|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kengur nosiljka
28.6.2010 17:00:49   
Anck Su Nmaun
Moja je obicna ( glupo mi je za takve stvari bacati pare)  ima malo veci prednji deo kao naslon ali se savija, mislim da je dobra stvarcica ali ne bih je bas predugo nosala u tome, cisto do radnje ili kraci shoping  ili mesta gde je nezgodno kolicima ici! Za marame nisam nikako!

Inace citala sam citavu temu OOoooooo 100 doktora 100 misljenja, dobro je -  nije dobro...moj pedijatar je rekao da moze npr. ko ce ga vise znati... ja je koristim ali ko sto rekoh ne predugo!

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 28.6.2010 17:04:26 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Kengur nosiljka
6.7.2010 23:59:17   
Nensi*
Sa koliko meseci moze beba da se nosi u kenguru?

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Kengur nosiljka
7.7.2010 0:16:20   
Anoniman
meni se cini da su one sling marame mnogo prakticnije od kengura i da mozes bebu i lakse podojiti sa njim i recimo kad kuvas rucak mozes je nositi na stranu...namestas kako ti odgovara...a i nekako si bliskiji sa bebom user posted image

(odgovor članu Nensi*)
  Direktna veza do poruke: 178
   RE: Kengur nosiljka
7.7.2010 12:44:56   
minavb
IZVORNA PORUKA: nensi27

Sa koliko meseci moze beba da se nosi u kenguru?

Zavisi koga pitas, neki kazu mozes odmah, neki kazu ne smes. Imam kengur koji je bas prilagodjen za male mrvice kao sto su nase, ali cekam da pitam pedijatra (iako sam sigurna da ce mi reci da sacekam). Moja sestra ima cerkicu od tri godine, siroki povoj su skinuli sa mesec dana a u kenguru se nosaju od druge nedelje zivota. Iznenadila se kad sam rekla da ga jos nisam stavila u kengur. Ako njenoj cerki nista nije falilo, ne vidim zasto ja mog sincica ne bi mogla tako da nosim, bar 30ak minuta.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Kengur nosiljka
7.7.2010 12:46:44   
Anoniman
tea nece pa nece....

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 180
   RE: Kengur nosiljka
7.7.2010 12:48:32   
minavb
Zato je mozda bolje probati sto ranije. U petak cu to da isprobam sa sestrom, ona je spretnija od mene.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Kengur nosiljka
7.7.2010 12:54:32   
Anck Su Nmaun
Moja redovno zaspe kad je stavimo u kengurka user posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Kengur nosiljka
7.7.2010 13:33:34   
Nensi*
Sutra idemo na prvu kontrolu,pa cu da pitam dr da li smem...Bilo bi mi mnogo lakse kad nesto treba da uradim,ali naravno necu ga nosati u tome po ceo dan,samo po potrebi...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Kengur nosiljka
7.7.2010 15:36:23   
Mimče
Ja imam kengura dala mi seka ali mi svejedno nesto mi se nesvidja to nosalje lepsa su mi kolica ali ako mm jednog dana bude hteo da ga nosi u kenguru verovatno necu imati nista protiv

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Kengur nosiljka
7.7.2010 15:50:41   
Nena81
Moj kengur stoji nismo ga ni 5 puta za oba deteta upotrebili,
uvek nam je prakticnije bilo u kolica


_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu Mimče)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Kengur nosiljka
13.7.2010 16:36:32   
Nensi*
Pitala sam dr za kengura,ona kaze da nije uopste za to da se bebe nose u tome jer se stvara pritisak na kicmu...Ne znam sta da radim,znam gomilu roditelja koji su svoje bebe nosili u tome i nista im ne fali...Meni bi mnogo olaksalo,bar da odem do prodavnice,da ne vucaram kolica za to malo,od sledece nedelje mm pocinje da radi i bicu sama do 17h...
Ne bih ga ja nosala non stop u tome,samo kad je bas neophodno...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Nena81)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Kengur nosiljka
13.7.2010 23:20:15   
Anoniman
Nensika, pazi da TI ne preopteretiš kičmu ako budeš na sebi nosila i bebu i sve iz prodavnice. Ja sam u prodavnicu išla uvek sa kolicima, i u njih natrpam sve što kupim. user posted image

(odgovor članu Nensi*)
  Direktna veza do poruke: 187
   RE: Kengur nosiljka
13.7.2010 23:32:32   
Anck Su Nmaun
Ma i  meni to ne izgleda bas super kad je beba mala,sva se iskrivi ( iako je nama dr rekla da je ok da mozemo da je nosimo)  al za kratko do radnje  je ok... ja je slabo stavljam jer se nesto bojim ali mm je nosi stalno ali ne dugo!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Kengur nosiljka
18.7.2010 15:54:21   
pepeljuga
ja imam kengura ali jos nisam probala, uvek mi je nesto bilo gadno kad vidim bebe u tome, nekako vise, ne znam... ali sad mi zvuci bolje za te kratke relacije, da ne moram svaki put kolicima.
a je l' bolje da se beba nosi okrenuta licem ka mami ili obrnuto? pretpostavljam dok je beba bas mala da je bolje ovo prvo user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Kengur nosiljka
18.7.2010 22:09:57   
Nensi*
Kad je beba mala i ne drzi sama glavu treba da bude okrenuta ka tebi,a kasnije ka napred...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Kengur nosiljka
18.7.2010 22:11:39   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: Tashke

Nensika, pazi da TI ne preopteretiš kičmu ako budeš na sebi nosila i bebu i sve iz prodavnice. Ja sam u prodavnicu išla uvek sa kolicima, i u njih natrpam sve što kupim. user posted image


Ne bi ja puno vukla iz prodavnice,cisto hleb,mleko,jogurt...A sa mm bi isla u prodavnicu kad je veca kupovina,i dan pre bi kupila sta mi treba za sutra,bas iz tog razloga da ne vucem i bebu i kese...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Kengur nosiljka
18.7.2010 22:13:03   
Anoniman
moja tea nece pa nece u kengur ..
da bude okrenuta ka meni nema sanse..nece
a jos mi nije stabilna dovoljno da je okrenem napred..

ali probala sam i nece ni jedno ni drugo.
dva minuta i buni se.
ne bih se usudila da krenem negde tako...
mozda ce posle hteti..

(odgovor članu Nensi*)
  Direktna veza do poruke: 192
   RE: Kengur nosiljka
18.7.2010 22:14:19   
Nena81
hoce kasnije videces
jos ako je tata nosi a mama izigrava dvorsku ludu pored smehu nikad kraja veruj mi user posted image


_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Kengur nosiljka
13.8.2010 23:43:33   
Mishica 77
Žene, ja ne znam da li nešto radim pogrešno ali kad stavim Isidoru u kengura(dobili najobičnijeg), ona jadnica izgleda kao da je u buretu.... i neće, plače. Nisam više probala.
Možda ne kopčam nešto dobro, mada ne znam šta tu može da se pogreši ili je ona sitna za to, kao miš. user posted image


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Nena81)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Kengur nosiljka
14.8.2010 16:58:23   
New Mom
Isti problem. Još je stavljam da je okrenuta ka meni, ali napreže se iz kengura i skoro odmah počne da plače. Pomislila sam da je okrenem ka spolje, računam da zvera okolo, to voli, međutim, ni tada neće. Imam osećaj kao da se plaši. user posted image
Inače, kupila sam ga mimo saveta dr, jer mi je rekla da se on ne koristi pre navršenih bar 4 meseca. Ali, ljudi, treba 8kg držati u naručju... user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Kengur nosiljka
14.8.2010 17:02:10   
liliana
Da, NM:Moja beba se zacene čim je spustim, pa je skoro čitav dan nosam. Za kengura su i meni Dr rekli da je ne stavljam pre 6,5 meseci. I nisam. Sada ga voli. Okrenuta je ka spolja, razgleda okolo, uživancija živa!!!

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Kengur nosiljka/sling marama
17.8.2010 8:13:22   
Jele
IZVORNA PORUKA: Trcosava

Evo mene sa ''''fresh'''' info user posted image

Juče smo gledali opet ove rančeve za nošenje ipročitali da su Peg Perego i Chicco okarakterisani kao jedni od najlošijih (pričam o RANČEVIMA), što me i ne čudi jer su oni ipak ''''orijentisani'''' na kolica (primer - nivea je dobra sa kremama, ali su šamponi za kosu očajni)
Drugo - piše da kod onih lošijih rančeva dete sme tek kada samostalno sedi, dok kod onih kvalitetnijih dete sme i onda kad počne samostalno da drži glavicu. Sa jedne strane mi ima logike jer sam videla kako izgleda jedan od boljih. No svakako ću ja se konsultovati sa pedijatrom, Anči mi je ipak tek sad počela da ''''uči'''' da sedi.
Prilažem bolju sliku onog kojeg mi planiramo da kupimo. Vide se i kaiševi kojima je osigurano dete
user posted image



Tek sad sam videla da se u temi spominju i rančevi...
Trcosava, jeste li pazarili ranac? Kako vas služi?
Pitam, jer i ja duže vreme gledam i lovim te rančeve na e-bayu, a skupiiii su... Što se kvaliteta tiče, mi smo se nekako orijentisali na Jack Wolfskin rančeve i to onaj watchtower pro, ali nikako da ga ulovim po ''''normalnoj'''' ceni... Mada, sad mi je Uroš već težak, otpašće mm leđa... Uglavno u uži izbor su nam pali J Wolfskin, Deuter i eventualno Vaude (od jeftinijih)...
Zanimaju me utisci iz prve ruke, pa ako ste ga koristili, piiišiii user posted image

Evo ga Jack Wolfskin-ov:

user posted image


< Poruku je uredio Jele -- 17.8.2010 8:14:29 >

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Kengur nosiljka/sling marama
21.8.2010 5:53:56   
vukosava
Video kako se vezuje marama

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Kengur nosiljka
21.8.2010 5:55:31   
vukosava

IZVORNA PORUKA: nensi27

Sa koliko meseci moze beba da se nosi u kenguru?

Vidi ovde

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Kengur nosiljka/sling marama
21.8.2010 7:54:20   
Trcosava
IZVORNA PORUKA: Jele

Tek sad sam videla da se u temi spominju i rančevi...
Trcosava, jeste li pazarili ranac? Kako vas služi?
Pitam, jer i ja duže vreme gledam i lovim te rančeve na e-bayu, a skupiiii su... Što se kvaliteta tiče, mi smo se nekako orijentisali na Jack Wolfskin rančeve i to onaj watchtower pro, ali nikako da ga ulovim po ''''normalnoj'''' ceni... Mada, sad mi je Uroš već težak, otpašće mm leđa... Uglavno u uži izbor su nam pali J Wolfskin, Deuter i eventualno Vaude (od jeftinijih)...
Zanimaju me utisci iz prve ruke, pa ako ste ga koristili, piiišiii user posted image

Evo ga Jack Wolfskin-ov:

user posted image



Jele, kupili smo ga, a slabo se nosimo sada jer je mnogo toplo, pa slabo idemo u brda user posted image user posted image
Ja ga ne nosim, tj ja ne nosim Anu u rancu, to je muževljev posao. Kaže da mu uopšte nije teška, da je težina pravilno raspoređena, ništa ga žulja i sl. Za ovaj koji ti pokazuješ - nisam ni čula. Po Sloveniji uglavnom viđam ove Deuter, ima i Kid Komfort 3, ali je on mnogo skup.
Ovaj Kid Komfort smo mi našli preko nekog ko je pisao o tim rančevima i dobili smo ga za mnogo jeftinije pare sa onim senčnikom i presvlakom za kišu za 154€ (cena u prodaji je bez senčnika i bez presvlake za kišu 170,presvlaka je 20, senčnik 15)


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Može li intimni odnos zaista da "pokre...
Mnogi veruju u to da intimni odnos može da "pokrene" porođaj kod žena koje su već blizu termina porođaja. Ima li u tom...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here