|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  59 60 [61] 62 63   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razvod braka
18.8.2015 22:51:32   
Rivana

IZVORNA PORUKA: Buba Mira

O ženama ne smem, tek tu sam u neverici za razne stvari. Ali majku mu, nije mi jasan taj kosmos, kako uvek spoji gada i dobricu, nikad skota i skota pa da udari junak na junaka dok se ne satru medjusobno?

E i ja bih to volela videti.

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 1501
   RE: Razvod braka
18.8.2015 22:53:51   
Rivana

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Bubo - svaki, ali svaki je u jednom trenutku user posted image

Rivana, rezmišljam se da li da pišem ili ne. Hvala Bogu da je otišao i sad ćeš imati mir, kao i tvoje dete. Glavu gore

Da to si u pravu bar cemo imati mir. On i onako nije bio zainteresovan za porodicu.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1502
   RE: Razvod braka
18.8.2015 23:22:04   
moja ciklama

IZVORNA PORUKA: wivern

Iz onoga što si napisala sam shvatila da to baš nije bilo odjednom, da se menjao neko vreme, počeo i dee da tuče..
Najbolje u svemu je što je izabrao da ode i da te ostavi da živiš svoj život. Ne treba ti neko ko te ne voli koliko god ti njega volela. Život je samo jedan i uživaj u njemu, ne traći ga na pogrešne ljude.


user posted image

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1503
   RE: Razvod braka
18.8.2015 23:57:20   
Rivana

IZVORNA PORUKA: moja ciklama


IZVORNA PORUKA: wivern

Iz onoga što si napisala sam shvatila da to baš nije bilo odjednom, da se menjao neko vreme, počeo i dee da tuče..
Najbolje u svemu je što je izabrao da ode i da te ostavi da živiš svoj život. Ne treba ti neko ko te ne voli koliko god ti njega volela. Život je samo jedan i uživaj u njemu, ne traći ga na pogrešne ljude.


user posted image



Da ko da mu je dete krivo sto je on nervozan. Sto sedi na dve stolice pa ne zna gde da krene.

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 1504
   RE: Razvod braka
19.8.2015 0:00:10   
Bekolino 25
Rivana jel ti poznajes tu zenu jesi mu nekada proveravala poruke mail kako je tako dobro krio?

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 1505
   RE: Razvod braka
19.8.2015 11:33:29   
Rivana

IZVORNA PORUKA: Bekolino 25

Rivana jel ti poznajes tu zenu jesi mu nekada proveravala poruke mail kako je tako dobro krio?

Ne poznajem je. Mada sam iy nekih izvora saznala da je starija zena koja ima stan i koja mu kupuje garderobu. Strasno postao muska sponrusa. Platila mu i registraciju kola. Znaci ja ne verujem sa kim sam zivela.

(odgovor članu Bekolino 25)
Direktna veza do poruke: 1506
   RE: Razvod braka
19.8.2015 11:40:03   
Bekolino 25
Za male stvari se prodao

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 1507
   RE: Razvod braka
21.8.2015 1:11:08   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: Rivana


IZVORNA PORUKA: Bekolino 25

Rivana jel ti poznajes tu zenu jesi mu nekada proveravala poruke mail kako je tako dobro krio?

Ne poznajem je. Mada sam iy nekih izvora saznala da je starija zena koja ima stan i koja mu kupuje garderobu. Strasno postao muska sponrusa. Platila mu i registraciju kola. Znaci ja ne verujem sa kim sam zivela.

Srećan mu put! A ti si se spasila user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 1508
   RE: Razvod braka
6.9.2015 12:04:58   
Anoniman
Devojke, mislim da znam odgovor na pitanje al' ajd da budem sigurna - u kojim se jedino slučajevima maloletno dete poverava ocu? Ako sam recimo ja zaposlena, normalna i zdrava a dete više privrženo meni, da li postoji neka caka na koju otac može da dobije dete?

Sve je ok, da znate, nisam neka anonimna diskutabilna, raspitujem se zbog neke priče na poslu pa me zanima, a anonimna sam da se ne istripuju ljudi koji me znaju user posted image

(odgovor članu choopa choops)
  Direktna veza do poruke: 1509
   RE: Razvod braka
6.9.2015 12:36:20   
jess021
Ja koliko znam, dete do 7 godina, obavezno pripada majci, sem ako ona nije narkoman, alkoholicar ili psihicki bolesnik.
Mislim da nakon navrsenih 7 godina sud odredjuje kome ce pripasti zavisno od ostalih okolnosti.
Cini mi se da je tako.

< Poruku je uredio jess021 -- 6.9.2015 12:37:28 >


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1510
   RE: Razvod braka
6.9.2015 12:39:09   
wivern
Mislim da može da pripadne ocu ako dotični ima "djavoljeg" advokata tj advokata koji sarađuje sa sudijom i koji svaki slučaj koji zastupa dobije. U prevodu dete pripadne ocu. Ovako, za ovo što si napisala mislim da su teške šanse da otac dobije dete.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1511
   RE: Razvod braka
6.9.2015 12:39:15   
Anoniman
Hvala puno. Tako sam i ja rekla, tj tako se i meni čini. Dete ide mami osim ako je bolesna moralno, psihički ili zavisnik.

(odgovor članu jess021)
  Direktna veza do poruke: 1512
   RE: Razvod braka
21.9.2015 15:44:04   
Anoniman
Ja sam druga Anonimna. Dogo sam razmišljala kome bi starateljstvo pripalo i onda am shvatila da uglavnom majke dobiju starateljstvo. Očevi uglavnom ne plaćaju alimentaciju i često sud nema načina da ih " natera" to je moj primer , busao se da će on da brine i na kraju ja radin sve a on kad hoće uzme dete za viken , kad neće ne uzme pa meni ostane da objašnjevam što se nije pojavio

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 1513
   RE: Razvod braka
16.11.2015 0:18:38   
Leptiric123
Rivana ja sam sad ovo sve citala,kao.i tvoju porodjajnu pricu...

Zelim ti srecu sad kada si se oslobodila stoke,iz svega vidim da si veoma jaka zena i ne sumnjam da ces se snaci i bez njega...A o njemu suvisno je diskutvati,ne zasluzuje ni slovo.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1514
   RE: Razvod braka
9.12.2015 23:08:38   
Rivana

IZVORNA PORUKA: Leptiric123

Rivana ja sam sad ovo sve citala,kao.i tvoju porodjajnu pricu...

Zelim ti srecu sad kada si se oslobodila stoke,iz svega vidim da si veoma jaka zena i ne sumnjam da ces se snaci i bez njega...A o njemu suvisno je diskutvati,ne zasluzuje ni slovo.

Hvala ti user posted image

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 1515
   RE: Razvod braka
18.1.2016 17:36:10   
Buba Mira
Da se javim, kao motivator. user posted image
Razvela sam se zvanično 16.11., za 10 minuta, sporazumno.
Žene, sve vi koje niste srećne, koje mislite da ne možete, ne umete, da je strašno biti samohrana majka, da ljudi osuđuju, reći ću vam - u pravu ste, ali samo do pola. Mir koji dobijate prekidanjem života kojim niste zadovoljne je nešto neprocenjivo.
Ja sam živa, ja se smejem. I mom detetu ne fali ama baš ništa. user posted image
Nemojte trpeti nikoga i ništa. Naravno, dajte sve od sebe da popravite stanje, ali ako vidite da je nepopravljivo - izaberite bolji život.
Ja jesam i to mi je najbolja odluka u životu! user posted image

Ljubim vas sve i samo hrabro, ako nekome treba bilo kakva info ili šta god na ovu temu - tu sam. user posted image

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 1516
   RE: Razvod braka
18.1.2016 18:19:39   
wivern
Bubo user posted image samo napred

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 1517
   RE: Razvod braka
10.3.2016 19:40:08   
srculence25
Drage moje nije me bilo neko vreme ,neke me se mozda i secaju.Nalazim se pred razvodom braka,detetu pre 3 dana pravili rodjendan i krstenje i eto kroz samo 3 dana puklo je sve u roku od 10 min.Sad me on ucenjuje za dete da ce on dobiti staratekljstvo jer je zaposlen a ja sam nula.Zanima me koja su moja prava kao majka deteta od godinu dana?user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1518
   RE: Razvod braka
10.3.2016 19:43:18   
eca89
O, srculence draga, pa šta bi? U šoku sam, ja se u to ne razumijem, baš mi je žaouser posted image !

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 1519
   RE: Razvod braka
10.3.2016 19:45:48   
emicaa
Srculence mnogo mi je žao zbog tebe,ja mislim da dijete pripada tebi ali javiće se sigurno neko ko se više razumije u to.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 1520
   RE: Razvod braka
10.3.2016 19:47:56   
pipi_coco
Srculence ja te se sjecam user posted image

Ja znam koja su prava u BIH, ali za RSrbiju nisam sigurna, mada mislim da nema baš previše razlika tu.
Uglavnom to što je on zaposlen a ti nisi nije uopšte presudno da on dobije starateljstvo nad djetetom ne brini, to te on samo plaši s tim.

U BIH muž cak ni ne može podnjeti tužbu za razvod braka do djetetove 3. godine, a majka može, eh ako je ovdje zakonodavac vodio racuna o pravima majke tako malog djetta sigurna sam da i u Srbiji sigurno imaš više prava nego što ti on servira i ubjedjuje te da nemaš.

Valjda ce se javiti neko ko ti može više pomoci u vezi ove teme.......cuvaj se, nedaj da te plaši, proguglaj porodicni zakon, rasoitaj se u centru za socijalni rad ili nešto.

_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 1521
   RE: Razvod braka
10.3.2016 19:50:21   
mali_mis
Srculence user posted image
Nek tm to ucenjivanje obesi macku o rep. Tipican muski seruser posted image
Dete uvek pripada majci, osim kad je majka narkoman, alkoholicarka... Ucenjuje te samo da te uplasi.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1522
   RE: Razvod braka
10.3.2016 20:37:09   
Maraj
Srculence i ja te se secam. Videh u drugoj temi da te udario. Mislim da ako ga prijavis , male su sanse da dete pripadne nasilniku.
Sta se desilo u ta tri dana? , ok ako ne zelis da pricas user posted image

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 1523
   RE: Razvod braka
10.3.2016 20:42:08   
Mala Elena
user posted image Takodje mislim da pripada majci... bas mi je zao. Jel te prvi put udario ? Sta se dogodilo ?

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1524
   RE: Razvod braka
10.3.2016 20:55:36   
branki*
Srculence,dete pripada tebi,a on je duzan da daje alimentaciju od plate ,a mozda cak i neko izdrzavanje tebi jer si nezaposleno lice.
Mnogo mi je zao,mnogo.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  59 60 [61] 62 63   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  59 60 [61] 62 63   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here