|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 06/23
4.6.2023 8:51:33   
dddaca
Dobro jutro. Poranila sam od jutros. Gospodjica se rano probudila i nema vise spavanja.
Kako ste? Sta kazete na ovaj iznenadni prekid skolske godine? Meni se uopste ne dopada. Ivanka, Sanjice, verujem da je i vama sad haos oko zakljucivanja ocena. Nije mi jasno sta ce biti sa nastavnim planovima, sa lekcijama koje je trebalo da nauce? Ne svidja mi se ovo ni malo.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Razgovori mama 06/23
4.6.2023 9:25:04   
Kata90
Slazem se stobom daco! Nama jos nista nisu rekli kako ce biti,posto sutra idu na ekskurziju.

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Razgovori mama 06/23
4.6.2023 9:49:03   
flamingos
Kato,nama je nastavnica matematike rekla da če biti organizovana nastava iz oblasti koje će im značiti za prijemni.To što se tiče njenog predmeta.Za ostalo videćemo.Svakako ne odlazimo na selo odmah.Da se ne šetamo vazadan do sela i nazad.Super za ekskurziju.Neka uživa sa drugarima.❤

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Razgovori mama 06/23
4.6.2023 10:08:41   
dddaca
To za nastavnicu matematike je za svaku pohvalu. Kod nas ko hoce da ide u boravak moze, ko nece ne mora. Sledece nedelje cemo imati vise detalja u vezi organizacije. Mi cemo ici, ali zao mi je ove starije dece koja gube dosta. U septembru se niko nece vracati na staro, odmah nastavljaju sa novim planom. A tek deca koja imaju prijemni, to je posebna prica.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Razgovori mama 06/23
4.6.2023 11:03:53   
flamingos
Da Daco,super je naša nastavnica matematike.Uostalom,kao i svi nastavnici.Samo što svako od njih ima svoj način rada i ocenjivanja.Plus što se dosta nastavnika promenilo.Alu,dobro.Priviknu se deca.Neka su živa i zdrava sva dečica.Sutra imaju kod razrednog čas i videćemo šta i kako dalje.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Razgovori mama 06/23
4.6.2023 13:44:53   
Tiziana
Cao devojke.Odluka o zavrset_ku skolske godine je nepromisljena i ishitrena, a verujem da su je oni doneli kao neku vrstu kompromisa. Svakako je nedorecena.Moji ce propustiti skoro 2m nastave, ali ja verujem da cemo sve nadoknaditi uz puno truda. Ceka nas sl god i matura, ali verujem da ce to na kraju biti sve ok.
Divno vreme danas i juce. Juce smo ceo dan bili napolju, do 22h,onda smo dosli kuci sa nekim drustvom. Danas smo malo vredni, ali cemo popodne opet napolje. 



(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Razgovori mama 06/23
4.6.2023 18:54:24   
Ivanka 75
Doobro vece 😊Pijem ab i bogami prestade onaj jak bol danas popodne. 
Bili smo u selu, padala kisa ceeeeeo dan. Tek oko 5 prestala i granulo sunce. Dodjemo u grad kad ono ovde ni kapi danas. 

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Razgovori mama 06/23
4.6.2023 19:48:13   
Ivanka 75
Kad bi samo dali kakvo takvo pojasnjenje objasnjenje za 6.6. Zasto je ta odluka donesena sada? I koji je njen krajnji cilj?
Sve  usvemu, dete se raduje duzem raspustu 😊

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Razgovori mama 06/23
4.6.2023 19:59:46   
flamingos
Ako Tizi,uživajte.Evo i moje dete stiglo iz grada i sad da večera.Ivanka,drago mi je da te ne boli zub.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Razgovori mama 06/23
4.6.2023 20:35:15   
Sanjica26 RR
Pozdrav svima.
Daco, svi smo iznenađeni ovom odlukom. Ja nisam jos počela da sredjujem dnevnik. Ne znam na koju cu stranu. Sad sam došla sa decije ekskurzije. Odoh da se tušem i u krevet.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Razgovori mama 06/23
5.6.2023 7:31:25   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa ds završavam šta imam isplanirano za danas.Kad dete ode popodne u školu,mm i ja da odemo u nabavku.Svašta nešto nam od hrane i ostalog treba za selo.Dosta toga sam i odnela.Ivanka,kako zub?Ostale mame,Nadam se da ste dobro.Želim vam uspešnu radnu nedelju.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Razgovori mama 06/23
5.6.2023 9:34:21   
Kata90
Dobar dan,evo odpratila dete na ekskurziju,samo da ostane ovako lepo vreme🌼☀️Mi idemo u skolu redovno do 20 tog,stim da ce imati 3 časa svaki dan.Nekako mi bolje ovako,mali su jos a i gradivo da savladaju redovno.

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Razgovori mama 06/23
5.6.2023 9:49:37   
Tiziana
Dobro jutro.
Evo sad citam da je nas predsednik doneo odluku o zavrsetku skole, kao sto i sve druge odluke on donosi.
Mi smo dobili detaljne info kako ce se zakljucivati ocene, a vidim u el dnevniku da su neke ocene vec zakljucene.

Sta je sa ovim vremenom. Toliko je vlazno i stalno pred kisu, ves mi se ne susi, unudjace se sve.

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Razgovori mama 06/23
5.6.2023 10:01:23   
Ana RR
Tizi, ne vuci me za jezik, svašta bih rekla o dotičnom.

Moje dete neće ni stići da sredi sve ocene koje je planirao. Odsustvovao je mesec i po dana iz škole i sada sve na vrat na nos, strašno.

Jeste, baš je velika vlaga, ja bukvalno dva puta dnevno menjam peškir za ruke u kupatilima jer ne mogu da se osuše. Ruže u dvorištu su počele da trule koliko su pune vode, grozno je.

Ja sam u subotu imala proslavu 25 godina mature user posted image user posted image sa većinom ljudi se čujem i viđam i dan danas, a neke nisam videla bukvalno od kako smo završili srednju. Zaginuli do 3 ujutru, juče sam ceo dan preležala, što od umora što od mamurluka user posted image user posted image Celo veče sam đuskala iako blage veze nemam sa narodnom muzikom, otprilike 2 pesme znam i to neke od pre 30 godina user posted image Ali bilo je lepo, žao mi je što nisu svi mogli da dođu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Razgovori mama 06/23
5.6.2023 10:07:49   
Sanjica26 RR
Anci, i nama su ruže takve. user posted image


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Razgovori mama 06/23
5.6.2023 10:09:02   
flamingos
Tizi,i kod nas su neke ocene več zaključene,a za neke dat predlog.Danas kontrolni iz geigrafije.Ne znam šta da kažem.Ana,divno za proslavu.Srećna godošnjica(čini mi se da si pisala da vam je tog dana bila godišnjica).Da,neko teško vreme,sparno.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Razgovori mama 06/23
5.6.2023 10:33:09   
Ivanka 75
Dobro jutro. Kod nas pismeni iz matematike sutra. Slusam doticnog jutros,, prica o diktaturi. Kaze nema je, a niko ne moze da donese ni najmanju odluku bez njegovog amina. 😏
Ana, bitno da se slavilo 😊

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Razgovori mama 06/23
6.6.2023 6:34:35   
flamingos
Dobro jutro.Eto meni buđenja-tv.u komšiluku pojačan do maximuma.Strašno.Mogu da razumem da je starija osiba,pa slabije čuje.Ali,valjda zna gde se nalazi i da bi trebalo da se poštuje kućni red.No dobro,neću da se nerviram.Pijem kafu,pa da zanesim testo za kiflice.Večeras idemo kod prijatelja na večeru kad dođe dete iz škole.Kato,kako si?Brojiš sitno.Kad ti je beše termin?Ostale mame?Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Razgovori mama 06/23
7.6.2023 7:36:11   
Sanjica26 RR
Добро јутро. Само да поздравим. Данас сам у БГ. Ако стигнем све на време, морам и у школу. Ми морамо сваки дан да идемо.
Деца спавају. За њих је почео распуст. Немају шта да поправљају, јер је све кристално јасно. Једино што имају испите у музичкој. А то је нормално.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Razgovori mama 06/23
7.6.2023 7:45:15   
flamingos
Dobro jutro.Moje dete spava.Neka odmara.Ocene su joj zaključene,odlična je i može da uživa u raspustu.Dečice,da ste živi i zdravi.Ocene su nebitbe.Budite dobri i pošteni,a za ostalo kako ko može.Želim vam prijatan raspust.Nadam se da ste dobro,a i mame.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Razgovori mama 06/23
7.6.2023 11:06:55   
dddaca
Moje dete je u skoli. Celo odeljenje ide. Nece biti ocenjvanja ali ce proci kroz preostalo gradivo, druzice se, igrace, ici u set_nje. Verujem da ce im ovo biti lep period.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Razgovori mama 06/23
7.6.2023 11:22:08   
flamingos


IZVORNA PORUKA: dddaca

Moje dete je u skoli. Celo odeljenje ide. Nece biti ocenjvanja ali ce proci kroz preostalo gradivo, druzice se, igrace, ici u set__nje. Verujem da ce im ovo biti lep period.
Super.Neka se druže deca.Moje dete popodne izlazi sa drugaricama,a ja polako pakujem još šta mi je potrebno za selo(a sve mi je potrebno🙄).


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Razgovori mama 06/23
7.6.2023 11:25:50   
Bambino1
Zdravo mame. Evo i mene, kod nas bas neko ruzno vreme, kao sunce ali je bas sveze. Decica da se lepo provedu na raspustu. 😀

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Razgovori mama 06/23
7.6.2023 11:51:29   
Sanjica26 RR
Ma ovo vreme je sasavo. Više me nervira. Ja se vraćam sa ispita. Završila sam i ovaj. Stižem tačno u školu na veće za osmake. Pregorela sam vise od obaveza. Jedva čekam kraj juna i odmor.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Razgovori mama 06/23
7.6.2023 12:40:37   
Kata90
Dobar dan mamike,malopre stigla kuci isla po rezultat sada su mi svi papiri spremni za bolnicu.....samo da mi krenu bolovi.Termin mi stalno menjaju,navodno 23-ceg se ocekuje 😁 sad ce to brzo.I ovde je vreme sasavo,jako sparno i bas mi smeta🥵 jos i grmi iz daljine čujem.Moje dete ide u skolu redovno do 20 tog,nece ranije zakljucivati ocene mada bice odličan.

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here