|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  58 59 [60] 61 62   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razvod braka
16.8.2015 23:51:04   
Rivana

IZVORNA PORUKA: Bekolino 25

Rivana gde je tvoja porodjajna prica ne mogu da je nadjem


Rivana: Moja porođajna priča

Evo link ne znam da li ce otvoriti

(odgovor članu Bekolino 25)
Direktna veza do poruke: 1476
   RE: Razvod braka
16.8.2015 23:58:08   
lanajana
user posted image to je jos gore, kad sumnjas barem se pripremas na to, a ovako... To je strasno, treba i detetu da objasnis. Kakouser posted image Treba to izdrzati. To se moze svima desiti, ali mislim da bi svaka zena doobroo razmislila i retko koja se na to odluci zbog drugog muskarca, a muskarci su bas egoisti, sebicnjaci... Ma, u zadnje vreme sve tako neke price cujem u okruzenju, misljenje o njima mi polako prelazi u veliki minususer posted image

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 1477
   RE: Razvod braka
17.8.2015 0:02:50   
Rivana

IZVORNA PORUKA: lanajana

user posted image to je jos gore, kad sumnjas barem se pripremas na to, a ovako... To je strasno, treba i detetu da objasnis. Kakouser posted image Treba to izdrzati. To se moze svima desiti, ali mislim da bi svaka zena doobroo razmislila i retko koja se na to odluci zbog drugog muskarca, a muskarci su bas egoisti, sebicnjaci... Ma, u zadnje vreme sve tako neke price cujem u okruzenju, misljenje o njima mi polako prelazi u veliki minususer posted image

On je pobegao od obaveza i problema. Ostavio nas sa kreditom za stan, dugovima.....i da ne nabrajam sta sve. Gospodin je presao tamo gde nece morati da brine o rati za stan o tome da li je stigla crvena opomena za struju, strasno je sve to a jos strasnije sto sam godinama zivela sa nekim koga nisam ni poznavala ocigledno.
A on dobro zna da Luka ima probleme i da vec neko vreme idemo kod psihologa i da su mu i skolu odlozili, sve to dobro zna i jos dodatno je napravio sada problem sa svojim glupostima.

(odgovor članu lanajana)
Direktna veza do poruke: 1478
   RE: Razvod braka
17.8.2015 0:08:41   
lanajana
I najgore je sto to ne mozes da promenis. "Gospodin" je tako odlucio i sad svi ispastaju. I rodjenom detetu okrene ledja, bez problema ode. Uzas! Imas li nekoga da ti pomogne oko svega? Od njega pomoc ne verujem da ces imatiuser posted image

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 1479
   RE: Razvod braka
17.8.2015 0:13:49   
Rivana

IZVORNA PORUKA: lanajana

I najgore je sto to ne mozes da promenis. "Gospodin" je tako odlucio i sad svi ispastaju. I rodjenom detetu okrene ledja, bez problema ode. Uzas! Imas li nekoga da ti pomogne oko svega? Od njega pomoc ne verujem da ces imatiuser posted image

Ma od njega pomoci nema. Mama mi dosta pomaze. U zadnje vreme bio je nervozan oko svega valjda se lomio sta ce i kako, pa se izvice na Luku zbog gluposti neke. Cak ga je istukao sa patikom pa se mali upisko od straha, tu smo se bas posvadjali. Tako da ko zna kakav bi nam zivot bio da je ostao, jer pocelo je sve da mu smeta a najvise mi.

(odgovor članu lanajana)
Direktna veza do poruke: 1480
   RE: Razvod braka
17.8.2015 0:14:09   
Bekolino 25
Na zalost ne mogu da je otvorim.Drzi se zeno bice bolje sve ce se to srediti

(odgovor članu lanajana)
Direktna veza do poruke: 1481
   RE: Razvod braka
17.8.2015 0:15:46   
Rivana

IZVORNA PORUKA: Bekolino 25

Na zalost ne mogu da je otvorim.Drzi se zeno bice bolje sve ce se to srediti

Kad ukucas ovde u pretrazivacu porodjane price moja je na drugoj strani tako ces naci lakse

(odgovor članu Bekolino 25)
Direktna veza do poruke: 1482
   RE: Razvod braka
17.8.2015 0:17:32   
lanajana
Bekolino, ukucaj u gornjem desnom uglu, u pretrazivacu: rivana porodjajna prica

(odgovor članu Bekolino 25)
Direktna veza do poruke: 1483
   RE: Razvod braka
17.8.2015 0:22:55   
lanajana
Rivana, znas za onu: ko zna zasto je to dobro. Samo sto ti to sada ne znaci nista, mozda tek kad prodje dosta vremena. Treba to odbolovati. Svi kazu: procice, ti si jaka... I svi su u pravu, ali ne znaju svi kako je prezivljavati to. Za to treba puno vremena i puno suzauser posted image

(odgovor članu lanajana)
Direktna veza do poruke: 1484
   RE: Razvod braka
17.8.2015 0:30:04   
Rivana

IZVORNA PORUKA: lanajana

Rivana, znas za onu: ko zna zasto je to dobro. Samo sto ti to sada ne znaci nista, mozda tek kad prodje dosta vremena. Treba to odbolovati. Svi kazu: procice, ti si jaka... I svi su u pravu, ali ne znaju svi kako je prezivljavati to. Za to treba puno vremena i puno suzauser posted image

Sve prolazi ali treba vremena, sto kazes ko zna zasto je to dobro....

(odgovor članu lanajana)
Direktna veza do poruke: 1485
   RE: Razvod braka
17.8.2015 0:31:48   
lanajana
user posted image

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 1486
   RE: Razvod braka
17.8.2015 0:53:37   
Bekolino 25
Rivana nasla i setila se da sam je citala vec ...Ceka tebe nesto lepo i veliko u zivotu borac si ti

(odgovor članu lanajana)
Direktna veza do poruke: 1487
   RE: Razvod braka
17.8.2015 10:42:16   
Rivana

IZVORNA PORUKA: Bekolino 25

Rivana nasla i setila se da sam je citala vec ...Ceka tebe nesto lepo i veliko u zivotu borac si ti

iskreno se nadam samo ne znam kad ce....jer vec sam umorna od losih stvari, jako umorna

(odgovor članu Bekolino 25)
Direktna veza do poruke: 1488
   RE: Razvod braka
17.8.2015 11:26:58   
branki*

IZVORNA PORUKA: Rivana


IZVORNA PORUKA: lanajana

I najgore je sto to ne mozes da promenis. "Gospodin" je tako odlucio i sad svi ispastaju. I rodjenom detetu okrene ledja, bez problema ode. Uzas! Imas li nekoga da ti pomogne oko svega? Od njega pomoc ne verujem da ces imatiuser posted image

Ma od njega pomoci nema. Mama mi dosta pomaze. U zadnje vreme bio je nervozan oko svega valjda se lomio sta ce i kako, pa se izvice na Luku zbog gluposti neke. Cak ga je istukao sa patikom pa se mali upisko od straha, tu smo se bas posvadjali. Tako da ko zna kakav bi nam zivot bio da je ostao, jer pocelo je sve da mu smeta a najvise mi.

Uh,kako me je ovo pogodilo,bas sam se iznervirala.
Necu njega da komentarisem,svako nek nosi teret svojih odluka.
Budi jaka koliko mozes da budes svom detetu nasmejana i da mozes da mu se posvetis.isplaci se ovde,isplaci se prijateljici i majci,a za njega budi jaka i stalozena.sad je tesko,ali sve prodje.samo napred guraj i ne daj da te pregaze.grlim te puno!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 1489
   RE: Razvod braka
17.8.2015 18:25:43   
Buba Mira
Čitam ovo sa Rivanom i baš sam se rastužila. Draga ženo, držim ti fige da što pre preguraš tu bolnu fazu i da što brže stigneš do faze u kojoj zahvaljuješ pogrešnom čoveku što je napustio tvoj život. user posted image
I razmišljala sam da li da napišem ovo, i eto, hoću: muškarci su govnari. Zašto?
Zato što mi koleginica, mlada, lepa i slobodna devojka priča kako se registrovala na neki sajt za upoznavanje. I startuje je neki tip, sve super, konverzacija, kapiranje. Dopisuju se opušteno. I posle nekog vremena joj kaže lik kako je sveže oženjen i da čekaju bebu. Ova moja u šoku, kao, šta bre, pa jesi ti lud... a on opušteno kaže da to njemu nije problem, da mogu da se viđaju jer je njegova ženica ubedjena da on nju obožava. Kao, ide s njom svuda, titra joj, zavide joj drugarice kako je divan i za druge on živi idilu. A on kreše sa strane šta stigne. Pa ti vidi, ima likova koji su toliko spremni na sve da je to strašno. user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1490
   RE: Razvod braka
18.8.2015 0:40:42   
wivern
Rivana, ne znamo se ali mi je žao što ti se to dešava. Žao mi je svih onih koji moraju da prođu kroz razvod. Ponajviše dece. Ja sam dete razvedenih roditelja, koji su dosta godina proveli prepucavajuci se preko nas dve. Ne ulazim u to ko je kriv a ko nije, ja kao dete to nisam trebala ni da slušam jer sam posle svega toga izrasla kao veliki rpotivnik braka.
Iz onoga što si napisala sam shvatila da to baš nije bilo odjednom, da se menjao neko vreme, počeo i dee da tuče..
Najbolje u svemu je što je izabrao da ode i da te ostavi da živiš svoj život. Ne treba ti neko ko te ne voli koliko god ti njega volela. Život je samo jedan i uživaj u njemu, ne traći ga na pogrešne ljude.

Ovo sad nema veze sa Rivaninim razvodom ali ne mogu da generalizujem sve muškarce da su gov*a. Ima nas raznih i žena i muškaraca.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 1491
   RE: Razvod braka
18.8.2015 0:50:26   
Ivanka 75
Rivana user posted image
Smatraj njegov odlazak svojom velikom pobedom! Sada si slobodna zena koja moze da zivi onako kako zeli, da ti dusa ima mir, da zadovoljis sebe sitnicama, da udovoljis sebi i najdrazima.
Smatraj da su ti sada otvorena vrata za jedan novi zivot, pocetak ce biti trnovit ali bice bolje.
Ono jutro kada se probudis i ne pomislis na svoju proslost je kraj ovog perioda tuge i bola. Sve se to prezivi, jaka si, to znas.
Mene je oduvek bio strah da cu naleteti na nekoga ko je isti kao moj otac - zenskaros.
Bog me imao u vidu kad mi je odabrao muza a ja ga prihvatila.
Nisu svi muskarci g***a, nego u svakom zitu ima kukolja, i neki od njih se, na zalost zalepe za nase zivote.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1492
   RE: Razvod braka
18.8.2015 8:04:11   
Buba Mira
Nisu svi loši, ne shvatajte me toliko bukvalno. Ali oni koji su loši, loši su za medalju. Pomeraju granice. To zaključujem ovih dana, kako čujem ovo ili ono.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1493
   RE: Razvod braka
18.8.2015 8:12:06   
Trcosava
Bubo - svaki, ali svaki je u jednom trenutku user posted image

Rivana, rezmišljam se da li da pišem ili ne. Hvala Bogu da je otišao i sad ćeš imati mir, kao i tvoje dete. Glavu gore

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 1494
   RE: Razvod braka
18.8.2015 8:19:45   
Buba Mira
Ju, pa naravno. Ona koja kaže da joj je uvek, ali uvek med i mleko - laže. Mojeg sam htela x puta da seckam na komade, ali kao što neko mudar jednom reče, u odnosu na razne prolive, moj(e) user posted image je super user posted image

< Poruku je uredio Buba Mira -- 18.8.2015 8:22:03 >

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1495
   RE: Razvod braka
18.8.2015 8:28:00   
Buba Mira
Šalim se malo, naravno. Da se ne ponavljam - ja sam uvek mišljenja da nam loši ljudi čine uslugu kad odu, makar odlazili na najbolniji način. Neka ga, nek ide. Napravio je mesta za nekog boljeg.

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 1496
   RE: Razvod braka
18.8.2015 8:31:30   
Ivanka 75
Dobro je kad losi ljudi sami odluce da odu, tesko je oterati one koji piste korenje a zagorcavaju zivot.
Malo grmi, malo seva ali opet grane sunce.

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 1497
   RE: Razvod braka
18.8.2015 9:03:16   
wivern

IZVORNA PORUKA: Buba Mira

Ona koja kaže da joj je uvek, ali uvek med i mleko - laže. Mojeg sam htela x puta da seckam na komade

Slažem se.
Iza zatvorenih vrata niko ne zna šta se tačno dešava osim aktera.
Bubo ja sam bila šokirana skoro nekim ženama, i ne nije u pitanju prevara postoje i mnogo gore stvari koje mogu da se urade. Tako da je kod mene za sada mrtva trka, user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 1498
   RE: Razvod braka
18.8.2015 10:00:11   
Buba Mira
O ženama ne smem, tek tu sam u neverici za razne stvari. Ali majku mu, nije mi jasan taj kosmos, kako uvek spoji gada i dobricu, nikad skota i skota pa da udari junak na junaka dok se ne satru medjusobno?

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1499
   RE: Razvod braka
18.8.2015 10:16:13   
wivern

IZVORNA PORUKA: Buba Mira

O ženama ne smem, tek tu sam u neverici za razne stvari. Ali majku mu, nije mi jasan taj kosmos, kako uvek spoji gada i dobricu, nikad skota i skota pa da udari junak na junaka dok se ne satru medjusobno?

user posted image E to bih volela videti user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 1500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  58 59 [60] 61 62   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  58 59 [60] 61 62   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here