|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  60 61 [62] 63 64   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razvod braka
10.3.2016 21:08:23   
zece
Moja majka kaze deca ako vi nesto necini vrata su vi uvek otvorena niste nikoga duzni da trpite i ona je prezivela jedan razvod zivela je so mnogo losih ljudi i zato tako kaze srculence imas podrsku od nas ako imas kucu iako je on zaposlen ti bi trebalo da dobijes dete ali ipak pitaj zato advokat koji su tvoji prava

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 1526
   RE: Razvod braka
10.3.2016 22:25:13   
vikiveki
Ma da imaš samo neki dokaz da te je udario dok si držala dete u ruci,ne bi ga oprao ni Dunav ni Sava,dete ide tebi.Srculence budi jaka

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 1527
   RE: Razvod braka
11.3.2016 8:29:48   
vonavoj

IZVORNA PORUKA: srculence25

Drage moje nije me bilo neko vreme ,neke me se mozda i secaju.Nalazim se pred razvodom braka,detetu pre 3 dana pravili rodjendan i krstenje i eto kroz samo 3 dana puklo je sve u roku od 10 min.Sad me on ucenjuje za dete da ce on dobiti staratekljstvo jer je zaposlen a ja sam nula.Zanima me koja su moja prava kao majka deteta od godinu dana?user posted image

u bre srculence,gledala sam slike na fb,sve je delovalo ok! Sta se desilo??
zasto su muskarci takve stokeuser posted image

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 1528
   RE: Razvod braka
11.3.2016 8:48:23   
Modessty
srculence draga dete ostaje kod tebe bez obzira da li si zaposlena ili ne. Nadam se da ćeš biti pametna i ti prva zatražiti razvod braka i navesti kao razlog fizičko maltretiranje. To da li ti imaš ili nemaš posao nije osnov da dete bude dodeljeno ocu. Jedino ako si psihički bolesnik ili fizički ne možeš o detetu da se staraš. Jedino što može da se desi je da on plaća veće izdržavanje za dete. Da li si ga prijavila policiji za maltretiranje? Reci da se plašiš i da ti preti.
I samo hrabro napred! Ne dozvoli mu da ti upropasti život! Ljubim te! budi hrabra!!!user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1529
   RE: Razvod braka
11.3.2016 17:37:37   
vocicana
Jako me je pogodila prica Srculenceta, nisam nista komentarisala, ali sada moram.
Ako imas bilo kakav podliv ogrebotinu ili nesto javi se u hitnu da se napravi zapisnik i povrede zapisu i opisu, taj izvestaj je sudski dokument. Ukoliko nije bilo ranije takvih ispada sa njegove strane, nije ti policija dolazila na vrata za prijavu narusavanja javnog reda i mira, nije ni vazno, trebace ti nekakav dokument medicinski da se na sudu zastitis. To ja znam iz svog posla.
Dete svakako ide tebi, on ce placati alimentaciju, dogovoricete se kako ce on da dete vidja, imaces borbu ali sa detetom ostaje majka.
On definitivno ima srednje tezak do tezak anksiozni poremecaj i ne kontrolise svoj bes i frustracije vec ih iskaljuje na tebi, nije ga stid s obzirom da si drzala detence u rukama. Zato cim je sada ruku podigao, tu se nece zaustaviti.
Drzim ti pesnice da prodjes najbolje i obavezno ces se javiti centru za socijalni rad, gde ces svoja prava znati i nemoj se brinuti.
user posted image user posted image

< Poruku je uredio vocicana -- 11.3.2016 17:39:20 >


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 1530
   RE: Razvod braka
11.3.2016 17:46:27   
aleksandrici
Ja sam razvedena žena.Kroz pakao sam prošla da bi omogućila i deci i sebi sve ono što sada imama.Naravno ostavio me zbog druge žene,oženio se,prešao kod nje da živi i ima malo dete anaša deca imaju po 20 i 14 godina.Lako je rćo prijavi ga !Toliko suza,bola,čekanja,plakanja je praćen razvod.I što je najgore još uvek nisam skroz razvedena.Stalno slušam o njemu "tata,tata"

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1531
   RE: Razvod braka
11.3.2016 18:11:48   
wivern
Srculence mislim da dete ide tebi, jedino ako on nadje i plati nkog sega-mega advokata.
Ne znam ni sto mu se javljas. Ignorisi ga bre, a ako ti dodje na kucu zovi miliciju.
On ce nastaviti psihicki da te maltretira ako mu to dopustis tj ako mu se budes javljala.
I kao sto su ti zene vec rekle obavezno ga prijavi za zlostavljanje i uznemiravanje.


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 1532
   RE: Razvod braka
11.3.2016 21:47:50   
vikiveki
Sa muškarcima se nikad nezna kada će pokazati svoju drugu stranu ,pogotovo se počnu menjati kada dobiju dete,neki od njih se promene u pozitivnom smislu a neki u negativnom

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1533
   RE: Razvod braka
12.3.2016 13:37:20   
srculence25
Hvala vam drage hvala vam svima user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 1534
   RE: Razvod braka
12.3.2016 13:45:22   
vikiveki
user posted image drži se srculence...ima dosta nas koji smo prolazili kroz sličnu situaciju,da bi ti bilo bolje sutra danas se moraš malo namučiti.Samo budi istrajna i ne popuštaj,bori se za sebe i svoje čedo

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 1535
   RE: Razvod braka
13.3.2016 8:10:33   
vocicana
Svakog dana ulazim na temu da procitam d ali si se javila, budi dobro, svi mislimo na tebei ako bilo sta mozemo a uvek hocemo,samo se javi.
user posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 1536
   RE: Razvod braka
15.3.2016 11:49:50   
srculence25
I dalje sam kod mojih i oni mi polako idu na zivce...Mi smo progovorili dosao je da popricamo.I dalje me drzi bes i ljutnja nisam popustala.On se opravdava time da mu se sve po malo nakupilo i prelomilo na meni.IZvinuo se...rekao da razmislim jer jednom kraj je zauvek.Kod nas sud i sudije cesto se menjaju upravo zbog korupcije a on ima dobrog advokata spremnog ako dodje do toga.
U jednom trenutku piopustim budem kukavica i bi da se vratim i zaboravim na sve a sad druge strane koliko dana bi bilo bolje.Sad sam u jos vecoj dilemi sreca u nesreci imam pozitivan test user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1537
   RE: Razvod braka
15.3.2016 12:00:39   
emicaa
Srculence ako poustiš jedom popustićeš uvijek a on ako je udario jednom udariće opet.Ne znam,ti najbolje znaš šta da radiš sa svojim životom.Mi smo tu da te posavjetujemo a odluka je samo tvoja.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 1538
   RE: Razvod braka
15.3.2016 12:06:09   
vonavoj
Cek,srculence,trudna si? Kad kazes pozitivan test? Joj,ne bila ti u kozi...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1539
   RE: Razvod braka
15.3.2016 12:16:11   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: emicaa

Srculence ako poustiš jedom popustićeš uvijek a on ako je udario jednom udariće opet.Ne znam,ti najbolje znaš šta da radiš sa svojim životom.Mi smo tu da te posavjetujemo a odluka je samo tvoja.

Sve se slažem, a ovo podebljano naglašavam.

Mada, kako u svakom žitu ima kukolja, tako uvek ima i suprotno.
Sadašnji muž moje drugarice je ''udario'' jednom, gadno se posvađali i tad prekinuli. To je bilo dok su još bili u vezi. A ona njega ludo volela. Planirala čak i svadbu sa drugim i na kraju mu se ipak vrati (posle jedno 3 godine) koliko znam, od tad je ni jednom nije udario.

Ali da se razumemo, ne postoji samo fizičko nasilje.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1540
   RE: Razvod braka
15.3.2016 12:18:03   
Maraj
Joh srculence jesi li to trudna? Ne znam sta da ti kazem.... bas zeznuto... ne vidim razlog da tako pukne zbog ne sredjene kuce
Pa i meni ko bomba da je pala u stanu od kad sam dobila dete....
Ne znam kako da te posavetujem. Imam utisak da sta god da kazem-pogresicu. Vodi samo racuna o sebi i detetu , mislilm i na ono koje tek treba da se rodi.
Verujem da su ti se i tvoji popeli na glavu....

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1541
   RE: Razvod braka
15.3.2016 12:18:34   
IvanaSK RR
Ne znam sta reci...Ja ne bih mogla sa covekom koji me je udario opet ziveti...Jos ako jeste trudnoca...Treba da razmisljam da li ce me izlemati trudnu,jer se nije libio toga dok mi je dete bilo u rukama...Nezgodno je i sa roditeljima,sigurno...I sa svim tim pricama o advokatima i sudijama...Ti najbolje znas,mi mozemo samo pricati sta bi ili ne bi,ali nismo u tvojoj kozi.Ja ti zelim svu srecu ovog sveta.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1542
   RE: Razvod braka
15.3.2016 12:23:18   
Sanjalicaaa
Razmisli dobro. Kazu kad jednom udari, a zena oprosti, nece prestati. Deca idu tebi kakvog god advokata imao. Izaberi najbolje za sebe i decu.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1543
   RE: Razvod braka
15.3.2016 12:30:48   
vonavoj
Ne znam sta bih rekla,pametno...sama znas kakav je covek,zivis sa njim. Nezgodno je sto ti ni kod tvojih nece biti dobro,ako se vec sad svadjate,bitna ti je podrska roditelja. Dobro razmisli.
I ako se vratis,uvek ces se vracati na udarac..a mozda te i nikad nece udariti...eto,tacno ne znam sta bih ti rekla..

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1544
   RE: Razvod braka
15.3.2016 12:34:04   
Mala Elena
Bas je.nezgodna situacija ako si trudna...sigurno zelis da do toga ne dodje ponovo i da odgajate decu zajedno. Kako ti vidis sebe u buducnosti? Jedino pozitivno je sto je rekao izvini a opet ima jedna izreka-
Baci casu na pod . Jel se slomila?
Jeste.
Reci joj izvini.
Izvini.
Jel se sastavila???

< Poruku je uredio Mala Elena -- 15.3.2016 12:35:11 >

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1545
   RE: Razvod braka
15.3.2016 12:39:51   
aleksandrici
Da,lao je reći "razvedi ".Kažem to iz iskustva.Ja sam razvedena i trebalo mi je 5 godina da odlučim da odem od njega.Ali znam samo jedno,kad sam jednom donela tu odluku onda je ona konačna.Nemojte pitati kako mi je bilo.I onih 5 godina dok sam bila u kući kod njega a i posle kad sam otišla.Deca mala,brige,suze,neprospavane noći.Onaj ko nije prosao kroz ovaj pakao i ne može znati.Kad bih morala ponovo da prođem kroz sve to,verujte ne bih izdržala.Istraumirana deca,ja u depresiji,plata mala,kriza,ja ne znam da li mi nešto išlo na ruku.Uz sve to razboli se sin,pukne mu slepo crevo,od brige,nervoze,moralo negde da izađe.Nikome ne bih preporučila da prođe kroz taj pakao.Međutim ja sad živim u svom stanu,doduše na kredit,ali svi imamo kredite...Sad živim kao kraljica i ne bih moj život menjala i moju slobodu nizašta na svetu.Radim puno,i privatno i državno,pišem forume,imam svoj blog,angažobana sam na sve strane ali znate i same da je zarada minimalna.Ali borim se,pozivnost i lepe misli donose sreću.Na kraju dobije svako ono što zasluži.Samo morate biti strpljive i borbene.Hrabrima i sreća pomaže.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1546
   RE: Razvod braka
15.3.2016 13:02:17   
vocicana
Sve razumem, a ti si Srculence trudna? Jao, ...
Ako bi ikada podigao ruku ponovo, otisla bi bez reci i vise ga ni u kucu ne biprimila ni pod kakvim izgovorom, sa druge strane ima njih koji ne podignu ruku nikada vise, ima onih koji ni ne prestaju da zlostavljaju. Ima situacija gde ce se on zapitati, ako mu je lom smetao a ne stizes i razumem da ne stizes , ako ne sa jednim kako ces sa dva? Moze da se desi promena, ali ako bude gore imaces dva deteta, bices u jos goroj buli. A opet kazem, mac sa dve ostrice, mozda se sve promeni u tvoju korist.
On ne zna za trudnocu?

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 1547
   RE: Razvod braka
15.3.2016 13:37:53   
eca89
Joj, srculence situacija je baš nezgodnauser posted image ! Žao mi je što to prolaziš, ne znam šta da ti kažem, ipak ti znaš, kao što Von reče ti živiš sa njim.
Jedan veliki user posted image user posted image !

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1548
   RE: Razvod braka
15.3.2016 14:01:17   
BubaBubica
Srculence razumem te najbolje, jer sam prošla kroz sve sa mojim mužem. Isto nerazumevanje, pa udarce, odlazak kod mojih gde je bio još gori pakao, u jednom trenutku su mi podrška u drugom trenutku sam im napor, tata alkoholičar, pa pretnje muža da će mi oduzeti dete jer imaju vezu sa sudijom, inat... Ali od toga zavisi više faktora, zbog čega se to desilo, da li si i ranije osećala da više nije to to i bilo je problema ili se odjednom desilo. Kod mm je ključno bio alkohol. Ima već neko vreme kako je batalio i ako mi veruješ od tada nemamo nijedan jedini problem, nijednu prepirku a kamoli svađu. Sada čekamo treće dete i sve je u redu. Trebalo je da progutam sve što sam prošla što mi nimalo nije lako, još imam noćne more iako je prošlo već puno vremena od tog haosa. Ako i dođe kod vas do razvoda, pogotovo što te je udario nema šanse da dobije dete. Nećete biti ni prvi ni poslednji ali opet radi dece, ako zaista misliš da neće više da se ponovi probajte još jednom ali pod uslovom ako se još jednom ponovi to, nema više nazad. Treba samo naći razlog zašto se tako poneo pa da se proba to rešiti, nema skupilo mu se pa mu je puklo tako što je iskalio bes na tebi. Nešto tu drugo ne štima.

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 1549
   RE: Razvod braka
15.3.2016 14:11:39   
vikiveki
Srculence odluka je ipak tvoja,ti znaš kako se on ranije ponašao i da li je bilo svađa i ranije...u svakom slučaju prvo dobro razmisli pre nego što bilo šta drugo uradiš.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 1550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  60 61 [62] 63 64   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  60 61 [62] 63 64   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here