|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kengur nosiljka/sling marama
31.5.2010 12:44:19   
gagana83
O Boze,pa ovo je kao obicna tasnauser posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Kengur nosiljka
31.5.2010 13:46:16   
buhla
IZVORNA PORUKA: prase

Link preko kojeg sam ja nasla marame (znam da je na hebrejskom, ali ima slika i to sa vecom bebom):

http://www.milega.co.il/productspec.asp?id=16&name=%EE%F0%F9%E0



prase, bacila sam pogled na ovaj sajt, ali mi se cini, ili ja nigde kod nas nisam videla bas ovakve marame! ova mi bas delue dugacko i elasticno  a kod nas su pamucne i duzine 2m!


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Kengur nosiljka
31.5.2010 13:55:04   
prase
IZVORNA PORUKA: buhla

IZVORNA PORUKA: prase

Link preko kojeg sam ja nasla marame (znam da je na hebrejskom, ali ima slika i to sa vecom bebom):

http://www.milega.co.il/productspec.asp?id=16&name=%EE%F0%F9%E0



prase, bacila sam pogled na ovaj sajt, ali mi se cini, ili ja nigde kod nas nisam videla bas ovakve marame! ova mi bas delue dugacko i elasticno  a kod nas su pamucne i duzine 2m!



Ovakvih, bas ovakvih marama u Srbiji nema. To je bedak. Pojavile su se neke marame koje su nalik ovima, proizvode ih koliko sam ja shvatila dve zene u "domacoj radinosti".. ALI pitanje je da li te marame imaju bas sve iste osobine kao ovakve kakvu ja imam. Kod nas mogu da se nabave sling marame, to je varijanta sa plasticnim prstenom za koju mogu da kazem da provereno nije za bas malu bebu i da taj prsten ume da zulja...

Ako imas nacin da nabavis ovako nesto iz inostranstva, super. Druga opcija je da probas ovo sto prave ove dve zene:

KLIK

ali ja bih se raspitala o tome da li imaju ikakav sertifikat o bezbednosti i sl. prvo... Da se razumemo, nema tu sta puno da se prica, ali glavno kod ove moje marame je sto se tegli kada treba a vraca u prvobitno stanje kada ne treba. Vidim na ovom linku koji sam postavila da ima puno pozitivnih komentara, moguce je da npr. za njihove marame vazi: dok dur-dur, odnosno dok se ne rastegne, pa kupi novu. Ali da je mnogo dobra stvar (generalno) - jeste!

< Poruku je uredio prase -- 31.5.2010 14:05:25 >


_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Kengur nosiljka
31.5.2010 14:09:15   
buhla
KLIK

evo i ja sad nadjoh marame, isto domaca radinost, zovu ih WRAP MARAME izgledaju bas kao i ove sa poslednjeg linka sto si dala.
hvala user posted image


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Kengur nosiljka
31.5.2010 14:24:21   
prase

IZVORNA PORUKA: buhla

KLIK

evo i ja sad nadjoh marame, isto domaca radinost, zovu ih WRAP MARAME izgledaju bas kao i ove sa poslednjeg linka sto si dala.
hvala user posted image



Izuzetno je slicna, ali - mak na konac - ova na ovoj slici mi deluje nekako kruce... Ma nisam ni ja pametna. Meni je ovo sto ja imam etalon, a mozda ne bi trebalo da bude user posted image

_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Kengur nosiljka
1.6.2010 10:09:38   
majka mara
ovaj model na prosloj strani,torma sto bi gagana rekla,pa bas taj model je zabranjen,infant americka firma,povukla sa naseg trzista te marame

< Poruku je uredio majka mara -- 1.6.2010 10:13:15 >

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Kengur nosiljka
1.6.2010 10:13:25   
buhla
ove su zabranjene:
user posted image


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu majka mara)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Kengur nosiljka
1.6.2010 10:24:17   
usamljena
Ja sam  jedno vreme bas bila zaintersovana za sling i kengurka ali meni ledja pucaju i to kad je ponekad nosam po kuci, ne znam kako bi mi bilo "na duze" user posted image
Nosala sam jednu user posted image u kengurku ali je to bilo pre poroda, kad su mi ledja bila ok. Sad sam totalni skeptik user posted image


_____________________________

Hvala Vam
Sve ce jednom biti juce




(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Kengur nosiljka
1.6.2010 10:34:31   
majka mara
moja zaova ima 50kg,a moj beban skoro 10,kad ona moze ceo zemunski kej da ga nosi tamo i nazad onda...ja sam u formiuser posted image

(odgovor članu usamljena)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Kengur nosiljka
1.6.2010 12:19:27   
cicko
Mi smo pitali pedijatra kad smo bili na pregledu kukova sta misli o kengur nosiljci. Kaze moze ako vas ne bole ledja.user posted image  I da, jos je rekla da od 2. meseca pa dok beba ne pocne sama cvrsto da drzi glavicu moze se nositi tako sto ce beba biti okrenuta prema mami, a kasnije moze i obrnuto.


Buhla, nekako mislim da je za Pavla jos rano da ga stavljas u kengura...jos je malecki. Mozda se neko nece sloziti sa mnom, ali meni je strasno kad vidim mrvicu od bebice u tom polozaju.

(odgovor članu majka mara)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Kengur nosiljka
1.6.2010 12:26:16   
buhla
ma ja sam dobila kengura, a mislila do prodavnice da odem koja mi je u zgradi. i iskreno lakse mi tako bilo nego u kolica. u svakom slucaju, nisam ga stavljala u kengura niti cu... pre sam za ove marame user posted image

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Kengur nosiljka
2.6.2010 12:02:45   
Grejs
Posle x pokusaja da nosim dete u sling-marami ja sam definitivno odustala,sav se nekako zguzva a i kada ga stavim u "kolevka" polozaj uzasno se preznoji takao da definitivno odustajem od marame bar dok malo ne poraste da mogu da ga nosim u nekom drugom polozaju.Stigao mi je kengur ali jos se nisam usudila da ga stavim unutra,na ovom pise da je za uzrast  0+ pa cu probati ovih dana kada bude bio dobro raspolozen.

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Kengur nosiljka
9.6.2010 15:36:22   
Bianca
Ja sam nasla zenu koja sije sling marame ima i sarene,a prstenovi su metalni a ne plasticni, sto mi je mnogo sigurnije, ne bih volela da mi dete padne na glavu... uzecu verovatno od nje, komplikovano mi je da narucujem, jel znate koje su cene kod nas?

< Poruku je uredio Bianca -- 9.6.2010 15:37:06 >

(odgovor članu Grejs)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Kengur nosiljka
9.6.2010 18:50:24   
Grejs
moja je sa metalnim prstenovima platila sam je 3800din

(odgovor članu Bianca)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Kengur nosiljka
10.6.2010 23:36:05   
majka mara
mei tai je 4000 din

(odgovor članu Grejs)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Kengur nosiljka
12.6.2010 18:29:09   
Bianca
Grejs, gde si uzela maramu?

(odgovor članu majka mara)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Kengur nosiljka
13.6.2010 14:09:37   
Grejs
Narucila sam preko net-a doneli su mi isti dan to je hrvatska proizvodnja,samo da nadjem deklaraciju pa mogu da ti posaljem na pp.

(odgovor članu Bianca)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Kengur nosiljka
28.6.2010 14:55:37   
Anoniman
mi dobili Chicco nosiljku gde beba gleda ka meni.
sasvim ojacano na ledjima bebe, kao ono o cemu pise Tasha u prvom postu.

meni jeste zgodno ali tea se buni posle par minuta a probala sam bar deset puta..;

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 168
   RE: Kengur nosiljka
28.6.2010 14:59:41   
Anck Su Nmaun
Mi smo kupili neki dan ... ali valjda moze s obe strane da se nosi... neki dan isli u shoping i mm je nosio u kenguru i zaspala ladno u njoj ..valjda joj je onda udobno, mada sam ja bila protiv toga jer mi ne izgleda bas udobno user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Kengur nosiljka
28.6.2010 16:03:57   
Anoniman
a kako moze da se nosi na drugu stranu?
moracu da slikam ovu moju pa da vam pokazem

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 170
   RE: Kengur nosiljka
28.6.2010 16:13:03   
Lu
user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Kengur nosiljka
28.6.2010 16:20:00   
Anoniman
nije ovakva...hvala lu

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 172
   RE: Kengur nosiljka
28.6.2010 16:24:49   
Nena81
IZVORNA PORUKA: OTI

mi dobili Chicco nosiljku gde beba gleda ka meni.
sasvim ojacano na ledjima bebe, kao ono o cemu pise Tasha u prvom postu.

meni jeste zgodno ali tea se buni posle par minuta a probala sam bar deset puta..;

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Ni moj jojo nije hteo da bude okrenut prema meni, nosila sam ga retko do prodavnice, i u setnju pod kisobran kada pada kisa, uvek od mene okrenut.Jedino tako je bio miran.
Kad je prema meni gura glavu prema siki, i tek onda krece dranje jer ga mami a nedam .


_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Kengur nosiljka
28.6.2010 16:28:53   
Lu
IZVORNA PORUKA: OTI

nije ovakva...hvala lu

Samo sam ti htjela pokazati kako izgleda kad je beba okrenuta naprijed, vidiš ovo svijetlo što drži glavicu kad je beba okrenuta prema mami je presavijeno kada beba gleda naprijed, možda se tako može napraviti i kod tvojeuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Kengur nosiljka
28.6.2010 16:54:41   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lu RR

IZVORNA PORUKA: OTI

nije ovakva...hvala lu

Samo sam ti htjela pokazati kako izgleda kad je beba okrenuta naprijed, vidiš ovo svijetlo što drži glavicu kad je beba okrenuta prema mami je presavijeno kada beba gleda naprijed, možda se tako može napraviti i kod tvojeuser posted image


jao lu koji sam ja kreten...sad vidim sta si htela.
cekaj da pogledam, mozda i moje moze da se namesti tako,

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
Engimengi: Moja porođajna priča
photo
Ctg je pokazao velike kontrakcije, doktor je rekao da me spremaju za 5 min u salu na carski rez! Ja sam samo stigla da j...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here