|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakav vam je komšiluk?
19.9.2013 22:30:41   
dunja RR
Komšije iznadd se tuku, OPET :(
Dokle više, ne znam. Mesec dana budu u hibernaciji, pa onda tuča, pa hibernacija i tako ..

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Kakav vam je komšiluk?
20.9.2013 8:33:12   
Shishica
Jao Dunja...ja bi to prijavila :(

Moje komsije.. jao.. ima ih raznih.. samo me jedan postupak jednih nervira. Napatili su golubove na terasi, puno govana pa mi sad slecu i na moj prozor, navadili se pa ih teram inace bi se i na mojoj terasi gnezdili.. odvratno fuj, fuj, fuj.... nemam nista protiv njih, ali ovo je ogavno..

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Kakav vam je komšiluk?
20.9.2013 8:44:41   
Misha i Ljisha
znam da ce mnoge reci da ja ustvari nemam komsiluk jer su mi svi preko njiveuser posted image ali iskreno moj komsiluk je sjajan. Ja kazem kod nas jos uvek vazi komsija pa Bog. Zimi kad smo zavejani, jedni druge odglavljujemo, cistimo zajedno, posudjujemo kafe i ostale namirnice ako ne mozemo da odemo do prodavnice, kartamo se, pravimo palacinke, leti razmenjujemo povrce i voce, veceramo zajedno, rostiljamo, pravimo kotlice, mesimo hleb zimi za komsije, tuzakamo se jedni drugimauser posted image , pomazemo oko nekih poslova, komsike su mi cele prosle zime lozile vatru kad sam se vratila iz porodilista, ma one su mi i usisavale, mali komsija mi x puta pricuvao Dunju dok ja nesto poradim i td.

stvarno kad cujem ljude koji zive u gradu u zgradi kakve komsije imaju nikad se ne bih preselila u grad iako je zivot s jedne strane u gradu mnogo laksi.

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Kakav vam je komšiluk?
20.9.2013 11:21:56   
Bebilina
Nama najbliza komsinica je primabalerina koja sa 70god jos uvek nastupa, pise kritike, putuje staaaaalno. Ali kad je tu mojoj deci je treca baka i cera je obozava. Cuva nam klince kad izlazimo, sa uganutim clankom je cuvala ceru kad sam se poradjala. Kuca joj je prepuna babuska, samovara i ostalih zivopisnih detalja iz Rusije gde je zivela jedno vreme. Deca su joj rasejana po svetu, unuke nema i moje klince obozava.
Osim nje sve su divni ljudi, razne generacije. Mi imamo svoj privatni skver, oazu usred centra, sa 13 kuca i zato se znamo, organizujemo Bozicne zabave, slavimo rodjendane, rostiljamo... Ima jos dvoje decice osim nase i cesto se okupimo u nasem dvoristu sa roditeljima da se deca izigraju.
Mm pominje selidbu, meni se ne ide... Ovaj kraj je predivan, komsiluk fenomenalan, necu da menjam. I kod mm-ovih je ista prica, i tamo nam je bilo prelepo 2god, ali ovde je jos bolje... user posted image

< Poruku je uredio Bebilina -- 20.9.2013 11:22:34 >


_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Kakav vam je komšiluk?
20.9.2013 13:19:50   
lanajelena
Ljisho kad su to divna deca na tetku user posted image

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Kakav vam je komšiluk?
20.9.2013 14:19:44   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Shishica

Jao Dunja...ja bi to prijavila :(



Prošli put sam prijavila, tada su bacali ormare, i policija došla kucala i otišla ..


< Poruku je uredio dunja RR -- 20.9.2013 14:21:52 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Kakav vam je komšiluk?
20.9.2013 14:42:10   
jole82
Zeznula se ja pre neki dan kad sam setala T, pa sednem na klupu ispred ulaza malo da odmorim noge(sve uzbrdo)..Inace ovde smo se doselili pre skoro 3 meseca...Kad eto ti babe pravo niotkuda i sede pored mene..Zena inace zivi stan iznad nas...i poce ona tu pricu..uvati me u klinc i ne pusta...zna i kako se ja zovem i gde radimuser posted image i bla bla truc..izogovara mi pola zrade, a ja nemam pojma ko su ti ljudi...poznajemo jedino predsednika skupstine stanara i jos momka jednog i devojku...kad rece baba "Moram nesto da ti kazem"...i rece...tebe komsije zovu "ona nova opasna komsinica"user posted image i prica se za tebe "ona nova lepa sa bebom, sto nece ni sa kim da komunicira...beba joj se ne cuje, mora da je mnogo stroga"user posted image e pa to nije tacno sad cu ja svima njima da kazem da sam ja prva stupila u kontakt sa tobom i da si bas fina i bla bla...
Jbt ne mogu da krenem za ruku pocela zena da me vuce...pa posto zna da smo pregradili jedan deo stana..ona lepo samozvanka...pozala se da dodje jedan dan da vidi kako to izgledauser posted image
Odmah sam se setila onog filma "Duplex" sa Ben Stilerom i Drew Barrymore..kad ih smara baba iz stana iznaduser posted image
Sve u semu komsiluk mi je divan...ko sto se vidi iz predjasnjeg...ja ostajem ona opasna i stroga sto maltretira decu i nece da prica ni sa kim...hahahahaha

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Kakav vam je komšiluk?
20.9.2013 14:45:46   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: jole82

Odmah sam se setila onog filma "Duplex" sa Ben Stilerom i Drew Barrymore..kad ih smara baba iz stana iznaduser posted image
Sve u semu komsiluk mi je divan...ko sto se vidi iz predjasnjeg...ja ostajem ona opasna i stroga sto maltretira decu i nece da prica ni sa kim...hahahahaha

user posted image

A film znači mnogo volem!


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Kakav vam je komšiluk?
20.9.2013 14:51:26   
Peace*
Mi imamo komšiju koji piški u lavor i to prosipa ispod terase koja je tik do ulaza u zgradu. Jednom je čak i polio decu. Kada sam na ulaz istakla da se organizuje ribanje urina pod njegovom terasom, prestao je to da radi. Ali i dalje urniše decu. Zašto lupaju pod njegovim prozorom. "Čim otvorim prozor, oni dođu tu!", a ja stojim sve vreme tu, i deca su sve vreme tu, samo je on klipan otvorio prozor pa ih jače čuje. Aman, pa to su deca, dvorište sa ljuljaškama, pa naravno da su tu. user posted image
Stara garda iz zgrade ne dozvoljava da se osnuje Savet stanara i potpiše ugovor sa JKP Stan, "Probali smo mi to pre 30 godina i nije bilo dobro".. user posted image
Sreća je što tih starijih lagano ima sve manje, a dolazi neki nov svet koji nije zainteresovan za tuđe živote iako je zgrada mala (10 stanova), nekako se ni ne srećemo (što ja podržavam). user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Kakav vam je komšiluk?
20.9.2013 14:58:48   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Peace*

Mi imamo komšiju koji piški u lavor i to prosipa ispod terase koja je tik do ulaza u zgradu. Jednom je čak i polio decu. Kada sam na ulaz istakla da se organizuje ribanje urina pod njegovom terasom, prestao je to da radi. Ali i dalje urniše decu. Zašto lupaju pod njegovim prozorom.


Joooj, kakva budala user posted image Neki stariji lik ili?


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Kakav vam je komšiluk?
20.9.2013 15:29:12   
Peace*
Da, ja sam pomislila čak da je patka, jer su i on i žena bolesni, ali čak i da je patka, pa majku mu, isprazni je u wc šolju, mislim, za početak smrdi tebi pod terasom. user posted image Ali lovili smo ga (komšinice i ja), prosipao je svakih 2-3 sata, danju-noću. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Kakav vam je komšiluk?
20.9.2013 15:50:20   
Dani.kv
Znatizeljan za medaljuuser posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Kakav vam je komšiluk?
20.9.2013 16:08:51   
dunja RR
Jao Dani, razumem te user posted image

Zaboravih da kažem da je meni komšiluk čestitao bebu, čak i pre bete, samo zbog naduvenog stomaka od VTO (naravno, niti sam ikom pričala za VTO, niti sam spominjala da trebam raditi, a ni posle nisam ništa govorila tj. uopšte ismo toliko intimni..eto, oni to sam zaključuju međusobom. Skoro me jedna od tih komšinica videla, mislim da joj je bilo baš glupo.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Dani.kv)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Kakav vam je komšiluk?
21.9.2013 21:27:10   
Misha i Ljisha
lanajelena[/b to su i moja deca user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Kakav vam je komšiluk?
21.9.2013 21:46:38   
big mum
Kod meni ih ima svakakvih.U ovom stanu živim već 31 god i ove stare što su ostali poznajem kao svoj džep.Ima i novih stanara.

Imamo baš širok spektar vrlo zanimljivih likovauser posted image
Alkose,stare penzose koji se nisu kupali ima podosta a iz stana im user posted image ,bračni par koji se redovno tuče i jedno drugom zovu policiju.

Ruku na srce ima i sasvim normalnih ljudi za koje se i ne čuje.Vode ljudi svoj život.
Mi smo drugima pomalo bučni razlog 2 male (vrlo živahne djece na malom prostoru)To nam niko i ne zamjera viču proćiće i to-odrašće.

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Kakav vam je komšiluk?
30.9.2013 12:42:51   
lanajelena
Juce mi dolazi zena koja izdaje stan u nasoj zgradi da me pita da li je njen podstanar stvarno tako glasan i u toku razgovora mi kaze kako sam je JA zvala jednu noc u dva ujutru da se zalim na buku,znaci ladno je neko u moje ime zvao(znam i ko) dao moje podatke i rekao da deca ne mogu da mi spavaju od buke(a mi nismo nista culi)...mislim stvarno user posted image

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Kakav vam je komšiluk?
30.9.2013 12:47:24   
viking



LJ, stvarno strašno user posted image Ja sam pre neki dan u liftu srela komšiju koji živi u stanu ispod nas i rekla sam mu da čekamo blizance pa ako želi da se seli da počne s pripremama .)

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Kakav vam je komšiluk?
30.9.2013 12:52:18   
Peace*
Pre neki dan komšinica i ja čekamo lift u prizemlju, sa 4oro dece: dvoje mojih (7 i 3g) i dvoje njenih (7 i 2g). Mislim, ovi mali urlaju koliko god da ih ućutkuješ, nas dve pričamo, i ovo dvoje starije dece (realno su bili najtiši, više slušaju šta nas dve pričamo), izlazi komšija sa prvog sprata i počinje da urla "Šta se tu dešava???", mislim, koliko smo mogle čekati lift pobogu, dok je došao sa max 5og sprata (jer zgrada više spratova nema)... Jaooooooo kad mi je pala klapna! user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Kakav vam je komšiluk?
30.9.2013 12:58:27   
lanajelena
Joj ja se tako zbog tih stvari nerviram,jbt kao da nikad nisu bili deca user posted image

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Kakav vam je komšiluk?
30.9.2013 13:10:05   
Peace*
Ma ja samo svaki put kažem "Znate, moji baka i deda su živeli u ovoj zgradi kada je Vaš sin lupao košarkaškom loptom pred zgardom CEO dan, pa čak i u vreme odmora!" user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Kakav vam je komšiluk?
1.11.2013 13:02:48   
jole82
Juče zvoni mi komšinica..vrata do nas...porodica očiglednih alkosa i sina narkića..inače ta komšinica je dr u dom zdravlja user posted image
Nime slava im , pa kao da me obavesti da će mooožda biti malo buke, jer njenom sinu će doći par drugara (koji inače svako drugo veče dolaze..a soba mu zid gde i naša spavaća...i sve ih čujem i mirišem šta rade...al ajde) pa kao ona da najavi moguću buku uz sledeću rečenicu :"Al umoran je on pa neće puno ni da pije, al eto da znaš..al ti bebu pomeri negde(i odmahuje rukom) drugde noćas da spava. " Hmuser posted image Šta reći budali...klimnuh glavom..u redu je..jer da sam krenula u priču svašta bi bilo...
A da...inače je legla na zvono ko manijak i kad sam otvorila bilo je..citiram:"Pa ja reko ne znam da l da zvonim, jel mala spava?" OOO Bože... a ona je lečila prethodnog vlasnika ovog stana..koji je inače pokojni..toliko o tome..

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Kakav vam je komšiluk?
1.11.2013 14:25:47   
Olga75
mom komsiji , kuca pored se pre neki dan zapalla ves - masina i izgorelo mu kupatilo user posted image
bilo je cupavo , sreca pa su vatrogasci stigli u roku od odmah
a bas su ok ljudi
jedino sto je on umislio da je slager pevac pa kad je lepo vece izadje u dvoriste , svira gitaru i peva a zver i Astor mu terciraju user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Kakav vam je komšiluk?
1.11.2013 14:39:38   
Ivanka 75
Moj komsiluk je stvarno divan, ali stvarno user posted image
Zajednicki se sprema zimnica, piju se kafe po dvoristima, svako svoju brigu brine ali kad sedimo zajedno smejemo se do suza! Obozavam moj komsiluk user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Kakav vam je komšiluk?
1.11.2013 14:46:45   
vikiveki
Meni je moja komšinica preko puta bila od velike pomoći sada dok sam bila u bolnici,jer ona radi na hirurgiji da nije bilo nje niko me ne bi ni pogledao.Tako što se tiče njeuser posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Kakav vam je komšiluk?
1.11.2013 14:53:15   
adulence
Posto sa se relativno skoro preselila...napisacu koju....komsiluk u prEthodnoj zgradi je bio manje vise ok,ali u ovom novom kraju je zaista divvan...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here