|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 01/24
8.1.2024 15:23:04   
Sanjica26 RR
Ivanka, da kazem da je bolje. Osim sto sam puna. Samo izduvavam. Sinoc sam vozila od mojih. Zamenila mm jer mu je bilo lose. Krenula kisa. Samo sam se prekrstila i stigosmo bezbedno.Deca su ostala, pa stizem ja u petak kod njih


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Razgovori mama 01/24
8.1.2024 16:47:08   
Ivanka 75
Kako je tm danas?
I na samo duvam. Uvece pred spavanje moram da prsnem Snup jer cim legnem ne mogu da disem na nos. Videcemo da li ce i danas trebati. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Razgovori mama 01/24
8.1.2024 16:58:19   
Sanjica26 RR
Njemu je ubrzo bilo bolje. Ja sam posle pre spavanja bila suntavo. Bice bolje.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Razgovori mama 01/24
9.1.2024 9:46:12   
Srecko47E
Dobro jutro zene,

zelim vam sve najbolje u ovoj,godini novoj!
Srecni praznici.

Kod mene je od danas radno . :)

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Razgovori mama 01/24
9.1.2024 10:08:57   
flamingos
Dobro jutro.Hvala,takođe.❤️

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Razgovori mama 01/24
9.1.2024 13:15:37   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Srecko47E

Dobro jutro zene,

zelim vam sve najbolje u ovoj,godini novoj!
Srecni praznici.

Kod mene je od danas radno . :)



Srecan rad 😊
I mm otisao danas na posao, ja od sutra. Ovo je bilo sve samo ne neradni dani 😏

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Razgovori mama 01/24
10.1.2024 9:30:08   
Srecko47E
Smesno bi bilo reci-neradni dani,jer ja imam osecaj da nisam izasla iz kuhinje+uvek nekome nesto treba+neko je dao moj privatni broj pa su me zvali klijenti.user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Razgovori mama 01/24
10.1.2024 9:44:25   
flamingos
Samo da vam se javim i odoh da završavam šta imam.Prođe praznik red je da se nešto i radi.Nakupilo se veša,mašina pere,ja sređujem stan.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤️

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Razgovori mama 01/24
10.1.2024 10:22:10   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Srecko47E

Smesno bi bilo reci-neradni dani,jer ja imam osecaj da nisam izasla iz kuhinje+uvek nekome nesto treba+neko je dao moj privatni broj pa su me zvali klijenti.user posted image

Lepo sam ja rekla da su ovo prqznici napravljeni samo da bi se jelo i pilo i da samo zene rade i spremaju. Sve sam zavrsila juce, gotov je i rucak za danas pa mogu polako da razmisljam o poslu 😊

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Razgovori mama 01/24
10.1.2024 14:49:45   
Srecko47E
Ali bukvalno je tako. :)
Stalno nekome nesto treba,sve je kao usporeno,lagano,polako cemo,a dok se okrenes prosao je dan.

Makar ja imam takav osecaj i sve se svodi na to-sta cemo jesti,iako mi nismo preterivali.
Nisam videla poentu ,ali su dobili sac sarme,pa tacno ima da jedu do sutra.Ne zanima me.user posted image user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Razgovori mama 01/24
10.1.2024 15:02:34   
Ivanka 75
Nama juce sveki delila sta je njoj ostalo od nedelje. A ja punu šerpu pileće čorbice napravila juce, bice je do petka 😂😂😂

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Razgovori mama 01/24
10.1.2024 15:06:01   
flamingos
Slažem se Srecko.Baš sa zaovom komentarišem kako sam u kuhinji.Šta da se radi,mora da se jede.Uporedo još svašta završavam.Išla sam i do pijace.Hladnjikavo,ali je prijatno.Greje sunce,ali zubato.Odoh sad da peglam.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Razgovori mama 01/24
10.1.2024 20:29:02   
dddaca
Dobro vece zene. Samo da vas pozdravim i da pozelim sve najbolje u 2024. Vidim da ima prehladjenih, nadam se da ce brzo proci. Ja bila prehladjena proslog meseca, drzalo me je sigurno dve nedelje. Pocelo sa nosem, pa se spustilo. Spopao me neki kasalj, promuklost. Ali dobro je da je proslo. Sad sam ok. Osim sto sam preumorna. I kod mene praznici prodjose u trcanju, spremajnu, sredjivanju.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Razgovori mama 01/24
11.1.2024 9:10:18   
Srecko47E
Dobro jutro zene.


Nadam se da ste na toplom,a ko radi napolju...Srecno!


Hladno je,prava zima,no neka.
Neka zima pokaze svoje zube i sredi malo ove viruse. :)

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Razgovori mama 01/24
11.1.2024 10:04:03   
Kata90
Dobro jutro,i kod bas hladno neka i treba malo.Vodila bebu na pregled kukova,sve je ok.U ponedeljak pocinje škola,i to krece pre podne.....i sada ne mogu da ga probudim kasno leže😳 malo da se navikava.

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Razgovori mama 01/24
11.1.2024 10:11:00   
flamingos
Dobro jutro.Super Kato kada je sve u redu.I moje dete duže spava.Neka su,još malo i kreću školske obaveze.Sad da doručkuje,pa ide na čas gitare.I ovde je hladno.Danas ne izlazim nigde.Joko,javi se kad završiš.Pozdrav svima.

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Razgovori mama 01/24
11.1.2024 11:01:48   
Sanjica26 RR
Dobar dan svima. Ja se ne javljam cesto, jer se trudim da maksimalno uzivam dok sutra ne krenem na posao. Deca su kod mojih. Sutra idem i ja malo, pa cemo sve tri nazad kuci.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Razgovori mama 01/24
11.1.2024 11:13:12   
17 joka
Sanjice uzivkaj dok mozes 💖 I ovde  je hladno bas ali bolje sad nego u aprilu ili maju .Flam pisah u drugoj temi sve je kaze dr ok  lepo napreduju bekane.

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Razgovori mama 01/24
11.1.2024 11:20:37   
nata11
Samo da mahnem i ovde user posted image

p.s. Ovo sam procitala pre par dana i jako me pogodilo. kliik

Setih se kada sam detetu davala paracetamlo i vodila ga u vrtic jer je nisam imala gde. user posted image


< Poruku je uredio nata11 -- 11.1.2024 11:26:30 >


_____________________________





(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Razgovori mama 01/24
11.1.2024 11:21:59   
Ivanka 75
Dobar dan. Ja obavila sta sam imala, idoh i u nabavku, brrrrr hladno je bas, bar ne duva vetar pa je podnosljivo. Lepo sam se proset_ala, vise od sat sam obilazila pijac i prodavnice 😊 Udji, izadji, udji, izadji 😁 Poterala kolica, milina.
Sad da pogledam sta mi treba za casove popodne i tako... 
Kato, super za bebca 😊
Sanjice, lep provod kod tvojih, uzivajte, pozdravi Snele 😊
Nema Ane... Anaaaaaaaaaaa 😁
Srecko, kako je na poslu? 
Ja sinoc, umesto na jednu stranu za bus podjem na drugu 😭 Pa trkom nazad da mi ne pobegne. Desno imam bus oko 21:50h pa nema nijedan do pola 11 uvece, i njime idem kuci utorkom i cetvrtkom, a ponedeljkom i sredom, posto su casovi do 22h idem levo na bus (drugim bulevarom), i on nailazi oko 22:10. I tako sinoc krenem desno umesto levo a sat kuca tik tak 😂 Stigla sam na vreme. 
Inace, to su dva paralelna bulevara, odlicna autobuska veza, a moja kuca je na spajanju oba tako da hvatam bilo koji bus bilo da idem u grad ili se vracam. Svi idu u centar. A do centra mi treba 5 min 😁jeeeeeej 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Razgovori mama 01/24
11.1.2024 11:36:13   
flamingos
Nato.❤️Joko,pročitala sam.❤️

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Razgovori mama 01/24
11.1.2024 11:48:07   
Ivanka 75
Nato, procitah i ja sad. Ja sam jednom prilikom zamolila komsinicu da mi prucuva dete jer nije imala sa kim da ostane a pod temperaturom.
Sutradan sam ostala kod kuce i gledala svoje dete. Samo sam rekla na poslu "ja ne dolazim, otkazujem casove". Nisu smeli nista da mi kazu, jeste bilo poprekih pogleda (jer ja ne radim takve stvari) ali... Posto svi imaju zivot (i uvek se vade na njega) , imam ga i ja. Za promenu. 
Samo je prvi put tesko prelomiti. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Razgovori mama 01/24
11.1.2024 13:03:37   
Sanjica26 RR
Ivanka, pozdravicu je.
Da, nema Ane. Javice se. A ni Ivane. Sad cu da im pisem.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Razgovori mama 01/24
11.1.2024 14:10:46   
Ana RR
Hello :) Tu sam ja samo nisam nešto ulazila na forum. Vratio mi se glas konačno ali nos će me do ludila dovesti user posted image

Ja se nisam previše zamarala u kuhinji, niti sam nešto posebno spremala. Poručivali smo klopu ili sam spremala uobičajeno, ništa svečano, da tako kažem.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Razgovori mama 01/24
11.1.2024 14:21:26   
Milena18
Ćao devojke,

Nisam se javljala sto godina, nadam se da me se još uvek sećate. Često pomislim na vas, ali nešto nisam imala volje da pišem.

Kod mene ima raznih novosti. Konačno smo kupili stan (nismo se još preselili). Krenula sam na obuku za psihoterapeuta. Deca su porasla - M krenula u školu, V uveliko brblja...

Nadam se da ste vi sve dobro. Gledaću da budem aktivnija na forumu jer mi nešto baš nedostaje ovih dana. user posted image

Pozdrav za sve user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here