|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  65 66 [67] 68 69   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razvod braka
1.11.2016 20:53:03   
Animsaj9
Tako je Maslacak , srecno i ne osvrci se ! I navrati u druge teme , da pricamo o svemu i svacemu

(odgovor članu Veselimaslacak)
Direktna veza do poruke: 1651
   RE: Razvod braka
1.11.2016 21:06:44   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: degu

Maslacak razumem zasto se tako osecas, mislis da dugujes detetu oca, ali nisi ti ta koja mu je to uskratila, vec je otac taj koga nije bilo briga ni za tebe ni za dete kad vam je bilo najpotrebnije. Verujem da mislis da vase dete zasluzuje sansu da ima oba roditelja, ali bolje je i da ima oca koji ga ponekad obilazu ako zeli, nego da zivi s njim, da ga zavolli najvise na svetu, pa da mu okrene sutra ledja i povredi ga, a ja iskreno verujem da ce pre ili kasnije tako biti. Bolje dete da zivi na miru s jednim roditeljom nego da zivi u svadji i stresu. Sta god da uradis razumem te, nije bas jednostavna situacija. Sta god bilo zelim ti puno srece!


Sve se slažem!

I da pridodam, da ste preslatki oboje (tek sad vidjeh sliku) i sigurna sam da vas uskoro tamo negdje čeka neko ko vas zaslužuje! Srećno!user posted image user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 1652
   RE: Razvod braka
6.11.2016 20:55:40   
Veselimaslacak
Drage moje,

Moj doticni suprug je definitivno zavrsio kod mene. Sve ste me lepo posavetovale. Nije dosao vec 10ak dana da vidi svoje dete a naravno i mene jer navodno je bolestan da se gusi nocima muce ga sinusi i sve mu se sliva
Trebalo je da dodje juce da vidi bebca. Medjutim nije spavao prethodne noci i jako je umoran i navodno ne moze da vozi tako neispavan
A onda sutradan ujutru stize mi poruka od moje kume koja zivi u Bg-u da ga je videla u knez mihajlovoj u Beogradu. Ja je pitam danas kada?! Ona kaze sinoc oko 7-8. Ja u soku! Meni je rekao da je bolestan. Da ne moze da vozi i da je umoran.
Sve sam mu naravno rekla a on je ostao zatecen. Samo je pricao ok. Ne znas ni sto sam bio u Bgu. Ok je nebitno itd. Nikakav konkretan razlog. U fazonu u redu je otkrila si me ajde sad iskuliraj.
Trebalo bi da dodje u utorak da potpisemo sporazumni. Toliko o tome...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 1653
   RE: Razvod braka
6.11.2016 21:36:44   
jess021
Samo glavu gore i misli na sebe i na dete!
Zelim ti svu srecu i da nadjes nekog ko te zasluzuje i ko ce te ceniti i voleti!

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Veselimaslacak)
Direktna veza do poruke: 1654
   RE: Razvod braka
6.11.2016 22:42:02   
wivern
Ne znam sta bih ti rekla osim da mislis prvo na sebe pa sve ostalo. Ti treba da budes zdrava, zadovoljna i srecna da bi to dete izraslo u pravog coveka. Radi samo ono sto ti prija i cini srecnom, sve ostalo eliminisi.
Zivot je samo jedan i nema vremena za negativne stvari i osobe

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1655
   RE: Razvod braka
6.11.2016 22:52:22   
dijana1*
Par puta sam pisala u ovoj temi i nekako su uvek moji saveti ili misljenje kako god bili porodica treba da se cuva i neguje, treba pruziti jos jednu sansu ali u tvom slucaju mogu reci misli na sebe i dete. Po ovome sto citam mozda ti je i bolje da sto manje vidja dete. Takav uzor ti uopste nije potreban. On se cak nije ni potrudio da te slaze i ubedjuje da to nije bio on. Nego ok uhvatila si me pa sta sad, ionako ces mi oprostiti kad tad. Fuj sto mi se gade tako samouvereni likovi a nema pas za sta da ga ugrizeuser posted image
Tebi zelim svu srecu ovog sveta, zasluzila si je u to sam sigurnauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1656
   RE: Razvod braka
8.11.2016 11:12:28   
Veselimaslacak
Samo da kazem svima koji su me podrzali...i posavetovali.. da smo potpisali sporazumni za razvod... i predali.. tako da prelomila sam. Tesko jeste mnogo. Ali kao i sve u zivotu.. i ovaj osecaj ce izbledeti. I on ce ostati samo otac mog deteta. Nista vise.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 1657
   RE: Razvod braka
8.11.2016 11:23:10   
degu
Drzi se draga user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Veselimaslacak)
Direktna veza do poruke: 1658
   RE: Razvod braka
8.11.2016 11:26:28   
emicaa
VM potpuno ispravnu odluku si donijela,samo naprijed

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 1659
   RE: Razvod braka
8.11.2016 11:28:47   
Anck Su Nmaun
Slazem se potpuno ispravno, vidis da mi nista nije sveto... nazalost user posted image
Takav covek ti ne treba!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1660
   RE: Razvod braka
8.11.2016 14:32:40   
choopa choops
Drži se! Sigurno je u početku najteže, ali i ja smatram da je to bila ispravna odluka. user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1661
   RE: Razvod braka
8.11.2016 16:32:23   
IvanaSK RR
Bices dobro, to je sigurno. Zelim ti svu sreću.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 1662
   RE: Razvod braka
8.11.2016 20:10:57   
Animsaj9
Mislim da si donela pravu odluku . Svu srecu ti zelim , i da se srecemo u veselijim temama!user posted image

_____________________________

...jer nisam u mogucnosti :P ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1663
   RE: Razvod braka
7.12.2016 21:13:51   
adelle
neka ti je sa srecom i ne daj se..samo jako i sigurno napred!

_____________________________

Obećanja su poput bebe koja plače u pozorištu – o njima se odmah treba pobrinuti.


(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 1664
   RE: Razvod braka
7.12.2016 22:10:56   
Sanjalicaaa
Ako stvari ne funkcionisu uvek sam za razvod. Sve najbolje ti zelim.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu adelle)
Direktna veza do poruke: 1665
   RE: Razvod braka
10.12.2016 2:26:47   
Veselimaslacak
Hvala vam svima za podrsku.
Potpisali smo sporazumni i rociste nam je 24og januara 2017.
Pricali smo do sada 1000 puta o svemu on i dalje vrti istu pricu kao pokvarena ploca. Da sam za sve ovo ja kriva. I uzrik svega sam ja
On nista nije pogresio. I zasto bi se on izvinjavao ili trudio ili nesto slicno?!
U soku sam pre svega da takve osobe postoje.
A ja se za sve hvatam kao davljenik za slamku... cim mi kaze da mu mnogo falimo ja se odmah ponadam ili nesto
.. ali ubrzo shvatim da nema spasa
Nikako u svojoj glavi ne mogu da presecem i da krenem dalje.
To je ono sto je najgore. Gledala sam ga bukvalno kao nesto najdivnije sto mi se desilo u zivotu. Eto kako se zivot promeni i ljudi....

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1666
   RE: Razvod braka
10.12.2016 5:20:11   
Anck Su Nmaun
Mogu samo reci da je on nula od coveka kad svaljuje svu krivicu na tebe...pihhh spasila si se draga. Da je vredeo kopao bi i rukama i nogama da odrzi porodicu.
Vreme leci sve...bice ti bolje bez njega.

(odgovor članu Veselimaslacak)
Direktna veza do poruke: 1667
   RE: Razvod braka
10.12.2016 9:43:12   
IvanaSK RR
Veselimaslacak, zavrsavaj to poglavlje svog života i kreni u nova, lepsa, a bice ih sigurno.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1668
   RE: Razvod braka
10.12.2016 10:19:59   
vocicana
Potpisujem Anck-in i Ivanin post. Izglavices u glavi kada prodje vreme, ipak je to bila porodica i nesto sto si mislila da je na mestu, imaces krize ali sa vremenom sve manje.
Budi jaka i grabi dalje!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1669
   RE: Razvod braka
10.12.2016 12:22:02   
isidora88
Nemoj da zalis za takvim covekom, nije vas vredan. On je na gubitku, a to ce shvatiti kad tad. Uzivaj u svom detetu i sve ce to doci na svojeuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1670
   RE: Razvod braka
10.12.2016 14:04:50   
Sanjalicaaa
Sve su devojke u pravu. Kad prodje neko vreme bice ti lakse.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1671
   RE: Razvod braka
10.12.2016 14:28:07   
emicaa
Pocetak nove Godine gledaj i kao novi pocetak za tebe i tvog andjela,a on neka ostane u proslosti gdje mu je i mjesto user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1672
   RE: Razvod braka
10.12.2016 21:02:52   
Khaleesi
Maslacak sve zene su u pravu.
Samo sa bebom grabi napred i raduj se zivotu...user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1673
   RE: Razvod braka
10.12.2016 21:21:10   
Animsaj9
devojke su sve napisale ! Samo napred !user posted image

_____________________________

...jer nisam u mogucnosti :P ...

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 1674
   RE: Razvod braka
10.12.2016 21:40:30   
Maraj
Maslacak....ne znam sta bi ti novo rekla. Jednostavno , moras dalje sama sa detetom. Zelim ti da uskoro nadjes pravo ljubav , a tog skota ne bi ni komentarisala...

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 1675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  65 66 [67] 68 69   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  65 66 [67] 68 69   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here