|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  64 65 [66] 67 68   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razvod braka
9.10.2016 1:49:07   
degu
Meni je jako žao zbog svega što si prošla. Sećam se svojih suza u trudnoći i posle porođaja,a nisam imala razloga za njih,samo su me hormoni urnisali, a ti si se borila i sa pravim problemima i sa hormonima i izborila. Onda kad si bila najosetljivija, bila si i najhrabrija i svaka čast na tome. Nigde nisi pogrešila,nemaš za čime da žališ. Spasila si se.On očigledno nije bio spreman ni za porodicu, ni za bebu, prosto vas ne prihvata u svoj svet,tj odbacio vas je. Da si ostala,bili biste predmet njegovog nezadovoljstva i sigurna sam da biste ispaštali i psihički i fizički od takvog čoveka. Prihvati da je tako trebalo da bude,daje njegova uloga u tvom životu bila samo da ti podari tog malog anđela i da se tu njegova svrha u vašem životu završava.Tako je trebalo da bude,da bi ti kasnije imala prilike da nađeš nekog ko će te stvarno voleti, nekog s kim ćeš se skrasiti. Ovaj čovek je samo prolazna stanica za tebe i samo onmože biti na gubitku jer nije u stanju da oseti roditeljsku ljubav, a s tim je mnogo toga propustio. Srećan rođendan i osmehna lice,raduj se,spasila se se budale!

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1626
   RE: Razvod braka
9.10.2016 9:49:06   
Veselimaslacak
Hvala svima od srca.
Pojela sam dosta torte i smejala se sa svojom porodicomuser posted image
Ali kad ostanem sama niko ne zna kako mi je tesko u dusi.
Vreme leci sve. Kazu... izlecice i ovo.
Sto se tice vidjanja deteta, moze da ga vidja kad god to sam mu rekla.
Najgore od svega je sto sam ja odlucila da se razvedem od njega. A srce govori drugacije... i jos uvek se nada
A neke stvari se ne mogu popraviti niti izbrisati. Jednom slomljena vaza nije ista ako se sastavi. I dalje se vide pukotine.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1627
   RE: Razvod braka
9.10.2016 13:34:03   
Veselimaslacak
user posted image

Hvala svima! Tesko jeste mnogo... ali evo nas zajedno i koliko toliko mama je radosna!

Docice bolji dani.

< Poruku je uredio wivern RR -- 9.10.2016 20:25:59 >

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1628
   RE: Razvod braka
9.10.2016 13:42:36   
Veselimaslacak
Nesto mi se istripovao internet... nisam ni videla da sam postavuka dva posta.
U svakom slucaju mnogo svima hvala na podrsci mnogo mi znaci.
Jos uvek sam slaba na tog coveka ali nadam se da cu vremenom biti jaca i da ce mi prosto biti svejedno kad ga vidim...
A za drugog muskarca.. ne znam sta da mislim, imam osecaj da cim cuju da imas dete da te zaobidju za 360 stepeni...

(odgovor članu Veselimaslacak)
Direktna veza do poruke: 1629
   RE: Razvod braka
9.10.2016 13:43:17   
degu
Doci ce, divni ste <3
A to sto nije bio uz tebe kad ti je bio najpotrebniji nek ti bude podsetnik na to kakav je covek i da vas ne zasluzuje.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Veselimaslacak)
Direktna veza do poruke: 1630
   RE: Razvod braka
31.10.2016 18:56:02   
Veselimaslacak
Nedavno sam vam pisala o mom suprugu koji je nezainteresovan za mene i nasu bebu od 3 meseca.
Vec dva meseca smo odvojeni. Tj ja sam kod mojih
I odlucili smo da se razvedemo. Cak je on vise potencirao sve to.
A onda kada je definitivno doslo do toga - posto je on iz Uzica a ja sam u Kraljevu... ja sam napisala sporazumni za razvod, dosao je i iznenada je zeleo da se pomirimo i da opet budemo svi zajedno kao porodica
Nakon svega... a napisala sam na prethodnoj stranici sta sam sve prosla sama. A on nije pitao ni kako sam.
Odlozili smo za sada razvod i kao dogovorili se da on dolazi jednom sedmicno da vidi mene i dete i da pokusamo da pricamo i da zblizimo odnose. Ne znam da li sam pogresila. Sta vi mislite da li treba da mu dam jos jednu sansu i koja su vasa misljenja i saveti uopste?
Hvala vam puno!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 1631
   RE: Razvod braka
31.10.2016 20:58:37   
Animsaj9
Maslacak ti najbolje znas , svako kroji svoju srecu .
Ja licno , nikad se ne bih vratila vise njemu .Vuk dlaku menja , ali cud nikad .Jednom prekinuto i kada se nastavi vise nije to to .
Naravno to je moje misljenje .
Mlada si , lepa , mozes da nadjes ljubav , mada je imas pored svoje bebe.To je vase zajednicko dete , i njegovo koliko i tvoje i treba da ga vidja , i da ucestvuje u njegovom odrastanju

(odgovor članu Veselimaslacak)
Direktna veza do poruke: 1632
   RE: Razvod braka
31.10.2016 21:08:01   
Anck Su Nmaun
Ne moze ti neko reci sta da uradis, jer niko to nije prosao sa njim nego ti. I ti znas vredi li ili ne!
Ono sto ti treba da resis je da li zelis takvu osobu pored sebe u zivotu? Videla si sta mozes da ocekujes od njega u zivotu user posted image ?

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 1633
   RE: Razvod braka
31.10.2016 21:12:02   
Khaleesi
Moje misljenje je kao i Anim... Ja se ne bih mirila posle onoga sto si pisala. On moze da se prividno promeni na bolje samo da bi sr vratila i da posle opet tera po starom. Veliki je korak sto si trazila razvod i odvojila se kod svojih. Imas bebu i to je najvaznije, da ste vas dve zajedno i da se volite. Ti sama najbolje znas.
Sve najboljeuser posted image

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 1634
   RE: Razvod braka
31.10.2016 21:12:23   
branki*
Joj,maslacku,ja ipak mislim da ne. nece se promeniti,mozda vrlo malo,ali u sustini ce biti slicno kao i pre.dva meseca si sama,prosla si krizni period,zasto bi se vracala na staro,a staro je bilo lose.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1635
   RE: Razvod braka
31.10.2016 21:54:58   
emicaa
maslacak kazu nikad ne citaj istu knjigu dva puta jer vec znas kakav joj je kraj... odluka je samo tvoja,dobro razmisli,misli prvo na sebe

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1636
   RE: Razvod braka
31.10.2016 22:23:01   
Buba Mira
Krenula sam da napišem "molim te, nemoj to da radiš", ali ajde da se pravimo da to nisam ni napisala, jer, eto, nemam prava da se mešam u tvoj život... ali.
Po meni, najveća greška je pokazati lošem čoveku da si spreman da mu pređeš preko svega.
Jednom kad pogaziš svoje dostojanstvo i poližeš sve što je on khm, khm, posle ti je džaba da glumiš "nikad više".
Niko ti više neće verovati. Veruj mi. Kad se jednom vratiš, biće "ma nije joj toliko loše s njim, čim se vratila". I sledeći put, kad bude još gori, više neće nikome biti ni bitno, više te niko neće shvatati ozbiljno, niko ti neće ni verovati, jer si ZNALA KAKAV JE a ipak si prešla preko svega. To ti je ko u onoj bajci kad dečak iz zezanja viče "vuk, vuk", i posle kad stvarno dođe vuk - više niko ne veruje.
Ja sam odlazila dva puta i dva puta se vraćala. Svaki put je bilo divno mesec dva. A onda tri puta gore.
Naravno, možda tvoj primer obori moju teoriju da vuk dlaku menja ali ćud nikada, mada sumnjam.
Do sada nikada nisam pročitala da je ovca koja se vratila vuku ostala nepojedena.
Srećno...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1637
   RE: Razvod braka
31.10.2016 22:50:50   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: Buba Mira

Krenula sam da napišem "molim te, nemoj to da radiš", ali ajde da se pravimo da to nisam ni napisala, jer, eto, nemam prava da se mešam u tvoj život... ali.
Po meni, najveća greška je pokazati lošem čoveku da si spreman da mu pređeš preko svega.
Jednom kad pogaziš svoje dostojanstvo i poližeš sve što je on khm, khm, posle ti je džaba da glumiš "nikad više".
Niko ti više neće verovati. Veruj mi. Kad se jednom vratiš, biće "ma nije joj toliko loše s njim, čim se vratila". I sledeći put, kad bude još gori, više neće nikome biti ni bitno, više te niko neće shvatati ozbiljno, niko ti neće ni verovati, jer si ZNALA KAKAV JE a ipak si prešla preko svega. To ti je ko u onoj bajci kad dečak iz zezanja viče "vuk, vuk", i posle kad stvarno dođe vuk - više niko ne veruje.
Ja sam odlazila dva puta i dva puta se vraćala. Svaki put je bilo divno mesec dva. A onda tri puta gore.
Naravno, možda tvoj primer obori moju teoriju da vuk dlaku menja ali ćud nikada, mada sumnjam.
Do sada nikada nisam pročitala da je ovca koja se vratila vuku ostala nepojedena.
Srećno...



Ovo je živa istina, prošla sam to sa jednom bliskom osobom, u pocetku mi je bilo zao, a poslije nisam imala ni snage ni volje da se trudim oko njenih "malo hoću, malo neću" da budem s njim,a ni da slušam priče o tome.

Moraš to da raspraviš u svojoj glavi...Nadam se da ćeš donijeti ispravnu odluku user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 1638
   RE: Razvod braka
1.11.2016 7:24:04   
isidora88
Slazem se sa bubomuser posted image


_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 1639
   RE: Razvod braka
1.11.2016 8:18:14   
Veselimaslacak
Hvala vam kao i uvek...
Mnogo ste mi pomogle.
Prihvatila bih varijantu pomirenja jedino da se vise ne vracamo u Uzice.
Nas dvoje smo se upoznali u Beogradu.. ja sam tamo radila i zivela
A onda sam ostala bez posla i u drugom stanju. Dogovorili smo se da dodjemo u Uzice i u nadi da ce nam i njegovi pomoci. Od njegovih nikakve vajde velike cak su i oni jako cudni plus su se i mesali.. a takodje smo morali da placamo stan i da trazi posao. Bili smo probali nije islo.
Sad kada sam mu rekla da mozda i mozemo da budemo porodica ali da razmisli o varijanti da se vratimo za Bg i pocnemo novi pocetak na drugom mestu on mi sada pominje finansije kako je Beograd skup i sve to. To stoji donekle ali... mislim da on ipak nece da mrdne dupe (da izvinete) iz Uzica

Rekla sam mu vec da dodje da potpisemo taj sporazumni i to je to
Mocice da vidja dete i morace da placa alimentaciju.
I ja duboko u sebi znam da je to ispravna odluka. A strah da cu biti samohrana majka je tu. Vremenom cu biti jaca. Mislim da ono sto te je unistilo nikako ne moze ponovo da te usreci

Nazalost.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1640
   RE: Razvod braka
1.11.2016 8:23:18   
isidora88
Mislim da si u pravu, lakse mu je u uzicu gde ne mora da brine o stanu i poslu jer ima tu roditelje, nego da ide u bg i da trazi posao. Nazalost on se verovatno nece promeniti jer mi ne deluje da se bori da vas usreci ili da stvori i i priusti nesto detetu...

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Veselimaslacak)
Direktna veza do poruke: 1641
   RE: Razvod braka
1.11.2016 8:34:42   
Veselimaslacak
Samo mi je mnogo ali mnogo zaon zato sto dete mora da ispasta a nije krivo ... ali smatram da je besmisleno ostati sa nekim u braku zbog deteta i da je to velika greska. Moze biti samo jos gore kada se roditelji ne slazu. Mi ne mozemo da se slozimo oko nekih sitnica a kamoli oko velikih stvari. A sto se tice ljubavi i svega... ja bih opet presla preko svega opet bih volela da pokusamo ispocetka valjda sam takva osoba...ali znate kad mi ne daje ni jedan razlog ma ni pola razloga da to uradim. Prosto ja vise tom coveki uopste ne verujem. A cim nema poverenja nema ni odnosa. Nema ni ljubavi. Nema nicega.user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1642
   RE: Razvod braka
1.11.2016 8:36:29   
IvanaSK RR
Drago mi je sto si, ipak, prelomila i rešila da zavrsis sa tim. Ne verujem da bi se on promenio i da bi vam bilo bolje.
Srecno!

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1643
   RE: Razvod braka
1.11.2016 8:48:42   
suzi kju
Maslačak ja ti želim sreću, i mislim da si donela ispravnu odluku.
Buba je najbolji post napisala. Uživaj sa detetom. Znam dosta samohranih majki, nije smak sveta, bolje samohrana majka nego da trpiš čitav život. Ljubi malenog i uživaj. A i mlada si, započećeš život sa nekim ko će te poštovati, ko će voleti i tebe i dete, i sva će se ta desiti kad se najmanje budeš nadala.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1644
   RE: Razvod braka
1.11.2016 9:57:24   
bubulence
Dete ne ispasta uz normalnu majku i u zdravom okruzenju. Ispastalo bi da ostanete zajedno a on se ponasa onako kako se ponasao. Ti si bas lepa zena, naci ces nekoga... Imas podrsku tvojih, znaci da im je talo do tebe i deteta... Sve ce doci na svoje...
Covej se ne moze promeniti u tim godinama, moze pokusati i to ce trajati mesec, dva, ali da se zaista promeni nema sanse. A ti sam razmisli da li zelis da zivis tako kako si zivela sa njim...

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1645
   RE: Razvod braka
1.11.2016 11:02:47   
Buba Mira
Draga moja, možda će ti zvučati besmisleno, ali samo treba da promeniš fokus.
Da prestaneš, ako možeš, da se osvrćeš u nazad, da gledaš šta je bilo i šta se može iz te tuge isčaprkati, već da prebaciš fokus na novo, na sutra, na lepo.
Biće ti teško, ali ta teskoba će trajati onoliko koliko joj ti dozvoliš.
Ujutru ustani, nasmej se, našminkaj, budi lepa životu i život će biti lep tebi. Fokus je na napred, na bolje. I biće ti tako. Videćeš.
A dete, dete će biti super. Malo je, pa će mu biti i lakše da prebrodi sve, samo ako si ti dobro. A bićeš. user posted image
Puno sreće ti želim!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1646
   RE: Razvod braka
1.11.2016 16:30:10   
Mariya

IZVORNA PORUKA: Veselimaslacak

Samo mi je mnogo ali mnogo zaon zato sto dete mora da ispasta a nije krivo ...


Jao,ovo mi tako bode oči!!
Zbog čega će to dete da ispašta? Što nema oca? Pa bolje da ga nema nego da ga ima takvog. Provela si neko vreme bez njega,videla si da možete bez njega,a vidiš i sama da se on ne trudi ništa oko vas,već samo gleda kako da njemu bude dobro. Mani ga se. Razvedi se i reci mu zbogom.

Moja majka,da je bila malo pametnija i da se nije fodinama zavaravala glupostima poput" promeniće se,biće bolje,to je samo sad uradio, pa nije on uvek takav,šta će ljudi reći ako se razvedem,kako će deca bez oca " i slične gluposti, detinjstva nas troje ne bi bila ružna i uništena a možda bi i ona još bila živa.
I mi bismo bili srećniji da smo rasli bez oca, nego što smo rasli uz njega.

(odgovor članu Veselimaslacak)
Direktna veza do poruke: 1647
   RE: Razvod braka
1.11.2016 17:16:02   
isidora88
Bravo Marya, bolje i da nema oca nego da ima nekog ko nije zainterespvan za dete i ko nije u stanju da ga izdrzava.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 1648
   RE: Razvod braka
1.11.2016 17:30:27   
degu
Maslacak razumem zasto se tako osecas, mislis da dugujes detetu oca, ali nisi ti ta koja mu je to uskratila, vec je otac taj koga nije bilo briga ni za tebe ni za dete kad vam je bilo najpotrebnije. Verujem da mislis da vase dete zasluzuje sansu da ima oba roditelja, ali bolje je i da ima oca koji ga ponekad obilazu ako zeli, nego da zivi s njim, da ga zavolli najvise na svetu, pa da mu okrene sutra ledja i povredi ga, a ja iskreno verujem da ce pre ili kasnije tako biti. Bolje dete da zivi na miru s jednim roditeljom nego da zivi u svadji i stresu. Sta god da uradis razumem te, nije bas jednostavna situacija. Sta god bilo zelim ti puno srece!

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 1649
   RE: Razvod braka
1.11.2016 20:44:50   
Veselimaslacak
Zelim da se zahvalim svima na ovakvim savetima... imam osecaj kao da me svi znate i da smo rod najrodjeniji :D mnogo ste mi pomogle. I mnogo me hrabrite. Necu se vracati na staro. Jednostavno ne zelim opet sebi da naskodim. Ja sam osoba koja uvek daje drugu sansu i pokusava da spasi sta se spasiti moze ali u ovoj situaciji nema sta da se spasi!
On je jedam veliki folirant, manipulator, obecava pa ne ispuni, nije spreman da bude roditelj a nije spreman ni da bude muz. Sirovina i nedorastao svojim godinama. Nazalost sam sebi je dovoljan a mislio je da zeli porodicu. i da ce ga to usreciti. Mi smo da samo uplasili ocigledno
Da se ne zarobi od tolikih obaveza

Idem dalje, nova ja, nov zivot u ulozi jedne srecne i ispunjene pre svega zene a onda i majke! A druga polovina... ko zna... mozda me negde ceka
Nikad se ne zna!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 1650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  64 65 [66] 67 68   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  64 65 [66] 67 68   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here