|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kengur nosiljka/sling marama
21.8.2010 12:08:17   
Jele
Hvala Trco, odovorila sam ti na pp, a u međuvremenu su otključali temu.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Kengur nosiljka/sling marama
26.8.2010 9:20:07   
Anoniman
Ja planiram da naruchim kengura danas....naruchitju samo jednog...da imam kada sam u shetnji sa curama...pa jednu moram da izvadim kolica...lakshe tje mi biti tako.... nego....bacila sam oko na bertonijeve kengure....pa se dvoumim izmedju dva modela.... neznam kako se beba stavlja u to...jel mi treba pomotj...ili to mogu sama?

user posted image

ili

user posted image

(odgovor članu Trcosava)
  Direktna veza do poruke: 202
   RE: Kengur nosiljka/sling marama
26.8.2010 9:38:36   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: Smeshkica
.jel mi treba pomotj...ili to mogu sama?




Zavisi od kengura. Ja sam imala dva komada - u jedan sam mogla da ga stavim sama, u drugi nisam. Taj drugi mi se večito nešto mrsio.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Kengur nosiljka/sling marama
26.8.2010 9:52:27   
Anoniman
Ja sam opušteno zaustavljala ljude na ulici da mi zakopčaju kengura na leđima. user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 204
   RE: Kengur nosiljka/sling marama
26.8.2010 10:06:00   
Podrum Š.
IZVORNA PORUKA: Jele

IZVORNA PORUKA: Trcosava

Evo mene sa ''''fresh'''' info user posted image

Juče smo gledali opet ove rančeve za nošenje ipročitali da su Peg Perego i Chicco okarakterisani kao jedni od najlošijih (pričam o RANČEVIMA), što me i ne čudi jer su oni ipak ''''orijentisani'''' na kolica (primer - nivea je dobra sa kremama, ali su šamponi za kosu očajni)
Drugo - piše da kod onih lošijih rančeva dete sme tek kada samostalno sedi, dok kod onih kvalitetnijih dete sme i onda kad počne samostalno da drži glavicu. Sa jedne strane mi ima logike jer sam videla kako izgleda jedan od boljih. No svakako ću ja se konsultovati sa pedijatrom, Anči mi je ipak tek sad počela da ''''uči'''' da sedi.
Prilažem bolju sliku onog kojeg mi planiramo da kupimo. Vide se i kaiševi kojima je osigurano dete
user posted image



Tek sad sam videla da se u temi spominju i rančevi...
Trcosava, jeste li pazarili ranac? Kako vas služi?
Pitam, jer i ja duže vreme gledam i lovim te rančeve na e-bayu, a skupiiii su... Što se kvaliteta tiče, mi smo se nekako orijentisali na Jack Wolfskin rančeve i to onaj watchtower pro, ali nikako da ga ulovim po ''''normalnoj'''' ceni... Mada, sad mi je Uroš već težak, otpašće mm leđa... Uglavno u uži izbor su nam pali J Wolfskin, Deuter i eventualno Vaude (od jeftinijih)...
Zanimaju me utisci iz prve ruke, pa ako ste ga koristili, piiišiii user posted image

Evo ga Jack Wolfskin-ov:

user posted image

Jele, hajde mi pošalji na pp gde i kako da dođem do tih rančeva... ja sam od onih koji su stalno na Fruškoj gori i više puta godišnje na Zlatiboru  i to kozjim stazama.... ovo mi deluje kao odlična stvar za šetnje. Hvala ti unapred. Puno

_____________________________

...s vrha brda svaka staza vodi nizbrdo...

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Kengur nosiljka/sling marama
26.8.2010 10:18:18   
Jele
Jele, hajde mi pošalji na pp gde i kako da dođem do tih rančeva... ja sam od onih koji su stalno na Fruškoj gori i više puta godišnje na Zlatiboru i to kozjim stazama.... ovo mi deluje kao odlična stvar za šetnje. Hvala ti unapred. Puno


Draga, evo pokušavam, ali ne radi mi opcija za pp, kaže ne može ''too many connections'' user posted image
Neću ti baš biti od pomoći pošto ja ove rančeve jurim na nemačkom e-bayu... Ali trebalo bi da ih bude u sportskim radnjama tipa Intersport, ili na spensu ona radnja sa planinarskom opremom, kako se ono beše zove, na izlazu prema teniskim terenima... Ali su užasno skupi... Ovi markirani teško da se mogu naći ispod 20 000 dinara user posted image , a ostali mogu valjda i jeftinije. Chicco isto pravi, ali se nisu pokazali baš udobnim i dobrim... Možda da pogledaš i u Enci MEnci,...

(odgovor članu Podrum Š.)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Kengur nosiljka/sling marama
26.8.2010 10:34:21   
Podrum Š.
UŽAS!
A možda da sačekam da dođem k sebi od porođaja i odem u Mađarsku...

_____________________________

...s vrha brda svaka staza vodi nizbrdo...

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Kengur nosiljka/sling marama
26.8.2010 10:37:14   
Jele
IZVORNA PORUKA: Podrum Š.

UŽAS!
A možda da sačekam da dođem k sebi od porođaja i odem u Mađarsku...


Ma da, koliko se sećam u te rančeve mogu bebe tek od 6 meseci, logično je. Ili vidi te strane sajtove i gde je moguće plaćanje preko neta i ko isporučuje u Serbiju, ali to je baš zezancija. Šta ćeš kad smo u kamenom dobu...

(odgovor članu Podrum Š.)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Kengur nosiljka/sling marama
26.8.2010 10:45:54   
Jele
IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Zavisi od kengura. Ja sam imala dva komada - u jedan sam mogla da ga stavim sama, u drugi nisam. Taj drugi mi se večito nešto mrsio.



Da, zavisi od kengura. Ja sam Uroša nosila u Baby Bjorn-u i sve sam sama uspevala lako da zakopčam kada ga stavim u njega. Ali moj se kopčao napred na više mesta.

Evo LINKA, ali moj je stariiiijiii model

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Kengur nosiljka/sling marama
30.8.2010 13:54:40   
Jele

IZVORNA PORUKA: Podrum Š.

UŽAS!
A možda da sačekam da dođem k sebi od porođaja i odem u Mađarsku...


E setila sam te se juče u Intersportu.. Naime, videla sam te rančeve za bebe na sniženju oko 6900 din, čini mi se marke McKinley, baš dobar... A ja sve pare spiz.... user posted image

(odgovor članu Podrum Š.)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Kengur nosiljka/sling marama
30.8.2010 14:38:37   
Podrum Š.
idem da vidim...
nagledala sam se preteranih na internetu, da duša zaboli... ali cene su sve oko 100 funti user posted image . nosivost to 22 kg...


_____________________________

...s vrha brda svaka staza vodi nizbrdo...

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Kengur nosiljka/sling marama
30.8.2010 14:40:34   
Jele

IZVORNA PORUKA: Podrum Š.

idem da vidim...
nagledala sam se preteranih na internetu, da duša zaboli... ali cene su sve oko 100 funti user posted image . nosivost to 22 kg...



Rekoh ti ja da su skupi, ovi Deuter Kiddy... idu i do 250 EUR user posted image Kažem ti, ovi u Intersportu dođu baš povoljni

(odgovor članu Podrum Š.)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Kengur nosiljka/sling marama
30.8.2010 14:47:07   
liliana
A do kog uzrasta se beba može nositi u tim rančevima?

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Kengur nosiljka/sling marama
30.8.2010 14:48:46   
Jele

IZVORNA PORUKA: liliana

A do kog uzrasta se beba može nositi u tim rančevima?


Napisa Podrum gore do 22 kg, ali i to varira od marke do marke... E sad treba ih i nositi bre...user posted image

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Kengur nosiljka/sling marama
9.9.2010 19:42:53   
Nensi*
Evo kakav je moj kengur,Infantino od 3,5-14,5kg

user posted image

user posted image

user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Kengur nosiljka/sling marama
13.9.2010 10:48:16   
Shishica
Smeski, sad sam ti vec dosadna, ali aj ako budes imala vremena slikaj napred i nazad kengura i stavi ovde slicice.. i do koliko kg je...

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Kengur nosiljka/sling marama
13.9.2010 14:21:09   
Anoniman
Neznam kad tju imati vremena da slikam...pa evo jedna slichica do tad...

user posted image

(odgovor članu Shishica)
  Direktna veza do poruke: 217
   RE: Kengur nosiljka/sling marama
13.9.2010 14:24:09   
Nensi*
Moj Vuk ne bi mogao da stane tako u taj kengur user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Kengur nosiljka/sling marama
13.9.2010 22:25:15   
Shishica
Hvala ti Smeski, pa sad vidim da Ema ne moze tu... jedino ako to za glavu moze da se skupi...

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Kengur nosiljka/sling marama
13.9.2010 22:36:06   
Lilly*
Mi smo danas bili "kengurko", da bi mama stigla nešto i da uradi u kući user posted image

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Kengur nosiljka/sling marama
13.9.2010 23:13:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Shishica

Hvala ti Smeski, pa sad vidim da Ema ne moze tu... jedino ako to za glavu moze da se skupi...


Moze skroz da se skine...vidish da ima kopchu, a ima i cipzar....tako da moze skroz da se skine... user posted image

(odgovor članu Shishica)
  Direktna veza do poruke: 221
   RE: Kengur nosiljka
14.9.2010 17:20:10   
LakijevaMama

IZVORNA PORUKA: prase

IZVORNA PORUKA: buhla

IZVORNA PORUKA: prase

Link preko kojeg sam ja nasla marame (znam da je na hebrejskom, ali ima slika i to sa vecom bebom):

http://www.milega.co.il/productspec.asp?id=16&name=%EE%F0%F9%E0



prase, bacila sam pogled na ovaj sajt, ali mi se cini, ili ja nigde kod nas nisam videla bas ovakve marame! ova mi bas delue dugacko i elasticno  a kod nas su pamucne i duzine 2m!



Ovakvih, bas ovakvih marama u Srbiji nema. To je bedak. Pojavile su se neke marame koje su nalik ovima, proizvode ih koliko sam ja shvatila dve zene u "domacoj radinosti".. ALI pitanje je da li te marame imaju bas sve iste osobine kao ovakve kakvu ja imam. Kod nas mogu da se nabave sling marame, to je varijanta sa plasticnim prstenom za koju mogu da kazem da provereno nije za bas malu bebu i da taj prsten ume da zulja...

Ako imas nacin da nabavis ovako nesto iz inostranstva, super. Druga opcija je da probas ovo sto prave ove dve zene:

KLIK

ali ja bih se raspitala o tome da li imaju ikakav sertifikat o bezbednosti i sl. prvo... Da se razumemo, nema tu sta puno da se prica, ali glavno kod ove moje marame je sto se tegli kada treba a vraca u prvobitno stanje kada ne treba. Vidim na ovom linku koji sam postavila da ima puno pozitivnih komentara, moguce je da npr. za njihove marame vazi: dok dur-dur, odnosno dok se ne rastegne, pa kupi novu. Ali da je mnogo dobra stvar (generalno) - jeste!


Ja sam uzela maramu, bas od tih zena, i ODLICNA JE. Probala sam i sling i kengura, ali ovo mi je najbolja varijanta

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Kengur nosiljka/sling marama
15.9.2010 8:04:39   
Trcosava
IZVORNA PORUKA: nensi27

Evo kakav je moj kengur,Infantino od 3,5-14,5kg

user posted image

user posted image

user posted image


Nensi, mi ga imamo, samo ga sada manje koristimo jer imamo ranac za nošenje. Meni je ok bio, sad nam služi za prodavnice ako je već ne stavimo u kolica (ona prodavnička) da sedi. Kad je mali, okreneš ga ka sebi i to pozadi mu daje potporu za glavicu, kad napuni 4-4.5 meseca okreneš ga od sebe i saviješ taj deo, zakači se nitnama i sve super. Savetujem samo da staviš neku potriklu preko tog savijenog dela koja ne propušta, jer je Ana balavila do besvesti i žvakala to. Osim toga - meni je super


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Kengur nosiljka/sling marama
15.9.2010 8:11:11   
Trcosava
IZVORNA PORUKA: Jele

IZVORNA PORUKA: Podrum Š.

UŽAS!
A možda da sačekam da dođem k sebi od porođaja i odem u Mađarsku...


Ma da, koliko se sećam u te rančeve mogu bebe tek od 6 meseci, logično je. Ili vidi te strane sajtove i gde je moguće plaćanje preko neta i ko isporučuje u Serbiju, ali to je baš zezancija. Šta ćeš kad smo u kamenom dobu...



Beba može u ranac kad može samostalno da sedi. NAvodno u tim boljim, može da se stavi u ranac i kad samostalno drži glavu. JA sam sačekala do Aninih 8 meseci otprilike. KAd se dete nosi u rancu, morate na dva sata da pravite pauzu, da se malo razmrdaju.

U Intersportu bi trebalo da ima Deuter, Kid komfort (ima I, II i III ). Mi smo gledali u Intersportu i ovde je II čini mi se bila oko 167€ + onaj ''''krov'''' (oko 12€) + presvlaka za kišu (oko 20€)
NAšli smo preko nekog tipa za 152 sa svim tim bez doplate.

Chicco su se pokazali kao neudobni za roditelje, a verujte mi da vam je jaaaaaaaaaako bitno kako je raspoređena težina deteta.

< Poruku je uredio Trcosava -- 15.9.2010 8:14:07 >


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Kengur nosiljka/sling marama
15.9.2010 13:25:55   
Shishica

IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Moze skroz da se skine...vidish da ima kopchu, a ima i cipzar....tako da moze skroz da se skine... user posted image



A taj onda moze da se traaaansfoormisee... aaaa....
Pa videcu da narucim...samo da me muz ne upuca sto trosim novce....user posted image

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...
Pregledi u trudnoći i njihov redosled
photo
Od trenutka kada se na testu za trudnoću pojavi druga crtica, posete ginekologu postaju mnogo češće.



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here