|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  80 81 [82] 83 84   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
31.10.2014 11:49:59   
srculence25

IZVORNA PORUKA: anita
da li jos neka od vas ima problem sa zapusenim nosom.
Ja ludim od toga. U toku dana ne, ali nocu katastrfoa.

Anita ja imam zapusen nos lepo nemogu da disem pa kad otvorim usta grlo mi presusi i jos ova usna sva impulsira

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 2026
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
31.10.2014 12:02:38   
lelaigor

IZVORNA PORUKA: anita

Lela ne curi mi kao onaj dan iz cista mira. Sada imam po malo sukrvice kada duvam nos.
Inace ne znam da li jos neka od vas ima problem sa zapusenim nosom.
Ja ludim od toga. U toku dana ne, ali nocu katastrfoa.


Dobro ja da više ne curi tako.
Meni je nos stalno zapušen i stalno imam sukrvice u nosu, i užasno mi je suv nos.

IZVORNA PORUKA: daca77

D. dan i od mene!!!
Lelo, znam jednu forumasicu koja je zbog pritiska bebe na neki zivac bila skoro nepokretna u 7.mesecu trudnoce i to je drzalo mesec dana...kako se beba spustila i pocela da namesta za porodjaj, sve je proslo...stvarno ne znam sta bi moglo biti kod tebe...moras da trazis dr.


Meni je beba jako nisko, i okrenuta glavom na dole, još odavno. Počela sam da nosim pojas baš zbog tih živaca, ali ovo su sada kosti u pitanju. Zato ću danas kod fizijatra.

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 2027
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
31.10.2014 12:09:39   
anita

IZVORNA PORUKA: srculence25


IZVORNA PORUKA: anita
da li jos neka od vas ima problem sa zapusenim nosom.
Ja ludim od toga. U toku dana ne, ali nocu katastrfoa.

Anita ja imam zapusen nos lepo nemogu da disem pa kad otvorim usta grlo mi presusi i jos ova usna sva impulsira



Srculence kako si ti? Jel splasnuo otok?

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 2028
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
31.10.2014 12:13:17   
Ana13

IZVORNA PORUKA: daca77

Ana13, ne kukaj na sinuse, htela si da budes lepa za dr, sad cuti i trpi user posted image

Pa mlad i fin doca,ne ide da mi kosa mirise na rucak user posted image
Zato ce mm u utorak da ostane bez rucka,da ne bih ja opet muku mucila sa kosom user posted image

Anita,ja sam imala krvarenje iz nosa sredinom trudnoce i dr mi je rekla da kupim vit C u apoteci.Brzo je to proslo

I meni se zadnjih nedelju dana desava da se pocesem ili stipnem za desnu butinu i nemam ama bas nikakav osecaj.Kao da pipam tudju nogu.Beba mi pritiska neki zivac. Ali me to ne ometa u pokretanju. Ovo sa Lelom je nesto drugo i ozbiljnije

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 2029
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
31.10.2014 12:20:34   
Modessty
Sine Katice još si tu?! user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 2030
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
31.10.2014 13:41:17   
srculence25
Anita nije danas je jos gore nego juce.Ispiram usta sa zalfijom

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 2031
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
31.10.2014 13:53:11   
wivern
Jaooj zene ja se komirah opet user posted image
U celoj trudnoci nisam ovoliko spavala koliko poslednjih par dana. Ustanem, doruckujem i zavalim se na kauc da doradim jos par sati. Sva sreca pa me probudila diiivna poruka, legla mi plata tj prvo porodiljsko koje mora da mi isplati poslodavac. Sad pa ko zna kad ce neke sledece pare leci, ziveli.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 2032
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
31.10.2014 13:54:17   
anita
srculence bas bzvz. Nadam se da ce ti biti bolje u toku dana, nakon ispiranja zalfijom.

Da li je Lela zavrsila kod dr? Valjda ce se uskoro javiti.

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 2033
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
31.10.2014 14:17:13   
wivern
Zenske ja sam taj zapusen nos resavala sa rastvorom soli i vode. Napravim slani rastvor i spricam u nos..i pomagalo mi je. I da mi glava bude uvek malo izdignuta, tj vise jastuka ili neki polulezeca poza.
Sto su neki ljudi cudni, i to se ispostavi bas oni koji su ti bliski. Sad me jedna bliska osoba pita sta kaze dr, kad cu da se poradjam, sta se desava..i ja ispricam sve i o mogucem prebacaju zbog kasne ovulacije a ona ce na to "nisam znala da to ima veze kad te vestacki smuckaju?"
Mene obicno ovakvi komentari uopste ne pogadjaju ali izgleda da mi hormoni bas rade posto sam blago receno POPI*DELA user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 2034
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
31.10.2014 14:20:50   
Modessty
wiv bre ne nerviraj se! i kad se rodi beba svašta ćeš čuti! user posted image


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 2035
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
31.10.2014 14:21:34   
bubulence
srculence nisam bas u toku, od cega si otekla?
Wiv kada ces nauciti da ne slusas ljude...???
e kada tebe cujem onda ne smem ni da kukam za platu...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 2036
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
31.10.2014 14:23:21   
wivern
Mod to mi je najbolja drugarica user posted image znam ja sta cu sve cuti i od koga. Pa ja i ne krijem za vto niti cu, ponosna sam sto sam uspela..ali od nje stvarno nisam ocekivala. Ili sam ja budala?

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 2037
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
31.10.2014 14:32:22   
bubulence
wiv jedna moja skolaska je isto rodila bebanu putem vto, i dolazi meni druga skolska i kaze "srela sam Gogu sa bebom, ista je kao prava" ... mene je to bas pogodilo iako ja nisam bila vto trudnica, i bas sam je napic*ala, a jos vise sam popizdela kada sam isla da vidim tu bebanu i kaze mi Goga da je ova krmaca i njoj to isto rekla... hocu da kazem da ce svakakvih komentara biti ali ne treba se nervirati...
pre par dana Ema i ja na pijaci i uzimamo nesto, pita me zena koja prodaje sta cu roditi, Ema odmah kaze "seku' ona je onako pogleda i kaze "kad te nece onda nece"... ja se nasmejem i pitam "a vi imate sinove", ona kaze "ne, mm ne moze da ima dece"... i sta covek da joj kaze...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 2038
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
31.10.2014 14:41:13   
branki*
wiv,zab...e te za njen komentar mnogo.ti ces da dobijes svoju bebicu i to je jedino bitnouser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 2039
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
31.10.2014 14:42:28   
Sanjalica1980
Srculence nadam se da ce te to brzo proci user posted image

Wiv,samo ti pajki. Treba da se odmaras a za bilo kakve komentare bas te briga.

Moja svekrva je mislila da ovo nece biti nasa deca jer je vto. Lupaju ljudi. Samo cool user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 2040
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
31.10.2014 14:47:39   
glukica
ja mislim da su ljudi toliko glupi i neobrazovani sto se tice mnogo stvari,pa lupaju gluposti! Mene je jedna "drugarica" tako dok nisam ostala u drugom stanju,stalno kao "sazaljevala" jer imam policisticne jajnike,i nikako jadna nije mogla da ukapira tu moju straasnu bolest user posted image ja nisam ciklus imala jako dugo,vise od god dana..ali sam zato prvi ciklus kad je stigao uz ciljane odnose,odmah zatrudnela..ta ista persona vec 2 god pokusava da zatrudni i nista..a ima savrsene cikluse..jer ljudi kapiraju da samo to moze biti problem ciklusi.. user posted image

(odgovor članu Sanjalica1980)
Direktna veza do poruke: 2041
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
31.10.2014 15:15:39   
eca89

IZVORNA PORUKA: wivern

Mod to mi je najbolja drugarica user posted image znam ja sta cu sve cuti i od koga. Pa ja i ne krijem za vto niti cu, ponosna sam sto sam uspela..ali od nje stvarno nisam ocekivala. Ili sam ja budala?


Wiv, nemoj se stresirati zbog takvh komentara, bitno je da ces ti uskoro da držis svog bebaca, jedino jest malo cudno, ako kazes da ti je najbolja drugaricauser posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 2042
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
31.10.2014 15:28:33   
vonavoj

IZVORNA PORUKA: Sanjalica1980

Srculence nadam se da ce te to brzo proci user posted image

Wiv,samo ti pajki. Treba da se odmaras a za bilo kakve komentare bas te briga.

Moja svekrva je mislila da ovo nece biti nasa deca jer je vto. Lupaju ljudi. Samo cool user posted image


vrhunac!!
lela,cekamo izvestaj od dr..i nadam se da ce ti pomoci!

(odgovor članu Sanjalica1980)
Direktna veza do poruke: 2043
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
31.10.2014 15:31:45   
Maslacak15
wiv,
kao prvo probaj da se ne nerviras. Kao drugo kad sve prodje i kad budes imala zivaca posto je u pitanju tvoja najbolja drugarica ja bi joj otvoreno rekla. Mozda nije razmisljala sta zapravo prica, ljudska glupost je neunistiva, ali bas zato sto je tvoja najbolja drugarica i sto je verovatno bila upucena u ceo proces- trebalo je bolje da zna.
Puno te pozdravljam user posted image

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 2044
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
31.10.2014 15:57:53   
wivern
Maslacak user posted image sto je najgore ja njoj tolerisem ispade i od kiretaze prosle godine, posle uspesne vto imala sam BO po drugi put i morala na kiretazu. I tad se izlupetala svakakvih gluposti i ja sam precutala jer neki ljudi to ne razumeju niti mozda i treba da razumeju. Ona nje bila upucena ni u sta.niti se interesovala niti sam se ja trudila da je obavestavam jer ne zelim nikoga opterecivati svojim problemima ako oni sami ne zele da se interesuju. Pravo da ti kazem, nemam zelju vise nista ni da pricam sa njom, mislim da smo se potpuno razisle.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 2045
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
31.10.2014 15:58:43   
serpica
Wiv ne opterecuj se glupostima,ako je najbolja drugarica verovatno je vec shvatila da je pogresila,a ko sto neko rece tek ces da se naslusas gluposti..
Maslacak samo da te jakooo user posted image i pitam neces li mozda negde na odmor oko Nove godine? user posted image trebaces mi tad ako bog da,a imam i nekih 200 min gratis fiksne telefonije za inostranstvo user posted image
Inace mi je i dalje muka i to vise popodne nego ujutru,stomak mi se izduo ( mada nije ni stigo da splasne user posted image ) samo nesto jedem u nadi da ce mi biti manje muka.
Polako pocinjem da spremam devojcice za noc vestica user posted image kad zavrsim ubacicu slike

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 2046
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
31.10.2014 16:04:25   
wivern
E Serpi, meni je za muku jedino palilo da otkrivam koje mi namirnice bas smetaju i njih sam izbacivala iz upotrebe. Najvecu gorusicu i muku sam iala od mlecnih proizvoda i crvenog povrca.
Probaj mozda ti upali

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 2047
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
31.10.2014 16:10:27   
serpica
ne jedem nista mlecno i ne pijem mleko user posted image a crveno povrce,pa nisam ni to jela...ma tako je meni uvek bilo,ponekad pomogne nesto ali generalno nema mi pomoci,dobra stvar je sto ne povracam cesto kao sa Tomom,do sad samo 2,3 puta,ali mi je konstantno muka....ma i neka je samo nek sve bude dobro

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 2048
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
31.10.2014 17:42:38   
anita
Svratila da vidim da li se javljala Lela?
Ali nje nema, sta li je uradila kod doktora.

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 2049
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
31.10.2014 18:40:10   
lelaigor
Ali, meni nije jasno kako može VTO beba da im ne bude prava, pa beba je *ebem mu lebac! I da je usvojena, čovek je! Strašno...
Bila sam kod dr, rekla mi je: "Primiću Vas ali ne mogu da Vam pomognem pošto ste trudni. Ne mogu da Vam dam ni lekove, ni struju, ni vežbe, niti da radimo rendgen..." I tako. Kaže da sam slučaj za ortopeda a ne fizijatra. Pregledala me je, rastavila me od života, ispomerala mi sve kosti, jedva sam se vratila kući. Kaže mi da sam matora za trudnoću!!!user posted image I da imam neko okoštavanje karlice i i otiću mi karlični zglobovi ili kosti, ne znam...ništa je nisam shvatila. Rekla je da moram da mirujem kući i da preživim nekako 2 meseca, možda paracetamol da pijem ako mi dozvoli moja dr. I da se ne brinem za porođaj, porodiće oni mene kako tako, daće mi lekove za bolove ili će me na carski. I da, to kad je rekla da sam matora, pitala je koliko imam godina, ja kažem 28, i ona kao a kad punim 29, rekoh u februaru..."Pa, eto, kod Vas je krenulo malo ranije, u 29. godini počinje okoštavanje karličnih kostiju." Ja, žene, prvi put čujem za to. U ponedeljak ću zvati da zakažem kod mog lekara opšte prakse, pa da idem da uzmem uput za ortopeda, pa ću tamo, pa ne znam. MAjke mi, ne znam šta ću. Danas sam kad sam se vraćala, plakala nasred ulice od bolova, koliko nisam mogla da hodam.

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 2050
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  80 81 [82] 83 84   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  80 81 [82] 83 84   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here