samostalno ucenje. Godinama se ja to razmisljam. 


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Razgovori mama 04/20
2.4.2021 21:05:48   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Sanjice,znam ja jednog koji se revakcinisao 12.2. I ove nedelje dobio koronu...izgubio culo mirisa.. vakcinisao se kineskom...

Znaci s*nje...po cemu su oni u boljoj poziciji od nas koji smo prelezali..


Znam i ja dosta. Vec znas sta mislim o svemu tome.
user posted image


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Razgovori mama 04/20
2.4.2021 21:07:08   
mati
Koliko sam razumela ni posle revakcine nije imala reakciju.
Ah, moja "testatura" i ja... Tako je mladji M zvao kad je bio manji user posted image

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Razgovori mama 04/20
2.4.2021 21:11:26   
vonavoj
Ok,za onu pricu kao nije proslo 2-3 nedelje od revakcine..to ima logike..ali kad prodje.pa opet..


Mati,da.da.nije imala uopste reakciju. Eno tata opet ima 37..

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Razgovori mama 04/20
2.4.2021 21:22:06   
Ivanka 75
Super ako je samo izgubio culo mirisa.



(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Razgovori mama 04/20
2.4.2021 21:42:00   
smeško
Добро вече, маме! МамаЈо, драго ми је да си ту!Пари, нема правог начина да се носиш са тим. Сви смо ми различите перцепције. Не набијај себи тензију, они то јако брзо забораве. Мати, баш је занимљива тастатура, насмејала сам се слатко. Знам да Сањица учи Грчки, али ти се, изгледа, пребацујеш на неки Италијански.😂❤  Кијам читавог дана, смрзла сам се ових дана у магацину. Баш ми се не ради сутра, али шта је ту је.😝


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Razgovori mama 04/20
2.4.2021 21:46:46   
mati
Von, to je prihvatljivo. Njemu je danas prvi dan posle doze. Pisale su Mili i Maslacak, ili jedna od njih da je 36h-72h moguća reakcija.
Tražim gde se pisalo ali ne mogu da nadjem. Uglavnom i da sam promašili za neki dan ili sat, reakcija, odnosno T je normalna.

< Poruku je uredio mati -- 2.4.2021 21:52:55 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Razgovori mama 04/20
2.4.2021 21:48:53   
Sanjica26 RR
Ау бре смешко зар мораш и сутра да радиш?

ја у пола ноћу печем питу са вишњама. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Razgovori mama 04/20
2.4.2021 21:57:02   
mati
Sanjiće danas si bas rešila da me podevas jelima i picancima koje obožavam...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here