|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Paket za dete: Decembar 2013.
30.11.2013 19:33:39   
lesica
user posted image


Svakog meseca ćemo da obradujemo petoro dece. Pogledajte sadržaj paketića za decu i pročitajte kako postati srećni dobitnik jednog od njih! Dobitnike objavljujemo u januaru 2014. godine.

PROČITAJTE VIŠE O PAKETU I PRIJAVITE SE...


_____________________________________________________


U tekućem mesecu imamo sledeće sponzore paketa:



- VELIKI SPONZORI -





Veliki sponzor AQUA VIVA poklanja svakom dobtniku po jedan paket Aqua Viva od 1.5l (6 flaša) i jedan paket Aqua Viva Junior jabuka 0.33l (12 flašica).

Aqua Viva je negazirana prirodna mineralna voda sa niskim sadržajem rastvorivih mineralnih materija i sa niskim sadržajem natrijuma, vrhunskog kvaliteta. Aqua Viva Active Junior je VIŠE OD VODE, jer sadrži complex B vitamina koji su neophodni za pravilan metabolizan koji detetu obezbeđuje dodatnu energiju i igraju važnu ulogu u pravilnom funkcionisanju dečijeg nervnog sistema.

AQUA VIVA je negazirana prirodna mineralna voda vrhunskog kvaliteta, sa niskim sadržajem rastvorivih mineralnih materijala i sa niskim sadržajem natrijuma. Izvire iz bukuljskog masiva, a netaknute padine Bukulje pružaju joj prirodnu zaštitu. Geološki sklop terena je takav da štiti izvorište Aqua Vive od zagađenja. Aqua Viva se proizvodi u kompaniji Knjaz Miloš, najvećem proizvođaču prirodnih mineralnih voda u Srbiji. Konstantno osavremenjavanje proizvodnje imperativ je korporativnog poslovanja. Kompanija Knjaz Miloš prvi je proizvođač prirodnih mineralnih voda i bezalkoholnih napitaka u Srbiji koji je dobio sertifikat ISO 22000 koji predstavlja standard za bezbednost hrane, čime je kompaniji omogućen plasman proizvoda na tržište Evropske unije.


www.aquaviva.rs


user posted image
user posted image



Veliki sponzor IMLEK poklanja Moja kravica jogurt PET 1,5kg, Moja kravica AD mleko 1L i Moja kravica čokoladno mleko 250ml.
Imlek i kravica slave 60 godina, slavite i vi sa njima!

IMLEK je regionalni lider mlekarske industrije i sinonim za kvalitet u oblasti prerade mleka i mlečnih proizvoda. Postoji od 1953. godine i čine ga više proizvodnih pogona i distributivnih centara u regionu. Danas je holding koji posluje na teritorijama Srbije, Makedonije, Bosne i Hercegovine i Crne Gore. Pored jasno prepoznatljivih brendova, kao što su Moja Kravica mleko i jogurt, posebno se ulaže u segment funkcionalnih proizvoda, koji povoljno utiču na različite aspekte ljudskog organizma i zdravlja, pa su tu i brendovi kao što su: Balans+, Viva, Fit, Bello, a tu su i Moja Kravica proizvodi bez laktoze.

www.imlek.rs

user posted image
user posted image
user posted image




Veliki sponzor PHARMANOVA poklanja po dva sirupa iz asortimana "Lekovito carstvo".

Sirupi “Lekovitog carstva” ŽAK, ŽAK sa vitaminom C, BEBA, BEBA sa vitaminom C I RISKO, suzbijanjem kašlja ili olakšavanjem iskašljavanja omogućavaju prirodno rešenje za ovu vrstu tegoba. Formulisani su tako da svaki sirup ima specifično dejstvo na različite tipove i etiologije kašlja.


Pharmanova d.o.o. je privatna farmaceutska kompanija i od svog osnivanja 1991. godine, pa do danas, stasala je u modernu, dobro organizovanu farmaceutsku kompaniju. Savremeni principi razvoja proizvoda u farmaciji moraju da pomire promenljive zahteve tržišta, striktnu regulativu, zahteve za visokim kvalitetom i pretvore ih u efikasan, kvalitetan i tražen proizvod. Naš cilj i obaveza su da tržištu obezbedimo dostupnost najsavremenijih i najkvalitetnijih preparata u prevenciji i lečenju bolesti. Odgovornost za zdravlje i dobrobit ljudi je naša tradicija i obaveza, naš cilj i zadatak. Tako je bilo pre skoro dve decenije, tako je i danas.


www.pharmanova.rs

user posted image



Veliki sponzor PODRAVKA poklanja Supicu pričalicu i Lino čoko drink.

Podravka supica pričalica je bistra kokošija supa sa testeninom i povrćem. Testenina izrađena u obliku svih slova abecede podstiče decu na igru... Lino čoko drink je instant kakao napitak sa ukusom čokolade obogaćen kalcijumom i vitaminom D. Kalcijum i vitamin D portebni su za normalan rast i razvoj kostiju kod dece.



Već generacijama, Podravka donosi zdrave i hranljive proizvode proizvedene iz najkvalitetnijih sirovina. Svima su dobro poznati brandovi i proizvodi Vegeta, Podravka supe, Eva, Lino i drugi uz koje su mnogi odrasli, a koriste ih i danas. LINO proizvodi su fini, slasni proizvodi brižno pripremljeni da rastemo srećno i zdravo, od prve kašičice kojom počinjemo otkrivati bogat, raznovrstan i čudesan svet ukusa.


www.vegeta.podravka.rs
www.lino.eu/kalendar
www.podravka.com

user posted image

user posted image



IClay poklanja IClay set_ ribice.

IClay je polimerska glina mekane i glatke teksture. Namenjena je deci od 3 godine i starijoj. IClay je savršen krestivni resurs za svako dete. Korišćenjem IClay gline, deca modeluju svoj 3D svet sa strpljenjem razvijajući svoju maštu i kreativnost, koncentraciju i finu motoriku i vizuelno prostornu inteligenciju. IClay glinu možete kupiti u Dexyco radnjama, u Kamičak igraonici u Sava Centru ili boljim knjižarama. Napravite I vi svoj svet iz mašte uz pomoć IClay-a!


www.facebook.com/iclaysrbija

user posted image
user posted image



Prijavite se i srećno!

< Poruku je uredio lesica RR -- 1.12.2013 19:36:56 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Paket za dete: Decembar 2013.
30.11.2013 19:39:05   
vikiveki
user posted image Prosto sam ostala bez teksta ...paket je ovaj put fantastičan...šteta što mi nećemo imati šansu da ga osvojimo jer će sigurno biti navalauser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Paket za dete: Decembar 2013.
30.11.2013 20:52:37   
lesica
Vikiveki, nikad se ne zna, vredi pokušati. user posted image


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Paket za dete: Decembar 2013.
30.11.2013 20:59:50   
jovana jojo
Mi ćemo konkurisati,user posted image za RR i sponzore

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Paket za dete: Decembar 2013.
30.11.2013 21:02:37   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: lesica RR

Vikiveki, nikad se ne zna, vredi pokušati. user posted image


Zaista vredi pokušatiuser posted image ovaj paket je baš bogat sa lepim i korisnim poklonima

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Paket za dete: Decembar 2013.
30.11.2013 21:26:49   
dunja RR
Ne zaboravite da prijave za decembarski paket kreću od ponoći user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Paket za dete: Decembar 2013.
30.11.2013 21:32:04   
vikiveki
Dunjiceuser posted image nećemo zaboraviti, imamo čitav mesec dase setimo nečeg zanimljivog i da konkurišemo

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Paket za dete: Decembar 2013.
30.11.2013 21:33:15   
dunja RR
Viki, neki su već zaboravili, i prijavljuju se sada uveliko, zato kažem user posted image
Još uvek su aktivne prijave za novembar ..

< Poruku je uredio dunja RR -- 30.11.2013 21:35:33 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Paket za dete: Decembar 2013.
30.11.2013 21:37:26   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Viki, neki su već zaboravili, i prijavljuju se sada uveliko, zato kažem user posted image
Još uvek su aktivne prijave za novembar ..

user posted image nisam znala da ima takvihuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Paket za dete: Decembar 2013.
30.11.2013 23:39:16   
Žapkić
user posted image user posted image user posted image
Bravo za sponzore i za RR

Ovaj paket ćće baš obradovati neko deteuser posted image

< Poruku je uredio Žapkić -- 30.11.2013 23:40:23 >


_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Paket za dete: Decembar 2013.
3.1.2014 12:51:23   
Ana RR
.

< Poruku je uredio Ana RR -- 3.1.2014 13:36:41 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Paket za dete: Decembar 2013.
3.1.2014 13:35:33   
Ana RR
Čestitamo dobitnicima nagrada:

daca78 sa 1776 glasova
shmizlaa sa 1681 glasova
Nallee sa 1519 glasova
miko76 sa 1404 glasa
GOSA 76 sa 1236 glasova


Iz igre smo morali da diskvalifikujemo korisnicu sa nick-om bilja86 koja se prijavila iako u pravilima jasno piše da pravo učešća imaju samo roditelji. Još jednom ću kopirati pravila da bi bilo jasno:

Za aktuelni paket mogu da se prijave svi Ringerajini roditelji, koji imaju dete od 1. do 8. godine starosti. Svaki roditelj može da učestvuje u paketu više puta sa napomenom da u koliko osvoji paket sledeća prijava je moguća nakon 3 meseca (ukoliko u prethodnom mesecu roditelj nije osvojio paket dozvoljeno je da se prijavi i sledećeg meseca). Roditelji mogu da se prijave dok dete ne napuni 8 godina.

Molim da poštujete pravila da ne bi dolazilo do ovako neprijatnih situacija.

Dobitnicima još jednom čestitam!

< Poruku je uredio Ana RR -- 3.1.2014 13:38:18 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Paket za dete: Decembar 2013.
3.1.2014 20:33:23   
vikiveki
Čestitam dobitnicimauser posted image ,svaka čast...ja mislim da je ovaj mesec oboren rekord po broju lajkova

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Paket za dete: Decembar 2013.
5.1.2014 12:42:48   
daca78
Cestitam svima user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio lesica RR -- 5.1.2014 13:02:05 >

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Paket za dete: Decembar 2013.
9.1.2014 13:11:49   
Ana RR
Paketi su poslati danas user posted image

Obavezno nam javite da li su stigli i da li je sve u redu, a bilo bi lepo da dobijemo i neku sličicu paketa i dece user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu daca78)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Paket za dete: Decembar 2013.
10.1.2014 11:07:15   
Ana RR
Slike nam šalje GOSA 76 user posted image

user posted image

user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Paket za dete: Decembar 2013.
12.1.2014 0:40:50   
srecica_80
Da budem iskrena zao mi je sto mame koje aktivno ucestvuju u radu ovog foruma ( tu ja ne spadam ) nisu mogle da osvoje nagrade ukoliko nemaju svoju "like" ekipu. A sa druge strane drago mi je sto nema vise paketa. Predpostavljam da ce ih biti paketica, ali ljudi menjajte pravila. Mislim da je mnogo zloupotrebljeno. Kako Vi znate da li je neka osoba osvojila jedan ili dva paketa u periodu od tri meseca? Mozes da imas koliko hoces nickova na RR, jel tako? A sto se adrese tice mozes dati od rodbine, prijatelja... Zasto ne trazite dokaz o detetu (izvod iz maticne knjige rodjenih, zdravstvenu knjizicu)? Ti paketi su namenjeni deci a ne necijoj pohlepi. Nemam nista protiv da ako neko ima sestoro dece neka osvoji svaki mesec po jedan. Ali ako taj neko ima jedno dete i mesec za mesecom osvaja paket, onda je to zaista bezobrazluk.Jasno mi je da pravila igre zahtevaju lajkovanje, i da ne pomisli neko pa ona ovo pise jer nije osvojila. Odmah da se ogradim, nisam ni ucestvovala jer sam osvojila paket u prethodnom mesecu. Zanima me sta druge mame misle o svemu tome

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Paket za dete: Decembar 2013.
12.1.2014 12:38:27   
Ana RR
Srecice, proveravamo i ako postoji sumnja tražimo neki dokaz (kao što sam tražila dokaz o trudnoći za paket za trudnice pa je bilo onih koji se više nisu ni javili) a i u paketu za dete smo imali diskvalifikaciju. Ako imaš neke sumnje ili još bolje, ako imaš konkretne dokaze molim te javi mi se na pp.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu srecica_80)
Direktna veza do poruke: 18
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here