|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 03/24
10.3.2024 13:44:41   
IvanaSK RR
Jeste, Tizi, tamo smo bili. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Razgovori mama 03/24
10.3.2024 13:59:10   
Sanjica26 RR
Dobar dan.
Bravo za Macu.user posted image
Ja standarno oko rucka za danas i sutra. Usisavanje, pranje. Veceras cu da sednem.user posted image user posted image

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 10.3.2024 14:16:38 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Razgovori mama 03/24
11.3.2024 6:15:43   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa dete da se sprema za školu.Zahladnelo je,duva vetar.Želim vam uspešnu radnu nedelju.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤️

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Razgovori mama 03/24
11.3.2024 8:28:50   
Tiziana

I mi smo bili😂Samo su one imale nastup tek u 8 uvece. 
IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Jeste, Tizi, tamo smo bili. 



(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Razgovori mama 03/24
11.3.2024 9:03:32   
Srecko47E
Dobro jutro!

Raspolozenje kao i vreme,kako se ja cesto salim. :)
Kako ste zene?

Ne stizem redovono da se javljam...Nikako.

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Razgovori mama 03/24
11.3.2024 20:18:52   
Ivanka 75
Cao Srecko 😊
Dunja, kako napreduju zubi? 

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Razgovori mama 03/24
12.3.2024 6:18:21   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa kad dete ode u školu idem do Maxija.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤️

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Razgovori mama 03/24
13.3.2024 13:13:51   
Ivanka 75
Samo da vas obavestim, nemam struje od 9 jutros. Podovi cisti, ves ssklonjen i toliko od mene. Ako dodje u 2 kako kazu da hoce mkzda i pojedu ovi moji nesto toplo, treba podgrejati 😊 Tel se puni na lap top, oba na izdisaju 😂

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Razgovori mama 03/24
13.3.2024 19:53:35   
Olga75
Ahoj mame i dečiceuser posted image
Pa gde ste vi???
Šta imate novoga?
kod nas niš. uči se user posted image i naravno imaju se primedbeuser posted image
Nadam se da ste zdravi i da vas mrzida pišete a ako se stidite- pa nema potrebe daj da se družimouser posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Razgovori mama 03/24
13.3.2024 20:24:35   
Ivanka 75
Olgaaaaaa 😍😍😍😍
Kako steeeeee? 
Ici se uci, naravno da se uci, a primedbi na pretek 😂
Meni je sad 6.cas po redu danas. Pijem kafu da se opasuljim malo, nisam umorna ali mi se ide kuci. 

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Razgovori mama 03/24
14.3.2024 6:15:07   
flamingos
Dobro jutro.Olga.❤️Pijem kafu,pa dete da se sprema za školu.Užasno je vreme,pada kiša.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤️

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Razgovori mama 03/24
14.3.2024 8:14:53   
Ivanka 75
Dobro jutro. Dan nikakav. Hladno, pada kisa. Raspored za danas mi je grozan, ali, izdrzacu. Idem na posao, vracam se, idem....
Nemam vremena ni za rucak. Bice kajgana 😊😊😊 Ukućani odobrili, samo da ima neka salata. 😄

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Razgovori mama 03/24
14.3.2024 8:32:24   
Sanjica26 RR
Dobro jutro i od mene. Vreme je bljakic, ali nece to da nam pokvari raspolozenje. :)

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Razgovori mama 03/24
14.3.2024 14:28:23   
Srecko47E
Dobar dan zene!

Kod mene je radno uz silni domaci posle posla,ali bilo bi nam dosadno da je drugacije.Tesim se... :)

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Razgovori mama 03/24
15.3.2024 10:41:04   
Ivanka 75
Dobar dan. Okasnih jutros. Uspavala sam se. Da ostavim rucak da se krcka pa na pijac.
Suncano je a jos nisam izlazila da vidim dal je i zubato 😂
Prvo caj i kafa. 😁

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Razgovori mama 03/24
15.3.2024 10:55:25   
dddaca
Evo ugrabih malo vremena da se javim. Nadam se da ste dobro. Mene drzala prehlada bas dugo, sad valjda prolazi. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Razgovori mama 03/24
15.3.2024 10:58:55   
Srecko47E
Da prehlada brzo prodje!

Kod nas je bio aktuelan stomacni...Ziveo vrtic.
Jedva cekam lepse vreme,deluje mi kao da virusa bude manje.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Razgovori mama 03/24
15.3.2024 11:01:32   
flamingos
Dobar dan i od mene.Daco,i ovo vreme promenljivo,pa svi nešto bolesni.Hajd da budeš dobro.Bogu hvala mi smo zdravi,što i svima želim.Stigoh iz bolnice.Imala sam zakazanu kontrolu kod očnog i sad spremam ručak i pijem kafu.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤️

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Razgovori mama 03/24
15.3.2024 11:04:14   
Ivanka 75
Svi virusi samo idu u krug. Pre mesec dana svi kasljali, sad duvaju noseve. Cekam sledece  i otvaram prozore da vetrim. Prozor odmah pored mene na poslu, pa nek izlaze baKcili. 😊

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Razgovori mama 03/24
15.3.2024 11:10:05   
Srecko47E
I ja otvaram prozore.Ko sta radi ja luftiram,sto moja baka kaze .:)

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Razgovori mama 03/24
15.3.2024 11:14:59   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Srecko47E

I ja otvaram prozore.Ko sta radi ja luftiram,sto moja baka kaze .:)
Kod nene je stalno sve otvoreno.Tek uvece zatvorim,a kod mog deteta prozor otvoren na kip i nocu,plus joj zavijen radijator.Njoj je vruce.Doduše,jeste toplo,stan,četvrti sprat.Čim ustanem sve pootvaram.


(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Razgovori mama 03/24
15.3.2024 12:10:03   
dddaca
Luftiram i ja kod kuce, ali na poslu ne vredi. Uvek je nekome hladno, pa onda grabim priliku kad izadju da otvorim. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Razgovori mama 03/24
15.3.2024 13:49:08   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Srecko47E

I ja otvaram prozore.Ko sta radi ja luftiram,sto moja baka kaze .:)



Ali marfijev zakon, kako zatvorim prozor (ukljucim slusanje na casu pa nam smeta saobracaj) eto ti koleginice pa kaze "joj sto vam je zagusljivooo'' 😂😂😂

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Razgovori mama 03/24
15.3.2024 13:51:47   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: dddaca

Luftiram i ja kod kuce, ali na poslu ne vredi. Uvek je nekome hladno, pa onda grabim priliku kad izadju da otvorim. 



Imam ucenicu, vecito u debelim dzemperima i trazi da zatvorim prozor jer je njoj hladno. A ja sinoc prokuvah u kratkim rukavima, toliko je toplo bilo unutra. Po nekoliko sati bar 5-6 osoba uvek unutra pa ako nista drugo onda se od ljudi ugreje. 

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Razgovori mama 03/24
15.3.2024 16:38:13   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Mah, mah. Dodjoh sa posla i uhvatih se pegle. Zavrsila sam i sad cu malko da odmorim.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here