|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Šta kada znate za tuđu prevaru?
6.3.2009 11:57:22   
Anoniman
Šta radite kada znate da je recimo muškarac prevaio ženu? Družite se i sa muškarcem i sa ženom podjednako, recimo da ste ih upoznali u isto vreme... i šta tada? Jel kažete? Jel okrenete glavu? user posted image
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
6.3.2009 12:04:07   
eugenija
Imala sam takvo iskustvo, i rekla sam, nakon jedne neprospavane noći... Razmišljala sam šta da uradim... jer sam videla momka od moje drugarice kako se u sred bela dana ljubi sa drugom curkom (ne ćurkomuser posted image ) ispred kafića.. I njega znam iz detinjstva.. Oboje su mi drugovi iz ulice, ali s njom sam bila bolja.. Ona je živela u inostranstvu i imali su vezu na daljinu... Viđali bi se dva puta godišnje kad ona dođe u BL... Ona je živela za njega.. Nije ni izlazila tamo po Americi, ni ništa... Samo kovala planove kako da budu skupa i razmišljala o zajedničkoj budućnosti.. Dok je on eto, koristio tu daljinu da bi šarao okolo.... Znam da je ružno mešati se, ali sam pokušala da se stavim na njeno mesto.. Ne bih volela da zadnja saznam takve stvari, a da moja drugarica zna, gleda me u oči i ćuti...

< Poruku je uredio eugenija -- 6.3.2009 12:09:47 >


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
6.3.2009 15:23:19   
Lu
Jako jako je nezahvalno biti zli glasnik ali ja kao i u svim drugim situacijama stavljam sebe u tu poziciju.
Da moja prijateljica zna da me muž vara,samnom provodi vrijeme gleda me u oči i šuti o tome,e to ne bi željela nikako da doživim reci mi pa kud puklo puklo,ja ću odlučiti kako dalje.
Znači rekla bi sigurno nekoj bliskoj osobi,ali recimo nekom poznaniku,susjedi, bezveze ne bi se mješala.
I ona priča a što ako ona/on oprosti i nastave živjeti dalje...pa to već nije moj problem ja sam bila iskrena,ništa nisam slagala,rekla sam istinu i nemam se čega sramiti.
Ipak treba se dobro uvjeriti u ono što imamo za reći u vezi prevare a ne prenositi tračeve,rekla-kazala.
Ima još nešto,kod parova koji se konstantno varaju i izmiruju,tu ne bi rekla ni riječi,ali sreća s takvima se ne družim.

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
6.3.2009 15:30:15   
prase
Da ih oboje poznajem podjednako, onoga koga uhvatim u prevari bih (na licu mesta najverovatnije) napuš*** najstrašnije, sve uz ultimatum da lepo prizna šta je radio/la onom drugom ili ću ja da drukam... Ako bolje poznajem onoga ko vara, onda bih ga napuš*** isto tako, ali bi me verovatno bolelo uvo da li će da prizna ili ne. A ako bolje poznajem onoga ko je prevaren, onda bih prišla tome ko vara i uljudno se pozdravila sa njim, sve uz pitanje kako je taj neko drugi - e onda bih nazvala tog drugog i sve mu izdrukala. U svakom slučaju, nema šanse ni da bih prećutala ni da bih tračarila okolo umesto da pričam sa onim koga se tiče.

< Poruku je uredio Tasha RR -- 6.3.2009 18:58:51 >

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
6.3.2009 17:57:59   
NadaR
Meni se desilo da sam jednom prilikom vidjela decka moje dobre drugarice kako se ljubi sa
drugom djevojkom dok je ona bila u drugom gradu u posjeti rodjacima.
Cim smo se vidjele iskreno sam joj priznala sta sam vidjela...
Raskinuli su ,pa se pomirili za 2 dana a ja sam ispala ta koja je kao spletkarila
protiv njihove veze!
Cak joj je napakovao nesto kako sam zaljubljena u njega pa on me nece i eto tako sam ja onda spletkarila...
?Bilo mi je jako tesko tad...
Ipak situacija se skroz promijenila kada ga je ona sama vidjela sa tom drugom djevojkom...
Izvinjavala se,zalila zbog svega,ali ju vise zaista ne smatram prijateljicom.
Pozdravimo se i to je sve...
Ako mi se opet desi slicna situacija, dobro cu razmisliti hocu li se mijesati u sve touser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
6.3.2009 18:45:20   
sneza24
IZVORNA PORUKA: nnaaddaa


Cim smo se vidjele iskreno sam joj priznala sta sam vidjela...
Raskinuli su ,pa se pomirili za 2 dana a ja sam ispala ta koja je kao spletkarila
protiv njihove veze!


Moja drugarica je imala istu takvu situaciju.
Imam drugaricu koja zivi u Nemackoj i ona ima decka koji zivi u Svedskoj.Oboje su iz naseg mesta i praznike tu provode,usklade godisnji odmor da zajedno budu tu.
Letos je ona posumnjala da ju je on prevario i naravno da nije priznao.
Kad su oni otisli posle par dana sam ja saznala od  mame jednog njenog bivseg decka koji je inace brat sa njenim deckom da je on nju prevario.Ona ih je cula kad su pricali ali nije cula o kome se radi.
Puno sam razmisljala sta da radim.
Posto sam ja njoj rekla da se on meni ne svidja kao osoba mozda bi ispalo da sam ja to izmislila jer mi se on ne svidja.
A moglo je da ispadne da je taj njen bivsi to izmislio kako bi se njih dvoje posvadjali.
I na kraju joj nisam rekla ali se nadam da nece dugo ostati zajedno.

< Poruku je uredio Tasha RR -- 6.3.2009 19:00:27 >

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
6.3.2009 19:01:47   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: nnaaddaa


Ako mi se opet desi slicna situacija, dobro cu razmisliti hocu li se mijesati u sve touser posted image

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 7
   [Obrisana poruka]
31.3.2009 19:48:14   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
31.3.2009 19:56:48   
NadaR
Mogu ti reci da si u pravu,znas sta mene snadje...
A ja opet glupaca kontam po sebi, vise bi voljela da znam da me vise ne prave budalom i da mi se ljudi ne smiju iza ledja user posted image pa joj rekoh ..
Nisu svi ljudi istiuser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 9
   [Obrisana poruka]
31.3.2009 19:59:04   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
1.4.2009 23:28:07   
Anoniman
I meni se jednom desilo da kažem drugarici da je momak vara. Oni se posvađali, pomirili i venčali, a ja im bila kuma!!! Kakve li ironije!!!
Uvek sam u njegovim očima bila izdajica, pa su nam se odnosi hladili i sad se više praktično ni ne družimo.
Od onda nikome ništa ne govorim! Šta ko radi je njegova stvar!

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
1.4.2009 23:36:59   
Sneža
Ja sam trenutno,baš u jednoj takvoj dilemi,i muku mučim već par dana šta da radim,u pitanju je moja dobra drugarica,prvi instikt mi je bio reći odmah,naravno,pa kad sam malo razmislila bolje ne,pa onda opet razgovaram sa mm-om,on kaže nemoj se mešati u tuđi život,ispašćeš ti kriva na kraju uvek bude tako,a ja stvarno nisam pametna šta da uradim!Ovako me baš grize savest,i nikako nemogu da odlučim šta da uradimuser posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
1.4.2009 23:38:30   
eugenija
Ja imam nanovo opet sličnu situaciju, i jedem se živa.. Ali ne mogu da se uplićem... Ne mogu... Molim se Bogu da sve to prođe kao ružan san...

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
1.4.2009 23:39:47   
Anoniman
Ja bih ćutala! Ne bih volela ni meni neko da kaže, ako je mm toliko uspešan u varanju da ne mogu da ga provalim sama, što bi mi uopšte neko otvarao oči na silu?
Možda grešimuser posted image

(odgovor članu Sneža)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
1.4.2009 23:42:00   
eugenija
Ma nezgodno je strašno, 100 mu gromova.. U pitanju je moralna dilema!

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
1.4.2009 23:43:06   
Ptičica
Moja drugarica je doživela jako neprijatno iskustvo kada je htela da ''otvori oči'' jednoj devojci, čijeg je dečka videla sa srugom cicom. Na kraju je ona ispala lažljivica koja hoće da ih posvađa, bla, bla... Na kraju je dobila i par šamarčina. Ta devojka je bila haos zaljubljena u svog dragog, tako da mu je odmah poverovala, kada joj je rekao da je on u to vreme bio kod kuće. Tako da-ne user posted image ka hvala!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
2.4.2009 8:05:57   
MERYEN
Grozim se na tako nesto.Konkretno kad sam pocela da zivim sa mm dolazi prijatelj njegov kod nas kojeg ja poznajem od ranije,znam da je ozenjen sa nekom zenom,sedimo,razgovaramo nas cetvoro ja celo vece ne mogu da odgonetnem dali mu je zena,sestra,ljubavnica,pricaju da su isli ovde onde,i na kraju ja kapiram da mu je to sestra,prica on pela se na sto igrala muvali je neki stranci pila pice sa njima....Moj muz pokazuje njemu na racunaru nesto i ovaj ustaje da pogleda i stipnu njuuser posted image ,e onda sewnu misao aha,dakle sad cu ja da te malo izresetam,sta rade kod kuce kako su matori......,pa znas ja nisam V.....zena mi smo prijateljiuser posted image ,kazem mislis ljubavnica,svalerka si mu to prijatelji mi je nekako ne pojmivo za vas,pa da tako nekako bez blama,trunke grize savesti sto ovaj kreten ima zenu i sto je braku 10 godina,jos je direktor velike drustvene firme,kao ugledan cenjen...za mene je od tada jedan majmun ne majmun majmuncina teska. Od tada nikad vise nije dosao kod nas sa njom samo sa zenom,ne prica o svalerisanju,mm kaze da nije sa njom u sta ne verujem,jerzna sta ja o tome mislim a on je njegov prijatelj pa ga jeli skriva,a mozda stvarno nisu vise zajedno.
Njegovu zenu nisam mogla u oci da pogledam kao da sam ja sa njim bila,eto toliko mi je bilo ne prijatno,jos plus sto se zena muci nemaju dece dve ne uspesne vestacke oplodnje od silnih hormona se osusila kao grana,jako mi je zao,i nikad joj ne bih rekla jer nisam dovoljno hrabra da kazem iako verujem da ona to zna .

(odgovor članu Ptičica)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
2.4.2009 8:18:07   
mamanp
Nikada, ama bas nikada se ne bih mijesala u tudji zivot jer uvijek ta osoba bude na kraju kriva za sve probleme izmedju muskarca i zene

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
7.5.2009 19:06:23   
Anoniman
Uh....a kako sam ja proshla....bila sam kriva shto nisam rekla....
Naime pricha ide ovako....
Moja najbolja drugarica bila u vezi sa jednim dechkom....oko 4 godine su bili zajedno....ja sam se druzila sa njima....a bila sam solo tada...pa smo nas dve izlazile...jer on nikad nije hteo nigde da ide sa njom..... uglavnom...ona je njega varala....svo vreme...imala je razne likove...dosta njih....puno puta je njemu govorila sa je samnom a bila je sa nekim likovima..... i jednom sazna on neznam kako da ga ona vara....i sretnemo se mi...a on me napadne shto mu nisam rekla....shto sam joj pomagala....a znala sam svo vreme....itd....user posted image I posle toga josh malo su bili zajedno...ali on nije hteo ni rech da progovori samnom .....i sad ni oni nisu zajedno....vishe od 2 godine...al sad se opet neshto muvaju....a on i dalje netje da pricha samnomuser posted image

(odgovor članu mamanp)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
7.5.2009 20:42:58   
afrodita
IZVORNA PORUKA: mamanp

Nikada, ama bas nikada se ne bih mijesala u tudji zivot jer uvijek ta osoba bude na kraju kriva za sve probleme izmedju muskarca i zene


takodje

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
7.5.2009 21:03:02   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: afrodita

IZVORNA PORUKA: mamanp

Nikada, ama bas nikada se ne bih mijesala u tudji zivot jer uvijek ta osoba bude na kraju kriva za sve probleme izmedju muskarca i zene


takodje



Eto...a ja se nisam htela meshati....a ispala sam kriva user posted image

(odgovor članu afrodita)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
7.5.2009 21:10:10   
sneza24
Jao Smeshkice i ja sam mogla za malo da prodjem kao ti.Jedna moja drugarica varala svog decka sa koliko se ja sad secam dvojicom.I njen decko je poceo da sumnja ali mu je u medjuvremenu ona sama priznala.I onda je on njoj rekao da je planirao da pita mene da li ja znam sta se desava.Verujm da je bolje sto me nista nije pitao jer je on sumnjao na jednog a mozda bih mu ja rekla za onog drugog,mada verujem da mu ne bih nista rekla.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
7.5.2009 21:20:53   
Anoniman
Ma uzasno je to....a najgore shto je mene okrivio da sam joj pomagala...a ja joj celo vreme tupim u glavu da ne radi to....jer lik je ok....jeste malo opterecen poslom....ali kao osoba je super....i nisam primetila da je losh prema njoj....a ona ga varala na sve strane....nezna ni ona sa koliko njih ga je prevarila....user posted image

(odgovor članu sneza24)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
7.5.2009 21:26:37   
sneza24
Pa i ovaj decko je super.Na kraju se ona udala za njega i imaju dete.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
7.5.2009 21:31:49   
mihi
Ne treba se mešati uopšte!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here