|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
1.1.2016 0:56:25   
branki*
Drage naše trudnice, nastavljamo razgovor ovde

Napravili smo male izmene i odlučili da spojimo trudničke teme i da otvorimo jednu u kojoj će se okupljati sve naše trudnice.

Uživajte i družite se!

Vašu trudnoću možete pratiti na Ringeraji na sledeće načine:

-U kalendaru trudnoće Klik
-Putem mail-a (pročitajte više) Klik
Pročitajte i zanimljive članke o trudnoći:

-Rast ploda po nedeljama Klik
-Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći Klik
-Tumaćenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći Klik


Za trudnice pred porođajem imamo:

-Spisak porodilišta u Srbiji Klik

Nakon porođaja vidimo se u temi Spisak RR mama


Ne zaboravite da konkretna pitanja o zatrudnjivanju, trudnoći, bebama, deci, porodici itd. postavljamo u za to otvorene teme.

U vezi toga preporučujemo da pročitate

Opste uslove koriscenja foruma
Ako ta pravila budu kršena,chat teme ćemo zatvarati .

Pročitajte i Ringerajin vodič za korišćenje foruma Klik
user posted image Spisak trudnica koje su u trećem tromesečju:




23.01.2016. Princess of Tara
24.01.2016. Ika88
31.01.2016. popkica bebic
10.02.2016. Isidora88
21.02.2016. Wikica
14.03.2016. alex88


Javite se moderatorima ili administratoru putem privatne poruke kada ima nekih promena oko termina, da redovno ažuriramo spisak .

< Poruku je uredio dijana1 RR -- 30.1.2016 0:39:19 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
1.1.2016 1:23:06   
MAMAMAJ
Srećna Nova godina, drage moje, neka vam se ostvare sve želje, želim vam puno zdravlja sreće i blagostanja.user posted image
Huh, vidi spisak, jaooo...
Dobrodošao januar, mesec kada ću upoznati moju treću sreću, u ime Gospoda. user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
1.1.2016 8:19:52   
Mala Elena
Dragi stomacici, zelim nam da se porodimo sto lakse pre svega, zdravlje, srecu, da nam bebe budu jake i zdrave i da imamo puno lepih momenata! user posted image

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
1.1.2016 8:27:13   
popkica bebic
Dobro jutro! Proslaviste li, trudnicice??? Ovde se pucalo kao u ratu.
A sada, sto bi Unina mama rekla, da se zapljunem i u ovom mesecu i da pozelim da se krajem istog porodim, diskutabilan mi je termin, ali i krajem ovog meseca sam u terminu. Mamamaj, Animsaj, mozda vec sutra odete iz teme, srecno!!!

_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
1.1.2016 8:29:18   
serpica
Trudnice neka vam je srecna nova godina da u zdravlju i veselju docekate svoje bebice user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
1.1.2016 9:28:55   
Animsaj9
Sve najbolje u NG!
Da lako iznesete trudnoću, a mi koje smo pri kraju da nas isterate iz ove teme.
Puno zdravlja, a sve ostalo zavisi od vas samih.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
1.1.2016 9:48:51   
MAMAMAJ
Dobro jutro, još sam tu... user posted image
Odoh da postavljam doručak, poljupci i zagrljaji za sve vas user posted image

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
1.1.2016 10:05:49   
emicaa
Dragi moji stomačići srećna vam Nova,želim vam lake porode i zdrave male andjele.cmok cmok

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
1.1.2016 10:21:44   
vocicana
Sve najlepse u Novoj 2016 - toj!
Puno zdravih user posted image , puno lepih trenutaka, sto manje nervoze, radite, volite se, mazie pupe, volite svoje muzeve, oni nas voke nego su tako prosti nekako, ali nije vazno.
Ljubimo vas mamaj, Anim user posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
1.1.2016 10:33:49   
IvanaSK RR
Dobro jutro, stomacici. Mamamaj ipak docekala kuci :)

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
1.1.2016 10:43:24   
vocicana
Mamamaj je moja carica, sigurno joj je lepo bilo, ali eto sada, vec ce polako doci vreme da se okonca, pa da uziva sa tri njene srecice! user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
1.1.2016 10:50:50   
Lisa Simpson
drage mojeuser posted image ,u 2016. želim vam što lakšu i bezbrižniju trudnoću, brz i lak porođaj i puuuuno zdrave i srećne dečiceuser posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
1.1.2016 11:20:49   
alex88
Dobro jutro devojcice moje,evo da se I ja "zapljunem" u n.temi.Sve vas jako user posted image

(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
1.1.2016 11:22:43   
IvanaSK RR
Jel se ide u ulicu otvorenog srca?
Ja odustajem, hladnoooo

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
1.1.2016 11:57:55   
branki*
Trudnice drage,neka vam je srecna 2016.da se brzo i lako porodite i dobijete zdrave i divne bebiceuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
1.1.2016 12:17:45   
MAMAMAJ
Hvala vam na lepim željama i podršci, ekipo moja.
Evo mi odmaramo, posle doručka, a U Ulicu otvorenog srca ne idemo, idu deca u dvorište da se igraju, hladno je baš, ali malo će izaći ispred da se smrznu, taman ovaj K-in nos da se pročisti malo.
Kažu da je bilo - 8 noćas, ja ne znam, noćas sam u komadu spavala do 5:45.user posted image
Posle duuuugo vremena nisam ustajala u 15 do 3.user posted image
Jedva čekam da upoznam moju bebicu...
I da se vratim ovim velikim bebama.
Alex, kako si ti danas?
Bubi?
Isidora?
Samo da smo zdrave sve, i mi i bebe.
Branki, hvala na željama.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
1.1.2016 12:37:26   
vocicana
Anim, prva si na spisku draga, sada cekamo da se javis ako osecas nesto!
Mamaj I za tebe isto vazi, ti si uz to I trecerotka, ocekujem da to sve ekspres brzo se zavrsi

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
1.1.2016 13:30:47   
pngpme
Srećna svima ova Nova godina, da se bebice rode zdrave, žive i da budu srećne kao i njihovi roditelji!!! Ljubim vas!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
1.1.2016 13:34:54   
BubaBubica
Srećna nova godinaaaaa user posted image user posted image user posted image Neka nam se želje ispune, da smo zdravi, srećni i puni ljubavi!

(odgovor članu pngpme)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
1.1.2016 14:05:35   
alex88
Dobro sam s obzirom da skoro i nisam spavala,zezala bas ledja tj verovatno bubreziuser posted image .Nema nam Marinciceuser posted image

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
1.1.2016 14:18:29   
MAMAMAJ
Alex, kada ideš na pregled? Je li te leđa bole ili imaš strujanje kroz kičmu? user posted image
Marinchice nema, znam da je UM s njom prijatelj na fb, da li da intervenišemo, da vidimo gde je? user posted image

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
1.1.2016 14:23:29   
alex88
oko 20 bi trebala na uz,ali videcu da zovem ovih dana,vise je to bol u desnom bubregu,ne bi rekla da je strujanje.Samo da se neponavljaju oni napadi od preksinoc,ovo je koliko bilo izdrzljivije.

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
1.1.2016 14:34:09   
MAMAMAJ
Joj, daleko je do 20.og,pitaj ti nekoga ranije nešto o tome.
Ne treba trpeti bol u trudnoći.
Ne reče mi za mišljenje, da li da pitamoUM da piše Marinchici na fb? Možda žena kulira, jednostavno
Vidiš ti spisak, ko je ovo novi na spiskuuu? ...

< Poruku je uredio MAMAMAJ -- 1.1.2016 14:36:05 >

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
1.1.2016 14:50:42   
popkica bebic
Alex, draga, ja u oba bubrega imam to sr....user posted image U levom kamen, u desnom pesak. I godinama imam bolove izmedju pupka i desne prepone, sve sam radila i radiolog koja me je pregledala UZcno, kaze da je pesak pa boli. Vide mi se otvorene casice na bubregu, nemam pojma sta je to, valjda kroz to izlazi. Preporuka vise vode, bilo koje i Uvin caj. Utopli se jer bubrezi vole samo toplo. Vunene carape, vuneni prsluk do ispod stomaka... Proci ce. Meni su rekli da pesak nije strasan.user posted image

_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
1.1.2016 15:17:57   
Anoniman
Drage moje user posted image srecna vam Nova Godina, da porodjaji budu brzi i laki, a decica, ziva i zdrava!user posted image

Anim, Mamaj, Madre, Popkice sledece ste!
Lisa draga moja , sutra ulazis u 9, proletelo je, jos malo, i cekamo bebicuuser posted image
Alex, Marincice, i ostale moje trudnice ljubimo vas i grlimo Una, Nora i ja!user posted image

Popkice tebe jedino nemam na fb, ako hoces da se druzimo salji pp da se nadjemo!

(odgovor članu popkica bebic)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako da se budući tata poveže sa bebom u s...
I budući očevi su uzbuđeni zbog dolaska bebe na svet, ali imaju manje prilika da zaista osete kako malo biće raste. Dok ...
Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here