|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: GRABLJIVICE :0
22.3.2012 8:18:07   
Olga75
e , vis ja se nisam oglasavala od kako sam shvatila da sam starija teta u srednjim godinama user posted image
i ne izgledam bolje nego kad sam bila mlada ali me sad bas briga user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: GRABLJIVICE :0
22.3.2012 9:15:14   
Ognjenka
Olga, generacijo dodji da te user posted image

_____________________________

Mame, radjajte deci sestre, jer sestre postaju tetke, a tetke su najlepsi, nezamenljivi dar svakom detinjstvu.
Dusko Radovic

-Tetka, ja te VOLIM! 5. 2. 2013.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: GRABLJIVICE :0
24.3.2012 23:07:05   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Olga RR

e , vis ja se nisam oglasavala od kako sam shvatila da sam starija teta u srednjim godinama user posted image
i ne izgledam bolje nego kad sam bila mlada ali me sad bas briga user posted image


mnogo si mi gotivna user posted image


(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 78
   RE: GRABLJIVICE :0
25.3.2012 1:37:35   
Sanchy
Sto se mene tice ako mu se neka vise dopada siroko mu polje..prosla me ta ljubomora i posesivnost,izgledam bolje nego u dvadeset_im ,najiskrenije, tako da zivot je suvise kratak da bih se nervirala ponovo u ovom svom zivotu...u dvadeset_im sam imala sedmogodisnju vezu tacnije od 18 d0 25 koja je pukla najstrasnije i ako smo bili pred vencanjem i tad sam se tako nervirala oko tih nasrtljivih i kojekakvih ali valjda sa godinama shvatis da ne vredi nervirati se,treba biti hladnokrvan to vise utice na muskarce nego ljubomora i vise ih veze i naravno voditi racuna o sebi,ne zapustiti se jer kao sto ja ne volim zapustene muskarce ni oni ne vole suprotno koliko god se kleli u ljubav i sta ti ja znam...eto..moje skromno misljenjeuser posted image

< Poruku je uredio Sanchy -- 25.3.2012 1:38:23 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: GRABLJIVICE :0
22.10.2016 13:00:37   
wivern

IZVORNA PORUKA: Sanchy

Sto se mene tice ako mu se neka vise dopada siroko mu polje..prosla me ta ljubomora i posesivnost,izgledam bolje nego u dvadeset_im ,najiskrenije, tako da zivot je suvise kratak da bih se nervirala ponovo u ovom svom zivotu...


Jedino sto bih ja dodala je da ne izgledam bolj enego u dvadesetim, ali izgledam zadovoljnije. Svesna sam svojih mana i vrlina.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: GRABLJIVICE :0
22.10.2016 16:57:21   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: Olga75

i ne izgledam bolje nego kad sam bila mlada ali me sad bas briga user posted image


user posted image Olgo bre fališ na RR!

Elem, te stvari treba da rješava muškarac, a ne da se ja čupam sa nekim ženskicama oko njega. Ne pada mi na pamet. Široko ti polje junače, ako te neka može obrlatit tako lako. user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: GRABLJIVICE :0
22.10.2016 17:03:33   
Buba Mira
Jao baš vam 'fala što kopate ove teme dok sam na poslu, umrla bi' od dosade. user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: GRABLJIVICE :0
22.10.2016 17:21:39   
mali_mis
Gde su te grabljivice? Imam jednog na poklon user posted image Bez vracanja, molim user posted image

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: GRABLJIVICE :0
22.10.2016 18:05:02   
IvanaSK RR
Hahaha, misu, poklanjas user posted image
Ja imam problem sa jednom osobom koja stalno cima mog muza oko bilo cega, zasto joj ne radi kljuc, lampa......Smara na telefonu po pola sata... Ne opterećujem se mnogo, srećan mu put, ako hoce da ide. Zasmeta mi u nekim trenucima kad sam mrtva umorna, drugima moze pomoc oko bilo cega, a za mene umor...

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: GRABLJIVICE :0
22.10.2016 19:52:02   
Khaleesi
U bre Ivana pa ta je opasnauser posted image trazi znanjeuser posted image i umesnoat

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: GRABLJIVICE :0
22.10.2016 20:06:46   
IvanaSK RR
Muz mi u početku rekao da izmisljam, ali posle dešavanja kaze da sam verovatno u pravuuser posted image
Mislim, svasta nešto je tu, ali ne bih bas da pisem ovako javno :)

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: GRABLJIVICE :0
22.10.2016 20:23:06   
Khaleesi
Kad god mislis da neceg ima koliko god neverovatno da izgleda, mrvicu uzmi za ozbiljnouser posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: GRABLJIVICE :0
22.10.2016 20:44:28   
Anck Su Nmaun
Imala sam jednu takvu do skoro u okruzenju, ima svog mm a non stop je cimala mog user posted image
Pa non stop se nesto mota oko njega, pa na nekom veselju ne odvaaaja se od mog muza....
Mislim ne razumem... al odselila se daleko joj lepa kuca user posted image

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: GRABLJIVICE :0
22.10.2016 21:48:40   
Maraj
Pa ja to stvarno ne razumem....
ne bi mi bilo svejedno naravno. Svi znamo da je najgore biti ostavljen , al najlakse je napisati "idi , daleko ti lepa kuca"
Ja nisam imala tih scena. Nadam se i da ih necu imati.. A te zene ne razumem
Ja ne bi bila nikad jedna od njih

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: GRABLJIVICE :0
22.10.2016 22:00:48   
suzi kju
Nisam ni ja imala sličnih situacija, što ne znaci da neću, nikad se ne zna.
A za te takve žene nemam komentar.
Ono što ne želiš da neko učini tebi, nemoj ni ti činiti drugima.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: GRABLJIVICE :0
22.10.2016 23:52:04   
wivern

IZVORNA PORUKA: Maraj

Pa ja to stvarno ne razumem....
ne bi mi bilo svejedno naravno. Svi znamo da je najgore biti ostavljen , al najlakse je napisati "idi , daleko ti lepa kuca"


Zasto najlakse?

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: GRABLJIVICE :0
23.10.2016 1:04:03   
Khaleesi
Ja sam jednom imala situaciju na nekoj proslavi gde je neka stara prijateljica od pre 10 godina koja zivi u inostranstvu bla bla i sve nesto mora sa mm da prica te ovako te nasamo kako se okrenem ona tu.
Tu smo to resili mm i ja i sada se zna sta je sta a sta nije... Ma daj ne volim to ...user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: GRABLJIVICE :0
27.10.2016 18:33:29   
mali_mis
Niko da se javi na moje poklanjanje, pih al ste neke user posted image
Kanda cu morati na male oglase da ponudim user posted image

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: GRABLJIVICE :0
27.10.2016 18:37:45   
emicaa
Mm ne salijecu zene nego muskarci,ako odemo negdje u prodavnicu i meni nesto treba uvjek se stvori neki oko njega da se mota,meni se i ne obraca user posted image
Misu hvala ti na ponudi ali meni ovaj dosta,da je u uniformi pa da razmislim user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: GRABLJIVICE :0
27.10.2016 18:39:45   
mali_mis
E jbg nije u uniformi user posted image Al nije problem, skarabudzim mu neku uniformu ocas posla user posted image
I na mm su se jedno vreme lepili muskarcici, a na mene ljubomorisali, uopste mi nije bilo dosadno, a on je odlepljivao sto je meni smesno.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: GRABLJIVICE :0
27.10.2016 18:46:11   
isidora88
Moj je u uniformi ali ga ne dam user posted image
Nisam imala takve osobe oko sebe, nadam se da ni necu

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: GRABLJIVICE :0
27.10.2016 18:49:46   
IvanaSK RR
Evo, ja cu mog uniformisanog da pozajmim, makar znam da kod drrugarkiuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: GRABLJIVICE :0
27.10.2016 21:44:26   
suzi kju
I moj je uniformisan al ja ga ne dam, sebično od mene al ne dam ni na zajam user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: GRABLJIVICE :0
27.10.2016 21:50:27   
Maraj

IZVORNA PORUKA: wivern RR


IZVORNA PORUKA: Maraj

Pa ja to stvarno ne razumem....
ne bi mi bilo svejedno naravno. Svi znamo da je najgore biti ostavljen , al najlakse je napisati "idi , daleko ti lepa kuca"


Zasto najlakse?


pa zato sto koliko vidim iz prethodnih postova , zene pisu , "idi , siroko ti polje" , pa "evo imam ja jednog".... hocu da kazem da sve mi zene "lako napisemo to" a kada se stvarno to i desi , ne verujem da bi to tek tako oberucke prihvatile.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: GRABLJIVICE :0
27.10.2016 21:59:00   
mali_mis
Maraj, evo, ja bih prihvatila. Ionako znas da ne zivimo zajedno, da se vidimo kad dodje jednom mesecno, znaci nema zajednickog zivota, osim sto imamo zajednicko dete, za koje vrlo cesto moram da ga podsecam. Ostalo vec spada u neku drugu temu, o tome cu pisati kad mi dodje, sad mi se ne da.
Znaci meni bi najlakse i najlepse bilo da ga ugrabi neka, pa da im lepo pozelim srecu.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Brak
pahuljce91

Sa koliko godina ste stupili u brak?

Manje od 18 (4%)

18-21 (16%)

22-25 (28%)

26-29 (33%)

Sa 30 i vise (20%)


Ukupan broj glasova: 502

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here