|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Samodržeće čarape
10.12.2011 15:54:19   
bebać
'da matori poludi'user posted image user posted image
jao uvijek me nasmiješ,ajde ladno šibni mi adresu i šaljem ti čarape,majke mi hoćuuser posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Samodržeće čarape
26.9.2014 16:49:33   
nata11
Jao tema o mojim omiljenim carapama i to u ovom delu foruma user posted image
Ja ih obozavam, nosim ih stalno. Doduse popustio mi je lastis na dva para pa trenutno imam klasicne biser boja i omiljene crne sa linijom.


_____________________________





(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Samodržeće čarape
26.9.2014 19:05:00   
branki*
uh i ja mnogo volim ove carape,bas se osecam nekako mocno i sexy u njimauser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Samodržeće čarape
2.10.2014 11:41:12   
Leptiric123
Moje omiljene user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Samodržeće čarape
2.10.2014 11:53:12   
pipi_coco
Uh ja probala jednom i cijelu noc imala osjecaj da mi spadaju, pa ih natezala u wc-u svakih 15 min, pa valjda razj.... onu gmu pa mi stavrno pocele da spadaju, pa se na kraju kuci vratila sa carapama srozanim u cizme, smrzla mi se koljena, jer je bio novembar, užas user posted image user posted image

A da su mocne, jesu

_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Samodržeće čarape
2.10.2014 11:54:49   
Leptiric123
Meni je mm predlozio prave haltere kaze to mu ide uz mene user posted image

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Samodržeće čarape
2.10.2014 12:09:52   
nata11
Nikad nisam nosila haltere sve mi se cini da bi me previse zatezale. A da ide uz tebe ideuser posted image

_____________________________





(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Samodržeće čarape
2.10.2014 13:32:38   
Leptiric123
Nato hihihiihi...djubrence pa kako ide uz mene finu i smernu user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Samodržeće čarape
2.10.2014 14:01:26   
Trcosava
Ha ja imam problem da mi se toliko zalepe da me posle boli koža. Dakle meni samodržeće ne psadaju. Nosila sam ih često na posao. Halteri su druga priča i nerviraju me jer mi tamo čarape spadaju user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Samodržeće čarape
2.10.2014 14:04:07   
nata11
Pa ove carape bas idu uz dobre zene. Meni podizu samopuzdanje sto kaze Branki.

_____________________________





(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Samodržeće čarape
2.10.2014 14:06:51   
branki*
ove carape,visoke stikle,suknja i ego ode do nebauser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Samodržeće čarape
2.10.2014 14:25:19   
mirkam
I ja ih obožavam!A kako ne trpim nikakve hulahopke (ni kada je minus napolju),ove mi dodju kao spas.I da,i ako drugi ne znaju da ih imaš,nekako se moćno osjećasuser posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Samodržeće čarape
2.10.2014 15:38:02   
Klarita
Imam jedne predobre kojima posao boduser posted image ali ih i dalje cuvam u fioci za posebne trenutkeuser posted image i onda sebi i njemu budem najmocnijauser posted image

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Samodržeće čarape
2.10.2014 15:39:56   
big mum

IZVORNA PORUKA: Klarita

Imam jedne predobre kojima posao boduser posted image ali ih i dalje cuvam u fioci za posebne trenutkeuser posted image i onda sebi i njemu budem najmocnijauser posted image



Znači nisu za javnost-haaaaa user posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Samodržeće čarape
2.10.2014 20:23:17   
madre

IZVORNA PORUKA: pipi_coco

Uh ja probala jednom i cijelu noc imala osjecaj da mi spadaju, pa ih natezala u wc-u svakih 15 min, pa valjda razj.... onu gmu pa mi stavrno pocele da spadaju, pa se na kraju kuci vratila sa carapama srozanim u cizme, smrzla mi se koljena, jer je bio novembar, užas user posted image user posted image

A da su mocne, jesu

upisah se od smehauser posted image user posted image
user posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Samodržeće čarape
2.10.2014 20:44:47   
Mala Elena
Ah! Imam da cipkom crne user posted image basbas su eroticne. Nosila ih jednom javno za docek nove godine i dobro su se videle kad se haljina podigne user posted image ne bih vise nikako. A za intimu su vrh. Potpora za guzu .

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Samodržeće čarape
2.10.2014 20:46:20   
Leptiric123
Nato znam....salim se.Ja uglavnom crne nosim...ave volim crno i ves i carape...a kad nosim nekad obicne onda nosim boje koze Sti neko rece al od obicnih imam fobiju....ceo dan mrdam onaj struk iako me nista ne steze sama pomisao da je tu me nervira

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Samodržeće čarape
2.10.2014 21:41:28   
nata11
Meni su mrak kao sto rekoh one crne pa sa crnom debelom linijom iza ili teget. Ne volim sa sarom i cvetovima pretanke su mi noge pa se to onda ne rastegne i izgleda kao neke glupe kockice user posted image


_____________________________





(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Samodržeće čarape
2.10.2014 22:18:23   
Leptiric123
Joj da te su vrh :-)

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 69
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here