|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Prijateljica pokušava, a ja sam trudna...
19.3.2009 22:16:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: morena

Ne znam ima li takva tema negdje-kako dobroj prijateljici koja godinama radi bebu reći da si ostala trudna? Ima li te teme, jako me zanimaju iskustva?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Prijateljica pokušava, a ja sam trudna...
19.3.2009 22:25:43   
NadaR
Da nece osjecati malo zavisti,hoce,ne mozes joj zamjeriti...
Ipak ako ti je zaista prijatelj mislim da ce biti srecna zbog tebe...user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Prijateljica pokušava, a ja sam trudna...
19.3.2009 22:27:27   
Anoniman
Teško je to mnogo... mislim biti srećan za drugog  kada si u takvoj muci... Pitanje je kakva je osoba prijateljica. Mislim, očigledno ti je ok kada ti je dobra drugarica, ali kakvog je karaktera...?

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Prijateljica pokušava, a ja sam trudna...
19.3.2009 22:33:23   
Lilly*
moja drugarica je trudna i ja se stvarno radujem zbog nje, takodje i moja kuma sada pokusava da zatrudni i zbog nje cu se radovati ako zatrudni pre mene, kako ne bih, a verujem da cu i ja zatrudneti tako da me stvarno to ne pogadja

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Prijateljica pokušava, a ja sam trudna...
19.3.2009 22:37:26   
NadaR
Pa da... Mislim sad npr tvoja kuma zatrudni prije tebe> bice ti drago i ono "joj kad cu ja??", ali to je pozitivno...
Ako se naljuti, onda i nije nekakav prijatelj...

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Prijateljica pokušava, a ja sam trudna...
19.3.2009 22:40:52   
Lilly*
da, sto se mene tice, javljaju se samo pozitivna osecanja, drago mi je i zbog devojaka sa ovog sajta a nece biti za moju kumu ili dobru drugaricu.. samo ipak, ima svakakvih ljudi, mozda nekog zaboli njegova nevolja i jave se neka neprijatna osecanja

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Prijateljica pokušava, a ja sam trudna...
19.3.2009 22:53:03   
Jeca*
Ima svakakvih ljudi. Ja imam drugaricu koja je dugo pokusavala da zatrudni i jednom je pukla sto su svi oko nje trudni i pocela da place. Mislim da je i to ljudski. Mnogo mi ju je bilo zao. Ipak, sada kada obe imamo decu vidim da se ona sekira sto njeno dete ne jede kao moje, sto je ovo sto je ono, pa sam ja i prestala da joj pricam jer sam skontala da je ona ipak takav covek. Draga mi je, ali nervira me sto uporedjuje. Ja uopste nisam u tom fazonu. Moje dete je recimo dugo imalo grceve, a necije nije pa ja kazem "blago tebi, pupupu" i stvarno pomislim, e hvala Bogu da njihovo nema. Ali ja sam samosvesna. Ima ljudi koji to nisu. Ipak mislim da treba da kažeš toj drugarici i kažeš joj i to što osećaš. Tipa "prosto mi je glupo što sam trudna kad znam koliko ti pokušavaš, ali zaista se nadam da ćeš uskoro biti i ti u drugom stanju". Ako te voli i ako je čovek radovaće se sa tobom.

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Prijateljica pokušava, a ja sam trudna...
20.3.2009 7:15:16   
Lu
Pa normalno je da će se svaka žena koja pokušava zatrudniti na takvu vijest zapitati u sebi, pa Bože zašto ja nisam,svi zatrudnjuju a kad ću ja?
Mislim da se od takvih osjećaja ne može pobjeći ali naravno ako je osoba realna osjećat će i radost za tebe koja si zatrudnila i već u sljedećem trenutku pomisliti,  baš divno što si trudna  i ja ću sigurno uskoro i moći ćemo razmjenjivati iskustva i sl.
Ljudski je radovati se sreći svojih bližnjih,zar neuser posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Prijateljica pokušava, a ja sam trudna...
20.3.2009 8:00:03   
Anoniman
Slazem se sa Jecom... stvarno ima raznih ljudi, ali se stvarno treba radovati sreci svojih bliznjih, a ne uporedjivati svoju sudbinu sa tudjom... to po meni nije fer... mozda je i ta neka prijateljica zatrudnela posle duuuugoooo vremena, pa zeli podeliti tu radost sa drugima, uzivati sto je vise moguce, a ne "trpeti" zbog necijeg sebicluka! Mozda sam malo grublja, ali to je stvarno tako. I ja imam prijateljicu koju znam od malih nogu i citav zivot smo zajedno, ali njena orva reakcija je bila - jaoj, eto i ti si sad trudna, kad cu ja... i kad god da spomenem nesto o trudnoci (sto je neizostavno), ona pravi face...
Ma u svakom slucaju, treba se radovati novom zivotu...

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Prijateljica pokušava, a ja sam trudna...
20.3.2009 8:06:29   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Trinny

stvarno ima raznih ljudi, ali se stvarno treba radovati sreci svojih bliznjih, a ne uporedjivati svoju sudbinu sa tudjom... to po meni nije fer...


Slažem se, samo sam rekla da je to jako teško. Osoba mora biti jaka, i mora te zaista voleti, da bi se zaista radovala tvojoj sreći. Uostalom, to bi bio idealan test prijateljstva. Ako u takvom trenutku pukne prijateljstvo, nije ni bilo pravo.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Prijateljica pokušava, a ja sam trudna...
20.3.2009 8:19:16   
Anoniman
Ma naravno, u pravu si Tasha, jeste jako tesko...
Ali moram priznati da kad mi se kuma pre pola godine porodila ( a ja vec godinama unazad tolikooooooo zeljna bebe, da samo sto nisam poludela), ja nikad u zivotu (bez preterivanja) nisam bila srecnija i ushicenija - pozvala me je bukvalno posle 15 minuta od porodjaja, jos dok je lezala na porodjajnom stolu onih 2h da ne zaspi, a ja samo sto nisam zavristala od srece... mada moram priznati da i jesam malo user posted image
Od tog momenta smo samo pricale o mom malom kumchetu... cak sam, cim je izasla iz bolnice i dobila one slicice od fotorgrafa iz bolnice, odmah uzela jednu preslatku i stavila u novcanik.
Ni u jednom momentu nisam pomislila, a kamoli rekla na glas - jaoj, kad cu ja tako?! Bila sam suvise "zauzeta" prevelikim osecajem srece sto je sve proslo kako valja bez ikakvih problema i sto je na svet doslo to malo slatko bucmasto stvorenje!
E sad kad sam ja trudna, ona ne stedi svoje iskustvo i maltene mi prica sve do najsitnijih detalja... da mi nema nje, od dr nikad nista ne bih naucila...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Prijateljica pokušava, a ja sam trudna...
20.3.2009 9:13:46   
Lu
Trinny ti si jedna realna osoba i tvoje iskustvo sa ovakvom situacijom je predivnouser posted image
Nažalost ima ljudi sa manjkom samopouzdanja i onda od silne zavisti ne mogu uživati u sreći.
Svi smo ponekad slabi i postoje trenutci kad smo nesretni ali to ne treba prenositi na druge pogotovo u njihovim trenutcima sreće.
Kako biti sretan ako imaš osjećaj zavisti,to nije sreća to je glumatanjeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Prijateljica pokušava, a ja sam trudna...
20.3.2009 10:06:05   
morena
Ne znam. Mene najviše muči to što sam konstantno uz svoju frendicu, prolazim sa njom sve, ona pati, ne može nikako zatrudniti. I ne znam kako bih joj rekla da sam ja trudna, a nisam čak ni radila dijete, nego se desilo.


(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Prijateljica pokušava, a ja sam trudna...
20.3.2009 10:10:37   
Anoniman
Baš tako. user posted image

(odgovor članu morena)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Prijateljica pokušava, a ja sam trudna...
20.3.2009 10:14:43   
morena
Rekla sam sama sebi da neću ni raditi dijete dok ona ne zatrudni, jer ne znam kako bi to ja podnijela. Da znam da ona pati radi mene, iako sam 100% sigurna da bi se radovala sa mnom jer je divna osoba. A s druge strane, ne mogu ja sad stati sa svojim životom. I ja želim bebu. 

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Prijateljica pokušava, a ja sam trudna...
20.3.2009 10:17:32   
Anoniman
Nemoj se igrati sa svojim životom zbog tuđeg.

(odgovor članu morena)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Prijateljica pokušava, a ja sam trudna...
20.3.2009 10:20:11   
morena
Da, imaš pravo. Reći ću joj uskoro da ćemo i mi sad počet radit bebu, pa da zna. Da se ne iznenadi ako ostanem trudna. Tako je najbolje!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Prijateljica pokušava, a ja sam trudna...
20.3.2009 10:23:55   
Modessty
Nije lako da godinama pokušavaš pokušavaš i jednostavno te neće!
Skupe su tu svakakva osećanja.
Pre dve godine se desilo da mi je prijateljica ostala trudna. Saznala pre nego što je došla na moj rodjendan. Kad mi je rekla bila sam zaista srećna zbog nje ali sam u isto vreme se i isplakala. Pitala sam se u tom trenutku čime sam se ja to na boga gadjala pa nikako meni da dodje ta trudnoća. A sve to izmešano sa još mnogo osećanja. Radovla sam se i zavidela joj u isto vreme što znam kako će se lepo osećati.
Sve je to mnogo teško naročito posle spontanog.

Pitala sam tada muža da li to znači da sam ja loš čovek

Nemojte tako lako da osudjujete žene koje se bore godinama za trudnoću. Nije lako biti fer i realan u takvim situacijama

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Prijateljica pokušava, a ja sam trudna...
20.3.2009 10:26:04   
Lu
IZVORNA PORUKA: morena

Rekla sam sama sebi da neću ni raditi dijete dok ona ne zatrudni, jer ne znam kako bi to ja podnijela. Da znam da ona pati radi mene, iako sam 100% sigurna da bi se radovala sa mnom jer je divna osoba. A s druge strane, ne mogu ja sad stati sa svojim životom. I ja želim bebu. 

Ali zašto bi ona patila zbog tvoje sreće,Morenauser posted image
Možda da razmisliš da li ti je ona ustvari tako dobra frendicauser posted image

(odgovor članu morena)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Prijateljica pokušava, a ja sam trudna...
20.3.2009 10:28:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Modessty


Nemojte tako lako da osudjujete žene koje se bore godinama za trudnoću. Nije lako biti fer i realan u takvim situacijama


Ovo sam ja htela da kažem još prvim postom na početku teme.

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Prijateljica pokušava, a ja sam trudna...
20.3.2009 10:30:05   
Modessty
lu sigurno joj je dobra dugarica, samo se možda mnogo napatila pa joj je teško da od svoje tuge vidi svoju sreću. a vidim da je morena njoj super drugarica kad toliko na nju misli! user posted image

Morena reci joj. Teže će joj pasti ako kriješ od nje. Ona je ipak samo ljudsko biće i nemoj da te njene eventualne suze rastuže. Biće srećna zbog tebe sigurno!
Kad je moja drugarica Sonja ostala u drugom stanju nakon 5 godina pokušavanja ja sam zaista bila presrećna. Zajedno smo plakale!user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Prijateljica pokušava, a ja sam trudna...
20.3.2009 10:33:17   
Lu
IZVORNA PORUKA: Modessty

Nije lako da godinama pokušavaš pokušavaš i jednostavno te neće!
Skupe su tu svakakva osećanja.
Pre dve godine se desilo da mi je prijateljica ostala trudna. Saznala pre nego što je došla na moj rodjendan. Kad mi je rekla bila sam zaista srećna zbog nje ali sam u isto vreme se i isplakala. Pitala sam se u tom trenutku čime sam se ja to na boga gadjala pa nikako meni da dodje ta trudnoća. A sve to izmešano sa još mnogo osećanja. Radovla sam se i zavidela joj u isto vreme što znam kako će se lepo osećati.
Sve je to mnogo teško naročito posle spontanog.

Pitala sam tada muža da li to znači da sam ja loš čovek

Nemojte tako lako da osudjujete žene koje se bore godinama za trudnoću. Nije lako biti fer i realan u takvim situacijama


Draga Modessty nitko nikoga ne osuđuje,sačuvaj Bože evo ti si iskreno izrazila svoje osjećaje i to je normalno, svi smo se složili da je taj tren kada ti prijateljica kaže da je trudna tebi koja se toliko mučiš,jako stresan i pitaš se zašto ne i ja višeuser posted image
Ja ne znam kakav je osjećaj iščekivati bebu jako dugo ali znam sigurno da jako mnogo patiš i ti i sve koje iščekujete.
Ali si ipak bila sretna zbog njene bebe,nisi ljuta na nju kao što ima slučajeva,o tome se radi.
Nemoj nikada više da se pitaš da li si loš čovjek,dočekaćeš svoju sreću moraš vjerovati u touser posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Prijateljica pokušava, a ja sam trudna...
20.3.2009 10:33:26   
Ana RR
Mod, slazem se sa tobom.
Za ovih godinu i po dana koliko radimo na bebi, nekoliko mojih drugarica je zatrudnelo, i to "slucajno" kako one kazu.
Niko ne zna za nasu situaciju, ne znaju koliko dugo se mucimo, i onda mi bude malo tesko kad cujem koliko neki ljudi jednostavno imaju srece. Radovala sam se sa svima, i iskreno sam srecna zbog njih, ali kada ostanes sam sa svojim mislima onda je tesko...

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Prijateljica pokušava, a ja sam trudna...
20.3.2009 10:34:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: morena

Rekla sam sama sebi da neću ni raditi dijete dok ona ne zatrudni, jer ne znam kako bi to ja podnijela. Da znam da ona pati radi mene, iako sam 100% sigurna da bi se radovala sa mnom jer je divna osoba. A s druge strane, ne mogu ja sad stati sa svojim životom. I ja želim bebu.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

svi smo sebicni ...ali zaustaviti zivot radi "najbolje prijateljice" za koju mislis da ce biti ljubomorna zato sto si ti ostala trudnauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ... ne kontam to onda nije prijateljstvo

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Prijateljica pokušava, a ja sam trudna...
20.3.2009 10:35:23   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

Ja imam drugaricu koja je dugo pokusavala da zatrudni i jednom je pukla sto su svi oko nje trudni i pocela da place.


Ja sam se rasplakala i naljutila na momka kad je dosla neka komsika kod njega sa malom bebom i on se igrao sa njom! Napala sam ga nije znao da se pokupi!
Krivo mi je bilo kad kaze da je beba lepa i da je rucicom uzela njegov prst...
On nije razumeo o cemu se radi i kad sam mu rekla da mi je krivo i da hocu da se on igra sa nasom bebom tako on mi je rekao nece vise nijednu bebu da gleda dok ne dodje nasa!

< Poruku je uredio pcelica Maja -- 20.3.2009 10:36:12 >

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Može li intimni odnos zaista da "pokre...
Mnogi veruju u to da intimni odnos može da "pokrene" porođaj kod žena koje su već blizu termina porođaja. Ima li u tom...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here