|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Da li kontrolisete svoga muza?
10.7.2009 14:30:01   
Kiki BG
 Da li otvoreno ili prividno kontrolisete i proveravate svoga muza? Mislite li da je potrbno da imate pristup svemu i budete upoznati u svaki detalj njegovog zivota?
Ovo pitam zato sto imam primera u okolini gde su i muskarci i zene pod stalnom "kontrolom"... Ona njemu uzima tel kad joj padne na pamet, on njoj pregleda mejlove i zna sve shifre na svim sajtovima koje posecuje.. Da li je to dobro ili lose? ili da li je dobro ili lose ako se to uopste ne radi?
Sta vi mislite drage moje?
Direktna veza do poruke: 1
   [Obrisana poruka]
10.7.2009 14:32:00   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Kiki BG)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Da li kontrolisete svoga muza?
10.7.2009 14:33:00   
tomic
Ponekad.. kad mi se ukaze prilika.. Sto da ne... Medjutim, to je vise iz radoznalosti nego zbog sumnje...PS: Dobra tema!user posted image Da se vidi koliko smo iskrene...

_____________________________

nadja, mamina lepotica!

(odgovor članu Kiki BG)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Da li kontrolisete svoga muza?
10.7.2009 14:33:13   
Anoniman
ne, i ne zna mi pasvorde ... i čemu to ne kontam user posted image namjerno tražiti đavola ...

a da mi to radi namjerno bi kupila drugi broj telefona i samoj sebi poslala ljubavnu poruku, u tašni nosila kondome , na mail poslala sa drugog maila sebi poruku sa slikom nekog frajera

Interesuju me osnovne stvari, ali me zaista ne zanima šta je pričao s nekim dok je pio kafu



(odgovor članu Kiki BG)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Da li kontrolisete svoga muza?
10.7.2009 14:34:21   
tomic
A , kao i Gagai , ni ja nisam nista nasla, jos uvek. A ako nadjem.....user posted image

_____________________________

nadja, mamina lepotica!

(odgovor članu tomic)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Da li kontrolisete svoga muza?
10.7.2009 14:35:23   
barbara
sta ima veze ako joj gleda e-mail poruke,zna sve sifre i sl,pa radim to i ja a i on!nemam sta da krijem a ni on!sta je tu lose!ja naprimer zaboravim da mu kaze da su nas neki prijatelji zvali ili on meni,pa kada gledam poruke ja vidim!ne vidim nista lose u tomeuser posted image

_____________________________

David mamin unjavac!!!!!!!!!!!!!

Slogom rastu male stvari,a neslogom i najvece se raspadaju!

(odgovor članu Kiki BG)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Da li kontrolisete svoga muza?
10.7.2009 14:37:06   
oliveradj
Jako retko mu pročačkam po mobilnom inače ne

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Da li kontrolisete svoga muza?
10.7.2009 14:37:53   
barbara
ja pred njim gledam poruke,propustene i sl!uopste mi ne brani da mi brani bio bi mi sumnjiv!ja poynajem jedan par on njoj ne da da salta njegov tel,pa naravno kada covek ima drugu

_____________________________

David mamin unjavac!!!!!!!!!!!!!

Slogom rastu male stvari,a neslogom i najvece se raspadaju!

(odgovor članu barbara)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Da li kontrolisete svoga muza?
10.7.2009 14:39:59   
Anoniman
dokle god mu stoji telefon na stolu u kući bez isključenog zvona itd ...nemam sta čačkati...kad ga počne skrivati onda je problem ....dodushe lazem ...krije ga na viši sto koji sin ne moze dohvatiti je rbi ga razmontirao 

(odgovor članu barbara)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Da li kontrolisete svoga muza?
10.7.2009 14:42:53   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gagi

Ja licno evo nije me sramota ,ja svog provjeravam uvjek od mobilnog do svega.Naravno on to ne zna on misli da ja nemam pojma .Zasad nisam nista nasla a mozda se dobro skriva ko znauser posted image


Zipa se Gagi ako i on tebe provjerav pa pročita ovo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Da li kontrolisete svoga muza?
10.7.2009 14:43:30   
Kiki BG
Mislite li da je potpuna kontrola strah i nedostatak samopouzdanja?

Ja ne kontrolisem nista, niti mu diram tel ni komp... Mirna sam dok nesto ne namirisem- e ako namirisem onda je to druga prica... Mislite li da je malo opterecujuce kada znate da prati svaki vas koram ne vezano za to da li "muljate" nesto ili ne?

Npr. meni je to bas gusenje.. Ne radim nista lose i ne varam ga ali bi se osecala kao da sam u kavezu kada bi me "ugnjetavao" user posted image Ja mislim da svako treba imati malo slobode ( ali to ne znaci odmah praviti gluposti) user posted image

(odgovor članu barbara)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Da li kontrolisete svoga muza?
10.7.2009 14:45:14   
Kiki BG
IZVORNA PORUKA: gagi

Ja licno evo nije me sramota ,ja svog provjeravam uvjek od mobilnog do svega.Naravno on to ne zna on misli da ja nemam pojma .Zasad nisam nista nasla a mozda se dobro skriva ko znauser posted image


Mislis da on ne zna kad ga prverava? Nisu ni oni mutavi,dobro znaju sta rade...A to se vidi i po nama da li smo taj tip kontrolora ili ne... Znaju oni sve...

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Da li kontrolisete svoga muza?
10.7.2009 14:47:22   
Lu
Ovako mog muža nema,kao što mnogi znate, po mjesec i više kući...da ga provjeravamuser posted image user posted image
On meni kaže da mu proslijedim meilove i sl ali on nema ni jednu moju lozinku,nikada nije dirao moj mobilni a ni ja njegov.
Najiskrenije nemam potrebu da ga provjeravam jer sam svjesna da ako nešto krije,to će kad tad izaći na vidjelo,ne želim da se opterećujem s tim,ne želim da sama sebi unosim bespotrebni nemir u život pa da počnem da sumnjam na svaki zvuk telefona,zaštouser posted image
Što će biti,biti će ja od toga ne mogu pobjeći,ne pada mi na pamet da se sad pitam da li je na poslu ili sa ljubavnicom...eto na što ste me naveleuser posted image
Ni psihički ni fizički mi to nije izvodivo,tako da,ne ne provjeravam ga!

(odgovor članu barbara)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Da li kontrolisete svoga muza?
10.7.2009 14:48:02   
Anoniman
ako meni neko veže ljubav sa kontrolom onda se zajeuser posted image zesce ... jednostavno meni ne znaci da me neko ili da ja nekoga volim tako sto bi me ili sto bi ga provjeravala

provjeravaću dijete ... jer sam ga rodila....a ovo sve ostalo...ma iskreno sve sto neko radi samo ce sebi uraditi ... mene ne moze zajeuser posted image samo sebe

(odgovor članu Kiki BG)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Da li kontrolisete svoga muza?
10.7.2009 14:51:42   
Kiki BG
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

ako meni neko veže ljubav sa kontrolom onda se zajeuser posted image zesce ... jednostavno meni ne znaci da me neko ili da ja nekoga volim tako sto bi me ili sto bi ga provjeravala




e aj se sa ovim apsolutno slazem... to sto neko bolesno kontrolise ne znaci da voli.. Mada ako neko hoce nesto da saktrije taj ce i sakriti.. Samo sto ni jedna laz ne traje vecno, uvek ispliva negde... Mislim da je coveku ponestaje samopouzdanja i sigurnosti kada se odluci za takav potez

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Da li kontrolisete svoga muza?
10.7.2009 14:53:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.


Interesuju me osnovne stvari, ali me zaista ne zanima šta je pričao s nekim dok je pio kafu





(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Da li kontrolisete svoga muza?
10.7.2009 14:56:09   
2002m
Moj muz iz zezanja nekada uzme moj telefon u ruke i ja istog momenta poludim, naravno da nista nekrijem i nebi mi palo na pamet da svrljam okolo posto se super slazemo i imamo nase malo zlato, za osam godina koliko smo u braku svaku zelju je ispunio i meni i detetu....kod njega izgleda nepostoji ne,nemoze,skupo jeuser posted image user posted image ali jednostavno ni meni nije jasno zasto se iznerviram kada se samo priblizi mom telefonuuser posted image user posted image user posted image .Mozda zato sto meni nebi palo na pamet da cackam njegov.Ali zato jada devojka koja ce biti sa mojim sinom, posto on uzme i fiksni i mobilni pa redom lista pa me pita a koga si to zvala i ciji je ovo brojuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kiki BG)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Da li kontrolisete svoga muza?
10.7.2009 14:57:16   
2002m
IZVORNA PORUKA: lu

Ovako mog muža nema,kao što mnogi znate, po mjesec i više kući...da ga provjeravamuser posted image user posted image
On meni kaže da mu proslijedim meilove i sl ali on nema ni jednu moju lozinku,nikada nije dirao moj mobilni a ni ja njegov.
Najiskrenije nemam potrebu da ga provjeravam jer sam svjesna da ako nešto krije,to će kad tad izaći na vidjelo,ne želim da se opterećujem s tim,ne želim da sama sebi unosim bespotrebni nemir u život pa da počnem da sumnjam na svaki zvuk telefona,zaštouser posted image
Što će biti,biti će ja od toga ne mogu pobjeći,ne pada mi na pamet da se sad pitam da li je na poslu ili sa ljubavnicom...eto na što ste me naveleuser posted image
Ni psihički ni fizički mi to nije izvodivo,tako da,ne ne provjeravam ga!
Lu slazem se sa tobomuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Da li kontrolisete svoga muza?
10.7.2009 14:58:06   
branka10
Moj muz mi sve pricha, ili ja zivim u toj iluziji.Sto bi rekao Meša Selimović: Ne puši, ne pije i nema poroka osim onih koje krije. S tim što moj dilber bar puši.user posted image

_____________________________

Navika koja je u karakter ušla s mlekom, izaći će s dušom.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Da li kontrolisete svoga muza?
10.7.2009 14:59:39   
Kiki BG
e jadna ta koja bude sa tvojim sinomuser posted image user posted image user posted image user posted image a i ti- jer pored njega muz i ne treba to da radiuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Da li kontrolisete svoga muza?
10.7.2009 15:01:18   
2002m
IZVORNA PORUKA: Kiki BG

e jadna ta koja bude sa tvojim sinomuser posted image user posted image user posted image user posted image a i ti- jer pored njega muz i ne treba to da radiuser posted image user posted image user posted image user posted image
Ma dete mi je ludouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kiki BG)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Da li kontrolisete svoga muza?
10.7.2009 15:02:11   
2002m
Sada sam se setila da imamo zakazano kod zubara da mu zalije sestice, bezim  caouser posted image

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Da li kontrolisete svoga muza?
10.7.2009 15:04:10   
Anoniman
Imam u svojoj bliskoj okolini kolegu koji ima ljubavnicu i to svi na poslu znaju, njegova žena je moja drugarica iz škole, ona radi na drugom mestu, redovno mu proverava telefon, džepove, gleda košulju, a on ima broj telefona za koji ona ne zna i ne donosi ga kući, dva računa u banci pošto radi 30% vremena za drugu firmu...... I eto mislim da pre na osnovu drugih znakova (sex, nežnost, pažnja) možete da to primetite nego da preturate po telefonu i lap top-u.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Da li kontrolisete svoga muza?
10.7.2009 15:08:07   
Kiki BG
sad sam se setila sta je meni otac govorio-

" Cerko, muskarci su jednostavno takvi i to trebas prihvatiti. Kada zelis da se udas na muskarca gledas kao najbolji moguci genetski materijal. On treba da bude stabilan i izdrzava porodicu, da je uvek tu za tebe i decu, tebi dolazi kuci,tebi polaze racune, ti si ona glavna koja je uvek pored njega- e ako ima ponekad neku sa strane ( da bocne ili slicno) to ne treba da te zabrinjava... ti imas sve sto ti treba a to drugo je prolazna stvar!"

Ja ne bih mogla da zivim sa saznanjem da m ima nekad nesto sa nekom drugom cisto iz radoznalosti ili slicno... Ne bih mogla da cutim i pravim se da ne znam.. On se vraca u moj krevet a ja nisam osoba koja bi tolerisala takvo ponasanje... Oce hvala ti na savetu, delom sam te poslusala, ali da se pravim luda to ne mogu

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Da li kontrolisete svoga muza?
10.7.2009 15:09:41   
Verus
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

ne, i ne zna mi pasvorde ... i čemu to ne kontam user posted image namjerno tražiti đavola ...

a da mi to radi namjerno bi kupila drugi broj telefona i samoj sebi poslala ljubavnu poruku, u tašni nosila kondome , na mail poslala sa drugog maila sebi poruku sa slikom nekog frajera

Interesuju me osnovne stvari, ali me zaista ne zanima šta je pričao s nekim dok je pio kafu





Potpisujem user posted image

ps: jesam dok sam bila mladja.....ali sam, onako usput u zivotu, shvatila da to ne vodi nicemu.  Ako muz zeli da vas prevari, uradice to ma sta vi uradile sto se tice kontrole.  S' toga- sve je to lupanje prazne slame.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here