|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  66 67 [68] 69 70   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razvod braka
11.12.2016 13:29:54   
Veselimaslacak
Tesko jeste ali da se ide dalje mora!
Ja bih volela da imam divnu porodicu jos dece i normalnog pazljivog muskarca pored sebe. Ako se desi desilo se... ako ne... imam svoje divno malo dete!
On i dalje pise gluposti i pokusava da me "urazumi" jer ja sam naravno kriva. Ali eto ja se necu nikada "urazumiti" Bitno je da je on razuman 😂😉
Hvala svima!!!
P.s. upravo okitih jelku sa mojim bebanom :)

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1676
   RE: Razvod braka
11.12.2016 16:25:38   
wivern
Najlakse je tako, svaliti krivicu na drugoga.
Bas te briga, ti imas svoj zivot i sebi si najvaznija. Ostali te nezanimaju.
Uzivajte ti i beban user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Veselimaslacak)
Direktna veza do poruke: 1677
   RE: Razvod braka
11.12.2016 17:01:58   
isidora88
Time sto te krivi za sve samo pokazuje da nije covek sa kojim treba da budes, bolje sto je pokazao svoje lice ovako rano. Uzivajte u novogodisnjoj caroliji, od nove godije sve ce biti boljeuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1678
   RE: Razvod braka
11.12.2016 17:06:45   
Maraj
Maslacak , uzivaj sa detetom user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1679
   RE: Razvod braka
17.12.2016 20:05:42   
Veselimaslacak
Hvala vam svima! Divne ste. A i sve ste u pravu. Nije dosao da vidi dete vec 3 nedelje. Dete puni prekosutra 5 meseci a ja mogu na prste izbrojati koliko ga je on nosio u rukama. Tuga, jada, cemer.
Slabije i pita kako je dete niti ga to zanima
Visi na drustvenim mrezama, i gaji dve tarantule! Drage moje evo ja ne znam, kao da sam sisala vesla a uopste nisam glupa. Samo me taj covek jednostavno "namamio" na sve, pricao da me voli i sve... a sad kad su dosle obaveze, odricanja i odgovornosti zbog bebe nestao je.
Katastrofa.
Uzivam sa svojom bebom. Imam teskih dana moram priznati i skoro svako vece placem. Ali procice i taj period i bicu samo jaca i jedna sposobna i zadovoljna zena i majka. I ponosna na svoje dete i sebe.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1680
   RE: Razvod braka
17.12.2016 20:15:23   
branki*
Maslacak,pricam ti kao sebi sto bih,kratak je ovaj zivot da ga trosis na budale,prodju godine brzo,ne daj ih,ne daj ni jedan sekund svog zivota,gldaj da se radujes,da se smejes,ko hoce sa tobom,ok,ko nece,neeka ide,ti i tvoje dete idete dalje,bice jos radosti i srece i sunca,veruj mi!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Veselimaslacak)
Direktna veza do poruke: 1681
   RE: Razvod braka
17.12.2016 20:37:29   
Anck Su Nmaun
Potpisujem Branki svaka ti je zlatna!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1682
   RE: Razvod braka
17.12.2016 21:59:22   
Veselimaslacak
Mislim da cu veoma tesko sada verovati ljudima. Jer ako sam nekome verovala, verovala sam njemu.user posted image user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1683
   RE: Razvod braka
17.12.2016 22:26:02   
Maraj
Maslacak user posted image bas mi je zao sto te to snaslo... al znas i sama da ce se on kad tad pojaviti da vidi dete...za dve , tri , pet, deset godina.... jednostavno , neki muskarci se uplase obaveza. Verujem da ti je tesko. I meni je nekad i ako zivim sa muzem. ... branki je skroz upravu. Jedan je zivot. Preboli. Gledaj sebe i svoje dete.

(odgovor članu Veselimaslacak)
Direktna veza do poruke: 1684
   RE: Razvod braka
17.12.2016 22:32:56   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Veselimaslacak

Hvala vam svima! Divne ste. A i sve ste u pravu. Nije dosao da vidi dete vec 3 nedelje. Dete puni prekosutra 5 meseci a ja mogu na prste izbrojati koliko ga je on nosio u rukama. Tuga, jada, cemer.
Slabije i pita kako je dete niti ga to zanima
Visi na drustvenim mrezama, i gaji dve tarantule! Drage moje evo ja ne znam, kao da sam sisala vesla a uopste nisam glupa. Samo me taj covek jednostavno "namamio" na sve, pricao da me voli i sve... a sad kad su dosle obaveze, odricanja i odgovornosti zbog bebe nestao je.
Katastrofa.
Uzivam sa svojom bebom. Imam teskih dana moram priznati i skoro svako vece placem. Ali procice i taj period i bicu samo jaca i jedna sposobna i zadovoljna zena i majka. I ponosna na svoje dete i sebe.




Maslačak, tvoja priča mi je gotovo identična priči moje dobre drugarice iz detinjstva, sa kojom sam se baš danas videla. Često to pomislim kada čitam tvoje postove. A ni ona nje nimalo glupa. I to nema veze sa pameću, znaš već.

Njen dečak sada ima 4,5 godine, lep i jako pametan jedan dečkonja, dosta svoj i samostalan, pomalo tvrdoglav, ali ipak maza, iako on to ne bi priznao ni na mukama user posted image . A moja drugarica je lafica, gura ona i za sebe i za tog tatu koji se pojavi 2 put godišnje, kada njemu odgovara. Trebaće ti snage, ali može se. Meni je njen sin jedan od najvaspitanijih mališana koje znam.


< Poruku je uredio dunja RR -- 17.12.2016 22:38:04 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Veselimaslacak)
Direktna veza do poruke: 1685
   RE: Razvod braka
18.12.2016 8:20:52   
Veselimaslacak
Bravo za drugaricu :) svaka cast!!!
Meni je fascinantno to njegovo ponasanje... on je zeleo dete vise nego ja i jedva je cekao da ostanem trudna a kad sam ostala trudna bio je najsrecniji na svetu da je skakao po kuci
I fascinantno mi je da svu krivicu i sve sto se desava svaljuje na mene. To samo pokazuje da se ne samo uplasio vec i da je veoma sitan covek. Mene vise sve to boli nego sama cinjenica da sam samohrana majka. Jer znam kako je on to sve zeleo i kako smo sve to zeleli zajedno. Ali ocigledno kod mene je to bilo pravo a kod njega neka faza
Pa se sad predomislio. Ipak su to obaveze
Hajde da sam ja forsirala dete i brak itd.. pa da se on uplasio, nije bio siguran do kraja itd.
Ne vredi, ljudi se menjaju ocigledno.
Ili nije bio iskren uopste prema meni...
U svakom slucaju veoma sam se razocarala jer mogla sam da dam ruku u vatru zbog njega koliko sam mu verovala.
user posted image
Bice bolje!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1686
   RE: Razvod braka
27.2.2017 13:42:52   
Mala Elena
Za pocetak, ne razvodim se ja vec moja bliska osoba pa imam par pitanja ako neko moze da pomogne user posted image
Zena je majka dvoje dece(8 i 6 god). Dugo trpi njegovo ponasanje "momka" koji izlazi , izlazi sa devojcicama 15,16 god na vecere, ima vezice sa vise njih istovremeno. Decu je zapostavljao , povremeno su bili kod njegovih roditelja dok je ona radila ili po njegovom zahtevu. Posle svadja, ona je isterana iz te kuce gde su on i roditelji. Data joj je kuca na nekom placu koja se ne vodi na nju. Sada sve cesce trazi da deca budu kod njegovih. A ona trenutno radi kao bebisiterka, povremeno i nema dovoljno novca za njihovo izdrzavanje.
Takodje nema nikakvu pomoc sa strane ko bi decu pricuvao dok radi...
Finansijska situacija njenih roditelja je jako losa, zive u trosnoj kuci , bez osnovnih uslova...ne moze se tamo vratiti. A muz je sada zeli izbaciti iz te kuce na placu. Valjda je podneo tuzbu, a socijalna radnica joj rekla da bi bilo najbolje da nadje sebi stan dok oni ne izadju u procenu obe kuce .
Kako on moze nju da izbaci?! Kuca je pravljena dok su bili u braku i ona trudna..ne razumem user posted image
On radi kao neki gradjevinski preduzimac, znaci vodi se da ne radi.
Problem je sto sada trazi starateljstvo nad decom jer ona nema uslove da ih izdrzava.
Recite mi ako znate nesto da joj prenesem jer je u jako losoj situaciji, da ne kazem bezizlaznoj.user posted image

(odgovor članu Veselimaslacak)
Direktna veza do poruke: 1687
   RE: Razvod braka
27.2.2017 13:54:57   
mali_mis
On je izlazio sa klinkama od 15,16 godina user posted image Kakav idiot.
Nek kontaktira Autonomni zenski centar link ili Sigurna kuca.

Ako je kuca u kojoj su ziveli stecena u braku, to se smatra zajednickom imovinom, i deli se. Decu joj ne moze oduzeti osim ako ona nije narkomanka, alkoholicarka itd. Moze samo da preti, to svi rade, hronicno im je tako.


(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1688
   RE: Razvod braka
27.2.2017 14:00:30   
mati
Ja mislim da decu moze da uzme, ako dokaze da je podobniji i da majka nema uslova za njihovo izdrzavanje. Da bar ima pomoc njenih bilo bi lakse...
Mozda kad bi nasla neki stancic blizu svojih, da joj se nadju za decu, a da ona nadje neki posao.

< Poruku je uredio mati -- 27.2.2017 14:08:55 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 1689
   RE: Razvod braka
27.2.2017 14:40:28   
Mala Elena
Ona sada radi nesto privremeno, nije prijavljena i za male pare..
Jedno dete joj ide u skolu, drugo ce na jesen u predskolsko, tako da ce ona nadam se, moci da nadje neki bolji posao i iskombinuje smene da bi mogla da ih kupi. Nema pomoc nazalost i zato joj je tesko, on trazi da se iseli sa tog placa a on ionako zivi na drugom, ne vidim zasto! Uzeo je i advokata a ona nema uslova da uzme... Svakako sam joj rekla da ceka da se zavrsi postupak jer se imovina deli. Svi znamo kako je tesko odgajiti decu a ona je tu imala najvise udela.
Mislim da treba da bude jaka i odlucna , da pokaze pred socijalnim radnicima da se ne boji, da pokaze da ima volju da zaradi za svoju decu i da ce uspeti. A bice tu i alimentacije i to ce joj olaksati...
Koliko je sada mesecna alimentacija, jel tu ima neka sema ili?

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1690
   RE: Razvod braka
27.2.2017 14:49:48   
mali_mis
Alimentacija ide po principu kako sud odredi, ali ima koliko moze da bude minimalni procenat.
A da potrazi besplatnu pravnu pomoc.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1691
   RE: Razvod braka
27.2.2017 15:16:42   
Mala Elena
Recicu joj...hvala mali misu, ovaj aut.zenski centar mi ne deluje lose.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 1692
   RE: Razvod braka
27.2.2017 15:35:20   
IvanaSK RR
ME, on nije zaposlen tako da ne znam koliku bi alimentaciju dobila. A da je zaposlen, mislim da je cifra oko 12 000 za jedno dete, ali nisam sigurna.
Ne moze da joj preti time da ih ona ne moze izdrzavati, jer po tome onda ne moze ni on.
Imovina koja je stecena u braku se deli na pola,ako se vodi na njemu. U slučaju da se vodi na nekog drugog, nista ne dobija.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1693
   RE: Razvod braka
27.2.2017 20:40:35   
Khaleesi
Mislim da je max iznos alimentacije oko 30 procenata mesecne zarade. Sud moze i manje da odredi ali ne vise od trecine plate...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1694
   RE: Razvod braka
27.2.2017 20:47:19   
mati
Ja imam par razvedenih prijateljica i vecina njih ne dobija alimentaciju. Sud odredi, ali otac ne isplacuje. Ne treba se oslanjati na to.
Jedine povoljnosti jesu neko umanjenje troskova, struje... kao sam9hranoj majci

< Poruku je uredio mati -- 27.2.2017 20:48:16 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 1695
   RE: Razvod braka
18.8.2017 17:31:20   
Veselimaslacak
Pozdrav svima!!!

Ja sam vam vec pisala, neki su vec i upuceni u moju pricu... sve su mi savetovale da se razvedem kada je doslo do toga, medjutim ja sam se vratila njemu sa detetom. Otisla od njega u septembru. Vratila se u martu. Sada sam tu gde jesam opet se vratili na staro. On naravno opet mene krivi za sve i moje ponasanje prema njemu je katastrofa. On mene ne maltretira fizicki, ali 12h je odsutan od kuce, radi (ne kazem nista za to) ali ima vrlo specifican posao sa stranim klijentom koji mu placa samo 8 sati rada. Ali on mu sve cini i ostaje i prekovremeno i uvek ima mnogoooo posla i ne stize i kasni... i uvek ostaje tako kasno. E sad da ne zalazim bas puno u detalje bicu kratka i jasna. Ja sam sama u roditeljstvu. Ja ne znam da li drugi muskarci tako ali on uopste se ne cima da ustaje nocu, da izvede dete, da radi nesto sa njim zajedno... ni jednom ga nije sam prosetao do sada od marta meseca... dete je sad bilo bolesno 6 dana, ja sam dezurala danonocno i sve sama sa temperaturom preko 39 sa 5... uglavnom mnogo se svadjamo poslednji mesec i on je meni saopstio da ne moze ovako i da je to def kraj. Ja sam i dalje u stanu jer moram da vidim dalje sta cu i kako cu. Moji su iz Kraljeva ja sam u Uzicu odakle je i on. Ja se ne bih vracala kod mojih u stan hocu da nekako pocnem "sama sa svojim detetom, novi pocetak"
imam posao koji radim preko interneta kao freelancer dizajn web stranica i mogu da zaradim pristojno...
Ne znam zasto se jos uvek neckam za sve i zasto mu se uvek vracam i pokolebam se. To definitivno nije ljubav kada on stalno prebacuje sve krivice na mene a ne vidi svoje greske. I na kraju mi se razvodimo jer sam ja sve upropastila....
Ja se vec godinu dana ne osecam "svojom" trebace mi dosta vremena da se oporavim psihicki...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1696
   RE: Razvod braka
18.8.2017 17:43:08   
Sanjica26 RR
Znas sta ti je ciniti ako nisi zadovoljna.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 18.8.2017 17:45:42 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Veselimaslacak)
Direktna veza do poruke: 1697
   RE: Razvod braka
18.8.2017 21:49:36   
Milena18
Veselimaslacak, ti si u svom postu lepo sve objasnila. Čini mi se da je i tebi jasno da nemate kuda dalje zajedno. Imaš posao, možeš da izdržavaš sebe i dete, pa polako, biće sve u redu. Bićeš zadovoljnija i ponovo svoja kad nastaviš sa svojim životom. Sada stagniraš, ili još gore - vraćaš se unazad, možda zbog nekog lažnog osećaja sigurnosti ili sećanja koja ti daju lažnu nadu da imate zajedničku budućnost zato što vam je nekada bilo dobro. Budi jaka za sebe i svoje dete i sve će doći na svoje mesto.

< Poruku je uredio Milena18 -- 18.8.2017 21:51:05 >

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1698
   RE: Razvod braka
19.8.2017 17:18:16   
vocicana
Veseli maslacku, lepo ti kaze Milena, definitivno ako si u poziciji da mozes da finansijski ispeglas sve, polako svedi racune i vidi kako ces polako. Bas sam tuzna kada procitam sve ovo

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1699
   RE: Razvod braka
19.8.2017 17:54:20   
krin 40
Ništa ne može na silu.Mora da se stavi tačka da bi se krenulo dalje.Evidentno ja sa ma šta ti nameravala on je već odlučio.

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  66 67 [68] 69 70   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  66 67 [68] 69 70   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here